הסברים למתחילים – מסכות תמונות בגרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור לימוד חינם אפקטים

//הסברים למתחילים – מסכות תמונות בגרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור לימוד חינם אפקטים

מכללת סולו היא המכללה היחידה בישראל שמלמדת בשיטת האונליין אחד על אחד, את כל מקצועות הגרפיקה כמו גם את כל התוכנות הרלוונטיות. היא מפיקה בין השאר סרטונים לטובת הציבור, סרטונים קצרים שכל אחד מתמקד במשהו אחר. הסרטונים מבית מכללת סולו אלו סרטונים שמוגשים כשירות לציבור, בשל הידיעה וההבנה שיש יותר ויותר מתעניינים בתחומי הגרפיקה ובלימוד שלהם בכלל. 

גם הסרטון שלפניכם הוא כזה, סרטון שמלמד אתכם נושא ספציפי בו תוכלו להתמקצע ולדעת עליו יותר ויותר. הוא מסביר איך עושים מסכות לתמונות בגרפיקה באמצעות תוכנת אילוסטרייטור, איך צעד אחר צעד אפשר להתקדם אל עבר התוצאה הסופית ואיך אפשר לשדרג את העבודה יותר ויותר. זהו סרטון פשוט וקל להבנה שמיועד הן למי שכבר מצוי ברזי הגרפיקה ומכיר את תוכנת אילוסטרייטור, ותזכורת מעין זו לא תזיק לו, ומתאים גם למי שאין לו שום מושג בתחום, מי שלא מגיע מהעולם הזה אלא עושה את צעדיו הראשונים בו. אם אתם רוצים לדעת וללמוד יותר לא נדרש מכם הרבה אלא לראות את הסרטון ואם משהו לא הובן לראות אותו שוב ושוב, ואז לתרגל את הנאמר בו כמה שצריך. לאט ואט ועם הזמן השימוש במסכות הללו יהפוך לטבע שני עבורכם, ותוכלו לחזור על הפעולות הללו ללא כל בעיה.

illustrator mask image

קצת על תוכנת אילוסטרייטור

אם עוד לא שמעתם על תוכנת אילוסטרייטור, הגיע הזמן שזה יקרה. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת אחות לתוכנת פוטושופ, כשפוטושופ זו תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם. אילוסטרייטור היא תוכנה ממנה מפיקים כמעט כל יצירה גרפית מה שקורה בעיקר בגלל הכלים הרבים שהיא מציעה. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית, תוכנה שלא עובדת על פיקסלים כמו פוטושופ מה שאומר שאפשר להגדיל בה את ההדפסה לכל גודל שרוצים. 

אם יצא לכם לעבור לאחרונה באיילון ולראות פוסטר ענק שמפרסם מותג כזה או אחר, האופציה היחידה שהוא עוצב בו היא תוכנת אילוסטרייטור (יכול להיות שיחד עם פוטושופ אבל ללא אילוסטרייטור אי אפשר להגדיל ככה) למה זה ככה? כי פיקסלים אי אפשר להגדיל ולהרחיב ואם עושים את זה התמונה הופכת ללא ברורה. עם אילוסטרייטור עושים שימוש בווקטורים ולא צריך להגדיל פיקסלים. 

אילוסטרייטור היא תוכנה איתה ניתן לעבוד על כל גרפיקה שהיא. אפשר ליצור בה תלת מימד, אפשר ליצור באמצעותה לוגואים וכל דבר אחר. זו תוכנה שיש בה אין ספור אפשרויות, תוכנה שמציעה כל כך הרבה ומי שלומד אותה מפיק ממנה את המירב. אבל איך הכי נכון ללמוד אותה? האם כדאי ללמוד אותה בקורס רגיל או בשיטת האונליין שמכללת סולו מציעה? הנה התשובה הארוכה לכך ואם אתם רוצים ספויילר, ברור ששיטת האונליין אחד על אחד היא הטובה ביותר.

למה לא ללמוד השיטה המסורתית?

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור אתם יכולים לעשות את זה בדרך המסורתית. מהי הדרך המסורתית? הדרך המסורתית היא בקורס עם כיתה, מה שעדיין מתקיים בלא מעט מקומות. אבל בשביל ללמוד עם כיתה אתם צריכים להתאים את עצמכם אליה ואל המורה, אתם צריכים ללמוד מתי שנוח לכולם או מתי שהוחלט בהנהלת המכללה. אם הפסדתם שיעור אתם בבעיה ואם לא הבנתם משהו תישארו מאחור. בנוסף, לימוד במכללה עם כיתה ידרוש מכם לצאת מוקדם מהעבודה או להפסיד ימי או שעות עבודה. הוא גם ידרוש מכם להוציא על דלק או תחבורה ציבורית וכל אלו לא יהיו אם תלמדו בשיטת האונליין אחד על אחד במכללת סולו.

מסכות לתמונות בגרפיקה

למה ללמוד דווקא במכללת סולו לימודים עיצוב גרפי?

אם עוד לא הכרתם את מכללת סולו, אתם הרחק הרחק מאחור. יש היום מאות גרפיקאים מוכשרים ומצליחים שלמדו במכללת סולו, בין אם רק את תוכנת אילוסטרייטור או גם תוכנות נוספות כמו אינדיזיין, פוטושופ ואחרות. מכללת סולו מציעה לכם שיטת לימוד אחרת, שיטה שהוכחה כטובה והמועילה ביותר, והבוגרים הרבים יעידו על כך. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייחודית שמחברת בין שני המחשבים הן של המורה והן של התלמיד וכל אחד יכול לשלוט על המחשב של השני, לשמוע את השני וכמובן גם לראות אותו באמצעות המצלמה של המחשב.

מה זה דורש? כמעט כלום. מחשב עם חיבור לאינטרנט מה שעולה היום מעט יחסית, מיקרופון ואוזנייה ומקום שקט לשבת בו. תוכלו ללמוד בכל זמן שיתאים לשני הצדדים וכמובן מכל מקום בו יש חיבור לרשת, מה שאומר גם מחו”ל. 

מכללת סולו מציעה לכם את המורים הטובים ביותר. לא רק את אלו שיודעים לדבר אלא את אלו שיש להם “קבלות” על שנים של עיסוק בגרפיקה המקומות העבודה הנחשקים ביותר. במכללת סולו יסייעו לכם בהכוונה לעבודה כמו גם יתנו לכם תעודת גמר, אך הכי חשוב, במהלך הלימודים תכינו תיק עבודות אותו תוכלו להציג ללקוחות או למעסיקים הפוטנציאליים שלכם.

אז קדימה, למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף!

2019-07-26T21:49:50+03:00