קורס חווית משתמש חוות דעת  ui ux איך מעצבים גרפיים במשרד פרסום יכולים לסייע לעולם ההייטק לקדם עסקים

קורס חווית משתמש חוות דעת  ui ux איך מעצבים גרפיים במשרד פרסום יכולים לסייע לעולם ההייטק לקדם עסקים?

תוכן עניינים הצג

המטרה של עיצוב גרפי היא לפתח אתר אינטרנט מושך מבחינה ויזואלית עבור האפליקציה ללקוחות שיעבדו איתך. עיצוב גרפי הוא קריטי מכיוון שרק באמצעות מעצבים גרפיים ניתן ליצור את כל האלמנטים האינטראקטיביים שאנו נחשפים אליהם ומשתמשים על בסיס יומיומי. כל פרויקט מיתוג ועיצוב גרפי מתחיל עם סט תמונות ושילוב של ויז'ואלים שאתרים ואפליקציות צריכים, תוך שילוב כל רעיונות העיצוב במראה הכולל של באנר פרסומי במדיה חברתית או באפליקציות אחרות. להעניק למותג מראה מכובד ומרתק. אפשר להפריז בהחלט בחשיבותם של מעצבים גרפיים. אנו יכולים לראות שלמעצבים גרפיים יש ביקוש רב בשוק, והשכר הוא ללא ספק טוב יותר מהזמן המועט המושקע בלימודים.

מה בדיוק השגנו בעמוד הזה?

בעמוד זה תיארנו כיצד אתר צריך להיראות בשוק וכיצד ליצור טקטיקות פסיכולוגיות תוך שימוש בפילוסופיית התוכנה הגרפית של חברת אדובי לעיצוב מערכות ולקידום ארגונים. אדובי היא חברת יצור תוכנה. כל סט טיפוגרפיה שאנו נתקלים בו אמור להגביר את המראה של דף אינטרנט או מודעה שיווקית, ולכן יש חשיבות לתוכנה הגרפית. כדי להצליח בכל קמפיין, על המעצב הגרפי לשקול כיצד לשווק את כל העקרונות שהוא לומד במסלול המעצבים הגרפיים. בעמוד זה, הצגנו שיטות עיצוב נהדרות לקורס מעצבים גרפיים ולקורס חווית משתמש כדי לתת לך תחושה של מה שאתה מחפש כמעצב גרפי.

בתחום העיצוב הגרפי יש שכר.

האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי? האם קיימת משרות פנויות בעיצוב גרפי? מה תוכל לעשות לאחר סיום הלימודים? האתר מבוקשים למדי בתחום העיצוב הגרפי ברחבי העולם. האינטרנט וההיי-טק מספקים תוצאות שיווק מקסימליות. מעצבים גרפיים אינם בוחרים לעבוד במפעלי דפוס, וכתוצאה מכך יש מחסור חמור. רוב הבוגרים יעבדו בעיקר בתעשיית הדפוס, או בעיצוב אריזות או התאמת עיצובים למדבקות באופן ספורדי. המצב השתנה, וכעת אנו יכולים לראות בשוק מעצבים חדשים המשתלבים בחברות הייטק.

שכרו של מעצב גרפי במגזר ההייטק.

בסביבת הייטק, מעצב גרפי עם ניסיון מועט ופורטפוליו מקצועי לאינטגרציה עם מפתח תוכנה ומקודד אפליקציות מרוויח 18,000 ₪. עבודה בתעשיית ההייטק על בניית אפליקציה פשוטה האמורה  לספק את כל מערך השיווק השכר הוא 14,000 ש"ח נטו לחודש. מי שעובד בתעשיית ההייטק לא עבר הכשרה במדעי המחשב לבטא במדויק אמנות דיגיטלית וכתוצאה מכך לפתח ממשקי תוכנת אדובי וורדפרס. תעשיית ההייטק תזדקק למעצב גרפי כדי לבטא את כל הצורות והסמלים בצורה מושכת על מנת לשפר את המראה של התוכנית שתוכל למכור בכל רחבי העולם.

בתחום השיווק התשלום עבור פיתוח אתר אינטרנט.

בשנים האחרונות השתלב תחום בניית אתרים והפקת אפליקציות עם מקצוע המעצבים הגרפיים. אם מעצב גרפי היה מעצב אתרים, כעת אנו יכולים לראות שסטודנטים במסלול תקשורת חזותית לומדים להעביר את כל החוויות בשימוש באפליקציות כמקצוע יחיד. אפילו לקוחות ומעסיקים יעדיפו שלמעצב הגרפי יהיו את כל המשאבים הדרושים לו במשרד שלו כדי ליצור פתרון שיווקי ויזואלי שהכל במקום אחד במקום להתמודד עם שני אנשים. כתוצאה מכך, שכר בשוק הוא 15,000 ש"ח נטו.

שכר בענף הדפוס.

אנחנו יכולים לראות שמעצבים גרפיים מרוויחים 11000 ש"ח נטו בעולם הדפוס והוצאת ספרים, וכיום, בגלל שלמעצבים גרפיים יש הרבה אפשרויות, הם מעדיפים לעבוד בחברות הייטק לא רק בגלל השכר הגבוה שהתחום משלם לכולם, אבל גם בגלל ההתקדמות הטכנולוגית הבלתי נגמרת. מעצבים גרפיים אוהבים להשתמש בטכנולוגיה חדשה כדי לבטא את עצמם, והעבודה בתחום העיצוב לפרויקטים בהייטק היא גם קשה יותר מבחינה יצירתית.

שפת העיצוב הנלמדת בשיעורי עיצוב גרפי וויזואלי.

הסטודנטים לומדים מספר שפות ותקנות על מנת להנגיש את כל הפלטפורמות הדיגיטליות בצורה אמינה לקהל היעד של אותו מותג על מנת לפתח גרפיקה בסגנונות שונים לעולם האינטרנט והאפליקציות. עיצוב גרפי הוא מרכיב חשוב מאוד בתהליך, בעוד שתוכנה היא רק כלי. לא תוכל להציע מענה או להתחרות במי שמכיר את כל תחום העיצוב ברמה הוויזואלית רק בגלל שאתה יודע תוכנות גרפיות ולא יודע את כל השפה העיצובית. התלמידים לומדים כיצד למזג טיפוגרפיות תוך שימוש במגוון כלי פילוסופיה עיצובית. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד במגזר הפרסום האסטרטגי לעסקים ולשיווק בגלל הפסיכולוגיה העיצובית מאחורי עולם הצבעים והגופנים המעוצבים על ידי מעצבים גרפיים בימינו.

תוכנות הגרפיקה.

תוכנת עיצוב גרפי מסופקת על ידי Adobe והיא מורכבת מכלים מקצועיים בלבד המאפשרים לתלמידים לבטל את הסידור הטיפוגרפי המלא או להשתמש בקומפוזיציות באמצעות תוכנת Photoshop Illustrator. inDesign השימוש עולה בחודש 70 ש"ח להכל, ואחרי שנה על הסטודנטים לשלם 100 ש"ח מדי חודש כדי לשדרג את התוכנות. ADOBE משמש מעצבים גרפיים בכל רחבי העולם מכיוון שהיא פלטפורמה מושלמת להגשת עבודות עיצוב למגזר המסחרי.

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד מהבית?

תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות שבהן עסקים הבינו שאם לא ימשיכו להתפתח בתחום הדיגיטלי, לא יהיה להם מה להציע ללקוחותיהם, ובעקבות זאת, מכללות ואוניברסיטאות רבות החלו ללמד אונליין דרך האינטרנט. וחברות שלמות עברו ממשרדים פיזיים למשרדים ביתיים. כדי להישאר רלוונטיים ללקוחות שרוצים את אותם הדברים אבל בצורה שונה כאונליין, רוב החברות החלו לקדם את כל המוצרים והשירותים דרך האינטרנט. אנחנו מלמדים סטודנטים פוטנציאליים בתחום העיצוב אונליין כבר 15 שנה, ולא רק בתקופת הקורונה.

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד באינטרנט?

למידה מקוונת מתבצעת באמצעות שימוש בתוכנה המקשרת לצגים או לתוכנת זום. המדריך מתאר תנועות רבות לקידום מטרות עסקיות בעולמות השיווק וההיי-טק, וכן כיצד לייצר רכיבים צבעוניים וגרפיים מונפשים לשיפור האסתטיקה של מותג איתם על מעצבים גרפיים להתמודד לאחר סיום הלימודים. לאורך כל ההרצאה מהלך המפגש, המדריך מדגים כיצד להשתמש בתוכנות גרפיות או בפיתוח אתרים, ואם נושא לא ברור, המורה חוזר על התוכן עד שהסטודנט מבין אותו. כל התנועות מובנות על ידי התלמיד. התלמיד הוא הליבה של כל סגנון עבודה אינדיבידואלי ואישי, ולכן כל סוג של מעורבות אישית עוזרת לאנשים להרגיש בטוחים בתיק העבודות שלהם.

סיוע ותמיכה בלימודים היא לא מתקבלת רק בשיעור עצמו

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו, אלא גם במהלך השבוע בין שיעור לשיעור כדי לקבל עזרה בשיעורי בית או משוב חלופי על מטלות שונות שהם צריכים להגיש שזו נקודה חשובה בלימוד פרטני ואישי אתה הוא המרכז כדי שכל תשומת הלב מופנית אליך בשיעור בעצמו ובמהלך השבוע אתה מוזמן לפנות למנטור עיצוב גרפי המאפשר לך לשלוט בכל החומר והמטלות הדרושים להם להגשה.

תיק עבודות תקשורת חזותית ועיצוב מה עושה את זה כל כך מכריע?

בשנים האחרונות, תיק עיצוב גרפי נחשב לאחת הדרכים היחידות של מעצב גרפי להתקבל לתאגידים או למפעלי היי-טק. מראיין יכול לדעת אם מעצב גרפי באמת מוכשר על ידי הסתכלות על תיק העבודות שלו. אתה יכול לראות אם הוא מבטא באופן עקבי טרנדים ומסרים בצורה יעילה, הוא יודע איך המוצר או השירות שהוא מספק עשויים באמת לעזור ללקוחות ולמשתמשים תוך שניות בודדות. מטרת הפורטפוליו היא להדגים שאתה יכול לשכנע צרכנים פוטנציאליים לרכוש ולצרוך פריטים תוך שימת דגש על הצבעוניות שקהל היעד צריך לתפוס.

תעודות בתחום.

האישורים שסטודנטים נושאים אינם מרשימים ארגוני היי-טק או משרדי פרסום שכן תעודה לא יכולה להעיד עד כמה אתה מעצב גרפי מוכשר. רק תיק העבודות שלך, שאתה מציג בסיומו של כל קורס, יכול לקבוע אם אתה מעצב מקצועי או לא. כל מי שמעוניין לעבוד איתך יבקש ממך לצפות בעמוד פייסבוק אישי או באתר לסירוגין בו אתה מציג את כל העבודות שלך לפני שהוא מתקשר אליך.

אין ספק שתצליחו להשתלב במגזר זה מהר ברגע שהם יבינו שאתם מומחים אמיתיים שמבינים בעולם העיצוב ולא ראו עבודות שהעתקת ממעצבים אחרים. תידרשו להשקיע בתיק השקעות וללמוד כיצד להצטיין במקצוע זה במהלך הקורס. במהלך הקורס, עליך לקבוע זמן להשלמת מטלות ויצירת עבודות. עיצוב גרפי הוא שפה, ועל מנת ללמוד שפה ויזואלית יש לבצע מטלות בית שיובילו בסופו של דבר לפיתוח יצירתיות.

תקשורת חזותית חשובה מאוד. מה אתה מגלה?

אחד ההיבטים המבוקשים ביותר בשוק חווית המשתמש UIUX הוא תקשורת חזותית. סטודנטים לומדים על הרלוונטיות של עיצוב ממשק משתמש ועבודה במגזר ההייטק כחלק מהשכלתם. התלמידים נחשפים לשפה המקוונת המתפתחת ללא הרף, מה שמביא לשיווק משמעותי דרך אתרי אינטרנט ורוב האפליקציות של גוגל.

סיום תכנית עיצוב גרפי.

תקשורת חזותית נלמדת רק לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי. קשה לפתח אתר או אפליקציה אם תלמידים לא מבינים איך להעביר את מקור המידע העיקרי באמצעות תמונות והסודות השונים שהם לומדים בכיתה. על התלמידים להבין את תחום תורת הצבע ואת האסטרטגיות שהושגו בתעשייה כדי לקחת את המשרד או האפליקציה לגבהים חדשים.

שירותי פרילנסר ושיווק.

בשל העלויות שגובים משרדי הפרסום, בוגרי עיצוב הגרפי בוחרים לפעול בענף זה באופן עצמאי וישיר, תוך מתן שירותי פרילנסר ושיווק למשרדי משרד פרסום. מעצבים גרפיים רבים היו רוצים לא לעבוד בשכר שעתי ולקבל את מכלול עמלות משימות המיתוג שמוצעות להם. ההכנסה לשעה בתחום התקשורת החזותית היא 80 ש"ח לשעה, אבל בגזרת ההייטק של פרסום ופיתוח אסטרטגיות דיגיטליות באמצעות אפליקציות, אתה עשוי להרוויח שכר נטו של 16,000 ש"ח. תחום לימודים זה משתלב בעבודה בהייטק.

בתקשורת חזותית, מה לומדים?

כתוצאה מכך, שפת האינטרנט הנלמדת בתקשורת חזותית כוללת הבנה מעמיקה של אופן בניית האתר והתאמתו למערכות הפעלה כמו וורדפרס. אחד האמצעים להשפיע על אנשים שמגיעים דרך מנועי חיפוש כמו גוגל הוא ליצור תקשורת שיווקית דרך אתר אינטרנט. הפלטפורמה הדיגיטלית היחידה המעבירה מידע גולשים דרך אתרים באופן שוטף ולכן היא הכרחית לספק חווית משתמש מקצועית במטרה להעביר שיווק במותגים. בתקופת הקורונה, עסקים רבים הבינו שאם הם לא היו בגוגל, הם לא יוכלו לשרוד.

חווית המשתמש

נקודת המבט של המשתמש דרך המעצבים הגרפיים זה הצורך לבנות גרפיקה ורכיבים בתוך האפליקציות והאתרים הנראים לגולשים המשתמשים בפלטפורמת Elementor בשילוב עם וורדפרס לעיצוב ברשת ולשלוט בכל מתודולוגיות השפה והאינטרפרטציה באינטרנט. אם הם לא מרגישים בנוח באתר, אנו עשויים לצפות שהוא ידורג גרוע בגוגל. פלטפורמת האינטרנט של גוגל שהיא מספקת לגוגל אפשרות לעקוב אחר משך הזמן שהמשתמשים מבלים בדף באפליקציה, ומאפשרת להם לקבוע עד כמה היא רלוונטית לשאילתת החיפוש שהמשתמשים מכניסים.

מעצבים גרפיים עבודה עם אפליקציות או חנויות מקוונות

בעבר, עסקי היי-טק היו היחידים שיכולים ליצור אפליקציות או חנויות מקוונות; כעת, מוצרים אלה נוצרים כעת על ידי מעצבים גרפיים. אדובי הפסיקה את תוכנית XD כדי לספק לגרפיקאים פלטפורמה נוספת להשתלבות בהייטק, שהביאה לשינוי מסיבי בטכנולוגיית היצירה הגרפית. כיום, אמצעי התקשורת העיקריים בין משרדי הייטק וגרפיקאים הוא באמצעות שפת העיצוב בה הם חייבים לתקשר. לאחר השלמת העיצוב באפליקציית XD, הנעשית על ידי מעצב גרפי שמקבל את כל הפורמטים, המעצב יוצר וממקד אותו לחנויות המקוונות של גוגל או אפל.

תחום הדיגיטל והביקוש.

תחום עבודתם של מעצבים גרפיים דיגיטליים פרח ושגשג כתוצאה מהביקוש הגובר במגזר. מרכז התעסוקה נמצא בעיקר במפעלי היי-טק, כפי שמראים קבוצות פייסבוק המוקדשות למציאת מעצבים על בסיס קבוע. איך בית הספר יכול לסייע לך באיתור הלקוחות הראשונים שלך או בהשגת תעסוקה בענף זה אם אין לך ניסיון קודם? אנו יכולים לשים לב שיש אתרים מעולים באינטרנט שמחפשים מעצבים גרפיים חסרי ניסיון בגלל המחסור הגדול של אנשים בעיצוב גרפי. בפייסבוק, יש קטגוריה לגרפיקאים מתחילים, או שאתה יכול לדלג מקבוצה לקבוצה.

איזה תפקיד ממלא צוות בית ספר בקידום המקצועי שלך?

לבית הספר יש רשת מדהימה של למעלה מ-19,500 חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחכים לכם. המעצב הגרפי ימצא עבודות עם חברות הייטק ויזמים שמרבים להשיק עסקים חדשים. במשך יותר מעשור הוא סייע למאות מעצבים גרפיים במציאת הלקוחות הראשונים שלהם או בקבלת הצעות תעסוקה. אם תבחר לעבוד כשכיר בסביבה בטוחה, אתה יכול להיות בטוח שתוזמן לראיונות עבודה רבים. בית הספר יקשר אותך לקבוצה זו בתחילת שנת הלימודים כדי להראות לך מהן הדרישות הנוכחיות בתחום ההייטק במשרדי פרסום.

איך אני יכול להתחיל אם אין לי ניסיון קודם?

זה לא משנה אם יש לך מומחיות רבה בתקשורת חזותית או שעבדת בעבר עבור ארגוני הייטק.  חברות הייטק מוכרות כתאגידים שמספקים לאנשים הזדמנויות. עסקי הייטק לא מחפשים תעודות. תיק עבודות מקצועי הוא הדרך היחידה להוכיח שאתה יודע את הדברים שאתה אומר שאתה מעצב. רוב התלמידים הלומדים תקשורת חזותית וחווית משתמש מוצאים עבודה בעודם בבית הספר.

הביקוש למעצבי דיגיטל גבוה.

עידן הקורונה הניע את הטכנולוגיה לצמוח, ואנו יכולים לראות שפרסום מקוון ועבודה עם מפעלי היי-טק רק הגדילו את הצורך במעצבים גרפיים טירונים וחדשים. הגולש אינו רוכש את כל הפלטפורמות הדיגיטליות שלו רק באמצעות אפליקציות או באופן ספורדי אלה גם דרך אתר גוגל, הנחשב באופן נרחב כמקור המידע החשוב ביותר עבור הדור הצעיר. אין ספק שאם אתה רוצה לעבוד בנושא שדורש ניסיון מעשי, אתה צריך להתרכז בללמוד להיות מעצב גרפי תוך כדי לימוד נושא התקשורת החזותית. מכיוון שיש כל כך הרבה נישות מקצועיות במגזר הזה, תצטרך לחקור את כל התחום כדי להבין לאיזה מהם אתה מתחבר.

אתה יכול לפנות אלינו כבר עכשיו כדי לדבר עם יועץ לימודים על איך אתה יכול להצטרף לצורך של התעשייה לידיים עובדות. במהלך האינטראקציה שלך עם יועץ הלימודים, יינתנו לך הנחיות מפורטות כיצד ללמוד באופן עצמאי ופרטי מהבית, תוך פיתוח תיק עבודות מול תעודה מקצועית המתקבל בסיום הקורסים. יש לנו קורסים רבים בעמוד זה המלמדים את עולם עיצוב התקשורת החזותית שעשויים לתת לך אינדיקטור מצוין אם אתה מתאים לסגנון התעסוקה בפרסום ועולם השיווק וההיי-טק יחדיו. צפייה נעימה.