כמה לדרוש מחיר לשעה כמעצב גרפי הכשרה מקצועית למעצבים גרפיים

כמה לדרוש מחיר לשעה כמעצב גרפי? הכשרה מקצועית למעצבים גרפיים.

תוכן עניינים הצג

בבלוג הבא, תמצאו מידע פנטסטי על איך להפוך למעצב גרפי, כל זאת תוך כדי לימוד מקוון מהנוחות של הבית שלכם. יצרנו עבורכם שפע של סרטוני יוטיוב מעולים שיסבירו כיצד אתם עשויים לפעול במקצוע המבוקש ביותר בשוק הישראלי. כמה מרוויחים מעצבים גרפיים עצמאיים, והאם יש מקום להתקדם בתחום?

מעצבי זהויות מותג ותעשיית ההייטק

מעצבים גרפיים השתלבו יותר ויותר בעולם ההייטק ככל שתחום העיצוב הגרפי השתנה בשנים האחרונות. בתעשיית ההייטק, מעצבי מותגים משתפים פעולה עם מפתחים ומתכנתים כדי לזהות את כל דרישות שפת העיצוב.

כישורי שפה – קבעו את זכאותכם לקריירה זו

שיעורי יוטיוב והסבר בעיצוב משלימים על ידי אסטרטגיות עיצוב שנוצרו על ידי מדריכי בית ספר שיסבירו בפירוט מדוע חשוב לעבוד בשוק זה. אנו יכולים להבטיח לכם שאם אתם מתעניינים בתחום העיצוב והגרפיקה, ללא ספק תגלו במאמר זה מידע רלוונטי ביותר לשנת 2023 המדבר על עולם התקשורת החזותית האינטראקטיבית.

בתואר ראשון במדעי המחשב לא משתמשים בכל שפות העיצוב.

העובדים בתעשיית ההייטק סיימו  את התואר במדעי המחשב ושיננו את כל הנושא של קודים ותכנות. מטרת ההייטק היא ליצור תוכנה או כל מוצר שפותח על ידי תאגיד הייטק המבוסס על לימודים מדעי המחשב. מכיוון שבמדעי המחשב לא מלמדים את כל שפת העיצוב, מעצבי מותגים אחראים לכל אתגרי העיצוב. כתוצאה מהביקוש הרב, מעצבי מותגים מקבלים שכר גבוה מאוד. מכיוון שכולנו יודעים מה קורה בעסקי ההייטק, שכר ההתחלתי של מעצבים גרפיים מתחיל לעלות בערך די גבוה.

מה אתה לומד כשאתה מתחיל לראשונה כמעצב גרפי בשוק?

על ידי חשיבה חזותית, מעצבים גרפיים משלבים את כל השפה החזותית המשמשת לחיבור המותג לתוכנות גרפיות. תוכל לשלוט בשפת העיצוב המלאה בפירוט, כמו גם כיצד להשתמש בתוכנת אדובי, המאפשרת למעצבים גרפיים לבצע כל התאמת סגנון בעיצוב אדובי.

שימוש ב-אדובי ליצירת עיצוב גרפי וללמד את התלמידים כלי חשיבה דהיינו שפת העיצוב

אפליקציות מעצבים גרפיים Photoshop Illustrator InDesign מתאימות למתחילים. כל אפליקציה משרתת פונקציה ייחודית לפיתוח תפיסה ויזואלית, והתלמידים רוכשים מגוון כלים שיעזרו להם לחשוב בצורה ביקורתית. הם לומדים כיצד לבטא את היצירתיות שלהם תוך השקעה אין סופית בתיק עבודות שכולל דוגמאות ועבודות. הדבר הכי מכריע שמעצבים גרפיים מתמודדים איתו בימינו עם סיום הלימודים הוא תיק עבודות. הם לא יוכלו להשתלב בתעשייה הישראלית, כמו גם בשיווק ובפרסום, אלא אם אין להם תיק מקצועי.

תוכנת גרפיקה מבית אדובי.

אדובי היא כעת החברה היחידה שאיתה גרפיקאים ומעצבים בשוק הפרסום יכולים ליצור שפות ויזואליות רבות.

תוכנת אדובי Illustrator

תוכנת Illustrator היא כלי מדהים בתחום המיתוג והעיצוב הגרפי, והיא יכולה לעשות כל סוג של מניפולציה של קווים. התוכנית זוכה לביקוש רב בתחום ההייטק מאחר והיא משמשת לעיצוב אפליקציות תוך שהיא מאפשרת יצירת לוגו וצורות מיתוג אחרות.

תוכנת אדובי Photoshop

תוכנת פוטושופ נחשבת לרוב כתוכנה הטובה ביותר ליצירת עיצובים גרפיים עם תמונות תוך שהיא מאפשרת למשתמשים לבצע כל סוג של עיצוב דיגיטלי לעיצוב ומיתוג בינתחומיים.

תוכנת אדובי אינדיזיין

תוכנת InDesign עשויה לעזור לך להתקדם בהשכלה שלך בעיצוב גרפי. התלמידים לומדים כיצד לבנות קטלוג מקוון תוך עבודה עם יישומי טקסט אחרים. אינדיזיין אינה תוכנת עיצוב מקצועית, למרות שהיא מקבלת עיצובים מפוטושופ או אילוסטרייטור. התוכנה פותחת מספר עמודים בצורה מקצועית וניתנת להשוואה להפליא לכלי טקסט אחרים שמבצעים את אותו הדבר. אנו יוצרים מגזינים שיווקיים באמצעות תוכנית זו, והיא שימושית במיוחד בעולם המקוון, שבו אנו יוצרים את כל סוגי העלונים להורדה בחינם מאתר אינטרנט או אפליקציה.

לימוד מקוון באינטרנט מה גורם לזה לקרות?

בראש ובראשונה, קורסים מקוונים מספקים לתלמיד נוחות מדהימה. הלימודים בבית ספר סולו הם אישיים יותר, ומאפשרים הן למורה והן לתלמיד ללמוד חי בו-זמנית. במהלך השיעור, המדריך מסתכל על מסך התלמיד ומלווה אותו בתהליך עיצוב ויזואליה שיווקית. אם תלמיד לא מבין נושא מסוים במהלך המפגש, המדריך יצטרך לחזור איתו על כל התנועות עד שהתלמיד יבין את כל הנושאים. אם נושא בשיעור אינו מובן מאליו, המדריך יחזור לעזור לתלמיד לתפוס את חומר הלימוד. בסיום כל מפגש, שיעורי בית ומשימות מוקצים כדי לעזור לתלמידים לתרגל את הנושא ולשפר את החשיבה המוכשרת שלהם.

יש לכלול דוגמאות רבות בתיק הדוגמאות להצגה ללקוח.

מדוע תיק עבודות כל כך חשוב? תיק העבודות נחשב להיבט המהותי ביותר של קורסי הסבה מקצועית, שכן זה מה שחלק מהסטודנטים נדרשים להגיש בסיום הקורס. זה לא משנה איזה תעודה יש לך כסטודנט בימים אלה; אם אין לך תיק עבודות יוצא דופן, לא תוכל למצוא עבודה בשום מקום. לקוחות ומעסיקים רוצים להפגין עניין בתיק שלך, ואם יהיו למעצבים הרבה דוגמאות מקצועיות, הם יוכלו להשתלב מהר. מכיוון שתיק עבודות הוא הפנים של כל מעצב מותג, חשוב להשקיע בו במהלך הלימודים בתיק עבודות מתאים ורעיוני. המטרה של התיק זה להוכיח ללקוחות ולמעסיקים שאתה מקצוען אמיתי הבקיא בתחום העיצוב הגרפי.

גיוס מעצבים גרפיים חדשים

מהו השכר ההתחלתי הנוכחי למעצב גרפי חדש? כיום בתחום המיתוג יש צורך עצום במעצבים גרפיים, וכתוצאה מכך השכר בענף ההיי-טק גבוה ביותר. מעצבים גרפיים רבים עשויים להתחיל ללא ניסיון ולהרוויח שכר של 18,000 ש”ח במפעלי היי-טק, והם יכולים לעשות שכר של 10,000 ש”ח בדפוס ובנייר. ככל שהפורטפוליו מקצועי יותר, ופרמטרי עיצוב זמינים יותר, כך גדל הסיכוי שהם יוכלו לעבוד בכל נישה. שכר שעתי מתחיל ממאה ש”ח בהייטק ויכול להגיע גם למאה חמישים.

רוב בוגרי העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד בתחום זה באופן פרטי מהבית ולהקים משרד עצמאי המכונה פרילנס עיצוב גרפי עצמאי. כיום קיים בשוק מחסור חמור באנשי מקצוע בתחום העיצוב והגרפיקה הממוחשבת.

למה יש מחסור?

למעצבים גרפיים יש ביקוש רב בימינו, למרות העובדה שהם למדו רק זמן קצר בבית הספר יש ביקוש מסיבי. אם רוב המעצבים הגרפיים עבדו בעבר רק בתחום הדפוס – נייר, התרחיש של היום שונה, ונוכל לראות שהתפקידים של מעצב אתרים וגראפי הם זהים.

לימודים תקשורת חזותית למד כיצד ליצור אפליקציות UI/UX.

קורסי תקשורת חזותית בהייטק מלמדים אותך איך לבנות אפליקציות ועוד מגוון תחומים אחרים, לכן מקצוע זה גדל בפופולריות. בעוד שבעבר רוב המעצבים עבדו בעיקר בעסקי המדבקות או בהוצאה לאור של יומנים, כיום ניתן לראות כי תאגידי הייטק מבקשים אותם. במהלך השכלתם הם כבר יעבדו בהייטק. ללא ספק, אתה תרגיש מבוקש למדי לאחר סיום הלימודים ותהיה חופשי לבחור בכל התמחות לעבוד בה.

לבית ספר מדור דרושים קבוצתי כיצד נוכל לסייע לך?

למכללה רשת מצוינת בפייסבוק של למעלה מ-19,000 אנשים המסייעים לגרפיקאים בוגרים להשיג את העבודה הראשונה שלהם בתחום העיצוב הגרפי. לגרפיקאים קיימים מספר תפקידים, ונוכל לצפות בקבוצה ברוב עסקי ההייטק המובילים בישראל המספקים עבודה על בסיס קבוע. כיום, כל עסק זה לא משנה אם יש לך מומחיות או לא בפרסום דיגיטלי ידרוש מעצב גרפי.

מדוע יש צורך כה גבוה במעצבים גרפיים ללא ניסיון?

בתחום העיצוב הגרפי, מעצבי מותגים מספקים יחס וגישות רעננים. מעצב גרפי פתוח לרעיונות חדשים, וזו הסיבה שחברות הייטק אוהבות להתעסק עם מעצבים גרפיים מתחילים שכן הם רעננים ומעודכנים במה שעולם ההייטק דורש. בית ספר זה נושא באחריות רבה שכן חיוני להבטיח שהתלמיד יטמיע את התכנים העדכניים וחשוב מכך התייחסות לנקודת העסקה המהירה עם תיק סימולציות בעיצוב גרפי שהוא יותר מסתם מיתוג.

עיצוב גרפי רב תחומי מבוקש מאוד.

עולם העיצוב הגרפי התהפך, ועיצוב גרפי בינתחומי התגלה כנושא דומיננטי. מעצבים גרפיים פועלים בשוק האפליקציות וכן בתחום העיצוב הגרפי להפקת הדמיות עסקיות. אין ספק שאם תיכנסו לתחום העיצוב הגרפי תוכלו ליצור חברה לנישה מסוימת.

מה קרה למעצבים הגרפיים בקורונה?

מעצבים גרפיים היו מבוקשים פי 8,000 אחוז לאורך תקופת הקורונה. עסקים רבים גילו שאם אין להם את הסט הנכון של כלי שיווק דיגיטליים, הם לא יוכלו לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם. כיום, לכל משרד חייבת להיות אסטרטגיית שיווק הכוללת משלוח וכתוצאה מכך מעצבים דיגיטליים הם אמונים על פיתוח כל הפלטפורמות הדיגיטליות במדיה החברתית, כמו פייסבוק ואינסטגרם.

עולם האינטרנט, כמו גם עבודתם של המעצבים הגרפיים, יישארו בביקוש גבוה.

עבודתם של מעצבים גרפיים תמשיך להיות מבוקשת ככל שעולם הפרסום הדיגיטלי יתפתח. אנו יכולים להבטיח לכם שאם תתחברו לשוק הזה, תגלו שפע של הזדמנויות להתקדם בשוק. אתה יכול ליצור איתנו קשר עכשיו כדי לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו כיצד תוכל להשתלב במקצוע עצמאי מהנוחות של הבית שלך על ידי קבלת אימון מותאם אישית לקורסי תעודה בעיצוב ותיק עבודות. דוגמאות מהקורסים בעמוד זה ללא ספק יספקו לכם מסקנה אישית האם אתם מתאימים לתעשיית העיצוב או לא.