קורס UI UX חוות דעת מהם היתרונות בלהיות מעצב ממשק משתמש

קורס UI UX חוות דעת מהם היתרונות בלהיות מעצב ממשק משתמש?

מעצבים גרפיים נחשבים לאחד העיסוקים היצירתיים ביותר המספקים הצלחה כלכלית בקריירה שלא מפסיקה להתפתח. אם אתה מחפש בית ספר לאמנות או קורס שיעזור לך לשפר את הידע שלך בתחום העיצוב הגרפי, אין ספק שהמאמר הבא עשוי לעזור לך. הוא יספק לכם הסבר מעמיק כיצד לבנות יכולות ולהשתלב במקצוע ההייטק. תחום העיצוב הגרפי נחשב לקריירה של העתיד, ואנשים רבים שואפים לעבוד בו, בשל השכר הגבוה.

מה חשפנו בעמוד הזה?

בעמוד זה תמצאו מגוון מדריכים שילמדו אתכם כיצד לקחת את הדיסציפלינה של עיצוב גרפי ולהמיר אותה ליכולת יצירתית המתמקדת בתחום התקשורת החזותית. מבט מרתק על נושא העיצוב והשיווק, כמו גם השימוש בסמלים ב-אדובי Photoshop Illustrator InDesign כדי לתת לך למחשב שלך ייצוגים חזותיים של האופן שבו מעצבים גרפיים מייצרים מושגים יוצאי דופן כדי לשפר את תוכנית הפרסום של הסטודנט ולייצר מסרים שובי לב.

האם עיצוב גרפי מוגבל לשימוש בתוכנה גרפית?

זה נורמלי להאמין שעולם העיצוב הגרפי הוא נושא טכני קשה, אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם שזהו סקטור מרתק בו כל מי שמתחבר עשוי להגיע למשרות גבוהות במיוחד. תחום העיצוב הגרפי הוא יותר מסתם תוכנות גרפיות, ואם רק תגיעו לעולם העיצוב הגרפי בהתאם לחוקי חברת אדובי, אין ספק שלא יהיה לכם מה להציע בנישה הזו. כדי לעבוד במקצוע זה, תחילה עליך ללמוד כיצד לפרש את הדירוג הוויזואלי של המותג וקהל היעד. קהל זה מורכב מכל הצרכנים שאליהם העסק רוצה לשלוח הודעות חברתיות על מנת לשכנע אותם לבצע פעולה מסוימת, כגון ביצוע רכישה או ביקור באתר על בסיס קבוע, באמצעות מודעה שיווקית ברשתות חברתיות כגון כמו פייסבוק ואינסטגרם.

צבעים משמשים ייצוג ויזואלי.

לצבעים יש השפעה עצומה בתחום העיצוב הגרפי, והסטודנטים לומדים להתאים את הגוון המתאים לקהל המיועד. לפי תיאוריות העיצוב הגרפי, לכל צבע יש כוח רב, והסטודנטים לומדים לקדם את התוכנית השיווקית על ידי קישור הצבע לקהל היעד הנכון. במקביל, אתה שולט בכל המושגים הבסיסיים הנדרשים לבניית שפה ויזואלית עקבית בכל עולמות האינטרנט והמדיה השיווקית. התלמידים לומדים כיצד לבצע היבטים חזותיים המבוססים על 55 פסיכולוגיות שניתנו על מנת לבנות מודלים ואומנות הצבע הקשורה בעבודת העיצוב הגרפי. לאורך תהליך הייצור, המעצב הגרפי שוקל תחילה את רעיון העיצוב שיש ליישם לפני תחילת תהליך יצירת האמנות הדיגיטלית בתוכנת אדובי.

השפה החזותית.

לאורך הקורס נלמדת שפת העיצוב המכילה כללים רבים, הבנת עולם הצבעים ויצירת אתרי אינטרנט לרשתות חברתיות. על מנת לפתח קמפיין פרסומי כלשהו, על הגרפיקאים ללמוד להיות קשובים ללקוחותיהם. כתוצאה מכך, בתחילת תהליך עבודה עם לקוח, עליהם להגיש סגנון אפיון לקוח כדי להבין במדויק מי קהל היעד ובאיזה צבע לשלב את העבודה.

קבוצת בית הספר תוכל לסייע לך בהשגת העבודה הראשונה שלך במיתוג ופרסום.

לבית הספר קבוצה של למעלה מ-19 וחצי אלף מפעלי הייטק במשרדי פרסום המחפשים מעצב גרפי שייתן פתרונות דיגיטליים לפיתוח אתרים בהתאם לצרכי הצרכנים. אם אתה מודאג ממציאת עבודה, נוכל להודיע לך שקבוצת הפייסבוק הזו מדהימה עבור תעסוקה למעצבים גרפיים מתחילים ב-12 השנים האחרונות.

בית הספר כבר יוסיף אותך לקבוצה זו לאורך שנת הלימודים כדי לאפשר לך להציג את עבודתך או להתחבר ללקוחות המחפשים עבודה עצמאית בפרילנסר.

חברות באדובי

אדובי נחשבת לארגון יוקרתי שבו מפגינים מעצבים את כל היכולות היצירתיות שלהם. כדי לבצע שינויים בתמונה בתחום התקשורת החזותית, על התלמידים להשתמש בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנית משרתת מטרה ברורה, ותיאור ויזואלי של יקום התמונות יעשה בפוטושופ בזמן שהתלמידים פיתחו איור וקווים בתוכנת אילוסטרייטור. לאיור גרפי לציור יש משקל משמעותי בתחום המיתוג לתיאור כל שלב. התלמידים משתמשים בתוכנת InDesign כדי ליצור דפי אינטרנט, מגזינים דיגיטליים ועיתונים שניתן להוריד מאתר אינטרנט. עיתון דיגיטלי מאפשר לגולש לקבל מספר פלטפורמות גרפיות המסבירות את הסחורה ישירות מהאתר.

מהי תוכנת גרפיקה של אדובי?

כדי להשתמש בתוכנת, תחילה עליך להירשם לאדובי. עלות 70 שקלים לחודש, עם הורדות שבועיות בחינם. אם לא ביצעת את התשלום באתר אדובי, כל התוכנה יורדת מהמחשב לאחר שבוע. לאחר שנה של שימוש, אתה משלם 100 ש”ח מדי חודש כדי להתעדכן בכל הפלטפורמות והפעילויות הדיגיטליות של החברה, וכן אתה מקבל מספר רב של תמונות וגופנים בחינם.

השימוש בטיפוגרפיה.

כדי לעשות כל בחירה עיצובית באיזה אלמנט חזותי להשתמש בכל פרויקט, על התלמידים להבין תחילה את טבעה של הטיפוגרפיה, המכילה פסיכולוגים רבים התומכים בכל סגנון מצוין. מטרת כל מודעה שיווקית היא לעורר חשיבה עיצובית על מנת לשכנע את הקונה שהמותג רציני.

תקשורת חזותית היא תחום עצום.

בוגרים שלמדו תקשורת חזותית עשויים להתחבר לעולם ההייטק על ידי לימוד מקצועות יעילים כמו הבנת מערכות פיתוח אתרים כמו WordPress Elementor ובניית אפליקציות בתוכנת XD. תוכנת XD היא תוכנה חדשה בה משתמשים מעצבים גרפיים על מנת לספק פתרונות דיגיטליים לתחום פיתוח האפליקציות.

שפת האינטרנט במסלול התקשורת החזותית.

מה שלומדים בקורס עיצוב גרפי ידוע כשפת האינטרנט בתחום האמנות הדיגיטלית באינטרנט. כל התוקף של איך להפוך למעצב גרפי מקצועי בתעשייה אם הוא גם הולך לאינטרנט באמצעות סגנונות עבודה כדי לייצר פלטפורמה שנוצרה במערכת וורדפרס או לחילופין לבנות חווית משתמש בתוכנת האלמנט או שמלבישים את וורדפרס.

עיצוב אפליקציה.

עיצוב יישומים נחשב לאחד התחומים החדשים שצצו בשנים האחרונות. אם האדם שבנה את האפליקציה השתמש בעיקר בתוכנת מעצב או מפתח בעבר, נוכל לראות שדפוסי העבודה הללו ישתנו, ואדובי יצרה תוכנת XD כדי לספק למעצבים גרפיים את המשאבים הדרושים להם. לבסוף, הלקוחות או העסקים של היום רוצים הכל במקום אחד, ולכן גרפיקאים מקבלים שלב תעסוקה מתאגיד אדובי שהם נאמנים לו כבר למעלה מ-30 שנה.

UI UX הוא קיצור של תחום חווית משתמש.

מכיוון שמעצבים חזותיים משתפים פעולה עם מפתח תוכנה או תוכן מקודד של סחורות שחברות הייטק מציעות לכל העולם, עיצוב ממשק משתמש מבוקש מאוד בחברות הייטק. כדי להישאר רלוונטיים במגזרים המובילים בעולם, ארגוני היי-טק צריכים מעצבים גרפיים שיתנו את כל פלטפורמת העיצוב.

המעצב הגרפי עשוי להקדיש שניות באמצעות קודי התכנות של התוכנה XD כדי לתת למפתח או לא לתכנן קודים להתאים אותו לאפליקציה ולחנויות המקוונות של גוגל לאחר המאמץ המשותף ולאחר בניית האפליקציה או כל מודל אחר שחברות הייטק מייצרות.

כמה כסף מרוויחים מעצבים גרפיים בימינו בתחום העיצוב הגרפי?

ללא ניסיון, בוגרי חווית משתמש מקבלים שכר נטו של 19,000 שקלים ועליהם ליצור תיק עבודות מקצועי. הם עשויים להרוויח נטו של 14,000 שקל אם יבחרו לעבוד בחברות פרסום דיגיטלי ושיווק מקוון. הם עושים שכר נטו של 11,000 שקל בענף הדפוס. בוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית באופן פרטני ואישי על מנת להישאר רלוונטיים לנישות רבות ולא להצטמצם לסגנון עבודה אחד. מלאי תעסוקה בענפים שונים כגון פרסום אתרים וחברות הוצאה לאור שיכולים להתקבל מכיוון שמעצבים גרפיים הם אלה שיכולים ליצור סגנונות עבודה אלה

מהי משמעות התיק?

תיק עבודות הוא הדבר היחיד שבאמת יכול לקבוע אם התפוקה הכוללת של מעצב גרפי מושכת או לא. מעצב גרפי חייב להבין איך להעביר מידע מתאים לצופים באמצעות טקסטים להמחשה חזותית, ולכן אישורי ותק הם כבר לא אלו שיפתחו דלתות לעולם ההייטק או למשרד הפרסום. תעודות אינן מרשימות חברות היי-טק; רק מקצועיות עושה זאת. יהיה לך תיק עבודות לאורך הקורס מכיוון שהוא הפריט המשמעותי ביותר לקבל אישור לעבודה.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות הקשות בהיסטוריה של החברה, כתוצאה מנגיף הקורונה. מכללות ואוניברסיטאות רבות השתמשו באינטרנט כדי ללמוד לתואר ראשון ולתארים מתקדמים. אנו מלמדים גישה זו כבר למעלה מ-15 שנה דרך האינטרנט בקורסים אישיים אחד על אחד.

מהו הפורמט של שיעור מקוון?

למידה פרטנית ואינדיבידואלית מתבצעת באמצעות תוכנת זום, שהפכה לפופולרית בתקופת הקורונה. אנחנו משתמשים בתוכנת זום כבר 15 שנה.  כמו כל שאר התוכנות המקשרות את המסך ומאפשרות למדריך לצפות במסך התלמיד ולעבוד איתו שלב אחר שלב באופן אישי ומותאם אישית. התלמיד מקבל הסברים על עולם העיצוב וכיצד לבנות אסטרטגיות עיצוב במדיה המודפסת והאלקטרונית לאורך ההדרכה הפרטנית, ובעקבות הסבר המורה, התלמיד נדרש לתרגל את כל חומר הלימוד עד שיבין את כל התנועות בעצמו.

הסיוע בלימודים אינו מפסיק עם השיעור

הסיוע בלימודים אינו מפסיק עם השיעור; כמו כן, הסטודנט רשאי לקבל סיוע בתיק העבודות לתכנית עיצוב אותה הוא נדרש להציג במהלך לימודיו. התלמיד רשאי לפנות למדריך בכל סגנון עבודה מודפס או דיגיטלי. ואז, ובעיקר, עליו להתמודד עם זה לאורך כל לימודיו, בתמיכה ובמקוריות.

מסלול לתקשורת חזותית.

מסלול התקשורת החזותית מקיף את כל השוק של ההזמנה הבלתי נגמרת לעבודה ביישום תורת האינטרנט. אין ספק שתקשורת חזותית היא הקריירה הבאה שצריך להמשיך אם אתה רוצה לייצר שפע של סיכויי עבודה בתחומים כמו הייטק ופיתוח אתרים. לא ניתן ללמוד את הדרך לפיתוח אתרים או אפליקציות אם התלמידים אינם מכירים את עולם העיצוב החזותי באינטרנט. למד את כל עולמך ביצירת אתר אינטרנט ותקשורת חזותית, ואתה משתמש ב-WordPress ומתאם תיק עבודות. בוגרי לימוד UI UX בוחרים לעבוד מהבית כפרילנסרים אישיים, המספקים שירותי גרפיקה הן לתעשיית ההייטק והן לתעשיית הדפוס.

המגזר הדיגיטלי רק יתקדם בשנים הבאות,

המגזר הדיגיטלי רק יתקדם בשנים הבאות, והדור של היום מקבל את כל הפעילויות והמידע שלו אך ורק במיקומים כמו אתרי אינטרנט הנגישים להם דרך מנוע החיפוש או האפליקציות של גוגל. עידן הקורונה הוכיח לחברות רבות שאם הן לא היו מקוונות, הן יפסיקו להתקיים. כיום, מיקומה הגיאוגרפי של חברה אינו מבטיח את הצלחתה. המיקום הגיאוגרפי חסר משמעות עבור מפעלים בתקופת הקורונה, ולכן רבים נאלצו לעבור לעבוד באונליין על מנת להמשיך לתפקד ולהישאר רלוונטיים לתעשייה הישראלית ולשאר העולם.

אתה יכול ליצור איתנו קשר עכשיו כדי לשוחח עם יועץ לימודים כיצד גם אתה יכול להתקדם בענף שמשווע לעובדים. עמוד זה מספק לכם שפע של שיעורים מלמדים על עולם בניית אתרים וחווית משתמש שללא ספק יתנו לכם אינדיקציה מדהימה האם אתם באמת מתאימים ליקום הבלתי מוגבל של אפשרויות שגלובוס ההייטק מציע למעצב גרפי מתחיל.