מה זה עיצוב גרפי מדריך אילוסטרייטור קווים אפקטים יפים למתקדמים

//מה זה עיצוב גרפי מדריך אילוסטרייטור קווים אפקטים יפים למתקדמים

הכנת עיצוב גרפי מקצועי – מדריך אילוסטרייטור קווים אפקטים יפים למתקדמים

הרצון ללמוד עיצוב גרפי יכול לתפוס אתכם בשלבים שונים של החיים. יכול להיות שאתם זה עתה השתחררתם מהצבא או מהשירות הלאומי ואתם מתחבטים עם עצמכם מה ללמוד ולאיזה כיוון לפנות, יכול להיות שאתם רגע לפני סיום הטיול הגדול שאחרי הצבא ואתם מבינים שאתם צריכים לקבל החלטה על “מה תרצו להיות כשתהיו גדולים”, יכול להיות שאתם כבר עובדים אבל אתם צריכים השלמת הכנסה ואתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, יכול להיות שאתם רוצים לעשות שינוי קריירה ועיצוב גרפי הוא כיוון שמעניין אתכם ויכול גם להיות שאתם כבר בפנסיה ואתם רוצים ללמוד משהו חדש, לעסוק בתחום שתמיד רציתם לעסוק בו אבל אף פעם לא היתה לכם באמת הזדמנות.

מה זה עיצוב גרפי מה בסרטון?

רגע לפני שנסביר על עיצוב גרפי, מהו בכלל ולמה באמת כדאי לכם להיכנס לתחום, כדאי שנבין מה בסרטון. בסרטון שלפניכם אתם יכולים ללמוד איך להכין עיצוב גרפי, איך לעשות את זה באמצעות אילוסטרייטור התוכנה המבוקשת כל כך וכמובן, איך להכין קוים אבל לא רגילים אלא כאלו שיהיו אפקטים יפים למתקדמים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה וכל מה שצריך הוא להאזין לנאמר בו כמו גם לבצע אותו, לתרגל אותו עוד ועוד בשביל שניתן יהיה לבצע את הפעולות הללו בקלות. צפייה בסרטון תעשיר אתכם בעיקר אם אתם חדשים בתחום, אבל גם אם אתם מתקדמים, היא תתרום לכם לא מעט.

מהו עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא שילוב של תמונה וטקסט על מנת להעביר מסר כלשהוא. כשמשלבים תמונה וטקסט אפשר ליצור רגש אצל מישהו אחר, אפשר לגרום למישהו להסתקרן, להתעניין, להתעצבן, לשמוח או להרגיש כל דבר אחר והמטרה היא שמי שצופה באלמנט העיצובי יבצע איזו שהיא פעולה – ימשיך לבחון את מה שמסביב, יחלץ על האלמנט (אם הוא תמונה ברשת וכדומה) יתקשר למספר הטלפון שמפורסם או ייצור קשר בכל דרך אחרת או יבצע כל פעולה אחרת שהיא. עיצוב גרפי כולל תחומים שונים ונוגע לדברים רבים והנה כמה מהם

דוגמאות עיצוב גרפי

אם אתם רואים אריזה של מוצר שמושכת אתכם ואתם חושבים בגללה לקנות את מה שבפנים – זהו עיצוב גרפי מוצלח שנעשה בתוכנות גרפיקה ממוחשבת. אם אתם רואים אנימציה מסוימת, גם היא נוצרה באמצעות עיצוב גרפי. אם אתם גולשים באתר אינטרנט שמרתק אתכם, לעיצוב בטוח יש חלק בהצלחה שלו ואם אתם רואים סביבכם שלטים, פרסומות או כרזות כלשהן, עיצוב גרפי עומד מאחוריהן. היום אי אפשר בלי עיצוב גרפי, אי אפשר בלי שיהיה מישהו שיעצב את הסביבה שלנו. מעצבים גרפיים דרושים היום הן בעולם הדיגיטל והן בעולם הדפוס והביקוש רק הולך וגובר. אתם יכולים להיכנס לתחום ולפנות לכל נישה שנראית לכם ובטוח תהיה לכם בה מספיק עבודה.

בניית אתרים – אין סוף עבודה

אחד מהתחומים החמים ביותר בעיצוב גרפי הוא עיצוב אתרים. אתרי אינטרנט חייבים כמה אנשי מקצוע – מתכנתים שיכתבו את הקוד שלהם, אנשי תוכן שיכניסו בהם את התוכן הרצוי וכמובן, מעצבים גרפיים. האחרונים הם אלו שיקבעו האם מי שבתוך האתר יישאר בו, האם האתר יצליח ועד כמה הוא יצליח מבחינה ויזואלית. יש מיליונים רבים של אתרי אינטרנט ומיליארדים רבים של דפי אינטרנט, והצורך בהם רק ילך ויגבר. היום אין עסק שיכול להתנהל ללא אתר אינטרנט וזו ההזדמנות שלכם להיכנס לתחום בצמיחה, תחום שרק ילך ויתפתח בשנים הקרובות. עיצוב גרפי יכול כפי שציינו לקחת אתכם גם לכיוונים אחרים.

מה זה עיצוב גרפי

מה זה עיצוב גרפי

עיצוב גרפי כעבודה נוספת

כפי שציינו יש לא מעט אנשים שמעוניינים בהכנסה נוספת. הם רוצים וצריכים עוד ומה שיש להם לא מספיק להם, ועבודה בעיצוב גרפי יכולה להיות אידיאלית בשבילם. עבודה בעיצוב גרפי יכולה להתבצע מכל מקום ולכן יש אנשים שעוסקים בה אפילו תוך כדי עבודה אחרת. כך לדוגמא שומרים בבניין שיושבים מול המחשב רוב הזמן, וכך רבים אחרים. זו עבודה שכל מה שצריך בשבילה הוא מחשב וחיבור לרשת ואפשר לעשות אותה מכל מקום ובכל זמן. אם אתם מתלבטים  איך להשלים הכנסה, עיצוב גרפי הוא הכיוון שאתם צריכים לחשוב עליו. איפה לומדים את המקצוע? במכללת סולו כמובן.

לימוד עיצוב גרפי במכללת סולו

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי ולא משנה מאיזה רקע אתם מגיעים, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. במכללת סולו לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי באמצעות האינטרנט מה שאומר שעושים שימוש בתוכנה ייחודית שמחברת בין שני המחשבים. כל תלמיד מקבל את היחס לו הוא ראוי והוא מתקדם בהתאם ליכולת שלו, וכמובן, במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות אותו ניתן להציג בפני מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים.

מכללת סולו היא מכללה שמעסיקה את המורים הטובים בישראל בתחום, ולא לחינם מאות מבוגריה השתלבו בהצלחה בתעשייה. אם גם אתם רוצים להיכנס לתחום ולהצליח, אתם חייבים לעבור דרך מכללת סולו ולהיווכח בשיטת הלימוד הדהימה הזו.

2019-07-26T21:37:52+03:00