סקר שכר עיצוב גרפי

סקר שכר עיצוב גרפי 2022 – מעצבים גרפיים העוסקים בהייטק לאחר לימודי הסמכה מקצועיים.

תפקידם של מעצבים גרפיים בתחום עיצוב ושיווק תאגידי גדל בשנים האחרונות, במיוחד בתקופת הקורונה, כאשר ארגונים רבים גילו עד כמה התפקוד של המעצבים הדיגיטליים משפיע על עולם השיווק. מעצבים גרפיים שולטים איך אנשים רואים צבעים או תמונות חלופיות, וכתוצאה מכך, איך אנשים מרגישים. תחום המיתוג והשיווק עושה שימוש באמנות דיגיטלית לשיווק וקידום כל נושא בעולם המכירות. מי יוצר את כל הפרסום שאנו רואים במדיה החברתית מדי יום? מי יוצר את התמונות לאריזה שלנו? מי יוצר את כל האתרים והאפליקציות שאנו משתמשים בהם ומשתמשים בהם כל היום? כמובן שמעצבים גרפיים הם הפתרון.

מהי בעצם אמנות גרפית?

הצגנו כמה דוגמאות לאמנות גרפית בשיעורים כדי להדגים מהי. אין ספק שתראה קורסים מתקדמים יותר מאשר שיעורי מבוא כדי להבהיר אילו אפשרויות נגישות לך בהסבה מקצועית. כדי להפוך למעצב גרפי מקצועי, עליך להתמקד בפיתוח תיק עבודות במהלך ההשכלה שלך, שכן זהו הגורם המכריע ביותר להתקבל לעבודה.

דוגמאות לכישרונות ומאפייני עבודה של מעצב גרפי

מעצבים גרפיים עובדים במגזר ההייטק ובחברות פרסום, ומספקים את כל חומרי השיווק והמכירה שהעולם צריך. הפקנו אינספור סרטי יוטיוב שיסבירו מה מעצבים מבצעים במקום העבודה רק בשבילך, אם אתה מעצב הגרפי החדש, או מדי פעם אם אתה שוקל לעשות מעבר מקצועי לתחום התקשורת החזותית מכיוון שנושא העיצוב הגרפי כל כך רחב, הקורסים בעמוד זה יספקו לך אינדיקציה מצוינת האם אתה מתאים להתמחות זו או לא. אין ספק שאנשים שאוהבים את תחום האמנות הדיגיטלית ימצאו במגזר הזה מקצוע והכנסה בשפע, המאפשרת גם עבודה מדי פעם מהבית.

שינויים בעיצוב

בסרטים, הדגמנו מניפולציות עיצוביות המדגימות כיצד להשתמש בשקופיות וצבעים לבניית פילוסופיית עיצוב תוך שימוש בשיטות שינוי תוכנות עיצוב גרפי. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי ימשיך להיות מבוקש בשנים הבאות שכן כל תכנון של עיצוב ממשק וחווית משתמש הפכה למבוקשת מאוד כטכניקה של העברת מידע לגולשים שהם קהל היעד של אותו מותג.

תכניות לימודים לתקשורת חזותית

מעצבים גרפיים חייבים תחילה לקבל הסמכה מקצועית על מנת לתפוס את תחום העיצוב והמיתוג, אשר מכוסה בקורסי תקשורת חזותית. התלמידים לומדים תחילה את כל השפה הוויזואלית בפוטושופ אילוסטרייטור אינדיזיין, כמו גם את כל הכללים הרבים שגרפיקאים צריכים כדי להעביר לעולם את אסטרטגיית הפרסום השיווקי, וכתוצאה מכך, התלמידים בונים תיק עבודות על מנת להתקבל לעבודה בעולם הפרסום הדיגיטלי. סטודנטים יכולים להמשיך לחוויית משתמש ולפתח אתר ע"י תקשורת חזותית רק לאחר סיום הלימודים.

מה לומדים כשלומדים עיצוב גרפי?

בעיצוב גרפי לומדים מספר קווים מנחים תוך שימוש בטכנולוגיות עיצוב עם תוכנת גרפיקה של אדובי. למד כיצד להציג מסרים שיווקיים באופן אמנותי על מנת לשפר את אסטרטגיית הפרסום הארגונית. הפן האסתטי מוצג ביצירת טיפוגרפיה ובהעברה של קומפוזיציות נכונות תוך שילוב מספר קווים מנחים המסבירים כיצד לסדר חזותית את המודעה או העיצוב הגרפי. יכולותיהם של המעצבים הגרפיים באים לידי ביטוי באמצעות תרגול רב במניפולציה של תמונות תוך הבנת השפה הגרפית האחידה של השפה השיווקית שמסתובבת כיום ברשתות החברתיות ובאתרים הנלקחים ברצינות לאחר התאמת אפיון הלקוח ויישום מיומנויות טכנולוגיות להצגת המותג בצורה נכונה במקום בו לקוחותינו הם.

תוכנה ליצירת גרפיקה.

תוכנות גרפיות הן פשוט טכניקות במחשבים שנותנים מענה לאתגרים איתם מתמודדים מותגים על מנת להעביר כל קמפיין לקהל היעד בשיטה המתאימה ביותר. ככל שפילוסופיית העיצוב תבצע את העבודה בצורה מקצועית, אין ספק שלכל מותג יהיה סיכוי מדהים להעביר גישה פרסומית שתתפקד בסביבה בטוחה כדי שהמותג לא יקבל הערכות שליליות .

מטרתו של המעצב הגרפי היא לא רק להפגין את כל הכישרונות שהוא שולט בו, אלא גם לבנות אמינות בתחום תחרותי בו נמצא המותג. תוכנת גרפיקה היא כלי עבודה בלבד, ואם המעצב הגרפי לא יבין את כל השפה העיצובית הכוללת טיפוגרפיה, קומפוזיציות, יצירת דיאלוג ועוד אלפי כללים שתלמידים לומדים, הוא לא יוכל להציג ולקחת על עצמו כזה אחריות גדולה כמייצגת מותג במדיה החברתית.

תרגל את חומר הלימוד כדי לפתח את כל היצירתיות שלך.

תבלו שעות רבות בבית בתרגול חומר הלימוד על מנת לפתח את כל היצירתיות שנוצרת פשוט באמצעות תרגול. לבסוף, תקשורת חזותית ועיצוב גרפי הם שפה לכל דבר, והדגש שעליכם להתמודד איתו לאורך הקורס הוא פשוט תיק עבודות בו תוכלו להראות את כל רעיונות העיצוב שלכם. אין חובה להיות בעל מומחיות קודמת בתחום העיצוב הגרפי שכן תלמדו את כל הליכי העיצוב מהיסוד.

האינטרנט התמזג עם עולם העיצוב הגרפי

עולם החשיבה באינטרנט התמזג עם עולם העיצוב הגרפי, וכל חברה זקוקה כיום גם לאפליקציה וגם לאתר לקידום המותג באמצעות החיפוש בגוגל. כל תעשיית הפרסום עברה לחלוטין לאינטרנט, במיוחד בתקופת הקורונה, וחברות שלא היו להן מערך השיווק המתאים לא יכלו להגדיל את כוח המשיכה שלהן ולהישאר בעסקים. עסקים שהיו בעבר רק ברחוב צריכים להמשיך למכור באמצעות שירות משלוחים ולעודד את לקוחותיהם לגשת לכל המידע שלהם באינטרנט. השפה הוויזואלית בתחום העיצוב הגרפי, כמו גם מערכות טכניות מורכבות לפיתוח אתר אינטרנט כמו וורדפרס והבנה כיצד ליצור אפליקציות, הם הכלים המקצועיים שיאפשרו לכם להתחיל את הקריירה המקצועית שלכם.

השתלבות של מעצבים גרפיים בסביבת ההייטק.

הצורך המשמעותי במעצבים גרפיים חסרי ניסיון בעולם ההייטק נובע אך ורק מהתחרות איתה מתמודד עולם ההייטק מדי יום. מכיוון שמדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המייצאות מידע לכל העולם, השוק המקומי צפוי להיות מבוקש. מכיוון שבוגרים רבים מחוזרים, יש ביקוש גבוה במגזר. המאמץ המשותף של מעצב גרפי, מפתח ומתכנת נמשך כי הם אלה שחייבים לספק את כל השפה החזותית שעולם ההייטק דורש.

ביצוע יישומים.

יישומי בניית אפליקציה  צמחה בעולם המעצבים הגרפיים כתוצאה מהטכנולוגיה המדהימה של אדובי, שהגבירה את הצורך במעצבים גרפיים. אם עד לאחרונה רק עסקי הייטק בנו אפליקציות, נוכל לראות את אדובי מעבירה את המהות הטכנית למעצבים חזותיים לצורך השתלבות במגזר האינטרנט ופיתוח ממשקים. נוף העבודה של מעצבים גרפיים השתנה, וכתוצאה מכך, יש יותר הזדמנויות קריירה. בזמן הלימוד תלמדו על הקשר הישיר בין ארגוני הייטק וכיצד למחוק את האפליקציה בסיום העבודה על ידי קידוד תוכנות שיוצאות אוטומטית כטקסט למפתח ומתכנת להתאמה מרבית לאפל וחנויות מקוונות של גוגל.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות המחשב?

למידה מקוונת דרך האינטרנט מתבצעת על ידי חיבור מרחוק של מסך המורה למסך התלמיד. אנו מלמדים אונליין אחד על אחד כבר למעלה מ-15 שנה במסגרת אישית המאפשרת למדריך לצפות במסך התלמיד.

בתקופת הקורונה, הם הכירו שהדרך היחידה להמשיך לעבוד היא לעבוד באינטרנט. מכללות ומוסדות החלו לחנך סטודנטים לתואר ראשון ושני בגישה זו, ומשרד החינוך החל ללמד את תלמידיו באמצעות מערכות זום במקביל.

איך עובד שיעור מקוון?

במהלך שיעור מקוון, המדריך דן בסגנונות שונים בתחום העיצוב הגרפי, והתלמיד לומד באופן אישי מהבית כיצד להתרכז בתחום העניין אותו אנו רוצים להדגיש בקורס תוך יצירת עבודה יפה בתוכנת אדובי. אם לתלמיד יש שאלות או חששות כלשהם במהלך ההכשרה, הוא מקבל מענה מיידי מהמדריך שלו ולא צריך לחכות לתגובה של התלמידים האחרים. בפורטפוליו אתה המוקד, המאפשר לך להשתלב בצורה מקצועית יותר בעבודה. בסיומו של כל קורס ניתנים שיעורי בית ומשימות לסטודנטים על מנת ללטש את הצמיחה היצירתית שנצברו במהלך הלימודים.

איך בית הספר יכול לסייע לך בהשגת הלקוחות הראשונים שלך?

במשך תקופה של 12 שנים, למוסד יש ארגון יוצא דופן המסייע לאנשים לקבל עבודה ולהשתלב בכוח העבודה. תוכלו לראות הצעות בעיצוב גרפי ולסירוגין כבר לאורך הפגישה אונליין בשיעור. אם אתם מחפשים את הלקוחות הראשונים שלכם, תגלו בקטגוריה זו חברות הייטק וסטארטאפים המבקשים שיתוף פעולה עם מעצב גרפי מתחיל. הסיבה שארגוני הייטק רוצים לשתף פעולה עם מעצבים גרפיים מתחילים היא בגלל שהם מחפשים כישרונות חדשים כי מכללות לימדו אותם על טכנולוגיות מודרניות.

סולם השכר בתחום העיצוב הגרפי.

לימודי תקשורת חזותית וגרפיקה מכשירים את הסטודנטים להשתלב בעסקי ההייטק ולקחת אחריות על פיתוח נוכחות דיגיטלית או עיצוב ממשק משתמש לצד מפתחי תוכנה ומתכנתים להפקת ממשקים לטכנולוגיה מעודכנת. שכר ההתחלה במקצוע הוא 18,000 ₪. השכר ההתחלתי לשעה בתחום הוא 100 ש"ח. סטודנטים רשאים להתחיל בשכר נטו של 14,000 ש"ח אם ירצו לעבוד בעולם השיווק, ביסוס טקטיקות פרסום ושיווק ברשתות חברתיות ועיצוב אתרים לאינטרנט.

השכר בענף הדפוס נמוך יחסית, ולכן הסטודנטים בוחרים לעבוד בתחום ההייטק, שלבטח משתלם יותר וטוב יותר ובמקביל גם משוכלל טכנולוגית. בעולם ההדפסות נטו 10,000 שקלים נטו במקביל, רוב הבוגרים מעדיפים לעבוד מהבית ולתת שירות עיצוב פרטני ואישי לחברות.

לתחום יש ביקוש רב

תקופת הקורונה הראתה את הגעתה והתקדמות הטכנולוגיה, וכתוצאה מכך, יש צורך גבוה במעצבים גרפיים שילמדו את העולם אסטרטגיה לפיתוח טקטיקות פרסום. בתקופת הקורונה, הדרך היחידה להמשיך לעבוד הייתה דרך עולם האינטרנט, שהפך למושך למדי. העידן של היום משיג את כל המידע שלו דרך מנוע החיפוש גוגל, ששולח את הגולשים לאתרים שונים כדי לקבל מידע, ולכן החשיבות של כל עסק להיות נוכח בעולם המדיה היא עצומה. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי הוא המגזר הבא לשקול אם אתם מחפשים עבודה שתאפשר לכם להשתלב מהבית. לאן שלא נסתכל, אנו יכולים לחזות בעבודת מעצבים גרפיים הן בצד המודפס והן בפן הדיגיטלי.

תעודות והסמכות אינם מרשימים חברות הייטק או משרדי פרסום.

אישורים או תעודות אינם מרשימים חברות פרסום דיגיטליות או לקוחות שרוצים לעבוד איתך. השוק מושך בוגרים מתחילים להשתלב בתעשייה שזקוקה נואשות לידיים עובדות.

צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימודים שלנו כיצד גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהנוחות של ביתכם. בינתיים, אנו מזמינים אתכם לצפות בכל שיעורי ההסבר החינמיים שהכנו במיוחד עבורכם על עולם התקשורת החזותית ובניית אתרים כדי לתת לכם אינדיקציה מדהימה על התאמתך לשוק.