תנאי קבלה לקורס מעצב גרפי מה ההקשר של עיצוב גרפי ושיווק אתרים

תנאי קבלה לקורס מעצב גרפי? מה ההקשר של עיצוב גרפי ושיווק אתרים

האם אתה יכול להתקבל למסלול עיצוב גרפי? כל הפרטים בעמוד שמסביר את עולם התקשורת חזותית, בדוק התאמתך, מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה? כל הפרטים בעמוד המפורט ביותר, עבודת שיווק אתרים קשורה קשר הדוק למעצבים גרפיים שכן ניתן לקדם מותגים ועסקים בצורה משמעותית בשימוש בטכנולוגיה ברשתות החברתיות או באופן ספורדי בבלוגים ישראלים בשל החשיבה העיצובית של מעצבים גרפיים. בפוסט זה נספק שפע של עובדות על עולם העיצוב הגרפי והקשר הישיר בין בחירות עיצוביות של מעצבים גרפיים לבין הצלחת כל קמפיין.

מה קרה בתקופת הקורונה?

בתקופת הקורונה, אנשים רבים הבינו שאם לא יפרסמו את החברה שלהם באינטרנט, הם יאבדו את הרלוונטיות ואת כושר השכנוע שלהם להמשיך ולמכור, וכתוצאה מכך נעשה שימוש בהליכי שיווק וייצור דיגיטליים בלבד. עסקים שהיו תלויים לחלוטין במכירות ברחוב נאלצו לפתח חלונות ראווה מקוונים ולשנות את כל אסטרטגיית השיווק באינטרנט שלהם כדי לבצע משלוחים ולהישאר רלוונטיים ללקוחותיהם. מעצבי דיגיטל ולמובייל בעידן הקורונה היו ומאוד מבוקשים כי הם אלו שיוצרים את כל סגנונות העבודה ואת כל הקשרים בין הצרכן למותג שמתבצעים באמצעות טכנולוגיות אדובי מתקדמות ובניית אתרים לפירוק כל מחסומים המחברים בין המותג לקהל היעד.

בתקופת הקורונה, הטכנולוגיה השתפרה.

מוסדות ובתי ספר רבים, כמו גם עסקים ותאגידים, נטשו את משרדיהם או הבניינים שלהם כדי לשלב סביבה מקוונת וממשיכים לפעול באופן קבוע. כתוצאה מכך, חברת זום גדלה בפופולריות, וחברות רבות שסיפקו שירותי תקשורת לאתר נהנו בתקופה זו. במשך שנים רבות, הטכנולוגיה השתפרה, והמערך הדיגיטלי השלם של תקשורת בין אדם לאדם קיבל משמעות. במשך למעלה מ-30 שנה כבר מספר רב של חברות הקדימו ומבצעות תקשורת מקוונת כמו סקייפ או כל חברה אחרת, אך גילו את האלטרנטיבה המדהימה ביותר – הקשר בין אנשים בתוכנית זום. בתקופת הקורונה, מדינת ישראל, המציעה היי-טק וטכנולוגיה לכל העולם, הייתה מושכת יותר בעולם בשל המקרה של טכנולוגיות מודרניות המופעלות על ידי מפעלים רבים.

תנאי קבלה למסלול עיצוב גרפי ברוב המקומות וגם אצלנו:

האם כל אחד יכול ללמוד להיות מעצב גרפי? התשובה היא לא, תנאי קבלה לעיצוב גרפי מפורטים בהמשך וייתנו לכם אינדיקציה מדהימה אם אתם יכולים להשתלב לתעשיית הפרסום, במקביל מומלץ לצפות בכל השיעורים שהכנו במיוחד עבורכם בעמוד זה כדי שתוכלו לראות טעימות ממהלך יומו של מעצב גרפי בחברות הייטק ובעולם השיווק הדיגיטלי.

  1. ראיון אישי כללי
  2. מהות לעולם העיצוב
  3. הסיבה שברצונך ללמוד את התחום
  4. ידע בשפה האנגלית ברמה בסיסית
  5. רצון להכנת שיעורי בית
  6. ביצוע משימות לתיק עבודות
  7. רכישת מנוי בחברת אדובי (החברה שמייצרת את התוכנות, העלות 70ש"ח בחודש
  8. ראיון התאמה למקצוע על ידי מורים לעיצוב

השפה העיצובית יעילה.

מי יוצר את האתר או מידעון אינטרנטי שאנו רואים על בסיס קבוע? מי יוצר את כל מוצרי ההיי-טק החשובים בעולם? מי מעצב את כל מי המשחקים במחשב או מוצר דיגיטלי שתאגיד ההייטק יוצר באמצעות מפתח או מקודד? מי יוצר את כל הבאנרים בפייסבוק שאנו רואים כיום? הפתרון הוא, כמובן, מעצבים גרפיים, שימשיכו לעסוק בקהל היעד בכל המדיה המודפסת והדיגיטלית. הביקוש למעצבים גרפיים השתנה בשנים האחרונות, ורואים שהשכר די גבוה בהשוואה לתקופת הלימודים הקצרה.

בתחום העיצוב הגרפי ישנו מחסור.

הגירעון בתחום העיצוב הגרפי נובע בעיקר לענף הדפוס. בעבר, רוב הבוגרים עבדו רק בהכנת גרפיקה לאריזה או עיצוב פרסומי ספורדי על נייר; עם זאת, האלטרנטיבות הן רבות, ומעצבים גרפיים עוסקים יותר ויותר בעולם הטכנולוגיה, שמוכר מוצרים דיגיטליים ברחבי העולם. השכר במגזר גבוה מאוד שכן רוב הבוגרים רוצים לעבוד בחברות הייטק וטכנולוגיה לא בגלל ההכנסה הגבוהה אלא בגלל חלופות הידע המורחבות שעולם ההייטק מספק. מעצבים גרפיים רוצים להיות בחוד החנית של הטכנולוגיה, מה שעושה להם סיכוי גבוה יותר לתפוס את נוכחותה של קריירה זו. אם אתה מתעניין בתחום האמנות הדיגיטלית ומחפש הזדמנויות מקצועיות עם קריירה שעדיין בשלביה הראשונים, אין ספק שעיצוב גרפי וחווית משתמש הם הנושאים עבורך. תחום התקשורת החזותית והדיגיטלית לא יפסיק להתקיים, במיוחד לאור הקורונה, שהראתה לכל העולם את הרלוונטיות והעוצמה שהעולם הדיגיטלי מספק.

אילו כישורים רוכשים מעצבים גרפיים
אילו כישורים רוכשים מעצבים גרפיים

אילו כישורים רוכשים מעצבים גרפיים?

כדי לקבל השכלה מתאימה למקצוע בעיצוב גרפי, יש להבין את שפת העיצוב המלאה מתחילתו ועד סופו. זה כבר לא מספיק פשוט שיסייע לך בהשלמת הכשרה מקצועית רק עם ידע בתוכנות גרפיות. התלמידים לומדים את כל שפת העיצוב, הכוללת כללים רבים שהם שולטים בהם בפירוט במהלך תקופת הלימודים, כדי להבין כיצד קהל היעד צפוי לרכוש את התוכן שלהם. התלמידים לומדים כיצד לבנות נוכחות דיגיטלית על סמך קהל היעד שלהם וכיצד לבצע ביצועים פסיכולוגיים על ידי פיתוח עקרונות עיצוב באמצעות כלי אדובי. חשיבה עיצובית מתקדמת היא שמאפשרת לכל חברה או מותג להיראות מקצועי ואטרקטיבי באפליקציה, כמו גם בבלוגים וברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. גולשים בימינו מופגזים בשפע של פרסומות ובאנרים יצירתיים שנועדו להפוך עסק לאמין ומושך מבחינה ויזואלית באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשה.

תקשורת חזותית

אחד הדברים המשמעותיים ביותר שמעצבים גרפיים לומדים בתקשורת חזותית הוא כיצד לבטא פסיכולוגיות מתוחכמות ושכנוע על ידי יצירת יצירות בתוכנת אדובי. להבין כיצד לתקשר את שפת המותג לקהל היעד. לקוחות וגולשים נפגשים עם המותג לפני רכישת סחורתו על ידי ביצוע בדיקת שוק, לכן יש לתת משקל משמעותי לכל מוצר פרסומי או לוגו כדי להבטיח שהיצירה תעביר מסר לקהל איכותי. חלופות העיצוב הן רבות, כך שהתלמידים לומדים פיתוח שפה ורעיונות, כמו גם טיפוגרפיה המתבטאת באמצעות חשיבה פילוסופית וצבעים. תורת הצבע היא משמעותית מאוד מכיוון שכל יצירת אמנות דיגיטלית נקבעת לחלוטין על ידי פילוסופיות עיצוביות. ניתן לשלב ולהפיק צבעים בכל סוג של עיצוב גרפי.

בגרפיקה ממוחשבת מה זה התוכנה.

הכלי העיקרי של כל מעצב גרפי הוא תוכנת גרפיקה, והוא רואה בה גורם ליצירת מנה משכנעת ומהממת. תכנית הלימודים בעיצוב גרפי כוללת פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, והסטודנטים מייצרים תיקי עבודות לאורך כל השכלתם מכיוון שזו הדרך היחידה שהם יוכלו לעבוד במגזר. כדי להיות מעצב גרפי מוכשר, על הסטודנטים ללמוד כיצד ליישם את כל השפה החזותית בהתאם למותג עצמו, ובכך התלמידים חייבים לבצע סימולציות שמתאימות לבנות את מהות פילוסופיית העיצוב.

כמה עולה תוכנת הגרפיקה?

אדובי מעניקה לסטודנטים שבוע חינם, ולאחר מכן עליהם לשלם 70 שקלים כדי לנצל את כל הטכנולוגיות העדכניות ביותר של חברת אדובי העולמית המאפשרות לגרפיקאים לעבוד. תאגיד אדובי מכיוון שזו החברה היחידה שדרכה פועלים גרפיקאים מכל רחבי העולם, על התלמידים לשלם כדי להישאר עם התוכנית לאחר שנה של שימוש בה.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות הרשת?

לימודים מקוון בתקופת הקורונה, חברות ומוסדות רבים החלו להציע קורסים לתואר ראשון ושני באוניברסיטאות תוך שימוש בטכנולוגיות זום ולמידה מרחוק. למעלה מחמש עשרה שנה אנו מלמדים גישה זו באופן אישי, מהבית אחד על אחד שכולל לימודי תעודה ותיק סימולציות. אין ספק שלמידה פרטנית מהבית היא בלב היכולת של בית הספר כדי לאפשר לך להתאמן בעצמך במקצוע העיצוב הגרפי היצירתי, תוך כדי למידה להכיל שגרת חיים קדחתנית.

איך עובד שיעור מקוון באינטרנט?

שיעור מקוון מועבר באמצעות שיתוף מסך חי בין המדריך ללומד. במהלך השיעור, המדריך מתבונן בתוכנת הגרפיקה שבה משתמש התלמיד ולאחר מכן מסביר לו, שלב אחר שלב, כיצד לפתח סגנונות שונים. אם נושא לא ברור, המדריך לא יכול להמשיך בנושא חדש עד שהתלמיד ישלוט בכל הגישות שהוצגו.

מטלות ושיעורי בית

שיעורי בית ומשימות יתקבלו בברכה לאורך ההדרכה כדי לעזור לסטודנטים לחזק את החשיבה העיצובית הכוללת שלהם. שיעורי הבית של התלמידים הם מה שהם יציעו סף קבלה באמצעות תיק העבודות שלהם. במהלך הקורס מקבלים הסטודנטים סיוע אישי ממנטור פרטי. הם עשויים לבקש משוב על סגנונות העבודה שהם צריכים להגיש על ידי יצירת קשר עם המדריך. בלמידה אישית, התלמיד צובר ביטחון עצמי, המאפשר לו לשגשג במגוון נושאי התפתחות בקריירה כמו עיצוב גרפי.

שיטת עיצוב.

הלימוד של צבעי תוכנת העיצוב הגרפי של אדובי נלמד כדי ללמוד כיצד לקוחות חושבים ביחס למה שהחברה רוצה להציג. מכיוון שתמיד יש לבטים בין מה הצרכנים רוצים ומה המותג רוצה לייצג, התלמידים לומדים על עולם הצבעים והמשמעויות לאורך הקורס. בני אדם מתמוגגים מכל תמונה או צבע , וזה גורם למוח האנושי לחשוב בכיוון זה או אחר ברגע שתהליך המיתוג מוסיף לנושאים גוונים. לתורת הגוון יש משקל רב שכן לכל צבע יש כוח משמעותי ששולח מידע לבני אדם, כך התלמידים לומדים כיצד להעביר את הצבע המתאים לקהל היעד, שהוא קהל היעד של העסק.

שכר בעבודה.

בוגרי מסלול לימודי תקשורת חזותית מקבלים הכנסה נטו של 18,000 ₪ בתעשיית ההייטק. תעריף שעתי זה מתחיל ב-100 ש"ח ועשוי להגיע עד 150 ש"ח. במידה והסטודנטים יחפשו תפקיד בתחום הפרסום והשיווק הדיגיטלי, השכר ההתחלתי הוא 14,000 ש"ח לחודש. השכר בעבודה להדפסה ויצירת עיצובים על נייר היא 10,000 שקלים. רוב הבוגרים בוחרים לעבוד מהבית ולספק שירותי מיתוג ללקוחות בכוחות עצמם.

איך קבוצת בית הספר יכולה לעזור לך למצוא את העבודה הראשונה שלך בפייסבוק?

19 חצי אלף ממפעלי ההייטק המובילים בישראל מחפשים מעצבים גרפיים מתחילים שיעזרו להם להצליח בכל מטלת שיווק שהם צריכים להתמודד איתה. במשך למעלה מ-12 שנים, קבוצה כזו נבנתה על יצירות של מעצבים גרפיים חסרי ניסיון, וכתוצאה מכך הוקמו פירמות ויזמים רבים שבחרו להקים סטארטאפ נפרדים מהתעשיות הרגילות. במהלך שנת הלימודים, בית הספר יכיר אתכם לקבוצה זו ויספק לכם מספר הזדמנויות קריירה.

לימודים תקשורת חזותית.

בוגרי התכנית לעיצוב גרפי רשאים להמשיך את לימודיהם באמצעות הרשמה לתכנית תקשורת חזותית. עיצוב אתרים, כמו גם היקום כולו בו אתה משתמש ואפליקציות שנושאות משקל רב בעולם הדיגיטלי. הקורונה הוכיחה לכולם שאם לא יהיה אתר או אפליקציה למכירת מוצרים, הוא לא יוכל לשמור על מערך המכירות והשיווק הרצוי, וכתוצאה מכך, המעצבים הגרפיים הם אלה שמעבירים את כל השליטה על קו העיצוב בעולם האמנות על מנת להשיג את מטרת המכירות העסקית הברורה. קשה לתלמיד ללמוד כיצד לבנות אתר או אפליקציה אם אין לו את כל המידע העיצובי שהוא רוכש במסלול הראשון של שיעורי עיצוב גרפי למתחילים.

נושא לימודי תקשורת חזותית.

תקשורת חזותית כרוכה בהבנה מעמיקה כיצד לפעול עם מערכות הפעלה כמו וורדפרס וליצור דפי אינטרנט שיובילו בסופו של דבר למנוע החיפוש של גוגל. מנוע החיפוש גוגל הוא אחד המבוקשים בעולם, והישראלים משתמשים בו כדי לאתר את כל מה שהם צריכים. וורדפרס מערכת ההפעלה של מנהל אתרים היא מערכת ידידותית במיוחד למשתמש. אנשים רבים ברחבי העולם בוחרים לעבוד איתה. הגישה לגוגל שמבינה לקרוא טוב את מערכת וורדפרס בקוד פתוח, מה שמאפשר לאתר להגיע לקהל ולמנוע גדול.

אלמנטור עיצוב UI UX חווית משתמש.

התלמידים לומדים כיצד לעבוד עם תוכנית Elementor , המשולבת במערכת ההפעלה וב- WordPress כדי לבנות את הנושא הכולל של חווית המשתמש. חווית המשתמש היא נושא עצום בו אנו מבינים כיצד הצרכים של הצרכנים צפויים להגשים את היעד המסחרי של כל חברה. אתר אינטרנט שאין בו את כל המרכיבים הוויזואליים בצורה מקצועית או שאינו מספק מידע במהירות האפשרית לא יוכל לשגשג ברמה השיווקית. העולם עמוס מאוד בימינו, וזמן הוא הפריט היקר ביותר שאנשים רודפים אחריו כל יום, ולכן אפליקציות ואתרי אינטרנט חייבים לספק מידע לגולשים במהירות האפשרית.

יצירת חווית משתמש שתואמת את מנוע החיפוש של גוגל.

גוגל סיפקה שדרוג משמעותי בשנת 2021 לאתרים ואפליקציות שלא סיפקו חווית משתמש משביעת רצון. גוגל דירג אותם בעמודים במקום החמישי והשישי, מה שגרם לפגיעה כלכלית בתהליך השיווק. כתוצאה מכך, גוגל עשויה לקבוע אם גולש נהנה מהאתר או לא על ידי בדיקת פרמטרים דרך מערכת ההפעלה של גוגל. גוגל יכולה לעקוב אחרי כמה זמן גולש שוהה בעמוד באתר ואם הוא עובר לדף אחר כדי לקבל מידע נוסף, מה שמשפיע על תפקודם של מעצבים גרפיים ומפרסמים. המשתמשים אחראים למערכת היוצרת מידע המותאם לדרישות של כל מטרה.

יצירת אפליקציות עם תוכנת XD

תוכנת XD היא אחת מתוכנות התוכנה הבולטות בשוק התעסוקה, והיא משמשת לייצור אפליקציות הידועות כעיצוב מובייל. אם בעבר רק חברות הייטק ומתכנתים היו עסוקים בפיתוח אפליקציות, ניתן לראות שהמצב השתנה, וחברת אדובי העניקה להם כעת כוח גם על הפן האסתטי של האפליקציות. כתוצאה ממערכת יחסים זו, האנרגיה היצירתית מול חברות היי-טק גדלה באופן משמעותי.

מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנת XD כדי לספק את כל השירותים היצירתיים. נכללים גם עובדים של מפתח תוכנה. להגביר את הפוטנציאל של כל אפליקציית מכירות באמצעות שיווק באינטרנט. לשיווק מקוון יש פוטנציאל עצום, במיוחד בקורונה של היום. במשך שנים רבות, העידן הדיגיטלי התפתח.

תיק עיצוב גרפי מה העניין הגדול בזה?

יחד עם זאת, משרדי הייטק ומשרדי פרסום התעודה או התואר הראשון שמציגים מעצבים לאחר סיום הלימודים אינם מרשימים את תעשיית הדפוס. תעודה לא תספר לך אם אתה מעצב גרפי טוב; רק תיק העבודות שלך, אותו תקדם במהלך הלימודים, כל בית ספר יגיד לך את זה. אם אתה רוצה להיות מעצב אתרים או מעצב אפליקציות, אתה בהחלט צריך להציג את הפוטנציאל העיצובי שלך בתיק העבודות שלך כך שלקוחות או מראיינים שיבחרו לעבוד איתך יוכלו לקבוע אם תיק העבודות שלך מקצועי או לא תוך שניות. עליך להפגין את כל היכולת וכושר החשיבה שלך מעבר לקופסה בתיק העבודות שלך, ואסור בתכלית האיסור להציג עבודות שנעשו בעבר בשוק.

טכנולוגיה ושיווק בהייטק

טכנולוגיה ושיווק הוא מגזר פעיל ביותר המתמקד בכל מרכיבי השיווק והדפוס המקוון. אנו יכולים להבחין כי מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בשוק העבודה בשל התקדמות הטכנולוגיה בתחום העיצוב הגרפי בעיצוב אפליקציות וסימולציות עסקיות דיגיטליות.

העידן של היום משיג את כל הידע שלהם בעיקר דרך נתונים במובייל ובמכשירים הניידים באפליקציות או דרך מנוע החיפוש של גוגל, וכתוצאה מכך, יש צורך גבוה במעצבים חזותיים. אין ספק שעיצוב גרפי הוא המקצוע שמאפשר לנתב ולבחור אם אתה רוצה לעבוד מהבית או ליצור קשר עם העולם המסחרי באופן מקוון. כל שעליכם לעשות הוא לאהוב את עולם העיצוב הגרפי ולהבין שכדי להצליח במגזר הזה, עליכם להקדיש זמן משמעותי לתרגול כל המידע המעוצב ללקוחות. אנו מזמינים אותך לדבר עם יועצי לימודים כבר עכשיו על האפשרויות ללמוד מהבית עד אז. אנו מאחלים לך חווית צפייה טובה.