גרפיקה ממוחשבת רשימת קורסים מהם האפליקציות שמעצבי זהות מותג

גרפיקה ממוחשבת רשימת קורסים מהם האפליקציות שמעצבי זהות מותג לומדים כדי לעצב איתם

תוכן עניינים הצג

אתה חושב לעבוד בתחום כמעצב דיגיטלי אבל אתה לא יודע מאיפה להתחיל? מה הם הנושאים ואילו אפליקציות אתה צריך ללמוד? בדקת במספר תכניות במקומות שונים ובכל מקום מראים סוגים מגוונים של קורסים ונהיה לך באלגן אחד גדול בראש? אתה מחפש ארגון בנושאי הלימוד במודל. הכתבה הזו תעשה לך את הארגון בנושאי הלימוד. בכתבה זו נתמקד באפליקציות הספציפיות שמעצבי זהות מותג מעצבים איתם ותלמדו אותם בקורסי המתחילים ובקורסים מתקדמים בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב מודלי פרסומי.

לעצב תמונות משכנעות ומעבירות תחושות על ידי הפוטושופ

אפליקציית המתחילים ביותר עבור מעצבי זהות מותג היא אפליקציית הפוטושופ. ודאי יצא לכם לשמוע על אפליקציה זו בזמן האחרון מהסיבה שהאפליקציה מאוד התפרסמה כאשר מאות מניפולציות שיווקיות אנו רואים בפייסבוק. הפרסום של האפליקציה היה פרסום משכנע ומכירתי בלבד, כאשר מדובר באפליקציה מאוד הכרחית ומאוד מרכזית עבור מעצבי זהות מותג. אפליקציית הפוטושופ לא קיימת רק לפרסום עסקים, אפליקציית הפוטושופ לכאורה היא אפליקציה לעריכת תצלום, זה אומר שעל ידי האפליקציה אפשרי לבצע שינויים ברמת הפיקסל באמצעות כלי מיוחד שנקרא כלי השכבות.
כאשר מעצב המותג פותח שכבה באפליקציה הוא לכאורה מייצר בתצלום שינויים.

מעצבי זהות מותג יוצרים באמצעות פוטושופ תמונות דרמטיות לקידום עסקים

כל שכבה מראה זווית. מעצבי זהות מותג יוצרים באמצעות פוטושופ תמונות דרמטיות המעבירות הכרזות שיווקיות. כך לדוגמא אם מעצב המותג מעוניין לעצב מודעה עבור חוג ספורט שפועל בערב, עליו לעצב תצלום קצת יותר ספורטיבי בצבעים של המקום. על ידי אפליקציית הפוטושופ הוא יכול לקחת תצלום שצולמה ביום ולהסב אותה לתצלום שצולמה בלילה באופן מיידי. אפליקציית הפוטושופ נותנת גם להחסיר דברים מתצלום. לדוגמה אם יש שני אנשים בתצלום שיושבים ואנחנו שואפים בעיצוב שיהיה לנו בן אדם אחד שמסתכל על מקום מסוים, מעצב המותג יוכל למחוק את מי שיושב לידו בהקלקת כפתור. זו הייחוד של פוטושופ והיא נותנת למעצבי דיגיטל להביא הכרזות שיווקיות לידי ביטוי בכל מדיה פרסומית.

איך עובדת אפליקציית הפוטושופ

אז לכאורה כל תצלום בנויה מריבועים קטנים מאוד שנקראים פיקסלים. כל פיקסל הוא חלקיק בתוך התצלום. אם ניקח תצלום פשוטה ונגדיל אותה מאוד אנו לא נראה את האובייקטים של התצלום, אלא נתחיל לראות נקודות של צבעים ושל פרספקטיבות, אלו לכאורה הפיקסלים. הדוגמה הזו שאנו מגדילים תצלום מראה לנו את הפוטנציאל של הפיקסלים להשתנות. לכאורה ככל שאנו מגדילים ומקטינים את התצלום טיב התצלום יורדת. לפיכך אם אנו שואפים לעשות שינויים בתצלום אנו חייבים למחוק פיקסלים מוגדרים או להסב את הפיקסלים וזה בדיוק מה שאפליקצית הפוטושופ עושה.

אז איך לכאורה מגדילים ומקטינים לוגו?

זו שאלה חשובה מאוד! לוגו לא מעצבים בפוטושופ אלא באפליקציה אחרת מרכזית מאוד שנקראת אילוסטרייטור וגם היא אפליקציית מתחילים עבור מעצבי זהות מותג. האפליקציה הזו פחות מוכרת כי היא לא התפרסמה כמו אפליקציית הפוטושופ, אך היא הכרחית בדיוק כמוה ולפעמים אפילו יותר.
בניגוד לאפליקציית הפוטושופ שעובדת על עריכת תצלום ועל פיקסלים, אפליקציית אילוסטרייטור עובדת באמצעות קווים הנקראים וקטורים.

היתרון הכי גדול של אפליקציית אילוסטרייטור

הווקטור נותן למעצבים גרפיים לעצב אובייקט מסוים ולהגדיל או להקטין אותו כמה שהם שואפים מבלי לפגוע בטיב שלו וזה היתרון הכי גדול של אפליקציית אילוסטרייטור. האפליקציה מיועדת לאיורים, ציורים ומיתוג עסקי רב תחומי. באמצעות אפליקציית האילוסטרייטור יכול מעצב המותג לצייר לוגו, להגדיל אותו עבור שלט פרסומי ענק ולהקטין אותו עבור באנר באינטרנט.

האם באפליקציית הפוטושופ ואפליקציית אילוסטרייטור אפשרי לעצב עימוד של טקסטים?

פה נכנסת לכאורה לזירה אפליקציית אינדיזיין. אפליקציה זו היא אפליקציה להוצאה לאור שהמטרה שלה היא לעצב עמודי תוכן. על ידי האפליקציה מעצב המותג מעצב ספרים, חוברות, מודעות מיוחדות ואפילו הוראות למשחקים. אפליקציית אינדיזיין בדיוק כמו שתי האפליקציות האחרות נוצרה באמצעות חברת אדובי ולפיכך שלושת התכנות עובדות הכי טוב כאשר מבצעים ביניהם מיזוג. מעצב דיגיטלי מקצועי מתחיל את עבודתו עם עמוד פוטושופ, עובר עם העמוד לאפליקציית אילוסטרייטור ובסופו של דבר מסיים באפליקציית אינדיזיין. בצורה כזו הוא מייצר סגנונות עיצוב דיגיטלי מצוינות.

עם שלושת האפליקציות האלו אפשרי לעצב אתרי אינטרנט?

מעצבים של אתרי אינטרנט הם מעצבי זהות מותג. מדובר בנישה ייחודית הנלמדת לאחר קורס המתחילים. מעצבי זהות מותג שמשתלבים במודל בדרך-כלל מעצבים כפרילנסרים או משתלבים בהיי-טק ויש באפשרותם ללמוד לעצב במספר אפליקציות לעיצוב אתרי אינטרנט, כאשר האפליקציה המקצועית ביותר והשכיחה ביותר עבור בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט היא ללא ספק אפליקציית הוורדפרס שבאמצעותה בנויים 92% מאתרי האינטרנט שקיימים כיום. מדובר על אפליקציה מצוינת בקוד פתוח שמנוע החיפוש של גוגל מאוד אוהב ולפיכך אתרי אינטרנט שבנויים באמצעותה מקודמים טוב יותר בעמודים ראשוניים.

אז למה לא ללמוד פשוט בניית אתרי אינטרנט ועיצוב אתרי תדמית במקום שלושת התכנות?

כדי שאתר אינטרנט יהיה ברמת עיצוב גבוהה ביותר, עליו לעבוד בתחום כ מעוצב באופן מקצועי על ידי שלושת האפליקציות היסודיות שעליהם דיברנו תחילה. אם יש באתר תמונות, על מעצב המותג לבצע עריכת תמונות מקצועי. אם באתר יש לוגו של החברה, על מעצב המותג לייצר לוגו מקצועי ומהפנט. אם יש טקסטים בתוך האתר, על מעצב המותג להיעזר באפליקציית אינדיזיין.

תוספי עיצוב של וורדפרס כמו לדוגמה אלמנטור משלימים את הגרפיקה ויוצרים עיצוב מצוין עבור האתר. אם אתם מעוניינים לעבוד בתחום כמעצבי זהות לאתרי אינטרנט מומחים, עליכם ללמוד את קורס המתחילים בעיצוב גרפי ולאחר מכן ללמוד עיצוב אתרי אינטרנט. כל הכלים של המעצבים הגרפיים יחד יביאו אתכם לעבוד בתחום כמעצבי זהות מותג מצוינים ומעצבי אתרי אינטרנט מעולים.

מה תלמדו כדי לעצב אפליקציות?

כדי לעצב אפליקציות יש ללמוד את אפליקציית הXD. מדובר על אפליקציה מצוינת שנותנת לכם לבצע עיצוב של אפליקציות ברמה האיכותית והגבוהה ביותר שיש. עיצוב זהותי למיתוג באפליקציה הוא עיצוב שגורם לאנשים לרצות ולהישאר בתוכה. זהו עיצוב שמשלב חוויית משתמש טיבית ומקצועית. על ידי האפליקציה ולפיכך ניתן לייצר חוויית משתמש כזו.

האם מעצבי זהות מותג חייבים ללמוד עיצוב אפליקציות ועיצוב אתרי אינטרנט?

התשובה היא לא! מעצבי זהות מותג יכולים ללמוד רק את שלושת אפליקציות המתחילים ולעסוק במיתוג חברות עסקיות, הוצאה לאור, יצירת פרסומות וכדומה. מעצבי זהות מותג שמעוניינים להשתלב בתחומי ההיי-טק זקוקים לשתי האפליקציות האלה מעבר לאפליקציות המתחילים.

איפה אפשרי ללמוד עיצוב גרפי מתחילים בעיצוב גרפי מתקדם?

יש המון מכללות מקצועיות שמלמדים עיצוב גרפי, אנו נוכל לספר לכם על בית הספר שלנו. אנו מכללת סולו, מכללה לעיצוב גרפי ועיצוב תחומי היי-טק. אנו מלמדים את המודל כבר 15 שנים על ידי מרצים פרטיים בשיטת אונליין דרך הבית. אנו מלמדים בצורה הזו, על מנת להנגיש את המודל לכל מי שמעוניין ללמוד אותו ולעסוק בו בהייטק. אנו יכולים להגיד בפה מלא כי יש המון אימהות שמוותרות על לימודי המודל העיצובי לעסקים בגלל חוסר בזמן. אנו מודעים להמון מתמחים לעיצובים המעוניינים ללמוד במקביל לעבודה במשרה מלאה.

ללמוד מקצוע מבוקש וטוב

מהסיבות האלה אנו נותנים לכל אדם שמעוניין ללמוד את המודל ולעסוק בו, לבוא ללמוד אצלנו את המודל אונליין דרך הבית, שעה וחצי בשבוע מבלי לפספס אף שיעור או מבלי לפספס חומר. אנו דייקנו את השיעורים במודל בצורה האיכותית ביותר שיש, אצלנו תלמדו רק את הדברים שבאמת נחוצים למקצוע. אז אם גם אתם שואפים ללמוד מקצוע מבוקש וטוב שכל הזמן מתפתח ומתקדם עם הטכנולוגיה, זה הזמן שלכם ללמוד עיצוב גרפי. אנו ממליצים אתכם לבחור באחת מהתוכניות שלנו במכללה. אצלנו ולפיכך ניתן ללמוד עיצוב גרפי מתחילים וגם תקשורת חזותית רב תחומית שבה ולפיכך ניתן ללמוד את כל האפליקציות שהזכרנו בכתבה זו.

איזה מכללה לעיצוב גרפי הכי איכותית ללמוד בה?

האם אתה רוצה לקבל דעה על בית ספר לגרפיקה או מכללה ללימודי תקשורת חזותית? מה מומלץ ללמוד היום במודל התקשורת חזותית ועיצוב גרפי האם תואר ראשון או לימודי עיצוב לדיפלומה? בכתבה הבאה נסביר לכם בהרחבה מהם האפשרויות שעומדים בפני כל אחד שרוצה לעבוד בתחום כמעצב דיגיטלי או גרפיקאי במרחב התקשורת חזותית. נוכל להגיד לכם שאם אתם אוהבים את מרחב העיצוב הגרפי זה לא משנה איפה תלמדו מה שחשוב במרחב העיצוב גרפי זה הנתונים הבאים.

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית זה מודל מאוד רחב

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית זה מודל מאוד רחב עם אין ספור נישות ותתי נישות במרחב העיצוב המדיה הרב תחומית ולפיכך בוגרי מסלול לימודים זה כבר במשך הלימודים צריכים לסנן את החשיבה לאיזה דרך ללכת כדי לא לעבוד בתחום ורובם מבולבלים בסיום הלימודים בגלל השפע שיש באפשרויות העבודה בתחום. מרחב העיצוב הגרפי קשור למרחב ההיי-טק, קידום אתרי אינטרנט, בניית אפליקציות, מרחב הצילום והאופנה ועוד מאות נישות ותתי מודלים שונים שמעצבי דיגיטל עושים במקומות עבודה.

בלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית אתם תלמדו את כל הסגנונות האלה ומסלול זה נקרא עיצוב וגרפיקה רב תחומית. מטרת בית הספר זה לתת לכם את כל הכלים ולחשוף אתכם לאין ספור נישות כדי שיהי ניתן לעבוד בתחום מספיק חזקים בסיום הקורס ולבחור את הנישה הכי איכותית בשבילכם. האם מומלץ לימודי קורסים לתעודה או תואר ראשון על כך נענה בפסקה הבאה.

במרחב העיצוב הגרפי חשוב לראות מה אתם יכולים לעשות תוך יישום רחב בחוקי העיצוב הגרפי

נוכל להגיד לכם שזה לא משנה אם אתם תלמדו ארבע שנים עיצוב גרפי ותואר ראשון או לימודי תעודה בכל בית ספר שהוא שתבחרו. מה שחשוב היום במרחב העיצוב הגרפי זה לראות מה אתם יכולים לעשות תוך יישום רחב בחוקי העיצוב הגרפי. בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את תורת הצבעים, קומפוזיציה וסידור צורות גרפיות לקידום הרעיון וכמובן את כל מרחב הצבעים. במידה ויש לכם תיק דוגמאות להצגה למעסיקים שמדבר על הטרנדים החדשים שקורים במרחב העיצוב תוך מתן דגש לקהילת היעד לפיכך בהחלט ניתן להיקלט במהירות למקומות עבודה.

איך אתם יכולים להעביר חשיבה משכנעת דרך מודעה מכירתית או שיווקית

לכאורה מה שבודקים זה איך אתם יכולים להעביר חשיבה משכנעת דרך מודעה מכירתית או שיווקית ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ובמקביל יבדקו איך עיצבתם אפליקציה. אם תראו שכל העבודות שלכם מסוגננות בצורה נכונה תוך שמירה על עיצוב הגרפי ולפיכך ניתן בהחלט להשתלב במודל זה. כל מראיין או מעסיק שיבחר לעבוד איתכם כבר ראה אין ספור עבודות עוד מלפני שהגעתם לראיון עבודה אז הם בהחלט יכולים לדעת מהו קונספט עיצובי או בנייה של קומפוזיציה גרפית. מאוד חשוב בתיק סימולציות ודוגמאות לשים דגש לכל משך הלימודים ולתת משקל חשוב לבנייה של קונספטואליות נכונה בגלל שבעת ראיון עבודה ישאלו אתכם למה בחרתם בנישת כזו או אחרת.

איפה מומלץ ללמוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית?

כמו שהראנו תחילה זה לא משנה איפה תלמדו ואם אתם מגיעים עם תואר ראשון בעיצוב גרפי מה שחשוב במרחב העיצוב זה אך ורק תיק סימולציות ודוגמאות שלכם. נוכל להגיד לכם שיש בוגרי מסלול לימוד עיצוב גרפי שפתחו חברות עסקיות לאחר סיום הלימודים ולא היו צריכים תעודה בכלל מה שהיו צריכים להראות זה אתר מעוצב באינטרנט בו הם הציגו את כל הסימולציות ביצירת זהויות מותג רבות.

כדי לעצב לקשרי עסקים/לקוחות נגלה לכם בכתבה הזאת עוד סוד קטן שיש מעצבי זהות מותג במרחב העסקי שלא למדו במקום מסודר ולא דרכו אפילו פעם אחת בבית ספר לגרפיקה ותקשורת חזותית או עיצוב. יש אנשים שלמדו לבד את המודלים החזותיים הללו והכישרון כבר היה חבוי בכל אחד מהם. נוכל להמליץ על עצמנו בית הספר ללימודי תחומי העיצוב שיהיה אחראי איתכם על תיק דוגמאות להצגה למעסיקים היות וזה הדבר החשוב ביותר כדי להיקלט לחברות היי-טק או לעבוד בחברה שמקדמת אתרי אינטרנט.

מה תלמדו במסלול תקשורת חזותית ועיצוב גרפי?

תחילה אתם תלמדו את כל המודלים שעומדות מאחורי עיצוב גרפי רב תחומי ואיך אנחנו לכאורה משתמשים עם הכרזות שיווקיות ואפליקציות כדי להוציא את הפעולות השיווקיות או העיצוביות ברמה המקצועית לצרכנים. נוכל להבחין מסביבנו בכל מקום החל מעיצוב אריזות של צורות גרפיות או מוצרים ועד אתרי אינטרנט ואפליקציות שיש קונספט עיצובי מאחורי כל מוצר החל מיישום בצבעים ואיזה תמונות בוחרים.

מעצבי הדיגיטל הם אלה שמעצבים על מודלים לזהות מותג ותכנים אלה. במשך הלימודים תלמדו את השפה העיצובית תוך שמירה על חוקי העיצוב הגרפי ותשתמשו באפליקציות לעיצוב גרפי שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואפליקציית אנדיזיין. במידה ותבחרו לעבור לאחר מכן ללמוד את נישת התקשורת חזותית ואתרי אינטרנט למרחב ההיי-טק תצטרכו ללמוד טכניקות חדשות שכוללות את כל נישת חווית המשתמש ותורת אתרי האינטרנט ובמקביל אפליקציות לבניית אתרי אינטרנט שהם וורדפרס, אלמנטור ומערכת לעיצוב אפליקציות אשר נקראת XD.

מי אנחנו המכללה לעיצוב גרפי אונליין?

בית הספר סולו מלמד כבר מעל חמש עשרה שנה מוביל בהדרכות לתעודה ותיק עבודות בתחומי ההיי-טק/מדיה פרסומית וושיווק דרך הרשתות החברתיות. בית הספר נותן למעצב הגרפי המתחיל את כל הכלים החזותיים שהוא צריך לשוק העבודה. החל מלימוד השפה העיצובית ועד הבנה מעמיקה של כל אפליקציות הגרפיקה של חברת אדובי. בית הספר מלמד בשיטת אונליין דרך הזום או דרך אפליקציות לחיבור מסכים אחרות.

ללמוד אונליין דרך הבית בצורה פרטנית ואישית מרחב העיצוב הגרפי וגרפיקה להייטק

אנחנו עוד קיימים לפני מרחב הזום ולימדנו בשיטה כזו כבר חמש עשרה שנה סטודנטים שרצו ללמוד דרך הבית בצורה פרטנית ואישית. במהלך השיעור המדריך רואה את המסך של המתמחה לעיצוב ויכול להזיז לו את העכבר תוך הסברים מפורטים על מרחב העיצוב הגרפי וגרפיקה להייטק. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי לתת למתמחה לעיצוב להתאמן ולפתח בצורה חזקה את החשיבה היצירתית תוך מתן הסברים לפיתוח נקודת החשיבה.

אנחנו ממליצים לכל אחד מכם לצפות בשיעורי היוטיוב שהכנו במיוחד עבורכם בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על אוסף רחב של מסלולים שיאפשרו לכם להיקלט ולעבוד בחברות היי-טק או לסירוגין לעבוד דרך הבית כפרילנסרים בלי בוסים על הראש שיהיה לכם צפייה נעימה.