כמה מרוויחים לשעה מעצבי חווית משתמש תקשורת חזותית היא התחום שיוביל אתכם למקצועות ההייטק

כמה מרוויחים לשעה מעצבי חווית משתמש? תקשורת חזותית היא התחום שיוביל אתכם למקצועות ההייטק.

תוכן עניינים הצג

מתעניינים ללמוד על עולם הדיגיטל ב2022? אם אתם מחפשים מקום ללימודי הסמכה בתחומי הדיגיטל אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל או מהו התחום הטוב ביותר כרגע, המאמר הבא יציג בפניכם את עולם התקשורת החזותית, כיצד הוא מקשר לעולם הדיגיטלי, ולמה זה הנושא החם ביותר כרגע. עבודה שזוכה לביקוש רב. אם אתה רוצה כבר להיות במשרה בהייטק ב2023 אין ספק שהמידע בעמוד יעזור לך לקבל החלטה.

בהשראתנו במכללת סולו

ריכזנו סרטונים שיעזרו לכם להבין מהי תקשורת חזותית וכיצד היא מועברת ברמת העיצוב, שאותו תוכלו לראות במותג שיווקי שפורסם. סרטוני השראה עשויים לעזור לך להבין אם הענף הוא משהו שאתה מעוניין בו. חשוב לציין שאנשים העובדים בתעשייה יוכלו לעבוד כעצמאים או כעובדים במקצוע שבחרו. זהו אזור בעל יכולת הסתגלות רבה.

להפוך למומחה בתעשייה בתקשורת חזותית.

כאשר לומדים לתעודה בתקשורת חזותית, יש לזכור כמה דברים שיעזרו לך להפוך למומחה בתעשייה. תחילה עליך לשלוט בחוקי העיצוב הגרפי, שבלעדיו לא תוכל ליצור ויזואליות הרמונית לתקשורת חזותית. הדבר השני שצריך לזכור הוא להכיר את כלי העיצוב והתוכנות השונות לעיצוב אתרים ואפליקציות. חשיבה עיצובית היא הנקודה השלישית שיש לקחת בחשבון תזדקק לתיק טוב כדי להתגייס לתפקידים בשוק. לא תוכל לעבוד בשוק זה אלא אם יש לך את הכישרונות האלה.

לשפר את יכולות התקשורת החזותית

איך אתה יכול לשפר את יכולות התקשורת החזותית שלך? חוכמה עיצובית היא היכולת לתרגל ולהשיג יכולות בתחום הלימוד הנבחר. לשם כך נדרשת מודעות לאינטרנט ולז'רגון השיווקי הנהוג בתעשייה. מטרת התקשורת החזותית היא ליצור מותג שבולט מהמתחרים ובעל יכולת לרתק את צרכני היעד. אתה תצליח במקצוע אם תדע להשתמש ביכולות שרכשת כדי לייצר עיצוב מותג טוב. במכללת סולו, אנו מלמדים את הכישרונות הללו.

אילו משרות זמינות למעצבים שסיימו מסלול לתקשורת חזותית?

ישנם מספר אפשרויות למעצבים גרפיים שסיימו תואר בתקשורת חזותית. כמובן שהסיכוי הגדול ביותר הוא להצטרף לתעשיית ההייטק. אם פעם עולם ההייטק היה אך ורק נחלתם של מהנדסי תוכנה ומפתחי תוכנה, הרי שכיום שני אלה חייבים את שירותי המעצב הגרפי; בלעדיו, הם לא יוכלו לייצר מיתוג וחווית משתמש איכותית. עבודת המתכנתים היא בנייה טכנית, שלאחריה המעצב מסיים את העבודה והופך את הגרפיקה, האתר או האפליקציה למתאימים לשיווק ודיגיטל, שהוא רוצה היום.

תעסוקה בעיצוב גרפי ואינטרנט

רק לחברות בודדות היו אתרים כשהאינטרנט הושק לראשונה. מכיוון שהתחרות הייתה זעירה באותה תקופה, תשומת לב מועטה הוקדשה לעיצוב חזותי או חווית משתמש. כשכל חברה הבינה שהיא צריכה אתר, כל מוצר הפך לשלל מותגים זהים. במקרה זה, הוא היה צריך להבין מה גורם לפער בין שני האתרים. כאשר עולמות העיצוב הגרפי והאינטרנט התנגשו, נולדה הבחנה חדשה. העיצוב הוויזואלי הוא המייחד את האתרים השונים כך שהצרכנים יוכלו לבחור את הנוח והידידותי ביותר עבורם.

המראה אסתטי הנעים בוויז'ואל עבור אפליקציות ואתרי אינטרנט

אתרים ואפליקציות, הם די חשובים. על מנת שמראה ויזואלי יהיה איכותי, מקצועי ומתאים לעולם הדיגיטלי, על המעצב הגרפי לתמרן את הוויזואליה בצורה כזו שתפנה לפסיכולוגיה של קונים פוטנציאליים. זה הליך שמעצבים גרפיים עוברים במחשבה רבה עד שהם מגיעים למיתוג מובחן ומתאים.

היתרונות של שיווק דיגיטלי

עסקים יכולים להיות רלוונטיים בכל זמן ובכל מקום הודות לפרסום דיגיטלי. עסקים שיש להם אתר אינטרנט וגישה לאינטרנט אינם כבולים לחלוף הזמן. זה לא כמו עסק עם שעות פעילות מוגדרות וזמן סגירה מוגדר. אנשים יכולים להשתמש באתרים או באפליקציות בכל זמן שהם רוצים, ללא צורך שבעל החברה יהיה שם, וזה יתרון גדול!

סיכויי הקריירה הנוכחיים בתעשיית הדיגיטל

כל חברה משקיעה כיום כמעט מחצית מזמנה בשיווק דיגיטלי. ואם מסתכלים על המספרים, הרווחים הדיגיטליים מהווים 98% מכלל הרווחים במשק כיום. אנו יכולים להיות בטוחים שדיגיטל מציעה את מירב אפשרויות התעסוקה כעת, מכיוון שהאחוזים כל כך עצומים. מי שרוצה לעבוד בתעשייה החזקה ביותר של היום חייב להבין את העולם הדיגיטלי, שבו עיצוב גרפי וחווית משתמש הם ללא ספק הדרך לעתיד.

מהו סכום הכסף שמשלם גרפיקאי על תוכנת עיצוב?

תוכנת אדובי צריכה להיות זמינה למעצב גרפי מיומן. אתה יכול לקנות מנוי חודשי מאדובי. מחיר מנוי סטודנט עומד כעת על 70 ש"ח לגרסה ללא עדכונים, ולאחר שנה עולה המחיר ל-100 ש"ח לגרסה עם עדכונים אונליין. כמובן שהתאגיד משנה את התמחור, ולכן מומלץ לבדוק זאת מדי פעם.

מה לומדים במסלולי לימודי תקשורת חזותית?

מה ילמד מעצב גרפי במסלולי לימודי תקשורת חזותית? כבר דנו בנושא הוויזואליה, וחשוב לציין שלהיות מעצב תקשורת חזותית בלתי אפשרי בלי ללמוד תחילה את היסודות של הנושא. הבסיס מכיל תקני עיצוב בסיסיים שבלעדיהם אי אפשר לבנות מיתוג דיגיטלי איכותי. הנימוקים העיצוביים מאחורי הוויזואליה ייכללו גם בהנחיות העיצוב. אתה יכול לפתח מיתוג המספק חווית משתמש טובה רק לאחר שלמדת את הנחיות העיצוב.

הפסיכולוגיה של מותג טוב מבוססת על צבע וטיפוגרפיה.

מותג טוב הוא כזה שמצליח לגרום לגולשים לעקוב אחריו. איך יוצרים מותג בלתי נשכח? צבע וטיפוגרפיה משמשים כדי להשפיע על פסיכולוגיית המשתמש. בגרפיקה, לתורת הצבע יש הגדרה רחבה למדי. כל צבע שולח מסר, שהצרכנים קולטים באופן אינסטינקטיבי. המעצב הגרפי יכול להעביר מסרים מאחורי התמונות ולסחוף אחריו את הגולשים בזכות הצבע. השימוש בטיפוגרפיה, או שימוש בסוגים שונים של גופנים כדי להביע משמעויות מאחורי התמונות, ניתן להשוואה.

אדובי מציידת מעצבים גרפיים במערך של יכולות.

למעצבים גרפיים יש כעת גישה לתוכנית העיצוב של אדובי, המאפשרת להם ליצור תמונות באמצעות מגוון כלים. השימוש בכישרונות התומכים בתוכנת אדובי מסייע למעצבים גרפיים ליצור חווית משתמש טובה בהרבה. הכלים מאפשרים לך לפתח עיצוב מותג לשנת 2022 המותאם לטרנדים החדשים ביותר ומקובל מבחינת שפה אחידה לשיווק הדיגיטלי של היום.

מעצבים גרפיים לומדים באיזו תוכנה להשתמש.

מעצבים גרפיים נכללים כעת בארבע חברות תוכנה של אדובי.

1. אילוסטרייטור – תוכנת עיצוב גרפי מבוססת וקטור המאפשרת למעצבים גרפיים לשרטט. המעצב הגרפי יוצר לוגו באמצעות תוכנה זו. המיתוג הארגוני הדיגיטלי של היום נשען במידה רבה על תוכנה זו.

2. פוטושופ היא תוכנת עריכת תמונות המאפשרת למעצבים לבצע שינויים קלים וגדולים בכל תמונה באמצעות כלי השכבות.

3. InDesign – תוכנת פריסת עמודים העשויה לשמש גם ליצירת דפי אינטרנט.

4. תוכנת XD היא התוכנית העדכנית ביותר שעוזרת לך ליצור ולפתח אפליקציות עם ממשק משתמש מעולה. התוכנית שלה היא החזקה ביותר בתעשייה הזו כיום.

מהו תיק עבודות ומדוע הכרחי לגרפיקאים שיהיה כזה?

בסיום כל השכלה לעיצוב גרפי, תיק העבודות של המעצב הגרפי הוא הפריט המשמעותי ביותר. זה הכרחי עבור מעצבים חדשים כדי להתחיל. מעצבים שלומדים תקשורת חזותית חייבים להיות גם עבודה בדיסציפלינה זו בתיק העבודות שלהם.

אילו עבודות ייכללו בתיק?

דוגמאות לפרסומות שיווקיות, לוגו, כרטיסי מיתוג, באנרים ועוד ייכללו בתיקי העבודות של מעצבים גרפיים הלומדים ללימודי תעודה בדיסציפלינה. מעצבים גרפיים העוסקים בתואר בתקשורת חזותית יגישו דוגמאות לאתרים ואפליקציות שיש להם חווית משתמש ותהליך אפיון המדגים חשיבה עיצובית ברורה.

מתי ואיפה צריך לפרסם את התיק לציבור?

מעצבים גרפיים מציגים את תיק העבודות שלהם באתר אינטרנט או באפליקציה שהם יצרו במיוחד למטרה זו. המגמה הנוכחית היא ליצור תיק עבודות באפליקציה הרבה יותר מהממת וניתנת להתאמה דיגיטלית.

בתכנית לתקשורת חזותית, איזו תוכנה אתה לומד?

סטודנטים בקורס תקשורת חזותית לומדים את תוכנית ה-XD שהזכרנו קודם, וכן את תוכנת וורדפרס המשמשת כיום לבניית אתרים ועיצוב אתרים ואלמנטור שהוא תוסף וורדפרס המאפשר ליצור עיצוב מותאם אישית עם חווית משתמש . כל הכלים הללו חיוניים לעיצוב אתרים ואפליקציות, מיתוג וחווית משתמש.

תקשורת החזותית חווית משתמש

חווית משתמש היא מושג רחב שאנו רואים בהיבטים רבים של העולם הדיגיטלי, כולל, כמובן, כאשר אנו יוצרים אתרים ואפליקציות. חווית המשתמש היא מה שהופכת אתר או אפליקציה למהנה לשימוש עבור המבקרים. הגולשים מחליטים אם אתר או אפליקציה נוחים להם תוך שניות, והגרפיקאי אחראי על הנוחות הזו.

חוויית משתמש

גוגל אחראית על הגדרת מדיניות חווית המשתמש. איך היא מצליחה להגשים את זה? גוגל הוא מנוע חיפוש ששואף להציע את האתרים הגדולים ביותר לגולשים, ויש לו מיליוני משתמשים ועוד אלפים מדי יום. האתרים עם חווית המשתמש הגדולה ביותר מופיעים ראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. איך גוגל הגיעה למסקנה הזו? הוא בוחן באילו אתרים גולשים מבלים הכי הרבה זמן וכך מגלה אם חווית המשתמש שלהם נעימה ומועילה להם. בעלי עסקים מודעים לכך, והם משקיעים במעצב גרפי טוב שייצור עבורם חווית משתמש יוצאת דופן.

ההבחנות העיקריות בין מעצבי UX ו-UI

מעצבי חווית משתמש מופרדים לשתי קבוצות, שכל אחת מהן מתמקדת בהיבט מובהק של חווית המשתמש. חווית המשתמש מורכבת מכולם. סיווג נוחיות הוא באחריותם של מעצבי UX. תהליך החשיבה העומד בבסיס הנוחות של האתר או האפליקציה. מהירות הלמידה והניווט שלהם, כמו גם גורמים נוספים. מעצב ה-UI, לעומת זאת, אחראי על האסתטיקה. הוא אחראי שהעיצוב הויזואלי יהיה גם נוח וגם מושך.

תהליך פיתוח מותג

תהליך בניית המותג דורש ידע עם החברה, אפיון הערכים שהיא מעוניינת לקדם ואפיון נוחות משתמש על ידי מעצב UX. מעצב ממשק משתמש מאפיין את ממשק המשתמש. כל אלו הם היבטים מכריעים בפיתוח מיתוג המספק חווית משתמש מקצועית. המותג יתפוס את תשומת הלב של קהלי היעד אם ההליך יתבצע במקצועיות, והמותג ישגשג.

בעידן הדיגיטלי, איזה תפקיד משחקת חווית המשתמש?

בסביבה הדיגיטלית של היום, לחווית המשתמש יש עמדה מרכזית, וניתן לטעון שחווית המשתמש היא דבר מחייב. חברה שלא מתלבטת במתן חווית משתמש איכותית ומקצועית לא תוכל לטפס בדירוג של גוגל. מותג מצליח חייב לספק חווית משתמש חיובית המשלבת חשיבה עיצובית מוצקה.

תוכנית עיצוב האתר הפופולרית ביותר היא תוכנת וורדפרס.

תלמידי תקשורת חזותית ילמדו גם כיצד ליצור אתרים. אנו מלמדים תוכנת וורדפרס במכללת סולו. יש הרבה תוכנות בשוק לפיתוח ועיצוב אתרים, אבל וורדפרס היא ללא ספק המשובחת ביותר. מלבד העובדה שהתוכנה ידידותית למשתמש וניתן ליצור באמצעותה אתרים ייחודיים באמת, גוגל אוהבת את וורדפרס מאוד, וכעת היא מפעילה 70% מכלל האתרים. בגלל חווית המשתמש הפנטסטית שלהם, אתרים המופעלים על ידי וורדפרס מתוחכמים יותר.

תוכנת וורדפרס כוללת את התוסף Elementor.

יש תוסף יוצא דופן בשם Elementor שמגיע עם פלטפורמת וורדפרס, שהכרזנו בעבר שהיא הגדולה ביותר כיום. תוסף זה מאפשר לך ליצור אתרים המספקים חווית משתמש מעולה. גרפיקאים ייהנו מהיכולות הרבות של התוסף. למעצבים שמכירים את אלמנטור יש הרבה מה להציע. האלמנטור מאפשר לך לקחת את היצירתיות שלך לשלב הבא.

עיצוב אפליקציות אינו מיועד רק לחברות הייטק.

בעבר חשבו שתחום האפליקציות שייך רק לתעשיית ההייטק. אפילו מעצבים גרפיים ששולטים בתקשורת חזותית עשויים כעת להתקבל בברכה להייטק בעזרת תוכנת XD, המאפשרת למעצבים גרפיים לבנות ולעצב אפליקציות עם חווית משתמש UX-UI. התוכנה עברה התאמה כדי לספק חווית משתמש ייחודית.

מהי חווית משתמש חיובית?

חווית משתמש טובה היא כזו שבה המעצב הגרפי שקל את כל הרבדים שיהפכו את האתר או האפליקציה לידידותיים למשתמש. מהירות, מעברים, צבעים והתאמה לצגים מרובים, כגון סמארטפונים וטאבלטים, הם כולם גורמים שיש לקחת בחשבון. המעצב חייב לשקול את כל ההיבטים הקטנים ולקבל תובנה במוחם של הצרכנים. זהו תהליך סיווג שיש להתייחס אליו ברצינות, ומעצבים גרפיים עושים בדיוק את זה, כמו גם את מה שאנחנו מלמדים במכללת סולו.

השיטה היעילה ביותר להנחת עבודה בשטח

מציאת קריירה בתעשייה מחייבת גילוי של אפשרויות. במכללת סולו, אנו מספקים אפשרות זו לסטודנטים שלנו. יש לנו קבוצת פייסבוק עם 19.5 אלף חברים, כולל סטודנטים, בוגרים וחברות בתעשייה שמפרסמות משרות פנויות מדי יום, ומאפשרות לך לאתר את סיכויי הקריירה הגדולים ביותר.

הקורונה ומצב התחרות הנוכחי בתחום היישומים

לבעלי החברות השנתיים הקודמות היו קשות מאוד. קורונה הסבה מגוון תעשיות לדיגיטל, וכל עולם האפליקציות, שהתקדם בקצב של חילזון מבחינה טכנולוגית, הואץ כעת באופן דרמטי. חברות רבות העבירו את כל פעילותן לאפליקציה, מה שאפשר ללקוחות לבצע הזמנות באמצעותה. כיום, יש הרבה יריבות בין אפליקציות שונות. זה בדיוק מה שקרה עם אתרים, וכעת חווית משתמש נהדרת מוערכת מאוד גם באפליקציות. אנשים ירצו להשתמש ביישומים המספקים חווית משתמש חיובית.

תחרות בשוק התעסוקה

לבוגרים שסיימו אצלנו קורס תקשורת חזותית המתמקד בחוויית משתמש יש יתרון בשוק העבודה התחרותי. בעולם של היום, להיות מעצב גרפי טוב כבר לא מספיק; בהייטק, הם חייבים להיות טובים גם בחוויית משתמש, ולכן לבוגרי מכללת סולו יש יתרון תחרותי משמעותי.

מהם הקורסים הטובים ביותר לתקשורת חזותית כרגע?

כשמדובר בהצעת קורס בעיצוב גרפי או בתקשורת חזותית, חשוב לזכור שמאחר שחוקי הגרפיקה לא משתנים, מצופה מכולם ללמד את אותו הדבר. אלו חוקים שחלים על כולם. ההבדל העיקרי בין הקורסים הוא איכות הלמידה, וזה מה שאתה צריך לחפש בעת בחירת מיקום ללמוד. איך אתה יודע איפה מלמדים מצוינות, בדיוק? במקרה זה, כבר נכנסנו לנושא סגנונות למידה. נוכל כמובן לתאר את סגנון הלמידה של המכללה שלנו.

מכללת סולו מציעה שיעורים מקוונים אחד על אחד.

במכללת סולו אנו מספקים הדרכה אחד על אחד בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית מקוונת מהנוחות של הבית שלך. ללמידה עם מורה פרטי יש יתרון בכך שהוא מאפשר לך ללכת במהירות שלך ולקבל תשובות לשאלות שלך לאורך כל התהליך. אינך נדרש לעקוב אחר הקצב של תלמידים אחרים; במקום זאת, הדגש הוא עליך ועל קצב הצמיחה שלך עד שתהיה לך הבנה מעמיקה של הנושא ותוכל להשתתף בו.

כיאה לדיסציפלינה מתוחכמת טכנולוגית, אנחנו מלמדים את התחום גם באינטרנט מהבית. אנחנו לא מלמדים ככה בגלל הקורונה, אלא בגלל שאנחנו עושים את זה ביעילות כבר 15 שנה, עם כל היתרונות של לימוד מהבית, בלי להיכנס לפקק, לחפש חניה או להוציא כסף.

במכללת סולו, איך תוכלו ללמוד את התחום באינטרנט מהנוחות של הבית שלכם?

הלמידה אונליין בבית היא באמת מאוד קלה ורק דורשת מחשב, אוזניות עם רמקול, עכבר ותוכנת חיבור, אותם נתקין עבורכם לפני השיעור הראשון. התוכנית מאפשרת לך לשתף את המסך שלך ומאפשרת למדריך להזיז את העכבר כדי שיוכל לתת לך הסבר תוך כדי תרגול. במהלך השיעור תדון עם המדריך על מגוון נושאים, ולאחר מכן תתרגלו בבית.

לאורך כל הלימודים, המדריך לצידך.

יש לך גישה ישירה למדריך שלך במכללת סולו. זה בסדר להעלות שאלות במהלך השיעור ואפילו מחוץ לשעות השיעור. ניתן לקבל מענה ממערך התמיכה של המכללה גם אם זה לאחר שעות הלימודים.

התאמת הלימודים להתפתחויות המגמות החדשות בתחום

כיאה לתחום טכנולוגיה מתקדם, אנו דואגים להתעדכן בחידושים בתוכניות הרבות, כמו גם בכל החידושים והמגמות החזותיות המשתנות מדי יום. לבוגרים שלנו יש גישה למידע חדשני כמו גם לציוד חדשני. כשמדובר בפיתוח מותג, הם חיוניים. מעסיקים ולקוחות רוצים להיות לפני העקומה, והם מסתמכים על המומחיות של המעצבים הגרפיים.

מעצב גרפי העוסק בתקשורת חזותית מספק למותג יתרון תחרותי.

כשאתה מפתח מותג של לקוח כמעצב גרפי העוסק בתקשורת חזותית, אתה לוקח על עצמך אחריות רבה. בראיון העבודה, מעסיקים ולקוחות יחפשו מעצבים יוצאי דופן שיוכלו להשיג זאת. איך הם יעמידו את זה במבחן? דרך תיק העבודות שלך. לכל משימה בתיק שלך יש הזדמנות להדגים את הרעיונות היצירתיים שלך וכיצד בנית את החברה להיות מותג תחרותי.

כיצד אוכל להציג את תיק העבודות שלי כבוגר תקשורת חזותית?

כאשר מדובר בהצגת תיק עבודות, חשוב לזכור שהתיק הוא אתה. יש להציגו בצורה הכי מקצועית שאפשר. הגישה האידיאלית להצגת תיק העבודות שלך היא דרך אתר אינטרנט או אפליקציה, וזה קריטי שחווית המשתמש תהיה יותר משביעת רצון מכיוון שחווית המשתמש היא, ללא ספק, היבט חיוני של תיק העבודות. מעסיקים יעריכו את העיצוב וההצגה העצמית שלך ויסיקו את חווית המשתמש שתספק לתצוגה שלהם על סמך זה.

האם מעצבים גרפיים חייבים לשתף פעולה עם מהנדסי תוכנה?

התשובה היא כן !!! למפתחי תוכנה יש מעט ידע בעיצוב חזותי, כיצד להשתמש בכלי עיצוב, או כיצד לנהל חשיבה עיצובית וחווית משתמש טובה. יתר על כן, מעצבים גרפיים נדרשים בתפקיד מהנדסי תוכנה. תמצאו צוותים שלמים בהייטק המורכבים מהנדסי תוכנה ומעצבי חווית משתמש.

אילו צעדים עושה מעצב גרפי כדי ליצור אסטרטגיה שיווקית יעילה?

המעצב הגרפי הוא זה שיוצר את המותג של החברה. הוא לומד את חבלי התעשייה ומשתמש בוויזואליה כדי להעביר את הנרטיב שלו. מיתוג מקצועי הוא זה שמעביר את המסר בסגנון ברור, נוקב וקליל, וסוחף איתו אנשים. חברות רבות מוכנות להוציא כסף רב למעצבים גרפיים בתמורה למיתוג מנצח שכן מיתוג מנצח יביא להן יותר לקוחות. מעצב גרפי נדרש לכל חברה שרוצה לצמוח בעידן הדיגיטלי.

האם יש צורך בניסיון קודם כדי להתקבל לעבודה כגרפיקאי?

בניגוד למקצועות אחרים שבהם הניסיון מגביל את יכולתם של הבוגרים לעבוד בתעשייה שהם למדו, לעיצוב גרפי אין את ההגבלה הזו, ומה שחשוב זה מה אתה מביא איתך ועם תיק העבודות שלך. אין זה משנה היכן למדת או עבור מי עבדת. מה שחשוב הוא אם השתמשתם בכלי העיצוב החזותי בצורה מתאימה, האם הייתה מחשבה עיצובית מאחורי הגרפיקה, ואם אתם יכולים להתבונן בתהליך חווית המשתמש, בין היתר. מעסיקים רוצים לראות מומחיות ויצירתיות, ולקוחות רוצים לראות שאתם, כמעצבים, יכולים להעביר ביעילות את המסר שלהם וליצור אסטרטגיית מיתוג מקצועית שתעזור להם לפרוח.

למד על המגמות האחרונות בעיצוב גרפי.

לעיצוב גרפי יש היסטוריה ארוכה והוא תמיד מתפתח מבחינת טרנדים. מיתוג מנצח הוא כזה שעוקב אחר מגמות האופנה החדשות ביותר. מיתוג מיושן לא יפנה לקהל מודרני ולא יתלהבו ממנו. מעצבים גרפיים חייבים להיות מודעים לטרנדים החמים ביותר לשנת 2022 וללמוד בסביבה שמבינה ומלמדת את הטרנדים הללו. אנו במכללת סולו מקפידים להישאר מעודכנים וללמד זאת בשיעורים שלנו.

כמה כסף אני יכול לצפות להרוויח לאחר סיום הלימודים?

אם אתה לומד תקשורת חזותית ועובד בעסקי ההייטק, תוכל לצפות להרוויח הכנסה התחלתית ממוצעת של 18,000 שקל. אם תבחר עיצוב גרפי להדפסה, אתה עשוי לצפות להרוויח 12,000 שקל בשנה הראשונה. חשוב להבין שיש מחסור חמור בכוח אדם בתעשיית הגרפיקה המודפסת כיום, עקב מעברם של מעצבים רבים להייטק, שבו הביקוש וההיצע יוצאים מכלל שליטה. מחיר לשעה בתחום משתנה בהתאם לנישה שאתה פועל בה ובהתאם לתיק העבודות, שכר שעתי מינימום לבוגרי תקשורת חזותית בהייטק הוא 90 ש"ח ויכול להגיע גם ל120ש"ח ללא ניסיון.

העולם עבר לדיגיטל.

אין להכחיש שהעולם הפך לדיגיטלי. וניכר שאחרי שנתיים בקורונה, הוא יהיה מבוקש מתמיד. מי שלא נמצא בעולם הדיגיטלי לא יהיה קיים וחברה שלא מעסיקה מעצב גרפי מיומן לא תוכל לספק חווית משתמש מספקת. המקום שלכם איתנו אם גם אתם רוצים ללמוד מקצוע עם ביקוש גבוה והיצע גדול של עבודות מרתקות, סופר טכניות ומתרעננות כל הזמן. אנא צור איתנו קשר ואחד המומחים שלנו ישמח לספק לך מידע נוסף.