מעצבים גרפיים קורסים טבלת שכר במשק - כמה תרוויחו במקצוע מעצב גרפי

מעצבים גרפיים קורסים טבלת שכר במשק – כמה תרוויחו במקצוע מעצב גרפי?

אם אתה חושב שאפשר לפתח קריירה מצליחה בעולם העיצוב הגרפי בלי להשקיע זמן אתה בהחלט טועה.  תחום העיצוב הגרפי דורש מאמצים ומשאבים רבים כי הם אלה שגורמים לעיצוב עם מחשבה כדי להכניס  וויזואלים לפעולה ולעזור לעסקים לקדם את השאיפות שלהם בעולם הדיגיטל והפרסום הרב-תחומי. אם אתה שוקל לעשות הסבה לקריירה כמו עיצוב גרפי בהחלט תאפשר לך לעבוד מכל מקום בפלנטה הענקית הזאת שנקרא עולם המיתוג אין ספק שרק עולם העיצוב גרפי יכול לגרום לזה לקרות.

תפקיד המעצבים הגרפיים

תפקיד המעצבים הגרפיים הוא לעזור לעסקים לעצב את הצד הויזואלי תוך ניצול חיובי של משאבים רבים המובילים בתעשייה שנקראים תוכנות גרפיקה וחשיבה עיצובית. לחשיבה ויזואלית יש מקום מאוד חשוב כי זה מה שגורם לעסק להראות בכל מקום על ידי מילים ותמונות בצורה משכנעת. כשרשת הפייסבוק מלאה בפרסומות במקביל באינסטגרם אין ספק שמותגים מוצאים במקומות אלה דרך לקדם כל תהליך מכירה או אסטרטגיה פרסומית שתוביל לשיווק העסק.

האם אתם מתאימים לנישה בעיצוב גרפי או לא.

דוגמאות בעמוד זה ובכלל בכל האתר יתנו לכם אינדיקציה מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה ומה אתם יכולים לעשות כקריירה מקצועית בתחום עיצוב תקשורת חזותית אין ספק שעיצובים ויזואלים שנציג במערכת היוטיוב בעמוד זה יעזרו לכם להגיע להחלטה אם אתם מתאימים לנישה זו או לא. הדוגמאות מודגמות בטכניקות מקצועיות שנעשו בפוטושופ אילוסטרייטור אינדיזיין תוך הדגשה לניצול החיובי של הידע והעברת מסר במניפולציות של טיפוגרפיה ותמונות. נוכל לראות בחלק מהסרטונים איורים גרפיים שמשמשים את עולם משחקי המחשב ואפליקציות והעשרה של גרפיקה למתן נפח לרעיון פרסומי.

האם עיצוב גרפי  זה תחום קשה ומסובך?

כששומעים את המילה עיצוב גרפי בפעם הראשונה חושבים שזה תחום קשה ומסובך שכולל ידע טכני בלבד. לא כך הדבר. מעצבים גרפיים הם אלה שלומדים כיצד להבין לקוחות ואת עולם העסקים והשפה העיצובית לאורכה ולרוחבה.  שימוש בתוכנות גרפיקה הם רק כלים בלבד. ברגע שלומדים את התוכנות בצורה מסודרת שלב אחר שלב אין ספק שתוכלו להגיע לכל פתרון בצורה מהירה. התוכנות בסופו של דבר הם רק כלים והם ידידותיות מאוד לכל משתמש בכלי ליצירת מניפולציה. כל מהלך בתוכנות אדובי בהחלט הגיוני ברגע שרוצים לבצע דו-שיח ויזואלי על ידי שימוש בצורות ורכיבים גרפיים.

השפה העיצובית.

הכרחי מאוד ללמוד את כל הערכים שעולם העיצוב הגרפי מציג לעולם העסקים וההיי טק יחדיו. המטרה היא ללמוד לבטא כל תהליך פסיכולוגי ושיווקי דרך תוכנות עיצוב גרפי בשימוש טיפוגרפיה וטכניקות להעברת המסר הראוי כדי להקנות את המידע הדרוש למותג עצמו ביזואל נכון להעברת המסר על ידי מודעה שיווקית בשימוש תמונות וצבעים ובמקביל טיפוגרפיה שמתאימה לקהל היעד. הטכנולוגיה בהחלט ידידותית כי חברת אדובי מוציאה כל הזמן עדכונים למעצבים גרפיים כדי לשפר את תהליכי הלמידה המתמשכים שיהיו המפתח היחיד להצלחה בקריירה העיצובית.

השפה העיצובית  בעולם הצבעים.

השפה העיצובית בעולם הצבעים מדברת על איך אנשים מרגישים כשהם רואים את הצבע או תמונה. לכל צבע יש כוח עצום בתיאוריות הצבעים. המעצבים הגרפיים לומדים כיצד להתאים את הצבע הנכון לקהל היעד. נוכל לראות שחלק מהעיצובים והרעיונות בעמוד זה מדברים על סגנון גוונים במיוחד ויצירת עומק ונפח בהכנת לוגואים בציור גרפי. לכל תהליך בגרפיקה יש אפיון מוצר.  תחילה המעצב הגרפי מחליט לפני שהוא מתחיל לעבוד מה הוא הקונספט העיצובי אותו הוא רוצה לשרטט כרעיון ולחקור תוך שיתוף פעולה עם המותג עצמו ולכן לאחר הכנת הסקיצה הראשונית מתחיל עיצוב הרעיון תוך שליחת דוגמאות ללקוחות.

תוכנות הגרפיקה העבודה.

לכל אורך הקורסים אתם בונים הדמיות רבות כדי לשלב את כל האינטראקציה לעולם השיווק והפרסום. האם עיצוב גרפי זה אך ורק פרסומות והכנת גרפיקות לפייסבוק ולאינסטגרם? התשובה היא לא. מעצבים גרפיים עובדים בעולם הדפסה וההיי טק יחדיו ובמקביל עובדים באינספור תחומים בעיצוב רב תחומי.

מה מעצבים גרפיים עושים בעולם ההייטק?

מעצבים גרפיים בעולם ההיי-טק עובדים בשיתוף פעולה עם מפתח או מתכנת כדי ליצור רעיונות חדשים ואינטראקציה פרסומית בתוכנות והמוצרים שחברות הייטק מפתחות. מהנדס תוכנה הוא מפתח קודים לא למד איך לחשוב בצורה יצירתית בלימודי מדעי המחשב ולכן האחריות הגדולה על המעצבים הגרפיים ליצור רעיונות מעולים לכל סגנון ופיתוח שחברות ההייטק מייצרות לעולם. אתם בהחלט תתמזגו עם מומחים בתחום ההייטק שצריכים פלטפורמות מעוצבות מצוינות ואת הידע הרב שלכם לביצוע יצירתיות.

המשוב האינפורמטיבי שיאפשר לך לעצב גרפיקה לעולם ההייטק יכלול את כל תחומי הלימוד אותם אתה לומד בסלול מעצבים גרפיים.

עולם הדפוס המחסור הרב.

בשנים האחרונות נוכל לראות מעצבים גרפיים שלא רוצים להשתלב בתעשייה שהייתה עד לא מזמן המקור היחיד שהיו עובדים בה. אם בעבר רוב הבוגרים היום משתלבים בתעשיית ההדפסה כדי להכין מגזין  או לסירוגין אריזות למכונות, היום המצב שונה ומעצבים טובים מתמזגים בעולם ההייטק כי איכות העבודה מותאמת מעל הממוצע לטכנולוגיה שמתקדמת. מעצבים גרפיים רוצים להמשיך לחשוב בצורה יצירתית מחוץ לקופסה ולכן לימודים לעולם ההייטק יכול לאפשר להם את זה. אפשרויות תעסוקה רבות למעצבים גרפיים במיוחד בתקופת הקורונה שגרמה לעליית שכר מדהימה.

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים בתעשייה?

מעצבים גרפיים בעולם ההייטק בשיתוף פעולה עם מפתח או מקודד ליצירת ויזואלים למוצרים שחברות הייטק מפתחות הוא שכר של 18 אלף שח נטו ללא ניסיון. במידה והם בוחרים לעבוד ביצירת אסטרטגיות פרסום ויצירתיות בין מותג ללקוחות ברשתות החברתיות או בבניית אתרי אינטרנט השכר15 אלף שח. בעולם הדפסה 12 אלף שח נטו. מרבית הבוגרים מעדיפים לא לעבוד בעולם הדפוס ולעבוד בצורה יצירתית מהבית בצורה פרטנית ואישית כדי להשאיר את הרווח הכלכלי גדול יותר.

איך לומדים דרך האינטרנט אונליין?

לימודים דרך האינטרנט אונליין היו מבוקשים ביותר בתקופת הקורונה ונוכל לראות שמכללות רבות החלו  לעבוד בשיטה  זו דרך מערכות zoom . רבים עברו מהסביבה הפרטית והרגילה במשרד לעבוד מהבית במשרד האינטרנטי ולתקשר עם העולם. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל 15 שנה סטודנטים ללימודי עיצוב וגרפיקה ומעבירים סדנאות אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות ליצירת רעיונות במושג עיצוב שיאפשרו למעצבים להשתלב בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים אונליין מתקדמים דרך חיבור בין מסכים באמצעות תוכנת זום או כל תוכנה אחרת שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מסביר כיצד לבצע רעיונות יצירתיים בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי המאפשר לסטודנטים ביטוי חזותי ופיתוח החשיבה תוך שימוש בחוקים רבים אותם הסטודנטים לומדים בקורס. במידה ובשיעור פרטני יש שאלה או נושא לא ברור המורה יחזור על כל הסקיצה העיצובית עד שהסטודנט יבין את כל המהלכים.

תיק עבודות הנבנה במהלך הלימודים.

תיק העבודות צריך לכלול עיצובים ורעיונות גרפיים שעשיתם לכל אורך הלימודים היות וזה הדבר היחיד אשר חברות הייטק ומשרדי פרסום יבקשו ממכם בסיום הקורס. בתיק העבודות אפשר לדעת אם אתה באמת צודק שאתה אומר שאתה מעצב גרפי מקצועי. בודקים כיצד בנית קונספט עיצובי או לסירוגין כיצד הדגשת טיפוגרפיות על ידי חוקי העיצוב של שליש מול שני שליש בבניית מסר שיווקי הנותן דגש חשוב מאוד לכל האיזון המשקלי בעיצוב גרפי. לאיזון משקלי יש משמעות מאוד חשובה כי שם רואים כיצד יצרת את כל הדיאלוג תוך מתן דגש לתוכן שחשוב למותג עצמו.

למראיין בעולם העיצוב הגרפי יש לו דעה עוד מלפני שהוא הזמין אותך לראיון עבודה

כל מראיין או מי שיבחר לעבוד איתך כבר ראה עבודות רבות בעולם העיצוב הגרפי כך שיש לו דעה. לכן תוך שניות בודדות אפשר באמת לראות אם העיצובים והרעיונות שאתה מציג הם באמת מקצוענים או חובבניים. בתחום העיצוב הגרפי תעודות ותארים לא זה מה שיאפשר לך להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות אלה אך ורק כיצד תראה שאתה מבין מושגי עיצוב למותגים ולעולם ההייטק.

איך אני יכול להתחיל לעבוד בתחום העיצוב הגרפי אם אין לי ניסיון?

לבית הספר יש קבוצה מדהימה מעל 19 וחצי אלף חברות הייטק או משרדי מיתוג / פרסום שמחפשים מעצבים גרפיים בוגרי מסלול לימודי תקשורת חזותית ועיצוב. כבר מעל 12 שנה שדרך קבוצה זו מעצבים גרפיים מצאו את המקום הבטוח שלהם ליצירת בסיס חזק כדי להפוך להיות מעצב גרפי מקצועי. אין ספק שאם אתה רוצה להיות מוזמן לראיונות עבודה או להתחיל ליצור קשרים עסקיים כבר בתקופת הלימודים בהחלט תוכל להשתלב לקבוצה זו.

עולם הדיגיטל לאן הוא הולך?

בוגרים לימודי עיצוב גרפי פונים ללמוד תקשורת חזותית ועיצוב כדי ללמוד את חוויית המשתמש ועבודה על מערכות לבניית אתרים תוך מתן דגש לשפה האינטרנטית אותם למדו במסלול לימודים הראשון.

בוגרי מסלול תקשורת חזותית ועיצוב גרפי מבוקשים מאוד בתעשייה כי היום כל עסק צריך את סגנון העיצוב שלך כדי לקבוע יתד חזקה בעולם הדיגיטל ליצירת נוכחות דיגיטלית.

רוב העבודה בעולם הדפוס עבר אך ורק לעולם האינטרנט

רוב העיצוב בעולם הדפוס עבר אך ורק לעולם האינטרנט וכתוצאה מכך יש מחסור עצום גם במעצבים גרפיים וגרפיקאים שיתנו פתרונות חזותיים לעולם ההדפסה והניירת וגם לעולם השיווק שבונה אסטרטגיות פרסום בלי סוף. נוכל לראות שבתקופת הקורונה עסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להתקיים. אם אתה מחפש קריירה עיצובית שתגרום לך לשפר את איכות החיים אין ספק שקורס עיצוב גרפי מקצועי יעזור לך לעבוד בסביבת עבודה מקצועית מהבית או לסירוגין להשתלב בתעשייה רב-תחומית.

אנו ממליצים לכם כבר יום ליצור קשר עם מרכז הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית הנקרא תקשורת חזותית ועיצוב לימודים אונליין.  בעמוד זה תוכלו לצפות בסרטונים רבים שמדברים על עולם המדיה והעיצוב במובייל / תקשורת חזותית כך שיתנו לכם אינדיקציה מדהימה אם אתם יכולים להשתלב בתעשייה הצמאה לידיים עובדות