כמה מרוויחים בוגרי מסלול תקשורת חזותית איך או כיצד לקבוע בעיצוב גרפי מחיר לפי שעה

כמה מרוויחים בוגרי מסלול תקשורת חזותית? איך או כיצד לקבוע בעיצוב גרפי מחיר לפי שעה?

בוגרי מסלול תקשורת חזותית מבוקשים מאוד בתחום ההייטק ומשרדי פרסום ואנשים שמעוניינים ללמוד כיצד ליצור עיצוב גרפי בהחלט תמצאו תוכניות לימוד רבות באינטרנט. כיום נושא זה הוביל לפיתוח והשקה של מוצרים רבים שחברות הייטק צריכות ולכן שיתוף הפעולה ויצירת האיזון הפרסומי קיים מאוד בעולם ההייטק. הכנו במיוחד בשבילכם הסברים רבים על מהו פיתוח עיצוב מוצרים על ידי מעצבים גרפיים שמבוקשים מאוד בשוק. תוכלו לראות יצירת וויזואליים רבים ולכן אם אתם שוקלים ללמוד עיצוב גרפי אין ספק שהכתבה הבאה תסביר לכם כיצד אפשר להשתלב בתעשייה זו. הראנו יצירת מניפולציות בתוכנות הפוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין וכמובן הסברנו בהרחבה כיצד עולם חווית המשתמש מתקשר לעולם העיצוב הגרפי.

עולם העיצוב הגרפי ותקשורת עסקים

עולם העיצוב הגרפי ותקשורת עסקים גרם לעסקים רבים להבין בתקופת הקורונה שאם הם לא יהיו נוכחים בדיגיטל הם לא יוכלו להמשיך להתקיים. האחריות של המעצב הגרפי זה להשתמש באלמנטים בסיסים כדי להעביר את המסר בצורה משכנעת לגולשים. כתוצאה מכך עסקים רבים הבינו בקורונה שאם הם לא יעברו ממצב של חנות רחוב לחנות אונליין מקוונת הם לא יוכלו להמשיך להתקיים. עסקים רבים החלו להפעיל משלוחים בתקופת הקורונה וזאת הייתה הוכחה מאוד גדולה שעסקים צריכים להיות באינטרנט כדי להמשיך להיות רלוונטיים בשוק העיצוב.

הביקוש בעולם ההייטק

חברות הייטק ומעצבים גרפיים תמיד היו הולכים ביחד ונוכל לראות שחברות הייטק מוכרות את המוצרים שלהם לעולם כולו ונמצאים בתחרות תמידית. מעצבים גרפיים הם אלה שיתנו את כל השפה העיצובית ויעבדו בשיתוף פעולה עם מפתח תוכנה ומקודד תכנים לפיתוח תוכנות שחברות הייטק מפתחות. כדי להגדיר את השפה העיצובית בכל מוצר בחברות הייטק מפתחות מעצבים גרפיים הם אלה שצריכים לדעת כיצד לשלוט בצבעים והרגשות שהם מייצגים בתוך כל תוכנה שחברות הייטק מפתחות.

העבודה בהייטק

העבודה בהייטק בשיתוף פעולה עם מתכנת. בחברות הייטק לא נמצאים אנשים שלמדו בתואר ראשון את כל השפה העיצובית ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שצריכים להראות את כל היסודות בעיצוב גרפי תוך שימוש באלמנטים בסיסיים של צבעים, קומפוזיציות, שפה טיפוגרפית ועוד אין ספור תכנים שעולם ההייטק צריך. כל הטכניקות והסודות הנלמדים בעולם העיצוב הגרפי הם אלה שמאפשרים לגרום לכל אפליקציה להראות עם משב רוח כללי חיובי ולכן אם אתם רוצים להצליח בקריירה אין ספק שתצטרכו להשקיע בתיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיכול להראות באמת שאתם מייצגים את השפה בצורה מכובדת.

תורת הצבעים

תורת הצבעים נלמדת במסלול מעצבים גרפיים כחלק בלתי נפרד מהמקצוע עצמו. לכל צבע יש כוח ומשמעות ברמה הפילוסופית ביצירת פסיכולוגיה בשימוש אלמנטים הם אלה שגורמים לכל מוצר שחברות הייטק מפתחות או לסירוגין מודעות ובאתרים שרצים ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם להצליח בצורה מקצועית.

חווית המשתמש ועיצוב

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי משתלבים ללמוד את התקשורת החזותית שם הם שולטים בכל השפה האינטרנטית אותה הם צריכים להדגיש תוך שימוש בכל החוקים שהם למדו במסלול לימודי עיצוב גרפי הראשון. חווית משתמש נחשב לאחד התחומים הפופולריים ביותר בקרב מעצבים גרפיים והשכר הוא גבוה מאוד.

מה לומדים בחווית משתמש ועיצוב גרפי?

מסלול חווית משתמש UI UX נחשב לתחום מאוד מבוקש וסטודנטים לומדים כיצד לשלוט בכל הבניית אתרי אינטרנט והכנת אפליקציות. אם בעבר מקצוע המעצב הגרפי ומעצב אתרי אינטרנט היה מקצוע נפרד היום שני המקצועות התאחדו לתפקיד אחד מה שנקרא תקשורת חזותית.

לעבוד על אלמנטור

חווית המשתמש UI UX מוטמעת התוכנת האלמנטור ומשלבים את ה לתוך תוכנת הוורדפרס ליצירת החוויה והרכיבים הגרפיים הרבים שרוצים לגרום לכל אפליקציה. אין ספק שבניית האפליקציות נעשית בתוכנת XD וכתוצאה מכך מעצבים גרפיים נותנים את כל השירותים שחברות דיגיטל צריכות.

בניית אפליקציות לתוכנת XD

חברת אדובי בשנים האחרונות הכניסה את תוכנת XD כתוכנה אולטימטיבית לעבודה אידיאלית ביותר שחברות הייטק היו עוסקים בה עד לא מזמן. מקצוע בניית אפליקציות שהיה שייך לחברות הייטק ומהנדס תוכנה עבר לסגנון העיצובי שמעצבים גרפיים נותנים בו את כל השיטה המדהימה ליצירת ערכת עיצוב מקצועית ושימושית. לאחר סיום בניית האפליקציה מעצבים גרפיים עובדים עם מתחים ומקודדים כדי להתאים את האפליקציה לכל ערכות חנויות אונליין שאפל וגוגל מאפשרות.

השכר בתחום

השכר בתחום למעצבי גרפיקה חווית משתמש בחברות הייטק הוא שמונה עשרה אלף שח נטו ומחיר שעתי לרוב הוא שמונים עד תשעים שח לשעה. במידה והם בוחרים לעבוד במשרד פרסום דיגיטלי הם יכולים להרוויח שכר של ארבע עשרה אלף שח נטו. בעולם הדפוס השכר הוא נמוך מאוד ולכן בוגרים רבים מעדיפים לעבוד בחברות הייטק מה שיצר מחסור עצום בתחום ההדפסה. בעולם הדפוס מעצבים גרפיים מרוויחים שתיים עשרה אלף שח נטו במידה ויש להם תיק עבודות מקצועי. מחיר שעתי בתחום ההייטק הוא מתחיל ב80 ש”ח נטו ויכול להגיע גם ל130ש”ח.

למה תיק העבודות כל כך חשוב?

תיק העבודות זה אחד הדברים החשובים ביותר שמעצב גרפי צריך להפגין כדי להראות שהוא באמת מבין את כל עולם העיצוב גרפי לאורכו ולרוחבו. כל תעשיית המולטימדיה הרב תחומית לא רוצים לראות תעודות שסיימת אלא כיצד אתה יכול לקבל את העיצוב המושלם המתאים ביותר לדרישות של מותגים. ככל שתיק העבודות שלך יהיה מושקע ומכיל טרנדים שעוד לא נראו אין ספק שתוכל להשתלב בתעשייה זו במהירות.

לימודים אונליין

בתקופת הקורונה אפשרויות רבות גרמו לאנשים להבין שהם יכולים ללמוד לבצע את כל הדרישות הבסיסיות שהעולם צריך דרך האינטרנט. מכללות לעיצוב ואוניברסיטאות העבירו מסלולים משוכללים מאוד דרך מערכת ההפעלה זום שגרמה לאנשים להישאר בבית כתוצאה מהריחוק החברתי שהעולם היה צריך.

איך אפשר ללמוד אונליין בבית הספר

אנחנו כבר חמש עשרה שנה מלמדים דרך האינטרנט אחד על אחד בצורה מקצועית ואישית תוך התאמה המרבית והעיצובית של מה שצריך בעולם העיצוב ותקשורת חזותית. במהלך השיעור המורה רואה את המסך של הסטודנט ומסביר לו שלב אחר שלב איך להתאים גרפיקה עיצובית בתוכנות אדובי. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי להראות נכונות ובניית היצירתיות המתבקשת לתיק עבודות.

לימוד פרטני הדרך שלך לתיק עבודות מקצועי.

בלימוד פרטני ואישי אתה הוא המרכז כך שבמהלך השיעור אונליין בלייב המורה רואה את המסך שלך ואם יש נושא שלא ברור הוא לא יכול להתקדם לנושאים חדשים. האינטרקציה בין המורה לתלמיד היא לא רק בשיעור עצמו והוא יכול לקבל מענה על כל הרעיונות העיצוביים אותו הוא צריך להגיש כשיעורי בית. הסטודנט יכול להתקשר למורה במהלך השבוע ולקבל פידבק על כל מסלולי הלימוד שאותו הוא עבר.

איך בית הספר יכול לעזור לך למצוא עבודה כבר בתקופת הלימודים?

לבית הספר יש קבוצה בפייסבוק מדהימה מעל תשע עשרה וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל להשתמש במודלים של פרסומות ומודעות לקידום עסקים. נוכל לראות בקבוצה זו כבר מעל שתיים עשרה שנה את חברות ההייטק הגדולות ביותר בישראל ויזמים וסטארטאפים שלוקחים מעצבים גרפיים מתחילים שיביאו את החשיבה הפרועה והיצירתית כדי לקדם מטרות שעולם ההייטק צריך. אין ספק שאם אתה מחפש לעבוד בתחום זה כפרילנס פרטני תוכל למצוא שם את הלקוחות הפרטיים שלך. נוכל לראות שם משרות רבות שמבקשים מעצבים גרפיים וכל מה שהם רוצים זה אך ורק ההפגנה המקצועית של עולם השיווק ויצירת הדיאלוג הוויזואלי בין הלקוחות למותג.

הביקוש

תחום הדיגיטל רק ימשיך ויתעצם במיוחד בגלל הקורונה שהקדימה את הטכנולוגיה שנים רבות. כל תוכנית שיווקית כוללת את העבודות של המעצבים גרפיים ונוכל לראות את זה ברשתות החברתיות מכל עבר ובמקביל בעולם ההדפסה. תחום הדפוס סובל מחוסר בכוח אדם בגלל שמרבית הבוגרים אם היה האפשרות היחידה שלהם בעבר אך ורק לעבוד בתחום ההדפסה היום הם עובדים אך ורק מהבית או לסירוגין בחברות הייטק.

גוגל ואתרי אינטרנט או אפליקציות שימושיות מאוד ב2022

אין ספק שהדור של היום מקבל את כל האינפורמציה שלו אך ורק דרך מנוע חיפוש גוגל ואתרי אינטרנט או דרך האפליקציות שהם שימושיות מאוד. אם אתה מחפש אפשרויות רבות לעבוד מהבית או לסירוגין להרוויח כסף רב בצורה פרטנית ואישית אין ספק שתחום התקשורת החזותית זה העולם הבא. צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית. שיהיה לכם בהצלחה.