עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם

//עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם

מחפשים לדעת איך לעצב תמונות בחינם לפייסבוק או לכל מטרה אחרת אתם במקום הנכון, בכתבה זו תקבלו פרטים רחבים איך לעשות עיצובים בסיסיים בתוכנות של גרפיקה ממוחשבת גם אם אתם לא מעצבים גרפיים או גרפיקאים. אין ספק שברשת יש אינספור תוכנות חינמיות שדרכם תוכלו לעצב גרפיקות אבל אם אתם רוצים להפוך עיצוב גרפי לצורה יותר מקצועית תוכנות פוטושופ בהחלט תתן לכם מענה. בכתבה תוכלו לראות כיצד אפשר בקלי קלות לעצב פוסטים מעוצבים מקצועית, הכנו במיוחד בשבילכם סרטונים על עולם העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת תוכלו לראות איך על ידי מספר פקודות פשוטות אפשר לעצב גרפיקה בקלות, השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעצב בעצמו עיצובים גרפיים.

קידום בגוגל דרך תנועה שמגיעה מהרשתות החברתיות

במידה ויש לכם אתר אינטרנט שעבר עיצוב גרפי מקצועי תוכלו לשלוח את הגולשים ישירות מדף הפייסבוק שלכם לאתר, אחת הדרכים לקדם אתר אינטרנט זה שיש תנועה באתר, גוגל אוהב לראות תנועה שמגיעה לאתר לאו דווקא מהמנוע חיפוש שלו, ככל שמגיעים אליכם יותר גולשים מהרשתות החברתיות גוגל מבינים שיש עניין באתר. כשתנועת הגולשים עולה תוכלו להתקדם ברשת במנוע חיפוש גוגל בכל מיני ביטויים שהם חשובים לכם כדי לקבל גם תנועה בגוגל. תנועה באתר היא לאו דווקא כדי להתקדם בגוגל. באתר הגולשים מבינים עם מי יש להם עניין, יוכלו להתרשם ממגוון המוצרים שלכם ולבצע רכישה באתר או להשאיר פרטים בטופס צור קשר.

קידום עסקים דרך הפייסבוק

כיום שהרשתות החברתיות רק הולכות וגדלות  פייסבוק היא אחת אלטרנטיבות הכי טובות לפרסום עסקים, הפייסבוק מאפשר לכם לפרסם לקהל היעד שלכם לפי קטגוריות שונות תחילה תצטרכו דף פייסבוק עסקי בו יוצג הקישור לאתר שלכם וגלריה תמונות של מה שאתם עושים. פייסבוק מאפשרת מספר פלטפורמות שונות לפרסום חלקם פרסום חינמי וחלקם פרסום בתשלום לא תוכלו לפרסם את העסק שלכם דרך הדף האישי שלכם בפייסבוק כי פייסבוק תחסום לכם את הכרטיס לכן מומלץ לפתוח דף עסקי ולאט לאט ולצרף אליו אוהדים ועוקבים לאחר שיש לכם כמות יפה של אוהדים תוכלו להעלות פוסטים ופרסומות האוהדים שלכם יוכלו לראות את מה שאתם מפרסמים הפרסומות יהיו לרוב מודעות גרפיות שתכינו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת. רוב העסקים מפרסמים פעם בשבוע את המוצר או את הפרסומת לגבי החדשות של העסק ולא מגזימים יותר מידיי כדי לא להעמיס על האוהדים שלנו את הפרסום. מומלץ לפרסם סרטוני יוטיוב או פרסומות שעוצבו בצורה יפה כדי למשוך את עין הגולש.

עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם

לעצב בעצמך פוסטים

כן, כן, בדיוק מה שאתם שומעים תוכלו לעצב את הפוסטים שאתם צריכים לעלות לפייסבוק בעצמכם תוכלו לשלוט בתוכנות גרפיות הממוחשבות ולהחליט כיצד המודעה מעוצבת שלכם הולכת להיות, אתם תחליטו איזה פרמטרים יכנסו למודעה, תשלטו על סגנון הצבעים וכמובן תכתיבו את השפה החזותית, עצם ידיעת התוכנות הגרפיות הממוחשבות יאפשרו לכם חופש פעולה בסגנון העיצוב ובזמן העיצוב, לא תצטרכו אף אחד כדי לעצב לכם את המודעה ולחסוך עלויות פרסום עתידיות בשימוש  הפלטפורמה כמו פייסבוק או כל רשת חברתית אחרת.  ממשק התוכנות הוא בשפה האנגלית מאוד פשוטה ומאפשר לכל אחד לעצב במהירות כל פוסט או מודעה על ידי שימוש בכלים נכונים בגרפיקה ממוחשבת לרוב התוכנות שמשתמשים בהם כיום לעיצוב גרפי של מודעות לפייסבוק יהיו תוכנת הפוטושופ או תוכנת אילוסטרייטור של חברת אדובי.

תוכנת הפוטושופ

תוכנת פוטושופ היא תוכנה מספר אחת ליצירת מניפולציות על תמונות כתבנו את זה אין ספור פעמים בכתבות שלנו,  התוכנה שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפיים וצלמים, בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים רבים שמוסברים בשפה העברית על יכולות תוכנת הפוטושופ, בסרטונים הראינו כיצד על ידי פעולות ממש פשוטות אפשר לבצע עיצוב גרפי בקלי קלות לכל מטרה החל ממטרות פרסומיות או לקדם מכירות לעסקים, כל תמונה משעממת נוכל להפוך אותה לתמונה אטרקטיבית ומושקעת שתעשה לנו את העבודה ותקדם את העסקים שלנו דרך פוסטים מעוצבים בצורה מקצועית. גולשים היום חכמים מאוד, הם רוצים לראות מותג, הם רוצים לראות שבעל העסק משקיע בשיווק שלו.

גולשים חכמים – השיווק והקשר למיתוג בעיצוב גרפי

הדבר הראשון שגולשים או לקוחות עתידיים שלכם רואים לפני שהם קונים מוצר מסוים זה את הפרסומת שלכם או את הלוגו שמדבר על העסק, ככל שהדברים יראו בצורה יותר מקצועית הרושם יעשה את העבודה שלו.  מודעה שמעוצבת בצורה לא מקצועית תעשה נזקים לחברה או למוצר שלנו. כל תמונה שנבחר תצטרך להיות באיכות מאוד גבוהה ולעבוד עם צבעים נכונים שישרתו את קהל היעד שלנו בצורה הנכונה, תמונות מדברות ותמונות עושות את העבודה בכל פוסט או בכל פרסום שאנו רואים ברשתות החברתיות.

תוכנת אילוסטרייטור

תוכנת הגרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור מבית חברת אדובי כבשה את לב המעצבים גרפיים והמשווקים, אילוסטרייטור עובדת בעיקר על יצירת עיטורים גרפיים ומעשירה כל מודעה מבחינה עיצובית, התוכנה עובדת על קווים וצורות ומאפשרת לכל מעצב גרפיקה מקצועי להפוך חלל ריק בעיצוב לכובש ומרהיב, אילוסטרייטור משתלבת נהדר עם תוכנת הפוטושופ והשילוב של 2 התוכנות יחדיו יאפשר לכם לעצב פוסטים מקצועיים בצורה משכנעת ביותר, כיום את כל הלוגואים שאתם רואים ברשתות החברתיות או בכל אתר אינטרנט כזה או אחר נעשה אך ורק על ידי מניפולציות גרפיות שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור, הגרפיקות שמעוצבות בתוכנה ניתנות להגדלה או הקטנה לכל מימד ונתון ללא השפעה על איכות הגרפיקה, תוכלו לראות בעמוד הזה שיעורי הסבר מדהימים על יכולותיה של תוכנת אילוסטרייטור ולהבין איך על ידי מספר פקודות מאוד פשוטות אפשר לבצע מניפולציה מעוצבת ללא כל מאמץ, במידה ואתם יודעים כבר את שפת התוכנות של חברת אדובי תוכלו בקלי קלות להשתלב בתוכנה שכבשה בשנים האחרונות את עולם העיצוב הגרפי.

הבנת חוקי העיצוב להעצמת המותג בבנייה של שפה חזותית נכונה

לימודי עיצוב מודעות בפייסבוק כולל את נושאי העמדה של גרפיקה בתוכנת פוטושופ או אילוסטרייטור תוך שמירה על כללים נכונים, תלמדו כיצד לעצב בצורה נכונה ומקצועית כדי למשוך את העין, תלמדו מושגים כגון קומפוזיציה ומשקלים באיזון גרפי, בהכנת מודעה גרפית עלינו לשים דגש על כל החוקים בעיצוב גרפי כדי שהמודעה תהיה מקצועית ותעשה את העבודה בשיווק. נלמד כיצד לשים את הטקסטים בצורה נכונה כדי למשוך ולהעביר את המידע נשתמש באלמנטים גרפיים כדי להעביר את המסר של המודעה. ככל שהמודעה הפרסומית שלכם בפייסבוק תהיה מעוצבת בצורה נכונה תוכלו למכור את המוצרים שלכם באינטרנט במהירות. מיתוג הוא תחום מאוד חשוב שכל אחד שרוצה לקדם את העסק שלו צריך לשמור על הקו מיתוג נכון לכל אורך תהליך המכירה והשיווק. לכל אורך תקופת הלימודים תבצעו אינספור מטלות עיצוביות שמלכתחילה יהיו מיועדות לעסק שלכם, התרגילים יהיו תרגילי עיצוב והבנה מעמיקה כיצד הגולשים וקהל היעד שלכם חושב.

ללמוד עיצוב אונליין באינטרנט עם מורים פרטיים אחד על אחד

הלימודים במכללה לעיצוב גרפי הינם לימודים און ליין כלומר המורה יוכל להתחבר דרך תוכנת חיבור מרחוק לתוכנת הגרפיקה ממוחשבת שיש לכם במחשב, השיחה מתבצעת בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת דרך המחשב. המורה יסביר לכם נושאים מסוימים בתוכנות גרפיות ולאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל את החומר, המורה יוכל לראות את המסך שלכם ולהסביר לכם שוב את הנושאים שלא יושבים לכם טוב. לכל אורך הקורס בעיצוב תקבלו מטלות ותרגילים כדי להטמיע את החומר שלמדתם בשיעור. אין זה סוד שככל שמתרגלים את החומר יותר ויותר תוכלו לשלוט בתוכנות ובסגנונות העיצוב שתלמדו. תוכלו ליצור איתנו קשר כבר היום כדי לקבל פרטים רחבים על מסלולי הלימוד, לקבל הסברים מפורטים איך לומדים מהבית אונליין באינטרנט עם מורה פרטי אחד על אחד.

2019-07-26T21:44:52+03:00