קורס עיצוב ומיתוג האם זה קשה לעבוד כמעצב גרפי

קורס עיצוב ומיתוג האם זה קשה לעבוד כמעצב גרפי? איך אני יכול להפוך עיצוב גרפי / אמנות דיגיטלית לעבודה צדדית?

תוכן עניינים הצג

האם זה פשוט ללמוד איך לעצב אתר אינטרנט? מה צריך לדעת כמעצב גרפי חדש על עולמות התקשורת החזותית וההייטק? יש לנו שפע של סרטים פנטסטיים בעמוד זה שילמדו מה כוללת משמעת העיצוב הגרפי וכיצד אתה יכול לבנות אפליקציות ואתרי אינטרנט. אין ספק שכל תחום האמנות הדיגיטלית והפרסום באינטרנט הוא אחד המגזרים המבוקשים ביותר בעסקי ההייטק והמיתוג אם אתם מחפשים תחום משתלם להיכנס אליו. באתר זה, נוכל למצוא קורסים רבים שעברו מדריכים שיסבירו לכם כיצד מתבצעת צנרת העברת מידע בערוצים כמו גוגל.

משימתו של המעצב הגרפי

משימתו של המעצב הגרפי היא למחוק את כל יכולות העיצוב שלמד בתחום האמנות הדיגיטלית ולדחוף אמנותית כל ייעוץ פרסומי שחברות רוצות. מעצבים גרפיים מבוקשים כיום בתעשייה כי רק באמצעותם ניתן להעביר או לבטל מידע מכירתי שיעביר מסר חברתי, וכך תפקידיהם בדיגיטל מבוקשים מאוד, במיוחד בעידן הקורונה כאשר עסקים רבים הבינו. שהם לא היו יכולים להתקיים אם הם לא היו דיגיטליים.

אחריותו של מעצב גרפי

אחריותו של מעצב גרפי היא להבין את משמעות המותג וליישם אותו בהיבטים עיצוביים ספציפיים. כל אלמנט או תמונה שיכללו בעיצוב גרפי ממלא תפקיד משמעותי בקביעה כיצד להשיג את המטרות העיקריות של אותו סגנון עיצוב, שהן להציג באופן דרמטי את הוויזואליה המתאימה לאתר או לאפליקציה, או לחילופין, הפקת פרסומות לרשתות חברתיות. כל עוד המענה הוויזואלי מתחשב בחשיבות העיצובית והרציונל מאחורי כל ההיבטים העיצוביים במודעה או באתר, אין ספק שהיא תיתן ערך למותג עצמו שמטרתו לספק סיפוק מהפעילות.

מדוע, למשל, יש כל כך הרבה פרסומות בעולם הפייסבוק?

כל פרסום שאנו רואים בפייסבוק או קוראים עליו באתרים רבים נועד לבצע פעולת מכירה. עד כמה שהכתבה מסקרנת עם התמונות הנכונות, אין ספק שאנשים ילחצו על המודעה ולכן ייחשפו למספר גדול של צרכנים בחנות המקוונת של אותו מותג. המטרה של המעצבים הגרפיים היא לבנות מסע פרסום שובה לב תוך שימוש בעיצובים שמקבלים את מירב הקליקים, ולכן עליהם להשתמש במאות כללים שהם לומדים ויזואלית תוך שימוש בשפה גרפית ובכללים הרבים באמצעות תוכנת הגרפיקה של אדובי .

שינויים גרפיים.

התלמידים לומדים כיצד לקחת על עצמם את התפקיד היצירתי ולתפעל מסרים חזותיים באמצעות יישומי אדובי כגון Photoshop, Illustrator InDesign. לכל תוכנית יש מרכיב אסתטי שקיים בגללו, ומעצבים גרפיים משתמשים בטיפוגרפיות ובסגנונות כיתוב כדי לשכנע ולהעביר את המסר בצורה הכי מקצועית שאפשר. במקביל, עולם התמונות המעבירות מסרים מכירתיים או שיווקיים סיפק לעולם הפרסום טכניקה מדהימה להעביר מסר דרמטי ומוכר, ולכן לפני שמעצבים גרפיים מחליטים על סגנון פרסום, הם לומדים את כל המשמעות של מיהו מותג.

וכיצד לקשר את כל תהליך העיצוב לקהל היעד. כל תהליך עיצוב נתון לסימולציות קפדניות על מנת למזג בדיוק את מה שקהל היעד צריך לראות בפרסומת. למעצבים גרפיים יש אחריות רבה שכן הם אלו שמחליטים כיצד תיראה המודעה. כל עוד הם מעבירים את המשמעות של המותג ומה הוא מנסה לשווק, אין ספק שכל קמפיין או אתר אינטרנט יבצעו את הפעולה שהחברה רוצה לקדם.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות הרשת?

תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות הנוראיות בהיסטוריה, וכתוצאה מכך, תחום הלימודים המקוונים גדל מאוד. מדינת ישראל ומדינות אחרות ביקשו מתושביה להישאר בבית, וכתוצאה מכך, מכללות ומוסדות, כמו גם משרד החינוך, ביקשו מאנשים ללמוד באמצעות שיטות חיבור מרחוק כמו התוכנה הפופולרית ביותר. כבר למעלה מ-15 שנה, אנו מחנכים את התלמידים באופן מקוון, באופן אישי, אחד על אחד, ומאפשרים להם לשמור על דפוס יומי קבוע. למידה בבית מספקת נוחות מוחלטת ובמקביל מאפשרת לאדם לעמוד בקצב הדרישות של חיי היומיום.

לימודים מקוונים נערכים באמצעות תוכנה המקשרת בין מחשבי כמו זום או כל תוכנת חיבור אחרת

לימודים מקוונים נערכים באמצעות תוכנה המקשרת בין מחשבי זום או כל תוכנת חיבור אחרת שהייתה קיימת קודם לכן להגעתו של זום לעולם.

במהלך הקורס, המדריך יכול לצפות במסך התלמיד ולהזיז את העכבר תוך מתן הסברים פנטסטיים כיצד לפתח גרפיקה לקידום חברה וכיצד ליצור תוכניות פרסום ושיווק המבוססות על העקרונות הרבים שלומדים התלמידים.

אם מתעוררים נושא או שאלה במהלך מפגש מקוון פרטני בזמן אמת, המדריך לא יוכל לעבור לנושאים חדשים עד שהתלמיד יבין במלואו את כל מטרות השיעור. בסיומו של כל קורס ניתנים שיעורי בית ומשימות לסטודנטים על מנת לשפר את כל הרעיונות היצירתיים שלהם להרחבת תיק עבודותיהם.

האם אנשים שאין להם מומחיות קודמת בעיצוב גרפי או תקשורת חזותית יכולים להיכנס לתחום זה?

אנו יכולים להבטיח לך שכל מי שיש לו מומחיות מסוימת בתחום האמנות הדיגיטלית יכול ללא ספק ללמוד את הנושא. כל מה שאתה צריך זה הבנה בסיסית של עולם המחשבים והיכרות בסיסית של אנגלית. במהלך הקורס, תרכוש דרכים מומחים לשימוש בתוכנת אדובי תוך יישום כל ההנחיות השונות שתלמד. השימוש בפילוסופיית הצבע והצבע לטיפוגרפיה הבנת המשמעות של כל סוג גופן. חוקים רבים מסדירים את תחום היצירה, שסטודנטים משתמשים בתוכנה גרפית של אדובי כדי ליצור תיק עבודות מקצועי. נושא היצירתיות צומח אך ורק באמצעות ביצוע שיעורי בית וקבלת מטלות מהמורים  על מנת להעביר את נושא הסימולציות לתיק עבודות.

השקיעו זמן בלימודים.

זמן ההשקעה בלימודים הוא בעיה שכל מי שמצטרף לתחום הזה צריך להיות מודע לה. כדי לתפוס את עולם העיצוב הגרפי תוך שימוש בהוראות הרבות שעולם אדובי החברה מספקת, עליך לפנות זמן להכין את המטלה העיצובית הזו מכיוון שזו השיטה היחידה של כל מעצב גרפי להתקדם. כל עבודת עיצוב כוללת מספר אסטרטגיות ונהלים שתלמידים חייבים לבצע על מנת לציית לכל התקנות הרבות המשתמשות בפקודות אדובי. התוכנית עמוסה בפקודות רבות לפיתוח אפקטים מדהימים להעברת מסרים. תלמדו כיצד לארגן את כל המחשבות והיצירות החזותיות שלך בתוכנית המתאימה. הדרך שבה אתה משתמש בתוכנת גרפיקה היא זו שמאפשרת לרעיונות שלך להתקדם בצבע ולעבוד במהירות בתוכנית.

האם תיק עבודות הכרחי בתחום של עיצוב גרפי ותקשורת חזותית?

לתעודות ולתארים, לעומת זאת, כבר אין מקום בתחום ההייטק או במשרדי הפרסום. מה שחשוב בעולם האמנות הדיגיטלית, כמו בכל עולם אחר, הוא סגנון העבודה שהמעצב הגרפי ממיר ליצירות ויזואליות. כל עוד אתה נשאר מעודכן, העבודה שלך תהייה פנטסטית! בלימודים תדברו על הנחיות העיצוב הרבות, ותבחינו בדברים טריים שלא ראיתם בשום מקום אחר. ללא וודאות, כל משרד הייטק ירצה אתכם בכם באופן אישי.

מטרת תיק העבודות היא לכלול מספר עבודות במגזרים שונים שיעזרו לך להשיג את יעדי העיצוב שלך, שעבורם נרשמת לקורסים. תפקידו של בית הספר להציע לך את כל הכישורים הדרושים לך כדי להתמודד עם סיום הקורסים. הדבר היחיד שתצטרך להתמודד איתו לאחר סיום הלימודים הוא פורטפוליו של דוגמאות כולל סימולציות שונות שעשית עבור המגזר הארגוני, החל מעיצוב אפליקציות ועד עיצובים אטרקטיביים של מדיה חברתית.

עיצוב גרפי הוא יקום של תקשורת חזותית.

דיסציפלינה של שיווק ודיגיטל מקיפה את כל עולם האתרים וקידום אתרים, ועל מעצבים גרפיים להתמחות במגוון תחומים המערבים את כל עולמך והמשתמש שלך. עסקים חייבים ליצור אתר אינטרנט או אפליקציה חלופית למשיכת גולשים ממנוע החיפוש של גוגל כדי להישאר רלוונטיים לדור הבא. כיום, מנוע החיפוש גוגל אחראי לכך ש-98 אחוז מהגולשים הישראלים נחשפים לפריטים מסוימים. אתר מותג הוא משמעותי ביותר שכן אפילו הרשת החברתית פייסבוק מעודדת גולשים להקליק ולגלוש באתר באמצעות פרסומות שעסקים מפרסמים בו. מטרת כל אתר היא לאסוף מידע על המוצר והמשרד, וכתוצאה מכך מתקיימות פעולות שירות.

מעצב גרפי ומעצב אתרים ששילבו את כישוריהם.

אם שני המקצועות הללו היו בעבר מקצועות נפרדים כתוצאה משיפורים מהותיים שעשתה אדובי ללקוחותיה, שני המקצועות הללו הפכו כעת לאחד, ורוב הארגונים והלקוחות הפרטיים בוחרים לעצב הכל באדם אחד במקום להתחלק לשניים. כל פיתוח אתרים ואפליקציות מתבצע במסלול תקשורת חזותית. כדי להמשיך בקורס בתקשורת חזותית, על הסטודנטים להתחיל בסמסטר הראשון ללימודי עיצוב גרפי.

אי אפשר לפתח אתר או אפליקציה אם התלמידים לא לומדים את כל שפת העיצוב הדרושה בקורס הראשון לעיצוב גרפי. התלמידים משתמשים בכל היקום של טיפוגרפיה וצבע בתוך אתר אינטרנט במערכת ההפעלה וורדפרס תוך שהם לומדים כיצד להשיג את כל המשמעות הארגונית וחווית משתמש מדויקת במערכת ההפעלה Elementor  המחוברת אוטומטית לוורדפרס.

גוגל היא מעריצה גדולה של מערכת ההפעלה וורדפרס.

גוגל מבין היטב את מערכת ההפעלה וורדפרס, כך שרוב האתרים הקודמים כיום נמצאים בעמודים הראשונים ומקבלים גולשים, ותוצרת מערכת הפעלה וורדפרס ממעצב אתרים לומד את כל החשיבות של תהליכי SEO להתאים את כל מנוע החיפוש של גוגל בהתאם לדרישות לחוויית משתמש. אתרים שאינם מספקים חווית משתמש מקצועית למרות הבנה מצוינת של מה שהגולשים רוצים, לא יופיעו בעמודים המובילים. גולשים בימינו מחליטים אם האתר נראה מקצועי או לא תוך שניות, לכן לימודי תקשורת חזותית מלמדים אותך את כל ההבנה המקצועית של איך צרכנים מקיימים אינטראקציה בתוך אתר אינטרנט ואפליקציות.

הבנה מקצועית בנושא עיצוב אפליקציה.

עיצוב האפליקציה מתבצע באמצעות תוכנת XD, שאדובי יצרה בשנים האחרונות. בעבר, רק עסקים בהייטק עיצבו אתרים ואפליקציות; עם זאת, אנו יכולים לראות שהמקצוע הזה עבר למעצבים גרפיים, שאחראים על כל סגנון העיצוב. על המעצב הגרפי להבין כיצד ליצור אתר אינטרנט ולהתאים לו אחסון מקצועי, כל זאת תוך שימת דגש על חווית המשתמש וביצועי האתר. מכיוון שהעידן של היום משיג את כל הקריטריונים והמידע שלהם רק מהאינטרנט, תחום עיצוב האפליקציות גדל בפופולריות, במיוחד בתקופת הקורונה. במהלך הלימודים, תיצור תיק עבודות נרחב כדי להדגים את כל התכנים והסגנונות המקצועיים כיצד לעצב אפליקציות ואתרי אינטרנט.

כיצד השכלה יכולה לסייע לך בהנחת העבודה הראשונה שלך במקצוע העיצוב הגרפי, גם אם אין לך ניסיון קודם.

בבית הספר קבוצה של למעלה מ-19 וחצי אלף מפעלי הייטק ומשרדי פרסום שקיימים כבר 12 שנים וללא ספק יכולים לסייע לך כמעצב.  מעצבים מתחילים לחפש את העבודה הראשונה שלכם, ואם תרצו לעבוד עצמאי, כמעט בוודאות תגלו את הלקוחות הראשונים שלכם בקבוצה זו. ארגון זה סייע למאות גרפיקאים במציאת הלקוחות הראשונים שלהם, במיוחד אלו מכם שנכנסו לשוק ללא ניסיון קודם במהלך שנות הלימודים שלכם! המורים שלך יחשפו אותך לקבוצה זו כדי לספק לך את ההזמנה לעבודה הראשונה.

חברות הייטק ומשרדי פרסום מעדיפים באמת להתעסק עם מעצבים גרפיים שסיימו לאחרונה

ניסיון הוא לעתים קרובות  לא תמיד יתרון עצום עבור מעצבים גרפיים שכן חברות הייטק ומשרדי פרסום מעדיפים באמת להתעסק עם מעצבים גרפיים שסיימו לאחרונה את לימודיהם כי הם מעודכנים במה שהתעשייה דורשת. כל מה שנלמד במוסדות מותאם כיום לתעשייה של ימינו, לכן על מעצבים גרפיים להגיע עם ראש פתוח וכושר המצאה. כולנו יודעים שעולם ההיי-טק נחשב כעולם המצאתי, ולכן הוא מחפש אנשים עם מוח יצירתי שיספקו את הסחורה של חברת ההייטק לתחרות הענקית.

שכר עיצוב גרפי.

מעצבים גרפיים בוגרים בזרם התקשורת החזותית עשויים להרוויח 19,000 ש”ח נטו ללא ניסיון אם יש להם תיק עבודות מקצועי. הם עשויים להרוויח שכר של 15,000 שקל אם ירצו לעבוד במשרדי פרסום דיגיטליים. המחסור הגדול בתעשיית הדפוס נובע מתנועה גדולה של מעצבים גרפיים לתחום ההייטק, שמשלם הרבה יותר. אין ספק שרוב בוגרי העיצוב הגרפי רוצים לספק שירותי פרילנסר לפיתוח אתרים ואפליקציות תוך שיתוף פעולה עם מתכנתים ומפתחים כדי לספק את הצד העיצובי לפרויקטים שפותחו על ידי ארגוני הייטק.

לסיכום. אנו קוראים לך לצפות בכל הסרטים שנעשו בקפידה באתר זה כדי להדגיש את מה שתלמד. אתה יכול להתקשר אלינו עכשיו ולשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו כיצד גם אתה יכול לבסס מקצוע אישי מהבית באמצעות שיעורים מקוונים שתאהב לצפות בהם.