ללמוד לשלוט בעולמות המדיה דיגיטלית -קורס עיצוב דיגיטלי לאינטרנט ודפוס

ללמוד לשלוט בעולמות המדיה דיגיטלית -קורס עיצוב דיגיטלי לאינטרנט ודפוס

תוכן עניינים הצג

הבנת השפה הגרפית לשיווק עסקים בעולם הדיגיטל הם מוגדרים מאוד בשוק העיצוב ומיתוג כחשובים מאוד וכל טכניקות העיצוב שאנחנו מבחינים מכל עבר בפייסבוק ובאינסטגרם זה הדבר הגדול הבא על המסלול הפרסום. כל סגנון מיתוג העסק צריך היום להיות על ידי תוצר שזקוק לעריכה העיצובית כדי להעביר תהליכי פרסום סוגסטיביים לגולשים. הכנו בכתבה במיוחד בעמוד בשבילכם טכניקות רבים מה מעצבים גרפיים עושים כדי לדבוק בתחום הדיגיטל וההייטק יחדיו.

אם אתם שואפים להיות חלק מתעשייה שצמאה לידיים עובדות ולהתחיל בקריירה שקשורה לאמנות דיגיטלית ללא ספק נישת התקשורת החזותית וחוויית משתמש  UI UX זה הדבר החם הבא. ראינו בהדרכות בעמוד זה שלבים רבים שיכולים לעזור לך להשתלב בקריירה מהבית או לסירוגין אם יש לך תשוקה לאומנות אין ספק שהמידעון הבא יעזור לכם להבין אם אתם מתמזגים לעולם זה או לא.

תעשיית השיווק מאוד יצירתית

תעשיית השיווק מאוד יצירתית כי היא מעבירה מסרים משכנעים לגולשים ולכן הם צריכים מעצבים גרפיים שיעבירו את סגנון העבודה בעיצוב בצורה מקצועית וליצור סגנון ויזואלי שמכיל פילוסופיות עיצוביות רבות עם תמונות כדי להעביר מסר חברתי או פרסומי בכל מדיה פרסומית דיגיטלית ונוכל לראות שכיום הפייסבוק או האינסטגרם הם מערכות עצומות לקבלת מידע ולחשיפת תהליכי פרסום של ארגונים. במקביל אי אפשר להתעלם ממנוע חיפוש גוגל ש98 אחוז מהאוכלוסייה הישראלית והעולם כולו מקבל כל סגנון של מידע דרך מנוע החיפוש הפופולרי. ולכן עבודת המעצבים גרפיים לדאוג למותג להיראות בצורה הכי נכונה בכל פלטפורמה דיגיטלית במדיה האינטרנטית.

האפליקציות הגרפיות אדובי הנלמדות בתקופת הקורסים.

כדי לפתח מיומנויות עיצוב תלמידים ללימודי עיצוב מקבלים הדרכה כיצד לפתח חשיבה מעמיקה ויזואלית באפליקציות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. לכל אפליקציה יש סגנון עיצוב גרפי אחר ועל ידי שילוב כל האפליקציות עובדים עם כל הכלי עבודה שאיתם מעצבים גרפיים צריכים להתמודד. פוטושופ ידועה כאפליקציה מניפולטיבית מספר 1 בעולם התמונות ובמקביל אילוסטרייטור זו שגורמת לכל תהליכי המיתוג המורכבים להם אנו נחשפים כי היא ממזגת עיצוב של קווים וצורות ובמקביל אינדיזיין מיושמת מאוד בענף הקטלוגים הספרים והמידע אלקטרוני שמועבר בכל אתרי האינטרנט.

ידיעת האפליקציות הגרפיות בלבד

ידיעת האפליקציות הגרפיות בלבד בלי שילוב שפה גרפית הרבה זה לא מה שיאפשר למעצב גרפי להמחיש את האפליקציה הקונספטואלית שאותה המותג רוצה להעביר. על המותג להשתמש בפילוסופיה רבה כדי ליצור את הקונספט העיצובי משולב בתורת הצבעים אותם מקבלים בהדרכה. על תלמידים ללימודי עיצוב להבין לעומק כדי להתאים כל סגנון של דיאלוג ויזואלי בשיחה עיצובית בין לקוחות למותגים דרך המדיות האינטרנטיות. על תלמידים ללימודי עיצוב רב תחומי לבצע תיק דוגמאות שכולל את כל שפה גרפית בשימוש אפליקציות אדובי.

הכישרון שמגיע מהמעצב הגרפי שלמד רבות כיצד לנווט כל סגנון עיצוב

כל סגנון עבודה יצירתית בעיצוב מתארת את הכישרון שמגיע מהמעצב הגרפי שלמד רבות כיצד לנווט כל סגנון עיצוב למוכשר ומעמיק כדי להעביר ידע רב שקשור לעולם השיווק. כל ארגון או חברה שרוצה לשפר את ההליכה הבטוחה למכירות צריכה לחשוף תהליכי פרסום ייחודיים בכל נישה דיגיטלית ובמילים אחרות מותג צריך להיות איפה שהלקוחות שלו נמצאים כדי לייצר רעיון ייחודי עם פרופורציות נכונות כדי להעביר מידע פרסומי בכל מצב שנמצא הגולש. מעצבי  גרפיקה עושים הסבה מקצועית והדרכה על שפה גרפית ובמקביל מפתחים את כל יכולות הטכניות שלהם בשילוב אומנות דיגיטלית באפליקציות מיתוג מבית חברת אדובי.

החשיבה הויזואלית הנלמדת בקורס מעצבים

בחשיבה ויזואלית יש קשר רב למיומנות בין תרבותית שאותם תלמידים ללימודי עיצוב מקבלים הדרכה לכל אורך ההסבה. תפקיד המעצבים הגרפיים זה להבין כיצד אפיון הלקוח משרת את מטרות הרעיון עצמו. בתקופת הקורסים תלמידים ללימודי עיצוב מקבלים הסבר כיצד ליצור בקלות עיצובים שניתן לשתף במהירות ברשתות החברתיות תוך מתן דגש לקומפוזיציות העיצוביות ובמקביל מקבלים הדרכה מקצועית בצורה יסודית לחוקי הקונספט למותג עצמו כדי לבטא ולהבטיח את כל הכישורים והתכנים שהמותג רוצה למסור.

ענף המיתוג הוא לא רק פרסום עסקים בתוך הרשתות החברתיות מן הסתם אלה עבודה רצינית משותפת עם חברות הייטק כדי לעצב ממשקים ומוצרים הדיגיטליים אותם הם מוכרים לעולם כולו.

אפליקציות גרפיקה אדובי.

אפליקציות גרפיקה אדובי הם הכלי עבודה היחידים שמעצבים גרפיים אחראים להתמודד איתו בקריירה. בתקופת הקורסים תלמידים ללימודי עיצוב רב תחומי צריכים לשלם מנוי לשימוש באפליקציות פוטושופ אילוסטרייטור אינדיזיין ולכן הם פונים למסלול תקשורת חזותית ועיצוב הם צריכים לשלוט בתוכנת XD כחלק מהחבילה שאדובי נותנת כיום. התשלום לחברת אדובי הוא 70 שח בחודש בתחילת הקורסים ולאחר שנה תלמידים ללימודי עיצוב משלמים 100 שח בחודש כדי להמשיך לקבל את כל העדכונים הרבים לאפליקציות מבית חברת אדובי. חברת אדובי נחשבת לחברה היחידה שנותנת פתרונות דיגיטליים למיליוני מעצבי מותג בעולם ולכן מעצבים גרפיים רואים בה את המקום הכי בטוח והמהיר לעצב כל סגנון ויזואלי לשיווק.

ההשקעה בעולם העיצוב הגרפי.

כדי להיות מעצב גרפי מקצוען עליכם לדעת את היתרונות והחסרונות שמגיע מהמקצוע העיצוב הגרפי. כדי להצליח בתחום עליכם לדעת שאתם צריכים להשקיע שעות רבות כדי לתרגל ולשנן את כל החומר שעולם העיצוב הגרפי מציע. האפליקציות מלאות בכלי עבודה רבים ותלמידים ללימודי עיצוב צריכים לשנן וללמוד בצורה מקצועית את כל השפות הויזואליות הרבות כדי לפתח את הכישרון האישי ליצירת נחישות עיצובית נכונה ולהיות בדרך בה המעצב הגרפי צועד להצלחה בקריירה. אך ורק נחישות תוביל את המעצב הגרפי להשתתפות בעבודה בארגוני הייטק ומשרדי הפרסום. אין קסמים בעולם העיצוב הגרפי כי תחום זה צריך להשקיע חשיבה רבה כדי לקלוט את כל מה שעולם הדיגיטל מציע צריכים להכין שיעורי בית רבים שהמורים שלכם יביאו לכם כדי לפתח לכם את כל היצירה והחשיבה המקצועית מעבר למה שהמותג צריך.

הקורסים אונליין דרך האינטרנט.

קורסים דרך האינטרנט אונליין נעשו מבוקשים מאוד במיוחד בתקופת הקורונה שמשרדים רבים וחברות החלו להעביר את המשרד הפיזי למעבר למשרדים אינטרנטיים מהבית. אנו מלמדים בטכניקות לימוד אלו כבר יותר 15 שנה דרך האינטרנט אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים לסטודנט בצורה פרטנית ואישית. אין ספק קורסים מהבית יוצרים נוחות והיתרונות הם עצומים כי הסטודנט לא נמצא בלחץ קבוצתי בלימוד.

איך מקבלים הדרכה אונליין דרך האינטרנט עם מורה פרטני לעיצוב גרפי?

הקורסים בתחום העיצוב הגרפי הם ללימודי תעודה בצורה פרטנית ואישית המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט. בתקופת ההדרכה המורה מסביר מהלכים שונים על חוקי עיצוב גרפי תוך שילוב האפליקציות בגרפיקה אונליין. המטרה העצמית של המורה זה לפתח את המיומנויות והניסיון הנכון שמעצב גרפי צריך להתמודד איתו כשהוא יוצא לדרך קריירה עצמאית. אם יש שאלה או נושא שלא ברור בתקופת ההסבה המורה לא יכול להתקדם לנושאים חדשים עד שהסטודנט מבין את כל הנושאים בצורה יסודית מעמיקה ומסודרת.

שיעורי בית ועבודות חשובים כדי להטמיע את תקופת ההסבה.

שיעורי בית ועבודות חשובים לכן בסיום כל הדרכה מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי שהסטודנט יבין את כל החשיבה היצירתית מעבר לקופסה. אין ספק שככל שמתרגלים מגיעים למקומות מאוד גבוהים בעיצוב מה שמשאיר זמן לפיתוח היצירתיות. המטרה בקורסים זה לא רק ללמד אתכם את רזי הטכניקות האפליקציות הגרפיות אלא לתת לכם כלי עבודה מקצועיים חשובים כדי להתמודד עם בקשות רבות המגיעות לקוחות. במהלך השבוע תלמידים ללימודי עיצוב מקבלים תמיכה פרטנית מהמורה בין שיעור לשיעור הם רשאים להציג עבודות רבות שהם הכינו כדי לקבל פידבק מקצועי ותמיכה אישית להמשך הכנת שיעורי בית. בית הספר סולו רואה בתיק דוגמאות של הסטודנט כדבר החשוב ביותר שאיתו צריך הוא להתמודד בסיום הקורסים. כל מה שיבקשו ממך בסיום הקורסים זה לא התעודה הנוצצת שתקבלו אלא אך ורק סימולציות עיצוביות שעשיתם.

החשיבות של תיק דוגמאות ותעודה.

לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית רב תחומית תלמידים ללימודי עיצוב מקבלים הדרכה כיצד לפתח מערכות הדמיה שיווקית לעיצוב  ללקוחות. לכל אורך הקורס אתם תהיו עסוקים ביצירת מיתוג רב תחומי בתהליך ייצור לממשקי אפליקציות שחברות הייטק מפתחות כי מה שחשוב הוא תיק דוגמאות שלכם יראה בצורה מקצועית כי זה הדבר היחיד שיתעסקו איתו ברגע שירצו את השירותים העיצוביים שלכם לעסקים אונליין. כל לקוח ומראיין שיבחר אתכם לעבודה בשיתוף יכול להחליט תוך שניות בודדות אם מדובר במעצב גרפיקה מקצועי או לא ולכן לכל אורך הקורסים אתם צריכים לתת דגש מאוד חשוב על כל הבנייה היצירתית.

המחסור בתחום העיצוב הגרפי.

משרדי הפרסום בעולם העסקים לא עסוקים בתעודה ולא מתרשמים בכלל מתעודות ומתארים אלא אך ורק כיצד היצירתיות העיצובית שלך יוצאת לפעולה דרך עיצובים והתקשורת הויזואלית שיווקית המודגשת בצורה נכונה. ככל שתיק דוגמאות שלך ידבר את החשיבה המקצועית אין ספק שתוכל לראות שאתה מועסק מאוד בתחום שצמא לידיים עובדות.

המחסור בתחום העיצוב הגרפי.

מעצבים גרפיים בעולם ההייטק נחשפים למחסור אדיר בכוח אדם בשוק העיצוב הגרפי במדינת ישראל. מדינת ישראל כיום נחשבת לאחת המדינות המפותחות ביותר בענף ההייטק והיא משווקת טכנולוגיה לעולם כולו ולכן הביקוש המקומי בארץ גבוה מאוד. כתוצאה מכך השכר הכספי לבוגרי מסלול קורסים הוא גבוה מאוד. אם בעבר אלטרנטיבות היחידות של מעצבי גרפיקה היו אך ורק להתמזג עם  עולם ההדפסה נוכל לראות שכיום יש אלטרנטיבות רבות למעצבים גרפיים מה שהגביר רבות את הביקוש המסיבי בתחום זה. רוב רובו של הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד בנישה זו מהבית לתת שירותי פרילנס עיצוב לעסקים במגוון שימוש כלי העבודה ליישום כישורי הפרסום שלמדו ליצירת הויזואל במדיות השונות.

השכר בעולם העיצוב הגרפי.

בוגרי מסלול בתקשורת חזותית ועיצוב וחוויית משתמש יכולים להתחיל בשוק ההייטק עם שכר של 18 אלף שח נטו ומחיר שעתי הוא בן 90 שח לשעה זה גם יכול להגיע גם ל 120 שח לשעה. במידה ויבחרו  לעבוד בעולם הפרסום הדיגיטלי מרוויחים 15000 שח נטו. בעולם ההדפסה שהשכר מאוד נמוך והוא 101000 שח נטו. רוב בוגרי עיצוב  בוחרים לעבוד בשוק ההייטק לאו דווקא בגלל השכר הגבוה שמקבלים אלה בגלל ההזדמנויות הטכנולוגיות החדשות והרבות שגורמות כיום למעצבים גרפיים להתקדם במהירות בשוק עצום שצמא לידיים עובדות. בתחום ההיי-טק המקצוע מעצב גרפיקה הוא מאוד מבוקש ולכן הוא מקבל כבוד מאוד רחב כי הם עובדים עם מפתחי אפליקציה או מקודד מחשבים.

מה מעצבים גרפיים עושים בעולם ההייטק?

מעצבים גרפיים בשוק ההייטק מספקים טכניקות עיצוב לשימוש במגוון אפליקציות שתעשיית ההייטק מפתחות לתעשייה ובמקביל עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנת ומפתח ממשקים וכל זה כי הם לא למדו את זה בתואר ראשון במדעי המחשב. מתכנתים מקבלים הדרכה כיצד להעביר את השפות על ידי בנייה עם  קודים תכנותיים ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שצריכים להראות את כל כישורי המיתוג והעיצוב הגרפי לאורכם על ידי יצירת הרשתות עיצוביות ותפריטי מותג כדי לגרום לכל רעיון טכני שחברות ההייטק להיות בעולם בצורה ויזואלית ולכן המעצבים הגרפיים יעבדו בשיתוף פעולה מתמיד עם מתכנתים כדי ליצור אובייקטים מורכבים בטכניקות גבוהות בעולם הויזואל. עולם ההייטק בתחרות מתמדת ולכן כל התרשימים והמידע שאנחנו רואים במוצרים שחברות הייטק מפתחות מועצב אך ורק על ידי מעצבים גרפיים.

לימודי תקשורת חזותית ועיצוב.

לימודי תקשורת חזותית ועיצוב נחשב לאחד הנישות המבוקשותביותר בעולם ההייטק והדיגיטל הפרסומי בגלל שמעצבים גרפיים אחראים על בניית אתר אינטרנט וחנויות אונליין ובמקביל מקבלים הדרכה לתחום חווית המשתמש UIUX בעיצוב תוכנת אדובי XD. נישות לא היו קיימים בעבר ונוכל לראות שבשנים האחרונות מעצבים גרפיים שולטים בכל שוק ההיי-טק כדי ליצור חיבורי פעולה.

ההשתלבות בעולם ההייטק.

אם בעבר אך ורק מתכנת אפליקציה או מפתח היה בונים ואחראים על הכנת אפליקציות נוכל לראות שחברת אדובי הכניסה את תוכנת XD כאפליקציה מקצועית לבניית אפליקציות וכתוצאה מכך הצד הויזואלי בהכנת אפליקציות נעשה שייך למעצבים גרפיים. שיתוף הפעולה חשוב מאוד ומעצבים לאחר שמסיימים את בניית האפליקציה הם מספקים את הסגנון הויזואלי לא סופי כדי שמפתח אפליקציה ימזג את כל הקנה מידה והתאמה מרבית  לחברות גוגל ואפל כדי שיאפשרו כניסה לחנויות אונליין שברשותם. צורות עבודה אלו חדשים ולכן מעצבים גרפיים משתלבים במהירות כל עוד תיק דוגמאות שלהם מתאים לכל סגנון העבודה בשוק הייטק. חברות הייטק לא משתפים פעולה רק עם הכוח אדם המקומי בישראל שלא מספיק אלא עובדים גם מעצבים גרפיים מהעולם כולו כדי לא לעמוד בלחץ או בתחרותיות נרבה מחברות הייטק.

מי יכול ללמוד תקשורת חזותית ועיצוב?

בוגרי לימודי מסלולי מעצבים גרפיים מתחילים יכולים להשתלב בשוק התקשורת החזותית כי הידע הנלמד שמקבלים בהדרכה במסלול הראשון בעיצוב גרפי מתקשר בצורה אוטומטית למסלול השני. אי אפשר לעצב היום מודל אינטרנט או מודל אפליקציות אם תלמידים ללימודי עיצוב לא יודעים מהי הטכניקה העיצובית בעיצוב ויזואלים או בכלל להבין את כל השפה העיצובית לאורכה ורוחבה תשננו רבות  במסלול מעצבים גרפיים.

כל סגנון עיצוב שנמצא באפליקציות צריך להכין צורות ושיפועים שמקבלים פילוסופיות עיצוביות אותם תלמידים ללימודי עיצוב לומדים בהדרכה במסלול הראשון ולכן על מנת להתקבל למסלול תקשורת חזותית ועיצוב על תלמידים ללימודי עיצוב להראות תיק דוגמאות שבאמת מראה שהם מבינים את כל עולם העיצוב לעומק.

הביקוש בתחום.

לבית הספר עיצוב אונליין יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שרוצים אותך המעצב הגרפי המתחיל לעבוד בתעשייה שתשמח לידיים עובדות. כבר בתקופת הקורסים בית הספר יוכיח לך הזדמנויות עסקיות כדי לקדם את המטרות שבגללם התחלת ללמוד את התחום בעיצוב. אם אתה מחפש לעבוד בשוק זה כמעצב עצמאי אין ספק שתוכלו למצוא שם את הלקוחות הראשונים בשוק. במידה ואתם רוצים לעבוד בתור שכירים בעולם ההייטק בהחלט תוכלו לראות מאות מודעות שמתפרסמות מידי יום. בכל מודעות הדרושים בעיצוב כיום נוכל לראות שכולם מבקשים אך ורק תיק דוגמאות מקצועי שם רואים באמת את כל החשיבה היצירתית שלך כמעצב גרפיקה.

לאן עולם העיצוב הגרפי או תקשורת חזותית ועיצוב הולך בשנים הקרובות?

מעצבים גרפיקה למותגים ימשיכו להיות מבוקשים כי הם הדרך היחידה כיום להעביר מידע לעולם כולו. אך ורק דרך מערכות עיצוביות עסקיות אנשים יקבלו מידע על שימוש בטוח באתר אינטרנט או לסירוגין שימוש במודלים עיצוב במובייל. המוביל בדור היום נהפך לפופולרי מאוד כי הדור היום מקבל את רוב המידע שלו אך ורק דרך מנוע החיפוש גוגל עם קשר לאפליקציות ולכן גרפיקאים מעצבי זהות מותג שעובדים בחווית משתמש ועיצוב גרפי ימשיכו להיות הקו הראשון בשיווק המוביל את התעשייה ואת עולם המיתוג.

להשתלב בתעשייה שחסר לה בהחלט ידיים עובדות

אם אתה מחפש מקצוע שיאפשר לך להשתלב בתעשייה שחסר לה בהחלט ידיים עובדות אין ספק שעיצוב גרפי זה התחום החם כיום. תוכלו לצפות בכל השיעורים שהכנו עבורכם כדי לראות אם אתם מתחברים לשוק זה או לא שיהיה לכם צפייה נעימה ויועצי המגמה  לתקשורת חזותית מחכים לכם מעבר לקו כדי לתת לכם מידע איך גם אתם יכולים ללמוד את התעשייה המבוקשת ביותר באונליין לתעודה ותיק עבודות מקצועי שיפתח לך דלתות בחברות הייטק בישראל.