14 אתרים להורדת מוקאפים חינם 2019

//14 אתרים להורדת מוקאפים חינם 2019

אתרים חדשים להורדת מוקאפים בחינם 2019 – טכניקה מדהימה לבצע הדמיות או עיצובים גרפיים בחינם

מכללת סולו » 14 אתרים להורדת מוקאפים חינם 2019

טיפים למעצבים גרפיים וגרפיקאים מתחילים בעמוד שמומלץ לשמור במועדפים כי נעדכן כל הזמן באתרים חדשים להורדת מוקאפים בחינם. אספנו לכם אתרים טובים שמאפשרים להוריד מוקאפים חינם לשימוש בעיצוב גרפי בצורה מסחרית. האתרים נבדקו ומאפשרים לכל אחד להוריד אינספור מוקאפים החינם לשימוש בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, תוכנות להכנת אפליקציות.

הדמיות או עיצובים גרפיים בחינם

שימוש במוקאפ היא טכניקה מדהימה לבצע הדמיות או עיצובים גרפיים בחינם.  שימוש במוקאפים דורש ידע בתוכנות גרפיות בגלל שהוא חוסך לכם המון זמן בעיצוב ובניית הדמיה דיגיטלית בכל צורה. אם אין לכם ידע בתוכנות גרפיות לא תוכלו להשתמש במוקאפים כי חלקם מורכבים משכבות ושימוש בטכניקות בעיצוב גרפי גבוהות מאוד. בעמוד תמצאו מקורות מידע להורדות חינמיים של אלמנטים גרפיים ובכלל טיפים מדהימים בעולם העיצוב גרפי וההייטק.

מה זה מוקאפ בעיצוב גרפי – free mocap

מוקאפ זה טכניקה טובה לביצוע הדמיה ללקוחות וגם לעצמכם שאתם רוצים לראות איך הגרפיקה שלכם נראית לאחר ההדפסה או ביצוע אפליקציה. האם מוקאפים הם אך ורק לביצוע הדמיות? התשובה היא לא, באמצעות מוקאפים אתם יכולים לחסוך לכם זמן רב בעיצוב ולמכור את העיצובים שלכם מספר פעמים בטכניקות אחרות על ידי שימוש במוקאפים שמאפשרים עיצוב גרפי מהיר. מוקאפים היא טכניקה מאוד טובה למעצבים גרפיים לחסוך זמן בזמן עבודה ולעצב במהירות מספר סגנונות עיצוב שונים ללקוחות. ברגע הכנת עיצוב גרפי עליכם תמיד לתת ללקוחות שלך מספר סקיצות שונות לפי סגנון החוזה שאתם עובדים מולו.

שימוש במוקאפ בעיצוב גרפי ואפליקציות

שימוש במוקאפ מתבצע על-ידי הורדה ישירות למחשב האישי שלכם את הגרפיקה מהאתר ולאחר מכן פתיחה בתוכנות גרפיות. לפעמים המוקאפים מגיעים בצורה של קובץ מכווץ זיפ או ראר ועליכם לפתוח את הקבוצה זה בתוכנות שמיועדות לכך. לאחר שאתם פותחים את המוקאפ בתוכנה אתם תוכלו לראות בחלון השכבות בפוטושופ או בחלון השכבות באילוסטרייטור לדוגמה כיצד ביצעו את המוקאפ. חלק מהמוקאפים הם נעולים ועליכם לבצע פעולת שחרור, לאחר מכן תוכלו להכניס ישירות למוקאפ את הגרפיקה שעיצבתם. במידה ואתם רוצים גדלים שונים של המוקאפ תוכלו לשנות את זה בתוכנות גרפיות ולקבל  סגנון של מוקאפ אחר. כל מוקאפ מאפשר שינוי לעיצוב חדש.

שימוש מסחרי בעיצוב גרפי מול שימוש בתשלום

באתרים שאנחנו נתנו לכם בעמוד זה רוב האתרים הם לשימוש חינם. ברגע שאתם מורידים מוקאפ עליכם לשמור על זכויות היוצרים של המעצבים הגרפיים שיכינו את המוקאפים ולא להשתמש בעיצובים שיש בתוך מוקאפ אלא אך ורק להשתמש בעיצובים שלכם. במידה ואתם הולכים להשתמש בצורה מסחרית במוקאפ עליכם לצלם את המקום שבו לקחתם אתה מוקאפ ולדאוג שהיה רשום שם חינם. ברגע שרשום חינם אתם מכסים את עצמכם מכל הכיוונים ויכולים להשתמש באתר ללא שמירת זכויות יוצרים. ברוב האתרים שימוש במוקאפים הוא חינמי ויש אפשרות להתחבר ולבצע מנוי חודשי לאתר כלשהו ולהוריד מוקאפים ללא הגבלה.

תאימות גרסאות בהורדת מוקאפים בתוכנות אדובי כגון : אילוסטרייטור ואינדיזיין

במידה ואתם מורידים מוקאפ והוא לא נפתח לכם בתוכנה הגרפית או שלא מאפשר לכם להשתמש ולהכניס אלמנטים גרפיים שלכם זה אומר שהגרסה שלכם בתוכנה הגרפית לא מעודכנת מול התוכנה שביצעו את המוקאפ. כל מה שתצטרכו לעשות זה לעדכן את גרסאות חברת אדובי לשנה הנוכחית ורק לאחר מכן תוכלו להשתמש במוקאפ בצורה חופשית. לרוב בעיות אלה יכולות להיות בתוכנת אילוסטרייטור ואינדיזיין כי תוכנת פוטושופ מאפשרת לפתוח כל מוקאפ ללא הגבלה של גרסה בתוכנה.

אתרים להורדת מוקאפים חינם 2019

 1. envato
 2. freebiesbug.com
 3. Noupe‬‬
 4. all-free-download.com
 5. www.psdcovers.com
 6. www.free-mockup.com
 7. Speckyboy‬‬
 8. graphicpear.com
 9. freedesignresources
 10. freebiesbug.com
 11. Psdfolder‭
 12. 365psd‭
 13. originalmockups
 14. designfreebies.org

הדמיות גרפיות לאפליקציות – עיצוב חווית משתמש

מוקאפים לאפליקציות מאפשר לכם להכניס ישירות לתוכנת האקס די או לכל תוכנה אחרת שמאפשרת בנייה ועיצוב אפליקציה. בטכניקה הזאת אתם יכולים לבצע הדמיה מהירה של גרפיקה ולשלוח ללקוחות שלכם בתור שלב מקדים לפני ביצוע עיצוב ואפיון של האפליקציה. ברוב המוקאפים ניתן להכניס תמונות ואלמנטים גרפיים מתוכנות אחרות. רמות התכנות במוקאפים לפעמים לא מאפשר להכניס קודים תכנותים שאתם צריכים ולכן השימוש במוקאפ  יהיה אך ורק לרמת עיצוב ולא לאפיון שלו. עדיין עליכם לדאוג שעיצוב אפליקציה צריך להיות מותאם למסכים של אם אתם מעצבים. בדיקת המשקלים של המוקאפ ועוד פרמטרים נוספים שעליכם לקחת בחשבון בשימוש במוקאפ לאפליקציה. הורדת מוקאפים לאפליקציות היא לא אך ורק לשימוש אלא גם כדי לקבל רעיונות וסגנונות נוספים להשראה בהכנת אפליקציה.

שמירה על חוקי העיצוב הגרפי בשימוש במוקאפים

בכל סגנונות עיצוב תצטרכו לשמור על חוקי העיצוב גרפי החל משימוש בתורת הצבעים, שמירה על קומפוזיציה נכונה ועוד טכניקות שבמוקאפים לא תמיד החוקים האלה מוגדרים בצורה הנכונה. בכדי להוציא את סגנונות העיצוב שלכם ברמה גבוהה עליכם לשנות במוקאפ את סגנון הצבעים לעבודה שאתם מעצבים. אם יש לכם גרפיקה צבעונית וצבע המוקאפ מוגדר בצבע שחור עליכם לשנות את סגנון העיצוב שיראה מקצועי מבחינה מיתוגית. לא מומלץ לקחת את המוקאפ כמו שהוא ולהציג את העבודות שלכם כי זה יראה לא טוב ולא מתאים לסגנון העיצוב שלכם.

אתרים להורדת תמונות חינם יש דבר כזה?

אם אתם מבצעים הדמיות דיגיטליות ועדיין לא סגורים על סגנון העיצוב תוכלו להוריד באתרים הבאים תמונות חינמיות לשימוש במוקאפ. התמונות מגיעות ברזולוציות מאוד גבוהות ומאפשרות לכם להשתמש בהם בצורה מסחרית וכל זה בחינם. מומלץ לכל גרפיקאי להכין קובץ שבו יהיה רשום כל האתרים שהוא משתמש באופן קבוע. כלי עבודה של המעצבים גרפיים זה לא רק התוכנות הגרפיות של חברת אדובי אלה חומרי גלם כגון אתרים שמאפשרים לקבל השראה ולהשתמש בחומרי גלם לשימוש מסחרי חינם.

מה תמצאו באתר מכללת סולו לימודים לתחומי ההייטק ועיצוב

באתר תוכלו למצוא תכנים רבים שמועלים לכל מעצב גרפי או גרפיקאית מתחילה בתחום כגון קורסי המשך בעולם העיצוב גרפי, מחירונים בגרפיקה, מדור דרושים בקבוצה מדהימה בפייסבוק שמאפשרת לכם למצוא עבודה בקלות. מומלץ להתעדכן מדי פעם באתר כי אנו מכניסים כל הזמן נושאים חודשים שיכולים בהחלט לעזור לכל אחד שרוצה להצליח בעיצוב גרפי או בעולם ההייטק. בהמשך תוכלו לראות כיצד אפשר ללמוד מהבית ומה הולך להיות לקראת השנים הבאות. את העמוד כדאי להכניס למועדפים כי נכניס לכאן תכנים חדשים בשבועות הקרובים ומידי פעם תוכלו להתעדכן במה שקורה. אוסף אתרים כאן נבדק בצורה מקפידה כדי לאפשר לכם חוויית משתמש וגלישה להורדת חומרי גלם חינם

לימודים אונליין מהבית בתקשורת חזותית – עיצוב גרפי ובניית אפליקציות עם דגש על חווית המשתמש

המכללה מאפשרת לימודי המשך למעצבים גרפיים בתחום התקשורת החזותית והאפליקציות. במידה ואתם מעצבים גרפיים בהחלט תוכלו לשדרג את יכולות העיצוב שלכם לתחומים נוספים ולהגדיל את טווח התעסוקה שלכם בתחום ההיי-טק שדורש מעצבים גרפיים בלי סוף. נוכל לראות מחסור עצום בענף ההיי-טק במעצבים גרפיים וגם בענף הדפוס, כל זה בגלל שאם בעבר רוב בוגרי הלימודים בעיצוב גרפי ופונים לעבוד בעולם הדפוס כיום המצב שונה, תחום ההיי-טק שואב לתוכו מעצבים גרפים כדי שיתנו מענה ופתרונות לשפה העיצובית ועזר למתכנתים שמפתחים תוכנות ואפליקציות מתוחכמות. כולנו יודעים מה קורה בעולם ההייטק והשכר הגבוה משכנע מעצבים גרפיים להצטרף לתעסוקה בתחום. המחסור בתחום הדפוס של כוח אדם יוצר מקפצת שכר גבוהה ומעצבים ללא ניסיון יכולים להתברג במהירות רבה יותר היום גם בענף ההיי-טק וגם בענף הדפוס.

מדור דרושים בעיצוב גרפי – משרות פנויות לעבודה מידית בתחומי הגרפיקה

באתר מדור דרושים עיצוב גרפי הגדול ביותר בישראל, המודעות מתעדכנות מידי שבוע ונוכל לראות ביקוש מסיבי בכל התחומים, המודעות מגיעות מקבוצת הפייסבוק שלנו שמונה כיום לרגע זה מעל 15000 מעסיקים וחברות שנותנות עבודות לבוגרים ללא ניסיון. בוגרי המכללה מוצאים עבודה במהירות ולכן נשארו משרות פתוחות שמאפשרות גם לכם להתברג לתעשייה הזאת. אתם יכולים לבצע רישום מהיר לקבוצת הפייסבוק של מכללת סולו מדור דרושים ולכתוב את סיבת ההצטרפות שלכם, אם אתם מעסיקים תוכלו למצוא בקבוצה כוח אדם מאוד איכותי שייתן לכם פתרונות גרפים בתחום ההיי-טק והדפוס. הקבוצה היא לא למטרות רווח אלא אך ורק כדי לעזור למעצבים שרוצים למצוא עבודה עבודה במהירות בתחום הזה.

מחירונים בגרפיקה ועיצוב דיגיטלי

המחירים בתחום עיצוב גרפי משתנים מאחד לאחד ולרוב ומתאימים לפרילנסרים שבחרו לעבוד בתחום הזה בצורה עצמאית. בעמוד הבא תמצאו מחירוני גרפיקה שמסבירים בצורה מפורטת כמה מומלץ לכם לקחת על עיצוב פלייר או לוגו וכמובן הצעות מחיר לאתרי אינטרנט ואפליקציות. אספנו לכם במיוחד מידע רב על אינספור בתי דפוס שנותנים הצעות מחיר ותוכלו לראות ולקבל אינדיקציה כמה עולה הפקות גרפיקה ולהיות מתוחכמים יותר מול הספקים שאיתם אתם הולכים לעבוד. את הנתונים על העלו אספנו מקבוצת הפייסבוק שלנו כדי לקבל מידע אותנטי ושקיפות מול חברות שונות שמספקות מוצרים משלימים לגרפיקאים.

איך לומדים אונליין מהבית – קורסים למתקדמים בעיצוב גרפי

המכללה מאפשרת לכל אחד שרוצה ללמוד את תחום עיצוב גרפי או בניית אתרים באינטרנט באמצעות קורסים באינטרנט בדרך של למידה מקוונת אונליין. הלימודים במכללה מאפשרים לכם לקבל את כל הידע המקצועי וכל זה מהבית עם מורים פרטיים שמחובר אליך ישירות לתוכנת גרפיקה שאיתם אתם עובדים. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לעבוד לכם על העכבר ולהזיז אותו תוך כדי הדרכה עיצובית על פקודות שונות בגרפיקה. הלימודים כוללים תיאוריות בעיצוב גרפי לתיק עבודות שנעשה לכל אורך הלימודים. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואזניות או בצורת טלפונית בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. לימודי התעודה במכללת סולו מאפשרים לכם לבנות תיק עבודות מקצועי שיפתח לכם דלתות בעולם ההייטק ובחברות לבניית אתרים. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על מגוון מסלולי הלימוד בתחום ההיי-טק. עד אז אתם מוזמנים לצפות בסרטונים המדהימים שהכנו עבורכם ולקבל טיפים לעיצוב גרפי ב2019.

טיפים בעיצוב גרפי

מילים שיכולים לעזור כדי להגיע לעמוד זה – מוקפ, מוקפים חינם, להורדה מוקפ

 

2019-09-05T10:02:59+03:00