איך מעצבים גרפיים מרוויחים כסף כתוצאה מלימודי עיצוב גרפי עד כמה פופולרי היום תחום עיצוב למובייל ושיווק דיגיטלי

איך מעצבים גרפיים מרוויחים כסף כתוצאה מלימודי עיצוב גרפי? עד כמה פופולרי היום תחום עיצוב למובייל ושיווק דיגיטלי?

תוכן עניינים הצג

אם אתם מחפשים קריירה שיש בה כסף רב אין ספק שהשתלבות במשרדי פרסום בעולם ההייטק יאפשר לכם זאת. בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם דרכים כיצד להשתמש בתוכנות עיצוב גרפי ליצירת מניפולציות תוך מתן דגש לסביבה העיצובית והחוקים הרבים שעומדים מאחורי זה.

פוטושופ

בכתבה נוכל לראות כיצד פוטושופ המובילה בתוכנות הגרפיקה מיישמת מניפולציות על תמונות במחשב ובמקביל עריכה של תמונות לאומנות לשיפור תדמית דיגיטלית של עסקים.

תוכנת אילוסטרייטור.

באמצעותה מכינים קווים וצורות לעיטורים גרפיקה ובמקביל איור גרפי למשחקי מחשב. תוכנה מספר 1 ביצירת מיתוג גרפי.

אינדיזיין

אינדיזיין תוכנה לבניית קטלוגים וספרים אלקטרוניים שימושית מאוד בעולם ההייטק ומשרדי פרסום דרכה מכינים מידעון לגולשים שמורידים את זה מאתר כדי לקבל מידע רחב יותר על אינפוגרפיקות שחברות הייטק מפתחות.

עד כמה פופולרי היום תחום עיצוב למובייל ושיווק דיגיטלי?

המטרה בעמוד להראות לסטודנטים מתחילים שרוצים ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט או לימודי תעודה בכל מקום להבין עד כמה פופולרי היום התחום. דרכי כניסה לתחום קריירה מעצבים גרפיים על ידי לימודים באוניברסיטאות הפורמאליות או לסירוגין  רבים מחפשים קורסים קצרים בעיצוב גרפי כדי להשתלב במהירות בתעשייה שצמאה לידיים עובדות.

ללמוד בעצמך את תחום העיצוב הגרפי

אם אתה רוצה ללמוד בעצמך את תחום העיצוב הגרפי תצטרך ללמוד חוקים רבים שיאפשרו לך להיות נחוש וממוקד בדרכים שעולם המיתוג צריך. טיפים חשובים ביותר שנוכל לתת לכם בעמוד זה זה אך ורק לדאוג לתיק עבודות בכל מקום בו תבחרו ללמוד כי זה נקודת מפנה בקריירה של כל מעצב על ידי תיק עבודות הנחשב לאחד הדברים החשובים ביותר שאותו מעצב גרפי צריך להתמודד לאחר סיום הלימודים.

למה תיק עבודות כל כך חשוב היום?

כסף בעיצוב גרפי ורווח כלכלי עושים רק עם תיק העבודות מהפנט ומפיל לסתות כי כל מי שצופה בו יכול לראות בשניות בודדות אם אתם מעצב גרפי מקצועי וחובבן. לכן בתיק עבודות רואים את כל ההבנה המקצועית של איך מעצב גרפי שולט ביסודות לשיפור התדמית האישית של מותג מול קהל המטרה. כל המטרה בתיק זה קהל הגולשים או הצופים שאותו מותג רוצה לחשוף כל סגנון עיצוב דיגיטלי.

השפה הויזואלית וסודות הפרודוקטיביות הנלמדת.

יסודות השפה הויזואלית נלמדים במסלול לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית שם הסטודנטים נחשפים לאלפי טכניקות וסודות איך לעצב גרפיקה שמשפיע פסיכולוגית על בני אדם. כולנו רגישים לצבעים ותמונות ולכן המעצב הגרפי מנצל אסטרטגיה זו כדי לקדם כל מוצר שיווקי.

טכניקות פילוסופיות עיצוביות

בכל מקום שאנחנו נמצאים בו היום נוכל לראות טכניקות פילוסופיות עיצוביות שמעצבים גרפיים משתמשים ולכן חברה שרוצה למכור יותר מוצרים פונה למעצב הגרפי שמשתמש בכל הטכניקות האפשרויות כדי לגרום למוצר להיראות טוב בפני הגולשים. בבתי ספר מלמדים טכניקות רבות וסודות הקומפוזיציה כדי לגרום לכל מודעה לעשות את העבודה בצורה הכי מקצועית שיכולה להיות דהיינו רווח כספי לחברת הייטק או קידום מוצרים.

חוקי השפה העיצובית מה זה

בשפה עיצובית הסטודנטים לומדים כיצד לבטא קומפוזיציות תוך שמירה מקצועית על  איזון משקלי בשפה העיצובית. איזה טיפוגרפיה הכי מתאימה למותג עצמו וכיצד להשתמש בצבעים קרים/חמים כדרכים מניפולטיביות לגרום לקהל ללחוץ על מודעה או לסירוגין הנעה לפעולה על ידי כניסה לאתר של אותו מותג. עולם הדיגיטל מאפשר לעסקים רבים לקדם מטרות שונות בצורה חינמית או על ידי תשלום לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

להגביר את מערך השיווק.

הלקוח הפוטנציאלי של אותו מותג מקבל אינספור סגנונות עיצוב  מידי יום בכל מדיה פרסומית בו הוא נמצא, ולכן עסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו איפה שהלקוחות שלהם הם לא יוכלו להמשיך להגביר את מערך השיווק. תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות המאתגרות שעולם העסקים הבין שאם הוא לא יהיה באינטרנט הוא לא יוכל להתקיים ולכן המרדף אחרי המקומות שנמצאים הלקוחות לא פוסק.

אלמנטים עיצוביים יצירת פילוסופיות לשכנוע דרך מסרים ורגשות המועברים לצופים.

לאלמנטים עיצוביים יש כוח עצום בחשיבה של המעצב הגרפי לפני שהוא מתחיל עבודה. אפיון טופס מוצר נשלח למותג כדי לתאר בצורה הכי טובה איך להבין את קהל המטרה לעומק. פילוסופיה עיצובית מקבלת חשיבה מעמיקה מול המותג עצמו באיזה צורות לבחור שישמשו את המעבר של המידע בצורה הכי פשוטה שיכולה להיות, החל מיצירת איזון ופרופורציות בעיצוב הגרפי וכיצד להעביר את המסר.

רצונות המותג דהיינו תהליך ההגהה

שינויים תמיד יהיו בצורה הכי מדויקת בדף העבודה בהתאם לרצונות המותג דהיינו תהליך ההגהה. כל פריט בעיצוב גרפי מקבל יחס וגובה מול רוחב נכון כדי להתאים את קנה המידה לשטחים הפרסומים שבעלי העסקים צריכים להתמודד איתם. הוספת עיצוב שהופך למציאותי ומשכנע על ידי טקסטורות מקבל ערך מוסף המוסיף אחדות לכל סגנון עיצוב על ידי הכנת אפקטים של תאורה או שימוש בתמונות דרמטיות כדי לגרום לאלמנטים בסיסיים להצליח בעיצוב עצמו.

הטכניקות עיצוביות בשימוש תוכנות גרפיקה.

התוכנות הגרפיקה בסופו של דבר הם אך ורק  כלים ומה שיעזור לך בלימודים לבנות את תיק העבודות. אין ספק שחשיבה עיצובית זה מה שיגרום לתיק העבודות שלך להיראות מקצועי. תוכנות הגרפיקה שאותם תלמד במהלך הלימודים הם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. וכל תוכנה יש סגנון תכנית פסיכולוגית אחרת שמשמשת את עולם העיצוב הגרפי בשליטה ביסודות הסודות שאותם מעצבים גרפיים צריכים לדעת להשתמש.

החשיבה הפרועה של המעצב הגרפי

אם מעצב גרפי יודע אך ורק תוכנות גרפיות ולא את השפה הויזואלית אין לו מה להציע למשרד פרסום לחברת הייטק שרוצים את כל החשיבה הפרועה של המעצב הגרפי שיגיע עם רעיונות וטרנדים חדשים לעולם העיצוב. ולכן לכל אורך לימודי מעצבים גרפיים מתחילים הסטודנטים לומדים אלפי תיאוריות רבות כדי להתאים את השפה הויזואלית לרצונות המותג עצמו. טכניקות התכניות מיתוג וטרנדים חדשים נכנסים לתיק העבודות אותו תטפח כדבר חשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה.

למה תיק עבודות זה הדבר היחיד שיכול לגרום למעצב גרפי להיות מצליח?

כל התכונות העיצוביות המקצועיות שמעצב גרפי אומר שהוא יודע רואים את זה בתיק עבודה ולכן תוך שניות בודדות אפשר לדעת אם באמת המעצב הגרפי חד קרן בעיצוב ומוביל לפעולה במיתוג או לסירוגין הוא מבין איך עולם העיצוב הגרפי עובד. סקרנות היא תכונה חיונית מאוד לאמנים בעולם העיצוב הגרפי כי הם אלה שגורמים לדברים להיראות אחרת ובתיק עבודות בהחלט רואים אם אתה משתמש בטרנדים חדשים ששייכים רק לך או לסירוגין העתקת עבודות מעצבים גרפיים אחרים. כל מי שייקח אותך לעבודה כבר ראה מגוון מיומנויות בעיצוב גרפי ולכן כדי להישאר בעניינים כמעצב מצליח עליך להראות את סגנונות העבודה שלך.

תעודות ופרודוקטיביות.

בסיום כל קורס במכללה לעיצוב גרפי אונליין או לסירוגין באוניברסיטת תקבלו תואר או תעודת הסמכה סיום מסלול לימודים. מעצבים גרפיים שעסוקים רק בתעודות  ולא בתיק עבודות יקבלו סירוב מחברות הייטק כי מה  שרוצים לדעת זה איך סגנון העיצוב שיש לך יכול באמת לעזור להם. בכל מקרה להצעת עבודה שנראה היום ברשת החברתית פייסבוק או לסירוגין באתרי האינטרנט השונים נראה תמיד שרוצים אנשים עם ידע בתוכנות והשפה העיצובית ובמקביל התנאי היחידי שיצרו איתך קשר זה אך ורק תיק העבודות שלך. ככל שתיק העבודות שלך יכיל את כל הפרמטרים המעודכנים והסודות מעולם העיצוב הגרפי אין ספק שתוכל להשתלב במהירות.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים אונליין דרך האינטרנט היו מאוד פופולריים בתקופת הקורונה ואנשים יכלו ללמוד מקצועות שלמים אך ורק כדי להמשיך את שגרת החיים הרגילה אנו מלמדים כבר מעל 15 שנה דרך האינטרנט בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות.

איך לומדים אונליין בבית הספר לעיצוב תקשורת חזותית חוויית משתמש?

הלימודים פרטניים דרך תוכנה שמשתפת מסכים, המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולעבוד על תוכנת גרפיקה שיש לסטודנט. במהלך השיעור הסטודנט מקבל הסבר עם שלבים רבים לביצוע מיומנויות וטכניקות בעיצוב גרפי ולאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל את כל הנתונים כדי להראות שהוא באמת מבין את היתרון העצום במה שלמד באותו שיעור. הסטודנט צריך להראות דוגמאות ומיומנויות בסגנונות עיצוב ואם יש שאלה או נושא שלא  ברור המורה יחזור שוב על כל ההסבר עד שהסטודנט יבין את המהלכים.

הגברת הפרודוקטיביות בשיעורי בית.

בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לפתח לסטודנט את כל החשיבה העיצובית איך לגרום לסגנון עיצוב להיות מפותח עם כל סגנונות הטרנדים החדשים ב2022. במידה ויש שאלה במהלך השבוע בין שיעור לשיעור הסטודנט יכול להתקשר עם המורה שלו כדי לקבל פידבק לעיצוב השפה הרשמית בעבודה גרפית.  בלימוד פרטני ואישי אתה הוא המרכז מה שמאפשר למורה לתת לך את כל היחס האישי. כל מנטור עיצוב גרפי שיעבוד איתך בהחלט יתן לך כלים רבים כדי לבנות תיק עבודות שיעזור לך בתחום.

איך בית הספר יכול לעזור לך למצוא את מקומות העבודה הראשונים שלך?

לבית הספר יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי הפרסום שמחפשים אותך שתוסיף גיוון לעבודות עיצוב גרפי שיש ברשותם. נוכל לראות את חברות ההייטק הגדולות ביותר במדינת ישראל ובמקביל אלפי משרות שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל שתביא את כל הסקרנות העיצובית שלך לעולם זה. מידי יום מתפרסמים מאות הודעות של דרושים מעצבים גרפיים מתחילים ולעיתים קרובות נוכל לראות שכבר בתקופת הלימודים מעצבים גרפיים מוצאים עבודה. המורים יחברו אתכם לקבוצה זו ויאפשרו לכם להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות.

כמה עולה להשתמש בתוכנות של חברת אדובי?

כדי לייצר אסטרטגיית עיצוב וחשיבה מקצועית על המעצבים הגרפיים לשלם 70 שח בחודש לחברת אדובי. בתחילת השימוש הסטודנטים מקבלים שבוע חינם כדי לעבוד על התוכנות ולאחר מכן הם צריכים לשלם מדי חודש. לאחר שנה של שימוש הסטודנטים משלמים 100 שח בחודש כדי להמשיך להיות מעודכנים בכל התוכנות החדשות שחברת אדובי מאפשרת. חברת אדובי היום היא החברה היחידה שמיליונים בעולם משתמשים בסגנונות העיצוב שמעצבים גרפיים ישראלים מוצאים בחברת אדובי את הפתרון האולטימטיבי למתן פתרונות ויזואליים.

איך יכול להיות מעצב גרפי מצליח?

כדי להיות מעצב מצליח בהייטק או כעצמאי תוכל לדעת שיש לך הרבה אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים וגם תוך כדי הלימודים. מרבית הבוגרים בעיצוב גרפי בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי עיצוב לאנשי עסקים בצורה פרטנית במילים יותר פשוטות מעצבים גרפיים לא רוצים להגביל את יכולות העבודה שלהם רק למקום אחד. מעצבים גרפיים עובדים גם בעולם ההדפסה ובמקביל נותנים שירותי דיגיטל לעסקים. כדי להצליח בתחום זה עליך להשקיע בתיק עבודות כי זה הדבר היחידי שאתה תצטרך להתמודד איתו בסיום הקורס.  כל לקוח שרוצה לעבוד איתך בתחום הדבר היחיד שהוא יבקש ממך זה אך ורק לראות תיק עבודות. אף לקוח לא ישאל אותך איפה למדת או לסירוגין לפני שיצרו איתך קשר יכנסו לדף הפייסבוק שלך ואם יראו סגנונות עיצוב מרשימים אין ספק שיצרו איתך קשר.

שיווק עצמי.

בדיוק כמו שאתה יוצר את כל הדיאלוג הויזואלי בין המותג לצרכנים ככה אנשים יצרו איתך את השפה העיצובית את הדיאלוג הויזואלי והקשר עוד מלפני שיבחרו אם לעבוד איתך. כל חברת הייטק או לקוח פרטני יבדוק בקטגוריות השונות באתר הפרטי שלך או בפייסבוק איך אתה מעגן חשיבה ויזואלית ואם אתה באמת יודע לעצב גרפיקה בצורה מקצועית. ככל שראה יצירתיות וייחודיות לנושא העיצוב הגרפי רב-תחומי תוכל לעבוד בתחום שצמא לידיים עובדות.

השכר בעולם העיצוב הגרפי. כמה מעצבים גרפיים וגרפיקאים מתחילים מרוויחים?

בוגרי מסלול תקשורת חזותית בעבודה בעולם ההייטק מרוויחים שכר של 18 אלף שח נטו. במידה והם בוחרים לעבוד בתחום הפרסום הדיגיטלי או לסירוגין לתת שירותי עיצוב לחברות בניית אתרים ואפליקציות השכר 16 אלף שח בחודש. בעולם הדפוס השכר מאוד נמוך ונוכל לראות שכתוצאה מכך מרבית הבוגרים עובדים בחברות הייטק. שכר התחלתי למעצב גרפי שעובד בהפקות ספרים והוצאות לאור הוא 11000 שח נטו.

האם יש עבודה בעיצוב גרפי?

עבודות בעיצוב גרפי כיום יש בשפע וביקוש מסיבי נוכל לראות את זה על ידי אינספור מודעות רבות שנמצאות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אם בעבר האלטרנטיבה היחידה למעצב גרפי היה אך ורק לעבוד בחברת פרסום או לסירוגין לעצב גרפיקה לעולם המדבקות היום המצב שונה ונוכל לראות שמעצבים גרפיים יוצרים שיתופי פעולה עם חברות הייטק שצריכים אותך שתיתן את כל השפה העיצובית לתוכנות והמוצרים שחברות דיגיטל מפתחות.

אלטרנטיבות החדשות למעצבים גרפיים

סגנונות עבודה אלו לא היו בעבר ולכן אלטרנטיבות החדשות למעצבים גרפיים עם קדמת הטכנולוגיה גרמה לכוח האדם הישראלי להיות מבוקש יותר. כולנו יודעים שמדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המבוקשות ביותר בעולם שמוכרת טכנולוגיה ולכן הכוח אדם המקומי משתלב עם העולם כולו. כל חברת הייטק מחזיקה עשרות מעצבים גרפיים כדי לתת את כל הקשת העיצוב כדי לעמוד בתחרות שחברות הייטק מתמודדות בעולם.

לאן עולם ההייטק ועיצוב גרפי הולכים?

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי ממשיכים ללמוד את תחום התקשורת החזותית וחוויית משתמש בתוכנות אפליקציות XD. אי אפשר ללמוד איך לעצב אתר אינטרנט ואפליקציה אם אין לסטודנט את כל החוקים והשפה העיצובית הנלמדת.

מסלול תקשורת חזותית

במסלול תקשורת חזותית הסטודנטים מביאים את כל הכלים שהם למדו בקורס מעצבים גרפיים מתחילים ובונים אתר אינטרנט במערכות וורדפרס אלמנטור במקביל תחום עיצוב האפליקציות נחשב לאחד התחומים החדשים שחברת אדובי הכניסה בשנים האחרונות. אם בעבר רוב חברות הייטק היו אלה שבונים אפליקציות או חנויות אונליין כיום  מעצבים הם אלה שעושים את סגנונות עבודה אלו.

לסיכום.

תחום הדיגיטל בשנים הבאות ימשיך ויגדל בגלל שהדור של היום ובמיוחד בתקופת הקורונה קיבל את כל הנתונים שלו עם האינטרנט. אם אתה מחפש הזדמנויות תעסוקה בתחום הדיגיטל אין ספק שעיצוב גרפי ותקשורת חזותית זה התחום הבא. בעמוד זה מצורפים שיעורי הסבר מדהימים על איך אפשר להתחיל לעבוד בתחום העיצוב הגרפי ובמקביל הכנו שיעורי וידאו ביוטיוב שמסבירים את כל החשיבה העיצובית ובהחלט בסרטונים אלו יכולים לתת לך אינדיקציה מדהימה אם אתה מתחבר לנישה זו. צרו קשר עוד היום ושוחחו עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים להשתלב וללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית.  צפייה נעימה ומחכים לשיחה ממך.