תקשורת חזותית שאלות

תקשורת חזותית שאלות – הוראת עיצוב גרפי אונליין מהבית איך זה קורה?

תוכן עניינים הצג

רוצה להשיג קריירה מקצועית ולא יודע מהיכן מתחילים? מה הם האייטמים האחרונים בעולם העיצוב הגרפי? האם רווחי להשקיע ארבע שנים בבית ספר לעיצוב גרפי או לבדוק לימודי תעודה? בכתבה הבאה הסברנו לכם בפירוט כיצד אפשר להיות מעצבים גרפים בזמן מאוד קצר תוך ביאורים מעמיקים על כל התכנים המדהימים שמעצבים גרפיים מבררים. בשיעורים הדגמנו יצירתיות מנותבת יעד כדי לנמק לכם לאן אתם הולכים בתקופת ההכשרות המקצועיות. אין ספק שנוכל לעזור לך להזניק את הנתיב המקצועי המקצועית שלך על ידי קבוצת הפייסבוק שלנו שמחפשת כל שעה ביום מעצבים גרפיים מתחילים ללא התנסות ודווקא מעצבים גרפים מתחילים ללא התנסות מגיעים עם ראש משוחרר ויזמות למרחב ההייטק שלא חדל לקחת מעצבים בלי קץ.

עולם העיצוב הגרפי התחלף מהקצה לקצה בתפקידים בשוק

עולם מראה עיצוב גרפי מכל עבר ובמקביל התחלף מהקצה לקצה בסגנונות עבודה אחרים בשנים האחרונות ואת זה נוכל לדעת לפי תקופת הקורונה שגרמה לביקוש ענקי למעצבים גרפיים. חברות שהיו צריכים להקפיץ את מערך המכירות והשיווק בתקופת הקורונה הבחינו שזה תקופה אתגרית ולכן היו אמורים לעבור לעולם הדיגיטל.

כתוצאה מכך מעצבים גרפיים היו אמורים לחדד את כל היכולות הבסיסיות של המדור בעולם השיווק והעיצוב כדי להועיל לעסקים להתפרסם בכל נקודה שהקליינטים שלהם נמצאים. הרשתות החברתיות מנפיקות מענה שיווקי מקצועי לעסקים ולכן המעצבים הגרפיים הם אלה שממונים על כל הפרסומות שאנחנו מבחינים מידי יום. האם מעצבים גרפיים פועלים אך ורק בעולם המרקטינג והפרסום? התשובה היא לא.

סגנון חדש אתרי אינטרנט הדור הבא של מעצבים גרפיים בעבודה.

אם בעבר מרבית העבודות של ערכת אפליקציות ואתרי אינטרנט היו קשורים אך ורק לעולם ההייטק שהיה יודע איך לממש חנויות אונליין נוכל לראות שחברת אדובי דחפה תוכנות חדשות שעוזרות למעצבים גרפים להימצא אחראים על כל עיצובי הממשקים שאנשים משתמשים וכמובן הפרסום במובייל.

בעבר צד האומנותי של מעצב אתרי אינטרנט ואפליקציות ובמקביל מעצב גרפי היו צדדים שונים בחשיבה העיצובית ובתעסוקה הגרפית וכתוצאה מכך הוטמעה תוכנת אדובי XD וסטייל העבודה התחלף וכיום מעצבים גרפים ממונים על שני הנתיבים הללו מה שנקרא נתיב תקשורת חזותית.

מה בוחנים מעצבים גרפיים בשוק?

בסטאז’ ללימודי עיצוב גרפי לומדים את כל היכולות המקצועיות כדי לתת תשובה לעסקים. קריירה פרופסיונאלית של מעצב גרפי פותחת ראייה עיצובית הכוללת הבנה של מי הוא קהל היעד וכיצד אפשר לממש פרסום שכנועים או שימוש בוויזאל אותם הם לומדים בשפה גרפית מתורגלת ואחידה.

השימוש בשפה חזותית הוא לאו דווקא שימוש בתוכנות גרפיקה אלא הבנה של הצבעוניות הרבה לשימוש בתמונות תוך יצירת יסודות בסיסיים ומורכבים בתוכנות אדובי גרפיקה שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין.

יש שוני גדול בין למידת התוכנות בלבד לבין ההבנה המקצועית של חישוק הצבעים והטיפוגרפיה שאותה מעצבים גרפים צריכים לתמרן כדי ליצור בקיאות שפה עיצובית מקצועית.

השתדלות בלימודים.

מרחב הלימוד בעיצוב הגרפי כולל תוכן ותרבות ושפה עיצובית אותה הסטודנטים עתידים לשנן לעומק.

התוכנות הם מניפולטיביות מאוד וכל מהלך של מיתוג תובע היבטים שונים והסתכלות על עולם חיבור קהל היעד למותג. מעצבים גרפיים חוקרים להבין איך כל התכלית מתפקדת ואיפה לשים את הבלטה כדי לקבוע לכל פרסום להיות מקצועי כדי להיות מוצלח.

כשרגישים למי הוא קהל המטרה של אותו משתמש יוצרים הרכב לזהות מותג שמשתמשת בשפה העיצובית תוך שימוש בתוכנות הגרפיקה ויישומים של חברת אדובי. השתלמות במיתוג הוא לא רק הכנת לוגואים אלא תפיסה מקצועית של איך לגבש ממשקים ואפליקציות תוך שימוש בכל האידיאולוגיות העיצוביות והבנה מעשירה לתפקיד העיצוב הגרפי הרחב.

סטייל העבודה בתוכנות אדובי.

ללימוד תיאוריות של עולם העיצוב הגרפי בטכניקות תעשייה מהפכניות בשנים האחרונות הצליחו בצורה מקצועית על ידי חברת אדובי שמשדרגת כל הזמן את העבודה המקצועית של סטודנטים.

חברת אדובי ממונה על התוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה עם תפקיד שהוא מגדיר סגנון עבודה קונספטואלי והסטודנטים חוקרים כיצד לגרום לרזולוציות בעיצוב להיות מקצועיות ולנקוט אמצעים בעבודה שאותו המותג רוצה לגרום שזה להשפיע על הצופים במודעות פילוסופית שהמותג אכן מקצועי.

כדי להשתמש בתוכנות של חברת אדובי הסטודנטים אמורים לשלם 70 שח בחודש ולאחר שנה הם מיועדים לשלם 100 שח כדי להמשיך ולעצב בתוכנות החברה. חברת אדובי נחשבת לחברה היחידה בעולם שמעצבים גרפיים ממלאים את כל סגנונות העיצוב שאליהם אנחנו נחשפים ביממה.

לימוד תורות מרחב העיצוב הגרפי.

לימוד תיאוריות מרחב העיצוב הגרפי זה הקרקע הבטוחה להצלחה לתיק העבודות שלך. יסודות העיצוב הגרפי משתפים את הבסיס של ההצלחה של מסע פרסום וטכניקות בעיצוב בתוכנת אילוסטרייטור ופוטושופ ובהתאמה עיצוב גרפי בתוכנת אינדיזיין.

התוכנית כוללת את ההעתק ברעיונות עיצוביים על ידי צריכה חשביתית בצורות במברשות שמותאמות לקונספט הטקסטואלי שצריך להימצא בכל מודעה שיווקית.

התכלית של המעצב ליצור סימנים ולוגואים מול שימוש באייקונים המותאמים באופן אישי לפלטת הצבעים המותאמת לסטייל הקונספט. הסטודנטים לומדים להתיישב עם גרפיקה לחלל העיצוב באינטרנט ובמקביל את כל הדרישות המקצועיות שעולם הדפוס צריך.

הדרישה בתחום.

עקב השינויים במרחב באינטרנט בתקופת הקורונה מעצבים גרפים נעשו מבוקשים מאוד במיוחד בתקופה אתגרית זאת. חברות רבים הבינו שאם הם לא יימצאו באינטרנט הם לא יזכו להמשיך להיות בקשר עם הלקוחות שלהם כתוצאה מהוירוס קורונה שהסתובב במדינה. מדינת ישראל והעולם כולו הכריעו על סגרים רבים וכתוצאה מכך האופציה של חברות הייתה לעבור לשליחות.

מעצבים גרפיים היו צריכים לפנות את כל ההתארגנות הדיגיטלית שעסקים צריכים בפייסבוק ובאינסטגרם ובמקביל להתיר חנויות אונליין כדי להמשיך להימצא בקשר עם הלקוחות כדי להגיש להם את כל מערך המוצרים שאותם הם צריכים. ללמד אותם שלעולם הדיגיטלי יש תפקיד מאוד חשוב ומעצבים גרפיים הם אלה שמעמידים את כל התקשורת הויזואלית בין המותג ללקוחות על ידי יצירת אלמנטים בעיצוב תוך שמירה של קומפוזיציות ויציבות משקלית בגרפיקה דהיינו קומפוזיציה בהיררכיה הנכונה.

למה יש מצוקה בכוח אדם במעצבים גרפיים בתעשייה האם רק בגלל הקורונה?

משימות חדשות נוספו למעצבים גרפים בעשור האחרון ונוכל להבחין את ההשתלבות שלהם לפרויקטים דיגיטליים בריבוי הנושאים שההייטק הוסיף. העבודה היא שיתופית עם מפתח תוכנה או כדי להתאים את כל ההיערכות הדיגיטלי לעיצובים שעסקים הייטק צריכות וכתוצאה מכך הביקוש למעצבים גרפים הוא מעולה מאוד במיוחד למתחילים שרוצים לצבור ניסיון.

אם בעבר המשרות אך ורק בעולם ההדפסה ולהתאים גרפיקות לפרויקטים שמיועדים להיות מודפסים על ידי מכונות הדפסה נוכל לראות שעולם הדפוס סובל מחוסר בכוח אדם שרוצה לתפקד בתחום זה כי עיקר התעסוקה כיום של הבוגרים זה הדרך שכולם רוצים והיא לעבוד או מהבית או להשתבץ בפרויקטים לסטארטאפים שצריכים מעצבים כי ההכנסה שם יותר גבוהה.

מהו ההכנסה שמעצבים גרפיים מקבלים בסיום הלימודים ללא ניסיון

מדינת ישראל משתייכת לאחת המדינות הפופולאריות ביותר בעולם כי היא נודעת בטכנולוגיה והייטק ולכן הדרישה לכוח אדם מקומי היא גדולה מאוד. בוגרים שעשו הדרכתיות בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית מוצאים סיכויים לקריירה סוחפות בתחום ההייטק ולכן התשואה היא גם בהתאם גבוהה. בעולם ההייטק מעצבים גרפים מתחילים עם הכנסה של 18 אלף שח ובמידה והם פונים לעולם הדפוס הם מכניסים שכר של 14 אלף שח. בעולם הדפוס מעצבים גרפים מתחילים נשכרים בשכר של 10000 שח והם צריכים להגיע עם יכולות מאוד בסיסיות.

להצטיין בקריירה בתחומי ההייטק

כדי להצטיין בקריירה עליכם לדאוג לכל אורך הלימודים לתיק עבודות מקצועי כדי להשיג את כל המטרות העסקיות לאחר הלימודים. מי שמשקיע בכל ההשתלמות בתיק עבודות לבטח יוכל להיות מאסטר בתחום העיצוב הגרפי ולהשתבץ בתעשיית ההייטק שלא פוסקת מלקחת בוגרים ללא ניסיון.

כיום בתחום העיצוב הגרפי זה לא משנה אם קיים לך ניסיון רב שנים אלא שואפים לראות בתחום ההייטק שאתה אומנם יודע לעבוד בצורה מקצועית ולהעביר את כל הטרנדים החדישים שעולם העיצוב הגרפי מיועד. כל התיאוריות והפרקטיקה של עולם העיצוב הגרפי מתאים בסופו של דבר לתיק העבודות כי אך ורק שם אפשרי לקבל את כל ההיגיון המרכזי מאחורי יצירת העיצובים שעשית בתקופת ההכשרות המקצועיות.

תיק עבודות הדרך שלך לאמת שאתה אכן מעצב גרפי מקצועי.

כל מי שידרוש לעבוד איתך הדבר הראשון שהוא יחפש זה לא את התעודה שעשית בבית באוניברסיטה או בבית ספר גבוה לעיצוב גרפי. מה שירצו זה אך ורק להבחין שתיק העבודות מקצועי שזה הדבר היחיד שיכול לטעון אם אתה ראוי לתעשייה הזו או לא. ככל שתיק העבודות הוא יעיל ומדבר על פרויקטים מעשיים שעיצבת שהם סימולציות שונות בעולם ההייטק ועיצוב גרפי רב תחומי אין ספק שתוכל להשתלב בכל סטייל בשוק במהירות.

על תיק העבודות להכיל פרויקטים רבים ותיאוריות עיצוביות תוך מתן הדגש לשפה העיצובית שמדגישה את המחשבה הרעיונית והשליטה בלגיטימיות בעיצוב. ככל שיש הגיון מעבר לכל העיצובים שלך אין ספק שתוכל להשתבץ בתחום זה במהירות. לכל משך הלימודים בית הספר שם דגש רחב בתחום תיק עבודות כי זה הדבר היחידי שהסטודנטים אמורים להתמודד איתו.

הוראת תקשורת ומולטימדיה רב תחומית.

בוגרים שסיימו הדרכת עיצוב גרפי מוסיפים קורס לימודי חווית משתמש כדי להתאים את כל נושא הטיפוגרפיה ועיצוב אתרים שמוסיפים את הויזואליות שמרחב ההייטק צריך. מפתח תוכנה או מקדם ומקודד תכנים מיועד עם המעצב הגרפי לעבודה משותפת שייתן את כל הויזואליים שמעוגנים באינטרנט כדי להתאים אותם למה שעולם ההייטק צפוי. התעסוקה היא משותפת עם חברות הייטק בגלל שמעצב גרפי זה שעורך את כל האפליקציה לפני שהיא יוצאת לאור ולכן העיסוק בסיום עוברת למתכנת כדי להלום את אפליקציות הממשק שמעצב גרפי הרכיב לצרכים שחברות גוגל ואפל צריכות.

הדרכת בניית אתרים וחוויית משתמש.

לימודי בניית אתרים בתוכנית הלימודים של תקשורת חזותית מכשירים את הסטודנטים תיאוריות שונות ליצירת דפי אינטרנט כדי לקבוע בצורה חזותית והבסיסית ביותר של מותגים להיות מותקנים למנוע החיפוש גוגל. הסטודנטים חוקרים כיצד לעבוד על מערכת ההפעלה וורדפרס הנחשבת להרכב הפופולרי ביותר עם ארודיציה לשימוש בהתקנים דיגיטליים פיזים שמוכשרים לגוגל ובמקביל להלביש את האלמנטור תוסף שמאפשר למעצבים גרפים לתזמן את חוויית המשתמש שתהיה נוחה לגולשים באתר הזה. תחום בניית אתרים ב2022 הוא מאוד נדרש לכל חזית שיווקית כי מנוע חיפוש גוגל מאפשר לאתר האינטרנט לקבל גולשים מה שבצורה גלויה מאיץ את נוהל השיווק שמובילים בסופו של דבר למכירות.

נישת חווית המשתמש.

בהשתלשלות תוכנית הלימודים הסטודנטים חוקרים כיצד להבין את המשתמשים ואיך מתנהגים באתר האינטרנט כי זה מיוחס להצלחה של כל מיזם למרקטינג לעסק. 97% מהגולשים מקבלים את כל המידע שלהם אך ורק דרך האינטרנט אין ספק שלקוחות ומותגים צפויים להיות היכן שהלקוחות שלהם נמצאים.

גוגל מעביר גולשים לאתרים שמתייצבים על פי כל החוקים שהוא מציב והתכנים. בשנת 2021 התרחש זעזוע אדיר במרחב ההייטק ובתחומי עיצוב גרפי כי מרחב חוויית המשתמש של עסקים ומחלקות שיווק לאתרים הבינו שאם האתר לא יראה בצורה יוקרתית ויפה ונוחה למשתמש הם לא יוכלו לקדם את החברה כתוצאה מכך אתרים רבים נפלו במיקומים בעמוד גוגל כי גוגל קבעה שכבר יש אתרים עם חווית משתמש טובה יותר שיוכלו להתקדם.

קורסים אפליקציות חוויית משתמש.

קורסים אפליקציות והכוונה מקצועית של מרחב האינטרנט הוא תחום עכשווי שנכנס בשנים האחרונות לעולם העיצוב הגרפי. תעסוקה בעיצוב אפליקציות היה שייך אך ורק לחברות הייטק שהשתמשו בקשת היצירתית בצורה יסודית לפי המומחיות של המתכנת או המקודד. אם יש להם חוויית משתמש טובה יוכלו להצטיין. מחלקות בהנדסת מחשבים בחברות הייטק לא הודרכו בתואר ראשון או בתואר השני את כל הביקורת והעבודה הרחבה בעולם העיצוב הגרפי ולכן מעצבים גרפים הם אלה שאמורים לתת את כל הראייה הויזואלית.

XD הנחשבת כאחת התכנות המבוקשות ביותר בשוק העבודה

חברת אדובי דחפה את תוכנת ה XD הנחשבת כאחת התכנות המבוקשות ביותר בשוק העבודה לפיתוח אפליקציות ולכן רמת ההתנסות וגודל הפרויקט של בניית היישום הם אך ורק של המעצבים הגרפיים שלמדו בהכשרת מעצבים גרפים בנתיב ראשון את כל ההוראות הרבים כדי לגרום לאפליקציה ולאתר האינטרנט להשתתף בצורה ויזואלית ולכן בסיום של בניית יישום המעצבים הגרפיים שולחים את היישום למפתח תוכנה כדי שיוכל להתאים את הממשק עצמו לכל הדרישות וההיצעים מחברת גוגל או אפל. כל השתלשלות עיצוב זהות המותג נעשה בחשיבה מקצועית תוך שימוש בשפה גרפית שווה בכל הפלטפורמות שבעלי המותגים מיועדים להיות.

מהו המחיר כדי להשתמש בתוכנות אדובי?

כדי לתפקד בתוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי פוטושופאילוסטרייטוראינדיזיין הסטודנטים צריכים לשלם ב2022 70 ש”ח בחודש כדי להיות מוכשרים לכל הטכנולוגיה הפרופסיונאלית. לאחר שנה הסטודנטים משלמים 100 שקלים כדי להתמיד ולהשתמש ביצירתיות שחברת אדובי מאפשרת למעצבים גרפים בשימוש התוכנות. התוכנות בחברת אדובי הם כמובן קלות לתפעול אבל צריכים להבין את כל המהלכים באופן נכונה כדי לשאוב את כל השפה העיצובית.

איך המכללה יכול לעזור לך לגלות את מקומות התעסוקה הראשונים שלך בתום הלימודים?

למכללה יש קבוצה מדהימה מעל 19 וחצי אלף חברות ההייטק שמבקשים מעצבים גרפיים מתחילים כדי למלא את כל הדרישה המסיבית שמדינת ישראל נמצאת בה. מפני שמדינת ישראל מוכרת הייטק לכל העולם כולו השוק הלוקאלי פופולארי מאוד. נוכל לדעת שחברות היי-טק רבות משתמשות למעצבים גרפים בעולם כולו כדי להתייצב בדרישות שחברת הייטק רוצה להשיג. כיום זה לא משנה אם יש לך תיק עבודות או דיפלומה מה שחשוב שאתה לגמרי מבין את מה אתה מראה ללקוחות. אם תיק עבודות צריך למנות עבודות מקוריות שלא הובחנו עד כה אין ספק שתוכל להשתבץ בכל תחום.

הדרישה במרחב האומנות הדיגיטלי.

למעצבים גרפיים קיים אחריות מאוד גדולה במיוחד בגלל הביקוש המסיבי לעבודה בקומוניקציה חזותית ומולטימדיה רב-תחומית למתן עיצוב גרפי משכנע לקהלי מטרה בעיצוב ממשקים ושיווק. הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק באופן מידע המתקבל במובייל מה שגורם לביקוש של מעצבים גרפיים לסגנון מובייל. אם אתם בודקים בתעשייה כדי להשתלב אל האינסוף של ענף העיצוב הגרפי זה הדור הבא.

אנו מכשירים אישית לימודים אחד על אחד בצורה אינטרנטית כבר מעל 15 שנה וכל זה מהבית בהוראת עיצוב לתעודה ותיק עבודות.

אתם מוזמנים לצפות באתר בתפריט העליון בקבוצה של איך לומדים דרך האינטרנט מהבית עם מדריך פרטי איתך אחד על אחד תוך שיתוף מסכים. אנו מייעצים לכם לצפות בכל השיעורים שהכנו בעמוד זה כדי שתוכלו לדעת אם אתם מסוגלים לנישה הזאת או לא. צרו קשר עוד היום ושוחחו עם יועצי הלימוד על דרישות הקבלה למכללה שיהיה לכם צפייה נעימה.