קורס עיצוב גרפי אונליין קצר

קורס עיצוב גרפי אונליין קצר לימודים לגרפיקאים לשיווק עסקים

תוכן עניינים הצג

כל המידע על לימודים לגרפיקאים ומעצבים הרוצים ללמוד את השפה המקצועית בנישת הפרסום תאפשר לך להיות מבוקש מאוד בהייטק. בכתבה הבאה נוכל לספר לכם בהרחבה מה מעצבי מותג עושים בתחום העסקים וכיצד הם כל כך חשובים בעולם השיווק ופרסום עסקים במובייל. אין ספק שאם אתה מתחבר לנישה זו תוכל למצוא בעולם בניית אתרים אפליקציות וגרפיקה הממוחשבת תחומים רבים שתוכל לפתח קריירה מהבית. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורי גרפיקה מדהימים שמסבירים בשפה העברית ויאפשרו לכם לקבל מידע חשוב אם אתם מתאימים לעיצוב גרפי או לא.

כוחם של התוכנות בעיצוב גרפי.

לתוכנות בעיצוב גרפי יש כוח עצום בעיצוב שיווקי כיום כל חברה פרסומית או הייטק משתמשים באדובי כחברה היחידה שדרכה גרפיקאים יכולים לבצע מניפולציות עסקיות. התוכנות הנלמדות במסלול לימודים עיצוב וגרפיקה ראשון הם: פוטושופ אילוסטרייטור, תוכנת אינדיזיין.

נהלי שיווק ופרסום לעסקים הבנת תהליכי עיצוב

לכל תוכנה בלימודי מסלול עיצוב גרפי יש נתיב אחר שהיא יכולה לעצב ולהתמקד והמיזוג של שלושתם מייצר את כל המניפולציות העסקיות שאותם גרפיקאים צריכים להפגין בחשיבה עיצובית. בשוק כדי להיות מצליח בשוק אתה צריך לדעת הרבה יותר מרק לעבוד על תוכנות גרפיות כמו לדוגמה את כל חוקי השפה העיצובית אותה אתם לומדים לעומק.

איך לומדים את תחומי הגרפיקה אונליין מהבית?

נוכל לראות שבתקופת הקורונה מכללות עיצוב גרפי רבות ואוניברסיטאות עברו לעבוד אך ורק מהבית. אנו כבר מלמדים בשיטה זו כבר מעל 15 שנה דרך האינטרנט אונליין בצורה פרטנית עם מורה פרטני איתך אחד על אחד.

איך מתרחש שיעורי עיצוב גרפי אונליין באינטרנט?

במתכונת הלימודים עיצוב גרפי אונליין המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר מפרטי עיצוב לו צעד אחר צעד איך לעצב כל גרפיקה ובניית אתרים לאינטרנט. במקרה ויש שאלות בשיעור עיצוב אונליין בלייב המדריך יחזור על כל החומר עד שהסטודנט יבין את הנושא. בסיום כל הדרכה מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לתת לסטודנט את כל היחס האישי אותו הוא צריך ולפתח את החשיבה העיצובית והמגמה בבנייה יצירתית.

מה זה חוקי שפה העיצובית?

השפה העיצובית כוללת הבנת חוקים רבים אותם לומדים הסטודנטים לאורכה ולרוחבה החל מיצירת שפות שיווק עיסקיות מידת חוקי העיצוב הגרפי הרבים כגון מה כל צבע אומר וכיצד פסיכולוגית הצבעים משפיעה ישירות על עיצוב לקוחות ועסקים רבים. הרי כולנו יודעים שכל צבע יש כוח עצום והסטודנטים לומדים לקשר בין גרפיקות ומה הצבע אומר בהתאם למוצר עצמו שעבורו מעצבים.

הסוד כדי להצליח בשוק

הסוד החשוב  כדי להצליח בשוק זה זה אך ורק התרגול. עיצוב גרפי ותקשורת חזותית זה שפה לכל דבר. ככל שמתרגלים את השפה העיצובית בשימוש התוכנות הגרפיות ועבודות הרבות שהמורים שלכם מביאים אין ספק שתפתחו את נושא היצירתיות לתיק עבודות.

לאייר מיתוג מקצועי לביצוע סימולציות עסקיות

תלמדו כיצד לאייר ולמתג גרפיקה בתוכנות לביצוע סימולציות שונות כדי להכין מיתוג גרפי מקצועי לפרסום. שיעורי הבית ועבודות רק הם אלה שיפתחו לך את הכישרון העיצובי שאתה לומד לפתח לכל אורך הלימודים. בנישת העיצוב הגרפי אין צורך להגיע עם ניסיון קודם כי כל הסטודנטים לומדים את כל הענף הזה מאפס. מאוד חשוב למצוא זמן רב במהלך השיעורים כי תוכנות אדובי מלאות בפקודות רבות שאותם אתם צריכים לשנן תוך שמירה קפדנית על חוקי עיצוב הרבים במסלול הלימודים.

עולם העיצוב הגרפי ושפת אומנות הדיגיטלית הנלמדת

מי שמתחבר ואוהב את עולם העיצוב הגרפי ומהות אומנות הדיגיטלית ימצא בשיעורי הבית ומטלות חוויה מדהימה לקידום עצמי בקריירה. נישת העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים הבטוחים ביותר כי זה מקצוע בהחלט מרתק מאוד שרק מתפתח ככל שהטכנולוגיה מתקדמת. פרסום באינטרנט בשנים הבאות ימשיך וייקח גרפיקאים מתחילים כי זה הדור הבא בהייטק הכניסה לשיווק.

תיק עבודות מפותח בהייטק עיצוב גרפי

תיק עבודות בעיצוב גרפי להייטק נחשב לדבר החשוב ביותר שיאפשר לך המעצב הגרפי המתחיל להתחיל לעבוד בשוק זה. עסקים או כל משיראיין אותך לעבודה בתחום לא מעניין אותו איזה תעודה מקצועית יש לך ומה שרוצים לראות זה אך ורק את תיק העבודות שלך אם הוא באמת ראוותני. ככל שתיק העבודות שלך ידבר את השפה העיצובית ויראה נושאים חדשים שעוד לא נראו אין ספק שתתקבל לכל סגנון עבודה.

יבדקו אם אתה מעצב גרפי מקצועי או חובבן.

בתיק עבודות בעיצוב גרפי באמת יודעים אם אתה מעצב גרפי מקצועי או לא בשניות. בתעודה שאתה מראה לא רואים דברים כאלה. תעודה מוסמכת אומרת שלמדת את התחום במקום איכותי אבל תעודה לא אומרת אם אתה באמת יודע לבצע עיצוב לפעולה שיווקית או להכין מיתוג ואיור עסקי לעולם ההייטק.

חשיבה עיצובית יישומי שפת העיצוב

שפת העיצוב בהחלט יצירתית ובכלל ללמוד לעשות בנייה לסגנונות עיצוב גרפי זה לא נושא שנלמד רק בהדרכה אלא נושא מאוד חשוב כי הסטודנט צריך לשנן לכל אורך הלימודים  שיעורי בית כיצד לעצב ללקוחות ולפתח את כללי העיצוב הרבים כדי ליצור הרמוניה ואיזוני גרפיקה בעיצוב ומיתוג גרפי לעסקים.

האם יש עבודה בשוק העיצוב הגרפי בישראל?

העבודה בהחלט בשפע בתחום העיצוב הגרפי במיוחד בעולם העיצוב  ותקשורת חזותית שסובל ממחסור עצום בכוח אדם. רוב בוגרי הקורס היום לא רוצים ללכת לעבוד בעולם הדפוס בגלל שהם יודעים שבעולם ההייטק מרוויחים בהחלט הרבה יותר.

שכר בשוק דפוס כבר לא משתלם והוא נמוך מאוד

משכורות בשוק הדפוס נמוכות מאוד ומתחיל בשכר של 10 אלף שח נטו לעומת נישת שוק ההייטק ששם המשכורות הרבה יותר מפתות. סטודנטים לעיצוב יכולים להתחיל עם שכר של 19 אלף שח נטו ללא ניסיון. רוב הבוגרים עובדים מהבית ונותנים שירותי מיתוג ועיצוב פרטיים לעסקים.

חברות היו צריכים גרפיקאים בצורה נואשת לעבודה בקורונה

העבודה הקורונה הייתה בהחלט מאתגרת מאוד כי עסקים רבים היו צריכים גרפיקאים בצורה נואשת לפרסומם בכל מדיה אפשרית. היום מה שחשוב זה שלמעצב מותג יהיה מספיק כלים רבים כדי לתת ללקוחות שלו את כל השפה העיצובית שמותג צריך החל מעיצוב דף פייסבוק, בניית אתר אינטרנט ועוד.

הקשת העיצובית הפרסומית מאוד חשובה למיתוג

לעסקים הקשת העיצובית מאוד חשובה בשוק ועל המעצב הגרפי להבין מי הלקוחות שלו כי כל סגנון עבודה בחשיבה עיצובית זה מה שקובע אם מסע פרסום בהחלט עובד. ככל שעבודות במיתוג יהיו מקצועיות אין ספק שבעלי המותג יוכלו לקדם את המוצרים והמכירות. הפאן הדיגיטלי ימשיך להתפתח כי הדור הצעיר של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך קבלת מידע באפליקציות.

לבית הספר לעיצוב אונליין קבוצה מדהימה מעל 19 חצי אלף איש שמספקים עבודות שוטף ובלי סוף לבוגרים מעצבי גרפיקה מתחילים. אין ספק שתוכל למצוא את העבודה הראשונה שלך בשוק העיצוב הגרפי כבר בלימודים.

לימודי המשך מתקדמים גרפיקאים ללימודי תקשורת חזותית.

בוגרי מסלול מעצבים מתחילים לימודים זה עוברים ללימודי תקשורת חזותית תחום מאוד חשוב היום לעבודה בהייטק. תקשורת חזותית כולל הבנה מעמיקה בפרסום במערכות לבניית ועיצוב אתרי אינטרנט הכולל וורדפרס אלמנטור. הסטודנטים  לעיצוב לומדים לעצב אפליקציות ואין ספור כלים רבים שאותם הם צריכים לשנן רבות.

מעצבי חווית משתמש ואתרי אינטרנט

בתקופה האחרונה מעצבי חווית משתמש ואתרי אינטרנט רב תחומי ומעצבי גרפיקה התמזגו למקצוע אחד וכיום בתי הספר מכינים את הסטודנטים כדי לעצב עבור נישות אלו. סגנונות עבודה בעיצוב אלו לא היו קיימים לפני שנים רבות והיום שהמקצוע תקשורת חזותית הפך למבוקש מאוד במיוחד בדגש להבנת השוק בקורונה.

עסקים ומותגים שלא יבינו שעולם השיווק והדיגיטל כבר קיים בעולם לא יוכלו לשרוד

גופים ארגוניים עסקים רבים הבינו שהם צריכים להיות אונליין אם לא הם לא יכלו לשרוד. תקופת הקורונה הייתה מאוד מאתגרת לבעלי מותג ולכן הביקוש לגרפיקאים מקצועיים דווקא בתקופת הקורונה היה פי 11 אלף לפי הסטטיסטיקות אותם ראינו בקבוצות בפיסבוק וגם שלנו. נוכל לראות שתהליך מיתוג ופרסום זה לא תהליך שיווק חד פעמי וכיום כל עסק צריך מספר מעצבי גרפיקה כדי שיאפשרו לבצע שיווק לדחיפת העסק למכירות.

כדאי לבדוק התאמתך לנישת ההייטק ועיצוב גרפי על ידי צפייה בשיעורי הסבר על בניית אתרים ועיצוב גרפי אונליין

גופים עסקיים רבים שלא יבינו שעולם השיווק והדיגיטל זה כבר עולם הבא בהחלט שהם לא יוכלו להמשיך להתקיים ולהתאים את עצמם לדור הצעיר היום. אנו ממליצים לכם לצפות בשקידה בכל שיעור עיצוב גרפי אונליין בחינם שהכנו בעמוד זה כדי לקבוע אם אתם בהחלט מתאימים לשוק זה. מאחלים לכם שיהיה לכם צפייה נעימה ורכזי המגמה מחכים לשוחח אתכם מעבר לקו.