קורס פיתוח אפליקציות 2020-2019

//קורס פיתוח אפליקציות 2020-2019

ללמוד קורס פיתוח אפליקציות אונליין

המושג: “העולם בכף ידך”, נכון היום מתמיד. הסמארטפונים הפכו עבורנו לכלי שימושי מאוד, ולמעשה קשה לנו לדמיין את עצמינו בלעדיהם. הם הולכים איתנו לכל מקום, מאפשרים לנו לתקשר בקלות עם כל אחד בכל מקום בעולם, מסייעים לנו לעשות עסקים, לקנות, לצרוך מידע ולבצע פעולות שונות. האפליקציות נכנסו לחיינו בסערה ונראה שיש היום אפליקציות לכל תחום שהוא, וכמה שנראה שהשוק רווי (מיליוני אפליקציות בחנויות האפליקציות) מסתבר שהתחום עדיין בחיתוליו. מה זה אומר? זה אומר שאפליקציות רבות עוד יפותחו בשנים הקרובות וזה אומר שזה שוק שהולך להיות עוד יותר גדול. ואיפה אתם יכולים להיכנס אליו? בתור מפתחי אפליקציות, מפתחים שמרוויחים לא מעט כסף…

פיתוח אפליקציות הפך למקצוע מבוקש מאוד חלומה של כל אמא יהודייה…

פעם, החלום של כל אמא יהודייה (וגם כזו שלא) היה שהבן שלה ילמד משפטים או רפואה, יהיה עורך דין או רופא, יעשה כבוד למשפחה וירוויח בצורה מכובדת. בשביל ללמוד משפטים ויותר מכך – רפואה, צריך להשקיע שנים רבות, להתמחות ולהתקדם צעד אחר צעד עד שהרגע המיוחל מגיע, הרגע בו באמת מרוויחים כמו שצריך, עובדים בעבודה מכובדת ונהנים מפירות ההשקעה. היום לעומת זאת החלום של כל אמא יהודייה הוא שהבן או הבת שלה יעבדו בהייטק. היא יודעת ששם הכסף הגדול ואפשר להגיע אליו במהירות, ואפילו תוך כמה חודשים.

עיצוב אפליקציה ופיתוח

עיצוב אפליקציה ופיתוח

אבל איך מגיעים למשכורות יפות, למשרה מכובדת ולרמת חיים גבוהה? אפשר לעשות את זה בדרכים שונות וההייטק כפי שציינו הוא אחד מהם. הייטק זה ביטוי רחב לתחומים רבים ב”טכנולוגיה הגבוהה” ופיתוח אפליקציות היא נישה בעולם ההייטק. נישה? אולי קצת יותר מזה… פיתוח אפליקציות הפך למקצוע מבוקש מאוד מהסיבה הפשוטה – כפי שציינו יש יותר ויותר ביקוש למפתחי אפליקציות וכשיש ביקוש יש היצע. יש המון חברות שמחפשות מפתחים וכן, תתפלאו אבל חלק לא מבוטל מהן מקבלות לעבודה גם מפתחים שזה עתה סיימו את הלימודים שלהם. הם זוכים למקום עבודה טוב, זוכים למשכורת מכובדת ונהנים מתנאים שעולם ההייטק מציע. לא קורץ לכם כל זה?

לקוחות פרטיים שרוצים שיפתחו עבורם אפליקציות להיות עצמאי ולחיות בלייף סטייל חלומי

לימוד אונליין פיתוח אפליקציות מספקים עוד יתרון משמעותי. הם מאפשרים לרכוש מקצוע, מקצוע שאפשר לעבוד בו גם כעצמאיים. מה זה אומר? מפתח אפליקציות עצמאי יכול להציע את השירותים שלו לחברות שעוסקות בתחום פיתוח האפליקציות, הוא יכול להציע את השירותים שלו ללקוחות פרטיים שרוצים שיפתחו עבורם אפליקציות, והוא יכול לפתח לעצמו אפליקציה שתהיה העסק המרכזי שלו, אפליקציה בכל תחום שהוא, שהוא יהיה הבעלים שלה. נכון, יש המון אפליקציות שלא מצליחות, אבל אם יש לכם רעיון ויש לכם את המוטיבציה, תוכלו לפתח אפליקציה שבסופו של דבר תביא לכם את האקזיט המיוחל, וכן, יש כאלה שעשו את זה וחיים היום מצוין.

קורס פיתוח אפליקציות

קורס פיתוח אפליקציות

למה לשלם לחברה שמפתחת אפליקציות?

בואו נעמיק קצת ביתרון הגדול שיש לקורס פיתוח אפליקציות למטרה פרטית. נניח שאתם רוצים לפתח אפליקציה שנראית לכם הרעיון הטוב ביותר שקיים. אתם צריכים לפנות לחברה מעצבת גרפיקה או שמפתחת אפליקציות, לשלם לה המון (מה שיכול להגיע גם למאות אלפי שקלים) לחכות כמה חודשים ובסופו של דבר להיות הבעלים של האפליקציה המיוחלת. שדרוגים ושינויים יכולים כמובן לעלות לכם כסף, כך שההשקעה היא עצומה. האופציה השנייה שלכם היא ללמוד פיתוח אפליקציות כמה חודשים, ולפתח לעצמכם אפליקציה אותה תוכלו לשדרג עוד ועוד ובלי לשלם. תוכלו גם להרחיב את העסק שלכם ולפתח עוד אפליקציות ותוכלו בסופו של דבר להתפרנס מהן מצוין.

שימוש באפליקציה לספק חוויה בלתי נשכחת

אז איך מפתחים אפליקציה ברמה גבוהה? בשביל זה צריך כמובן לעשות קורס UI- UX חווית משתמש ופיתוח אפליקציות… אבל רגע לפני שמתחילים ללמוד, כדאי לדעת משהו חשוב. אנשים מתחברים לחוויה, וחוויה היא לא רק ביקור בדיסנילנד. גם גלישה באתר אינטרנט או אפליקציה יכולים להיות חווייתיים או שלא, ואת החוויה הזו לא תמיד אפשר לתאר. חוויית גלישה באפליקציה זה אומר זרימה טובה יותר ומעבר קל ונעים בין מסכים, זה אומר כפתורים ברורים וכאלו שממוקמים במקומות הנכונים, זה אומר הבנה של האפליקציה ואיך היא עובדת ועבודה נוחה איתה, וזה אומר בפועל – חזרה שוב ושוב לאפליקציה בעתיד. אין ספק ששימוש באפליקציה  נוחה, נעימה וחווייתית יכול להיות ההצלחה של מפתח האפליקציה ואם הוא גם הבעלים שלה, הוא יכול להרוויח ממנה לא מעט.

איך עושים את זה? זה מתחיל מעיצוב נכון של האפליקציה והחלטה על מיקומים של כל אלמנט ואלמנט. עיצוב האפליקציה זה אומר בחירה בגרפיקות הנכונות, זה אומר בחירה בתמונות הנכונות, בכפתורים הנכונים ובאלמנטים השונים שיש באפליקציה. זה אומר מעבר קל בין המסכים וזה אומר מיקרו קופי, אבל בטעם טוב. כל אלו יחדיו מרכיבים חוויית משתמש, מרכיבים את ההנאה מגלישה באפליקציה ואת אלו צריך לתכנן וגם לפתח כמובן בצורה מקצועית. איך עושים את זה? עושים את זה עם קורס פיתוח אפליקציות, קורס לא ארוך שמספק את כל הכלים להצלחה.

עיצוב אפליקציה

עיצוב אפליקציה

ללמוד במכללה לעיצוב לעולם ההייטק

קורס פיתוח אפליקציות הוא קורס שמציעות מכללות שונות. אתם יכולים למצוא מכללה שקרובה אליכם, מכללה שיש לכם עליה המלצות וכזו שיכולה להתאים לכם. אבל אתם צריכים לזכור כמה דברים. לימוד במכללה זה אומר לימוד עם עוד סטודנטים, ככה שאי אפשר לחכות לאף אחד אלא צריך לעמוד בלו”ז ולהתקדם. לא הבנתם משהו? לא בטוח שתוכלו לעצור את כולם עד שתבינו. לא יכולים להגיע לשיעור? אתם בבעיה של הפסד חומר. קורס פיתוח אפליקציות במכללה גם יכול לגרום לכם להפסיד שעות עבודה. אתם הרי צריכים להגיע למכללה לעיצוב גרפי ולפעמים זה על חשבון זמן העבודה שלכם. לימוד מחוץ לבית גם מצריך מכם התארגנות בהתאם, וגם מצריך מכם הוצאות על דלק, חנייה, אוכל וכו’. אז איך כדאי ללמוד? בשיעור פרטי. אבל אל זה הקלאסי אלא אחד על אחד עם מורה פרטי – אונליין!

ללמוד קורס פיתוח אפליקציות און ליין

ללמוד עם מורה פרטי זה מצוין. עד שאתם לא מתקדמים בחומר אתם לא ממשיכים, אתם קובעים יחד איתו את מועדי השיעורים ואתם כל הזמן בעניינים. אתם לא צריכים להפסיד זמן עבודה ולא צריכים להצטופף בכיתה. אבל יש שיטת לימודים טובה עוד יותר ולמעשה, היא פיתוח של עולם השיעורים הפרטיים – לימודי און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. איך זה עובד? זה עובד באמצעות תוכנה ייחודית שיודעת לקשר בין המחשב של המורה ושל התלמיד. כל אחד יכול לראות את המסך של השני וגם “להשתלט” עליו, וכמובן, יכול גם לדבר עם הצד השני. זה בדיוק אותו דבר כמו מורה פרטי באותו החדר רק שלא צריך לצאת מהבית ואפשר לשבת עם כוס קפה ביד.

ואיפה עושים קורס פיתוח אפליקציות אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין? במכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי. במכללת סולו תוכלו לרכוש תעודה המעידה על הלימודים שלכם, תוכלו להכין תיק עבודות, ותקבלו סיוע בהשמה לעבודה לאחר הלימודים. ומי ילמד אתכם? המורים המובילים בישראל בתחום!

2019-08-19T22:35:20+03:00