עבודה כמעצב גרפי

עבודה כמעצב גרפי

עדכון מאמר 4-21 – כל החידושים על הקשר בין מעצבים גרפיים לעולם ההייטק! האם יש עבודה בתור מעצבים גרפיים לאחר סיום לימודי תעודה קורס עיצוב גרפי לקראת 2022? מה יותר כדאי ללמוד היום בשוק? האם יש ביקוש למעצבים גרפיים? כל השאלות עולות לך ואתם רוצים לבדוק האם כדאי בכלל ללמוד את התחום הזה? כיום לפני שעושים הסבה מקצועית או בוחרים מקצוע חדש מומלץ לבדוק אם בכלל צריכים את הנושא הזה בשוק לפני שמבזבזים עשרות אלפי שקלים על לימודים ושלא נדבר על זמן ההשקעה, כיום שהשוק מוצף במכללות שמלמדות תארים ואי אפשר לעשות עם זה שום דבר לאחר הלימודים מומלץ לבדוק מה כדאי ללמוד כדי להיות מותאמים לתעשייה בישראל ובעולם, אין ספק שככל שהטכנולוגיה מתקדמת המקצועות והדרישה לנישות שונות משתנות מידי יום ולא מידי עשור, אם בעבר קצב ההתקדמות של התעשייה היה איטי, היום עם התקדמות ופריצת הטכנולוגיה גם המקצועות משתנים. עדכנו את העמוד בסרטונים מיוחדים על עולם האפליקציות לקראת 2022 והביקוש המסיבי למעצבי מותג בעבודה המשתלבת עם מתכנתים

האם יש ביקוש למעצבים גרפיים בתעשייה?

הביקוש בתחום עיצוב גרפי הוא עצום, הסיבה לכך שאם בעבר בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי היו עובדים אך ורק בחברות להוצאה לאור ומשרדי פרסום כיום המצב הוא שונה מאוד והסיבות לכך הם הטכנולוגיה שהתפתחה בצורה עצומה. חברות הייטק מכשירות ומעסיקות מעצבים גרפיים כדי שיתנו פתרונות גרפיים לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט וכמובן אפליקציות שנהפכו לשימוש יום יומי אצל מרבית האנשים. כולנו יודעים שבעולם ההייטק השכר מאוד גבוה  ולכן מעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בחברות היי-טק לאחר סיום הלימודים.

מעבר מסיבי של מעצבים גרפים לעולם ההייטק בכלל השכר הגבוה ב2020- 2019

עקב מעבר מסיבי של מעצבים גרפים לעולם ההייטק נוצר משבר חמור בעולם הדפוס וחסר כוח אדם לעולם הפרסום והוצאות לאור. השכר עלה בחמש שנים האחרונות באלפי שקלים למעצבים גרפיים ללא ניסיון. מרבית מעצבים הגרפיים מעדיפים לעבוד כפרילנסרים ולתת שירותי גרפיקה ועיצוב גם לעולם הדפוס וגם לעולם ההייטק כדי לשלוט ולעמוד בטרנדים החדשים בעולם העיצוב. תוכלו לראות את הביקוש המסיבי על ידי אינספור קבוצות בפייסבוק המפרסמות משרות ובמאות מודעות דרושים מדי יום באתר הזה בקטגורית דרושים בתפריט העליון.

האם הביקוש הולך לעצור? התשובה היא לא, במיוחד ב2021 ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ואפשרויות הפרסום של עסקים  יותר גדולות כך הביקוש למעצבים גרפים יעלה כל הזמן. כיום שעסקים ישרדו הם צריכים עיצוב ומיתוג מקצועי, אתר אינטרנט, אתר אינטרנט שמותאם לאפליקציה ופרסום אינסופי ברשתות החברתיות. אופן הפרסום השתנה ועל החברות להיות נוכחות בכל המקומות כדי לאסוף לקוחות ולפזר את המידע על המוצרים השונים. לעבודות כאלה מעצבים גרפיים נותנים שירותים בצורת פרילנס או בתור שכירים במשרדי פרסום אינטרנטי.

מעבר מסיבי של מעצבים גרפים לעולם ההייטק

לימודים מעצבים גרפיים

כדי להיות מעצבים גרפיים עליכם ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לעיצוב את התחום שמותאם גם לעולם האינטרנט וגם לעולם הדפוס. במהלך הלימודים תלמדו כיצד השפה העיצובית עובדת ומה הם החוקים הנכונים להצלחה של מסעות פרסום ומיתוג מקצועי לעסקים. במהלך הלימודים תעבדו על תוכנות גרפיות של חברת אדובי שאיתם תעצבו אלמנטים ויזואליים לפרסום עסקים. התוכנות הם רק כלים והחשיבה הרחבה תהיה על ידי הבנה מעמיקה של השפה העיצובית והתאמה לחוקי העיצוב. לכל אורך תקופת הלימודים תהיו עסוקים בתיק עבודות כדי לבנות דוגמאות ולפתח את הכישרון העיצובי שנלמד לכל אורך הקורס. בסוף הלימודים תקבלו תעודה מקצועית אבל כיום תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום הזה על כך תוכלו לקרוא בפסקאות הבאות.

התוכנות הגרפיות הנלמדות – הם רק כלים

התוכנות הגרפיות הם רק כלים ודרכם המעצבים הגרפיים מבצעים מניפולציות על ידי אלמנטים ויזואליים לעיצוב מודעות, לוגואים, אתרי אינטרנט ועוד. בפסקאות הבאות תוכלו לראות מפרט טכני על מה כל תוכנה עושה וכיצד היא משרתת את עולם העיצוב הגרפי ביצירת מניפולציות ויזואליות. המעצבים הגרפיים לא עובדים אך ורק בתוכנה אחת אלא משלבים ביניהם כדי להוציא עיצוב גרפי שלם. כל תוכנה יש לה את התפקיד שלה בעולם העיצוב ושילוב בין התוכנות מאפשר ליצור מיתוג או יצירת מסעות פרסום לקידום מכירות.

לימודי פוטושופ אדובי

תוכנת הפוטושופ אחראית לכל מה שקשור לתמונות. התוכנה אלופה ביצירת מניפולציות על ידי תמונות וכל תמונה שנכנסת לתוכנה אפשר להוציא ממנה דרמטיות ולהעביר מסרים מכירתיים. לתוכנה כלים רבים לעיבוד גרפי של תמונות ועוד. תוכנת פוטושופ משתלבת נהדר עם תוכנת אילוסטרייטור ואינדיזיין ולפעמים תתחילו לעשות עבודה בפוטושופ לאחר מכן תעביר אותה לאילוסטרייטור כדי להוסיף אלמנטים ויזואליים ובסוף תכניסו את זה לאינדיזיין כדי להכין קטלוג או חוברת. תוכנת הפוטושופ משתדרגת כל הזמן על ידי חברת אדובי. חברתה אדובי מכניסה פיצ’רים חדשים וקלים כדי להקל על עבודת המעצבים הגרפיים בתוכנה. תוכנת הפוטושופ ידידותית מאוד למשתמש   וכדי ללמוד אותה אתם צריכים ללמוד צעד אחר צעד את כל החוקים הגרפים בתוכנה. ממשק התוכנה הוא בשפה האנגלית בצורה מאוד בסיסית ומאפשר לכל אחד עם ידע באנגלית בסיסית לשלוט ולעצב גרפיקות.

לימודי אילוסטרייטור אדובי

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מרכזית מאוד בקריירת המעצבים הגרפיים. התוכנה מאפשרת לבצע מניפולציות גרפיות על-ידי משיכה של קווים וצורות בזוויות שונות. התוכנה מאפשרת למעצבים הגרפיים להכין לוגואים ואייקונים שונים לאפליקציות ולאתרי האינטרנט. כדי ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור מומלץ להתחיל בתוכנה קלה יותר כמו פוטושופ ורק לאחר שתפסתם ניסיון לעבור לתוכנה זו. אילוסטרייטור תיתן לכם פתרונות גרפים למה שתוכנת פוטושופ לא מסוגלת לעשות. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת בתעשיית ההיי-טק למרכזית מאוד בהכנת אפליקציות היות וחברת אדובי בנתה תוכנה להכנת אפליקציות שדומה מאוד לאילוסטרייטור רק עובדת בצורה בסיסית מאוד. תוכנת אילוסטרייטור הנה תוכנת גרפיקה וקטורית שמאפשרת לייצא כל  גרפיקה לתוכנות אנימציה והנפשות.

לימודי אינדיזיין אדובי

תוכנת אינדיזיין נלמדת בסיום לימודי עיצוב גרפי. התוכנה היא לא תוכנת עיצוב אלה מבצעים בה עבודה עם כמויות טקסט מאוד רבות לבנייה של קטלוג או ספר מעוצב. כל הגרפיקה שתשב בתוך תוכנת אינדיזיין תגיע מתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור. התוכנה קולטת מלל מתוכנות מלל אחרות ומאפשרת לסדר את זה בעמודים רבים. אינדיזיין תוכנה שימושית מאוד  בחברות להוצאה לאור ודרכה מכינים ספרים אינטרנטים ועוד. התוכנה ידידותית מאוד לעבודה בסגנון של עיצוב חוזר לדוגמה נוכל לקבוע בעמוד אחד סגנון עיצוב ולאחר מכן לתת פקודות שיעתיקו את העיצוב הזה לעמודים אחרים. אומנם היא לא תוכנת עיצוב אבל חברת אדובי הכניסה כמה פקודות בסיסיות מאוד שמגיעות מאילוסטרייטור ופוטושופ כדי לעצב גרפיקה בצורה מאוד בסיסית.

לימודי המשך תקשורת חזותית לתחום ההייטק

מסלול עיצוב גרפי הוא המסלול הראשון שמעצבים גרפיים נחשפים אליו. לאחר סיום הלימודים כדי להתקבל ולעבוד בחברות הייטק ובניית אתרים על הסטודנטים ללמוד תכנות שפה חדשה שנקראת אתרי אינטרנט וחוויית משתמש. אי אפשר ללמוד את התחום הזה אם אין לסטודנט רקע בעיצוב גרפי. לימודי עיצוב וגרפיקה בשילוב של בניית אתרים נקרא תקשורת חזותית למדיה הדיגיטלית, בתחום ההיי-טק צריכים מעצבי אפליקציות, בניית אתר אינטרנט לתדמית, התאמות לחוויית משתמש, הכנת עיצובים של תוכנות וממשקים גרפים שחברות הייטק מפתחות. העבודה בחברות הייטק בכפוף ובשיתוף פעולה מלא עם מתכנתים שצריכים את החוויה העיצובית שמעצבים גרפיים מגיעים איתה. תחום זה מאוד מבוקש בהייטק וכיום בגלל הדרישה הגדולה לבוגרי תקשורת חזותית יש מחסור במעצבים גרפיים לענף הדפוס. אם בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בענף הדפוס או במשרדי פרסום, כיום מעצבים גרפיים יש להם יותר אפשרויות עקב התפתחות הטכנולוגיה האדירה בשנים האחרונות ובמיוחד לקראת שנת 2022 הביקוש יגדל לתחום הייטק ועיצוב אפליקציות.

תיק עבודות ותעודת מעצבים גרפיים – מה שחשוב לקראת 2020

בתחום עיצוב גרפי כדי להתקבל ולעבוד בחברות היי-טק או במשרדי הפרסום מה שחשוב הוא איך נראה תיק עבודות שלכם. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או באיזה בית ספר סיימתם לימודים, מה שיבדקו במקומות עבודה או לקוחות שיבחרו לעבוד אתכם זה אך ורק דוגמאות עיצוביות שעשיתם במהלך הלימודים. מרבית מעצבים גרפיים כבר בתקופת הלימודים מתחילים לעצב גרפיקה כדי לתפוס ניסיון וכל עבודה גרפית תיכנס לתיק העבודות ותשמש כפלטפורמה דיגיטלית וכרפרנס למה שלמדתם. בתיק העבודות בודקים כיצד אתם מתרגמים רעיונות בצורה ויזואלית, הבנה ותרגום החברות בבנייה למיתוג גרפי נכון באמצעות אלמנטים ויזואליים בשימוש בקומפוזיציה וצבעוניות נכונה. תיק עבודות צריך לכלול אינספור תחומים בעיצוב גרפי רב תחומי ולאו דווקא בתחום המיתוג. כיום עיצוב גרפי נוגע באין ספור תחומים החל מענף עיצוב הפנים, אופנה, הדמיות דיגיטליות, פרסום ושיווק ברשתות החברתיות ועוד. על מעצבים גרפיים להראות הבנה מקסימלית בכל רעיון ולהתאים את הנושא לקהל היעד בצבע נכון תוך שמירה על קונספטואליות. על תיק העבודות להיות ייחודי כדי להראות חשיבה גרפית יצירתית וראש גדול.

עיצוב גרפי רב תחומי

עיצוב גרפי רב תחומי מה זה?

כמו שאמרנו קודם עיצוב גרפי הוא לא רק הכנת לוגואים או עבודה בחברות פרסום. התחום הוא מאוד רחב ובשנים האחרונות נוכל לראות את ההתקדמות הטכנולוגית שגרמה למעצבים גרפיים לשנות מקצועית את הכיוונים שאיתם הם עובדים. מעצבים גרפיים ייתנו שירותי גרפיקה ודפוס ובמקביל יעבדו עם חברות הייטק. בתחום עיצוב גרפי נוכל לראות אינספור פרילנסרים שבוחרים לעבוד במקביל בצורה פרטית ועצמאית עם חברות הייטק ובמקביל לתת שירותי גרפיקה ומיתוג לעסקים. התחום הוא מאוד רחב וחברות רבות מעסיקים מעצבים גרפיים לאו דווקא פיזית במקום העבודה אלה מעסיקים אותם בצורת פרילנס על פי תמחור של מספר שעות בחודש.

בגלל שעולם העיצוב גרפי הוא מאוד רחב לאחר סיום הלימודים תצטרכו להחליט איזה נישה הכי מתאימה לכם ולמה אתם הכי מתחברים בתחום. מומלץ לבדוק את כל הנושאים שעיצוב גרפי מציע ורק לאחר מכן להחליט מה הכי נכון לכם בהתאם לשכר ולצורת החיים. יש כאלה שאחרי ההכשרה המקצועית בוחרים לעבוד בתור שכירים תחילה כדי לתפוס ניסיון ויש כאלה לאחר הלימודים שיבחרו לעבוד בצורת פרילאנס עצמאי מהבית או בסטודיו פרטי כדי להתחיל לתפוס שם וניסיון בשוק העבודה.

עבודה כמעצב גרפי – בחברות פרסום  – שכר התחלתי 12,000 ש”ח

חברות פרסום שינוי את הקונספט שהם עובדים וכיום כל חברת פרסום צריכה לתת קשת רחבה לשיווק העסק החל מפרסום לענף הדפוס ועד להכנת גרפיקות לקידום מכירות ברשתות החברתיות. על המעצבים הגרפיים לבנות קונספט החל בבנייה של לוגו, הבנה של קהלי היעד, פרסום שוטף לדפים עסקיים בפייסבוק ועד לקידום ממומן בכל רשת חברתית כזו או אחרת. בתחום העיצוב גרפי העבודה היא שוטפת לכל אורך השנה ולכן מעצבים מבוקשים מאוד בענף זה. על המעצבים הגרפיים להראות ידע לשמירת קבצים לאינטרנט ועבודה במשקלים מאוד נמוכים. מרבית המעצבים בוחרים לעבוד בתחום הזה כפרילנסרים או לעבוד בשיתוף פעולה עם חברות פרסום ובצורת ריטיינר לחברות שונות. תחום המיתוג בעולם העסקים הוא מאוד רחב ומעצבים גרפיים לא עושים רק מיתוג חדש לעסק אלא גם משחזרים ומפתחים עסקים קיימים ממיתוג ישן לחדש ומתאימים אותם למה שקורה כיום בשוק.

עבודה כמעצב גרפי בבתי דפוס והוצאה לאור – שכר התחלתי 10,000 ש”ח

עבודה כמעצב גרפי בתי דפוס והוצאות לאור מתחילה בקבלת חומרים מסופרים ועבודה עם כמויות של טקסט רבות. על המעצבים הגרפיים לסדר את הגרפיקה בהתאם לדרישות הלקוחות ולעבוד בכל התוכנות הגרפיות החל מפוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. עקב המחסור האדיר למעצבים גרפים בתחום זה השכר בשנים האחרונות עלה מאוד. מעצבים גרפיים בבתי דפוס יעבדו בשיתוף פעולה עם יוצרים אחרים כדי להתאים את הגרפיקה למכונות ההדפסה. גרפיקאים שסיימו לימודים יקבלו הכשרה נוספת מבית הדפוס כדי להתאים את סביבת העבודה לדרישת המקום. בכל בית דפוס לעיצוב והכנת אריזות או פרסום על ידי חומר מודפס יש מכונות שונות ולכל מכונה יש פרמטרים שונים שהמעצבים צריכים להתאים את קבצי העבודה לטכניקות הדפסה נכונות.

עבודה כמעצב גרפי בחברות לבניית אתרים – שכר התחלתי 15,000 ש”ח

בחברות לבניית אתרים המעצבים יוצרים פלטפורמות ואייקונים לאתרי אינטרנט. על האתר להתאים את השפה העיצובית שמעצבים גרפיים קובעים בהתחלה בהתאם לנושאים שאותם צריכים לקדם עסקית. חווית המשתמש בבניית האתר הוא תחום מאוד חשוב כדי להעביר את המסר המכירתי לקידום העסק. כל אתר אינטרנט עובר הבנה מעמיקה והתאמה לצרכים בעבודה משותפת עם מתכנתים החל מעיצוב ובניית אתרי תדמית ועד לעיצוב והכנת אתרי מסחר אונליין. כיום יש פלטפורמות לבניית אתרים בצורה אוטומטית על ידי קוד פתוח ומעצבים גרפיים מתאימים את העיצובים לגדלים מאוד נמוכים כדי שאתרי האינטרנט יטענו וירוצו מהר אצל הגולשים במחשבים או בטלפונים החכמים.

עבודה כמעצב גרפי בחברות הייטק –  שכר התחלתי 17,000 ש”ח

בחברות היי-טק מעצבים גרפיים נותנים פתרונות גרפים למתכנתים ועובדים בשיתוף פעולה מלא איתם. המעצבים מאפיינים את חוויית המשתמש לתוכנות בפיתוח או לאתרי אינטרנט, המעצבים יכתיבו את השפה העיצובית ונותנים פתרונות גרפים למתכנתים כדי לגרום למוצר להראות יוקרתי ולקדם את המכירה. עבודה בחברות הייטק מאוד מגוונת ונוכל לראות בעשור האחרון מעבר מסיבי של למעצבים גרפים לענף זה בגלל השכר הגבוה. תחום ההייטק כולל עבודות  בעיצוב מוצר ועד להכנת אינפוגרפיקות מקצועיות בתוכנות גרפיות של חברת אדובי, אינפוגרפיקה הוא תהליך מאוד מורכב שצריך עיצוב מקצועי להסבר על המוצרים והטיפול. חברות הייטק משקיעות במיתוג ברמה מאוד גבוהה כי הם צריכות למכור את המוצרים שמפתחים לעולם. מעצבים גרפיים יקבלו תקצירים על המוצרים ויבצעו את האינפוגרפיקה בצורה הכי פשוטה שיכולה להיות על ידי אלמנטים ויזואליים שמסבירים את התהליך בקצרה.

עבודה בתור מאפיינים ובניית אפליקציות שכר התחלתי 17,000 ש”ח

עם התקדמות עולם האינטרנט אפליקציות נהפכו להיות מוצר שצורכים אותו מידי יום. מעצבים גרפיים יעבדו בתור מאפיינים ויגרמו לאפליקציה להיות זורמת ומעוצבת בצורה שמושכת את העין. אפיון חוויית משתמש יהיה על ידי קבלת הרעיון לאפליקציה ועד הפיתוח שלה בסופו של דבר על ידי המתכנתים. המתכנתים מקבלים את האפליקציה מעוצבת והם קובעים את הקודים התכנותיים להפעלת האפליקצייה. המעצבים הגרפיים מביאים את השפה העיצובית ועובדים בתוכנות להכנת אפליקציות של חברת אדובי כדוגמת תוכנת  XD אקס די. אי אפשר ללמוד את תחום עיצוב אפליקציות אם אתם לא מגיעים עם ניסיון בעיצוב גרפי תחילה. דוגמאות לבנייה של  אפליקציות יהיו בצורה של משחקים או אפליקציות מכירתיות להכנסות שונות של אפליקציות לתדמית. אפליקציות הם לא רק כדי להעביר מידע אלה לפעמים אתרי אינטרנט מאוד גדולים צריכים להיות בשני פלטפורמות כדי להיות מותאמים גם למחשבים וגם לטלפונים החכמים,  על המעצבים הגרפיים לקבוע את השפה העיצובית לשני הפלטפורמות האלה כדי לא לפגוע במיתוג של העסק. התחום הוא מאוד מבוקש בישראל ובעולם כולו.

האם מעצבים גרפיים צריכים לשלוט בכל התחומים

מעצבים גרפיים לא צריכים לשלוט בכל התחומים אבל הם צריכים לדעת כיצד כל המערכת הזאת פועלת, לאחר סיום הלימודים כל אחד בוחר לעצמו באיזה נישה להתמחות. תמיד אפשר לעבור מנישה לנישה ולהתחזק לפי התחום שאותו אתם רוצים לעבוד בו. בתיק העבודות עליכם להראות את כל התחומים שהוזכרו במאמר הזה כדי להראות חשיבה יצירתית בראייה רחבה. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה עשיר ומגוון יבינו שאתם מקצועיים בתחום ודלתות רבות יפתחו לכם. תיק העבודות כבר הוזכר קודם הוא הדבר החשוב ביותר בסיום הלימודים וללא תיק עבודות מקצועי לא תוכלו להשתלב בתעשייה הזאת. זה לא משנה עד כמה בית הספר שלכם יוקרתי מה שיבדקו זה כיצד אתם יצירתיים ואיזה רוח חדשה אתם מביאים לתחום.

לימודים אונליין במכללת סולו

מכללת סולו הינה מכללה ללימודי עיצוב ובניית אתרים בתחום ההייטק רב תחומי. הקורסים בבית הספר מתקיימים אונליין בהוראה פרטית ואישית עם מורים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה במחשב של הסטודנט. בית הספר מספק לכם תוכנת חיבור לשיתוף מסכים והמורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהנחות אותכם תוך שמירה על חוקי העיצוב הגרפי. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואזניות או כל דרך אחרת. לימודים אישים ידועים כלימודים איכותיים ביותר היות וכל תשומת הלב מופנית ישירות הסטודנט במהלכי העבודה בזמן השיעור.

המורה האישי יסביר לכם כיצד לעבוד ולאחר מכן תצטרכו להראות את הנושאים שלמדתם בתרגול בשיעור אונליין. במידה ויש נושאים שהם לא ברורים או שאתם צריכים חיזוק מסוים המורה יחזור על החומר שוב עד שתבינו את החומר במלואו. בסיום כל שיעור תקבלו תרגילים מעשיים כדי לתרגל את מה שלמדתם ולפתח את היצירתיות. לכל אורך הקורס הדגש יהיה על תיק עבודות מנצח כדי שיפתחו לכם דלתות בתעשייה. בסיום הלימודים במכללת solo אתם תתחברו לקבוצה אדירה מעל 15 אלף מעסיקים שמספקים עבודות מידי יום למעצבים גרפים מתחילים. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים כיצד גם אתם יכולים ללמוד את תחום העיצוב הגרפי וכל זה מהבית אונליין אחד על אחד דרך לימודים מקוונים צפייה מהנה.

לסיכום הסוד בהצלחה בקריירת המעצבים הגרפיים

זה לא משנה בתחום עיצוב גרפי רב תחומי אם יש לכם ניסיון או שרק אתמול סיימתם לימודים בעיצוב גרפי ככל שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר ומגוון תוכלו להתקבל למקומות עבודה בצורה מהירה. דווקא מעצבים גרפיים ללא ניסיון לפעמים יש להם עדיפות היות והם מביאים רוח חדשה לחברה או למשרד פרסום. הסוד להצליח בתחום הזה זה התרגול! ככל שתתרגלו את מטלות הלימודים תוכלו לפתח את היצירתיות ולהגיע למקומות מאוד גבוהים בעיצוב גרפי. אין ספק שתחום עיצוב גרפי צריך תרגול וזה הדבר היחיד שמפתח את היצירתיות של מעצבים גרפיים. אף אחד לא מגיע לקורס הזה עם ניסיון קודם ויצירתיות והשראה הם מדד שמתפתח לכל אורך הלימודים. בשיעורים כאן בעמוד תוכלו לראות דוגמאות רבות שנעשו על ידי מעצבים גרפיים מה מלמדים בבית הספר וכמובן שכל פקודה או כל שיעור אפשר להראות אותו במספר דוגמאות שונות. בלימודים תקבלו תרגילים מעשיים וכל דוגמה תצטרכו להראות במספר דוגמאות שונות כדי לפתח לכם את היצירתיות ומהירות בעבודה.