You are currently viewing רעיונות לעבודות בעיצוב גרפי ב 2022 איך לעשות כסף והרבה?
תיק עבודות בעיצוב גרפי - הכרטיס כניסה לעולם העיצוב והגרפיקה ממוחשבת לא ממש משנה איפה למדתם, או איזה תעודה קיבלתם, מה שמעניין היום בעלי עסקים ולקוחות זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה, גם אם תביאו תעודה מקצועית מהמקום הכי יוקרתי בעולם

רעיונות לעבודות בעיצוב גרפי ב 2022 איך לעשות כסף והרבה?

תוכן עניינים

עדכון נובמבר 2021 עבודות בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת רעיונות ודוגמאות

אם אתם מחפשים עבודות בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מאמר זה בהחלט יכול לתת לכם מידע רב על עולם העיצוב הגרפי, במיוחד היום שהקורונה מעבר לכל מקום מורגש הצורך לעבוד מהבית יותר ויותר, גרפיקה ועיצוב נחשבים לאחד המקצועות המבוקשים ביותר לקראת 2022. אם אתם רוצים ללמוד את עולם העיצוב גרפי – חווית משתמש UI / UX ולהיות חלק מעולם זה מאמר זה יסביר לכם למה כדאי ללמוד את מקצוע העיצוב גרפי. עולם העיצוב הגרפי נחשב כיום למקצועי והכי רווחי בשוק העבודה, אין ספק שזה בין המקצועות העתיקים בעולם שרק מתפתחים בלי סוף, אם בעבר היו רוב המעצבים הגרפיים פונים לעולם הדפוס כיום עקב השינויים הטכנולוגים ואפשרויות נוספות של בעלי עסקים לפרסום, נוצר צורך אדיר במעצבים וגרפיקאים שיספקו את הדרישה לעיצובים לטכנולוגיות החדשות ולעבוד במקביל בעולם בניית אתרי אינטרנט עם דגש גדול לעיצוב אפליקציות UI – UX. – הוספנו בכתבה את עלות השימוש בתוכנות נכון נובמבר 2021.

סגנונות עיצוב גרפי שהולכים להיות לקראת 2022 – מניפולציות בצבעים שמחים ומעודדים.
משקל העיצוב לקונספט: לפי חוקי העיצוב המפורסמים 2/3 צבע מול קונטרסטיות לבנה 1/3 בעיצוב טקסט להבלטת המסר עם הצללה משתלבת עדינה עבודה עם כלי ה MESH ADOBE ILLUSTRATOR 2022

עדכונים וחידושים על עולם העיצוב גרפי – גרפיקה ממוחשבת – המלצות

  • מומלץ להכניס את עמוד זה למועדפים אצלכם באינטרנט כי נעלה מידי חודש סרטונים חדשים וחידושים בתוכנות העיצוב מבית חברת אדובי, זה לא משנה אם אתה מעצב גרפי מתחיל או רוצה להיות גרפיקאי בחברת הייטק כבר ב2022, מומלץ לשמור את העמוד הזה היות ואנו מעבירים את כל החידושים שמגיעים אלינו אונליין בקבוצת הפייסבוק שלנו ( וותיקה מאוד מעל 12 שנה ) חברות הייטק מעלות דרישות וגם משרדי פרסום ואנו שופכים בפנכם את נושאי הלימוד שכדאי שתהיו מעודכנים במיוחד אם אתם הולכים ללמוד את מסלול גרפיקה ממוחשבת / עיצוב גרפי / תקשורת חזותית / בניית אתרים / חווית משתמש UI /UX.

מגפת הקורונה שינתה את תמונת התעסוקה של מעצבים גרפיים וגרפיקאים

נוכל לראות שהביקוש המסיבי בחודש אוקטובר 2021 עלה באלפי אחוזים ומדינת ישראל לא מצליחה לעמוד בדרישות השוק המקומי ולכן חברות הייטק פונות לעבוד עם מעצבים גרפיים מהעולם כי השוק המקומי לא מכיל את כמות כוח האדם שמדינת ישראל לפי הכתבה בYNET – המחסור החמור בהייטק: "להביא עובדים מחו"ל לישראל? צעד טוב אבל רק פלסטר" הביקוש למקצוע רק יחריף ומדינת ישראל שוקלת לבצע רילוקיישנים למעצבים גרפיים שיגיעו מאירופה. כיום תעשיית ההיי-טק בישראל היא מנוע צמיחה המשמעותי ביותר של המשק וכוח התעסוקה הישראלי, כאשר תעשיית ההייטק תורמת כ-12% לתוצר המקומי הגולמי של ישראל, מעצבים גרפיים משתלבים במהירות כיום כבר בתקופת הלימודים בחברות הייטק לעבודה משותפת עם מתכנתים ומפתחי מוצר, כמות הסרטונים בעמוד היא רבה ותיתן לכם את כל המידע על תחום שימוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבת והטמעת חוקי העיצוב הגרפי הנלמדים במסלולי לימודי מעצבים גרפים לימודי תעודה ותיק עבודות.

אין ספק שמי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי יוכל לעשות שכר גבוה כבר בתום הלימודים או לפתוח עסק עצמאי לשירותי עיצוב להייטק וגם לעולם השיווק באונליין ובתחומי הדפוס שעדיין משוועים ליידים עובדות שלא מגיעות כי הייטק לקח לתוכו בגלל השכר הגבוה את כל המעצבים הגרפיים. תקופת הקורונה עשתה טוב למעצבים גרפיים בגלל שעסקים כיום שלא יהיו ברשת אונליין בכל הפלטפורמות העכשוויות לא יוכלו להתקיים, לדוגמה חנות משקאות רגילה פותחת חנות אונליין או נהג מונית צריך לעצב אפליקציה כדי לתת שירותי הסעות אלו רק דוגמאות של מליוני עסקים בישראל שפונים למעצבים גרפיים מידי יום לעיצוב חדש או מחודש לאתרי אינטרנט וחנויות אונליין. אין ספק ש2022 תהייה מטורפת והביקוש למעצבים גרפיים העוסקים בעיצוב גרפי רב תחומי יהיו מבוקשים והשכר השנתי יעלה בעשרות אלפי שקלים.

תוכנות אדובי מנוי ועלויות בעבודה בCREATIVE CLOUD ADOBE 2022

כדי לעבוד בתוכנות אדובי עליכם לעשות מנוי באתר החברה. כל המעצבים הגרפיים שעובדים ומעצבים סגנונות בתוכנות גרפיקה משלמים דמי מנוי לחברת אדובי, החידושים מתבצעים אוטומטיים לכל תוכנה, סטודנטים שמתחילים ללמוד את התחום מקבלים הנחה משמעותית של 70 ש"ח בחודש. בית הספר מביא להם קוד להכנסה באתר החברה וזה מביא להם ישירות את המחיר המוזל לעבודה בתוכנות גרפיקה, לרוב מעצבים גרפיים משלמים על התוכנות לאחר שנה תשלום של 120 ש"ח בחודש. כל שנה בתקופת הבלאק פרידיי יש הנחות משמעותיות מה שמאפשר פתיחה של פרופיל חדש ולקבל הנחה משמעותית. בסרטון המצורף תוכלו לראות את כל המהלכים בעת רכישת תוכנות גרפיות ולראות איך גם אתם יכולים לעשות את זה בקלי קלות. היתרון היחידי בעבודה עם מנוי בחברת אדובי זה שהתוכנות מתעדכנות בצורה אוטומטית. כיום אי אפשר לקנות את התוכנה אלה רק להשתמש בשכירות חודשית דרך המערכת של קריאטיב קלאוד.

החידושים האחרונים בתוכנת הפוטושופ 2022

תוכנת הפוטושופ ביצעה מתיחת פנים מהקצה אל הקצה, בסרטון הראנו מקצת מהשינויים שקרו ב2021 ולקראת 2022 יגיעו שינויים חדשים שגם אותם נעלה לעמוד זה, השינויים הם לא רק בפקודות שהוסיפו אלה בדרכי עבודה יותר קצרים לדוגמה אם בעבר לחלץ דמות מתוך אזור לקח למעצב גרפי קרוב לשעה כיום אפשר לבצע את אותה העבודה במספר דקות בודדות, אין ספק שחברת אדובי עושה את עבודתה נאמנה וממשיכה להיות אהודה בקרב קהילת המעצבים הגרפיים העולמית ובפרט בישראל.

עיצוב אפליקציות – הדור החדש של המעצבים הגרפיים ב2021

אפליקציות נעשו בשנת 2021 מקור חדש ומובהק לפרנסה ועבודה למעצבים גרפיים, קורסים בחוויית משתמש UI -UX לאחר סיום לימודים מעצבים גרפיים מאפשרים למעצבים עוד קשת רחבה של תעסוקה, היום עולם האונליין רק גודל ומתרחב ועסקים שלא יהיה להם ענף רחב במדיה הפרסומית לא יוכלו להתקיים ולהכניס עוד כסף למכירות, כל עסק חייב להראות ולהראות במדיה הדיגיטלית שזה בסיס העבודה של המעצבים הגרפיים, נוכל לראות בסרטון המצורף לקט של נושאים שנאספו כדי להראות לכם מה מעצבים גרפיים בוגרי מסלול לימודי קורס עיצוב גרפי מעצבים ומפתחים עבור לקוחות ועסקים. המעצבים הם אלה שאחראים על חווית המשתמש החל מקשר של צבעים נכון בהתאם לקהל היעד ועד מרחק וטיפוגרפיה נכונה לאיזון הגלישה בתוך האפליקציה, נושאים אלו לא יכולים לבצע מתכנתים ומפתחי מוצר כי זה לא משהו שהם למדו עבורו במסגרת לימודי מדעי המחשב. תפקיד המעצבים הגרפיים לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים לבניית אפליקציה או להכין את כל קשת הרחבה של בניית אתר ללקוח החל מקניית שטח אחסון ועד לרכישת דומיין מאיגוד האינטרנט הישראלי.

תפקיד המעצבים הגרפיים התרחב משמעותית ב2021 ואיתו השכר בהתאם לקראת 2022

תפקידי המעצבים והגרפיקאים ב2022 הולך להיות  לא רק עבודה בתוכנות עיצוב גרפי תוך שימוש בחוקי העיצוב, היום לקוחות ומעסיקים רוצים יותר, על המעצבים הגרפיים לשלוט בכל המדיה הפרסומית כי לקוחות רוצים שהכל יהיה בבית אחד ולא לקפוץ בין בונה אתרים למעצב גרפי, הלקוח רוצה נוחות ולקבל את אותה שפת עיצוב עם הראש היצירתי בשני הפלטפורמות. נוחות מתחילה בשבירת השפות בין מפתח אפליקציה ומעצב הגרפי, מה שקורה בעצם מעצב הגרפי בונה את כל האפליקציה או אתר האינטרנט והתוכנות לאפליקציות מאפשרות יצוא של קוד תוך דקה, בניית אתר תהייה בידיים של המעצב שלמד קורסים בניית אתרים וחווית משתמש, כמו שרשמנו בפסקה הקודמת כל מערך קניית דומיין ובמקביל חיבור האחסון לשרתים יהיה על ידי עבודתו של המעצבים הגרפיים, אמנם זאת עבודה פחות יצירתית אבל מעצבים ב2022 צריכים גם לשלוט בשפה הזאת כדי ליצור נוחות ללקוחות ומעסיקים, במילים יותר פשוטות עבודת המעצבים הגרפיים התפתחה לאפיקים נוספים מה שמוזיל את עלות המיתוג ללקוחות שמקבלים את הכל בבית אחד תוך מתן חבילת מיתוג כוללת ועכשווית.

אפשרויות עבודה בגרפיקה ועיצוב ב2022

במאמר זה ניתן לכם מגוון נושאים שתוכלו לעסוק בהם, חלק מהנושאים מיועד למעצבים שרוצים לעבוד כשכירים, וחלק מהנושאים מיועד לאנשים שרוצים לעבוד כפרילנסרים מהבית או בסטודיו פרטי. נביא לכם רעיונות לשיווק אישי או עסקי, רעיונות איך לעבוד מהבית וקישור לקבוצה הכי גדולה ברשת בתחום העיצוב הגרפי, כל יום מתפרסמות במדור הדרושים עשרות של הצעות עבודה בתחום הגרפיקה. נעשיר אתכם בשיעורי שדרוג של עיצוב גרפי פלוס קישורים חשובים למציאת מקומות עבודה בתחום, עד היום מעל 12,000 משרות נסגרו באמצעות מכללת סולו והקבוצה הכי גדולה שלה בפייסבוק, מומלץ להיות חלק וליהנות ממה שקבוצה זו מציעה.

מעצבי חווית משתמש – בוגרים מעצבים גרפיים שמועסקים בחברות הייטק

בוגרים רבים בתחום העיצוב וגרפיקה מועסקים בחברות הייטק ונותנים שירותי עיצוב וגרפיקה לאפליקציות, מתכנתים ומפתחים הם לא מעצבים גרפיים לכן עבודת העיצוב היא אך ורק למעצבים מה שיוצר מחסור אדיר בשוק למעצבים מקצועיים, תוכלו להתרשם בשיעורים הבאים על הצורך העז בחברות הייטק למעצבי חווית משתמש תוך מתן השפה העיצובית של איך האפליקציה הולכת להראות בציבור.

תיק עבודות בעיצוב גרפי – הכרטיס כניסה לעולם העיצוב הגרפי

זה לא ממש משנה איפה למדתם, או איזה תעודה קיבלתם, מה שמעניין היום בעלי עסקים ולקוחות זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה, גם אם תביאו תעודה מקצועית מהמקום הכי יוקרתי בעולם מה שיגיד אם אתם מעצבים גרפיים וגרפיקאים מקצועיים זה רק איך שתיק העבודות שלכם יראה, לכן חשוב בתקופת הלימודים או אחריה לדאוג לתיק עבודות מקצועי שתוכלו לפזר אותו לקהלי היעד שאתם רוצים לעבוד איתם, מומלץ בתיק העבודות לתת דוגמאות למגוון נושאים בעיצוב ולאו דווקא לוגואים או כרטיסי ביקור, יש להראות את החשיבה הגרפית במודעות מכירתיות ולראות שאתם מעבירים את המסר בצורה נכונה ומקצועית, איור ואילוסטרציה לעולם העסקיהחל מדמויות וסמלים שציירתם לעולם העסקים לקידום מכירותהחשיבה הגרפית בתיק העבודות תתבטא גם בבחירת הצבעים שלכם וכיצד הם מתורגמים לעולם העסקיםאם אתם חושבים שתיק העבודות שלכם לא מקצועי או מספיק טוב כדי להציג אותו תמיד תוכלו לעשות השתלמויות בתחום כדי להתמקצע ולהיות יותר טובים ממה שאתם היום.

תעודה וההשכלה בעיצוב גרפי

כמו שאמרנו קודם תעודות של עיצוב גרפי הם חשובות אבל מה שיפתח לכם דלתות בעולם זה יהיה איך תיק העבודות שלכם נראהלא משנה באיזה מוסד לימודים אתם למדתם או לומדיםמעסיקים וחברות ראו בעבר תיקי עבודות בעיצוב גרפי אמנם הם לא שולטים כמוכם בתחום התוכנות והעיצוב גרפי אבל הם בהחלט יודעים מה זה קונספט בעיצוב גרפי ואיך מעבירים מסר בגרפיקהתיק העבודות שלכם צריך להיות הפנים שלכםתעודת זהות אישית שלכם בתחום העיצובעליכם להציג את העבודות הכי יפות שאתם חושבים שמציגות את האני העצמי שלכםיבדקו איך אתם מעבירים רעיון בעיצוב גרפיאיך אתם חושבים כמעצבים גרפייםאיך אתם משלבים צבעים בהתאם לפסיכולוגיה שעומדת מאחורי תורת הצבעים המפורסמתמה אתם חושבים בעת עיצוב הלוגו ועד כמה הוא מתאים לקהל היעד שאליו אתם מעצבים.

תיק עבודות הוא הדבר שפותח דלתות ולא תעודות ותארים יוקרתיים – עולם השיווק והייטק רוצה לראות תחלס מה מעצבים גרפיים יודעים לעשות ב2022

זה לא משנה אם יש לך ניסיון בעיצוב גרפי או לא, מה שרוצים לראות ב2022 שהמעצב יודע להעביר טרנדים שיווקיים באמצעות סמלים ותמונות בצורה טובה, תיק העבודות חייב להיות נקי ומסודר ולפעמים מומלץ לשלוח כמה סגנונות החל מציור ואילוסטרציות עסקיות ומיתוג גרפיאפשר לשלוח בצורת חוברת של עבודות או לשלוח קישור לבלוג שלכםמומלץ לעשות סקר על החברה שאתם רוצים להתקבל אליה ולראות מה הם מוכרים או במה הם עוסקים ולהתאים את העבודות שאתם שולחים בהתאם למה שהם מחפשיםלדוגמה אם אתם רוצים לעבוד עם חברת שיווק של מזון אל תשלחו לוגואים מעוצבים שעשיתם לעולם הייטק.

פרסום ושיווק לעסקים בפייסבוק על ידי עיצובים גרפיים מכירתיים

שרשת הפייסבוק מלאה בחברים וקבוצות נוצר הצורך לתת לאנשים הללו מידע, פרסום בפייסבוק נחשב היום לאחד התחומים החמים ביותר שמעסיקים רוצים להיות שם, החל משיתוף מוצרים חדשים של העסק, הטמעת העסק בפני קהילות יעד לפי מקום מגורים, פרסום של מבצעים והנחות במיקוד לפי פרסום בקבוצות, ובשביל זה צריכים מעצבים גרפיים שייתנו את המענה הגרפי באופן שוטף לבעלי עסקים לפרסום ברשת, לרוב בעלי עסק יזמינו מידי חודש או שבוע מספר מודעות מהמעצב הגרפי עם מידע שונה ויפזרו את זה ברשת, בעלי עסקים הבינו שכיום אי אפשר לפרסם את אותה המודעה כל הזמן ולכן יש את נושא הגיוון החל מצבעים שונים למודעות או פרסום שמוביל לתוצאות בהיבט של מודעות מכירתיות נטו, אתם בתור מעצבים שלמדו עיצוב יודעים הכי טוב מה בעל העסק צריך לאחר סקר שוק שתעשו לכן מאוד חשוב לדעת מי קהל היעד שאליו אתם מעצבים. את בעלי העסקים הללו שאתם רואים שמפרסמים בכל מקום אפשר למצוא בקבוצות, כל מודעה מובילה לקישור של בעל המפרסם תוכלו לפנות בצורה ישירה ולהציע חבילת מיתוג או חבילת מודעות לפי מחיר, מומלץ לשלוח גם קישור לתיק העבודות שלכם כדי לתת לבעלי העסקים להתרשם מיכולות העיצוב שלכם.

מיתוג לעסקים עיצוב גרפי פרילנסרים בחברות או מהבית

חברות ועסקים צריכות גם מעצבים שיעבדו אצלם במקומות עבודה וגם לעתים חברות מעדיפות לעבוד עם מעצבים גרפיים חיצוניים על בסיס תשלום חודשי או תשלום לפי חבילות בעיצוב גרפי של עיצובים, לאו דווקא נושא של מיתוג גרפי שכולל עיצובי לוגו או בניית תדמית לעסקים, החל מעיצוב דפי חברה או מיידעונים, עיצוב ברושורים ועוד, חברות רבות מעסיקות מספר מעצבים יחד כדי לתת מענה לצורך הרב לפי עונות או לפי תקופות במהלך השנה, חברה תעשייתית לעולם לא תעבוד רק עם מעצב גרפיקה אחד כדי לא להישאר ללא מעצבים במידה ויש להם לחץ בדרישות לעיצובים גרפיים. כמובן שתמיד מומלץ להיות חלק מגוף תעשייתי תחילה כדי לתפוס ניסיון בתחום ולאחר מכן אם אתם מרגישים מספיק בטוחים עם עצמכם לפנות לעולם הפרילנס. במידה ואתם עוסקים בעולם המיתוג הגרפי תצטרכו לדאוג ללקוחות ועסקים שיבקשו את שירותי גרפיקה דיגיטלית ממכם החל מעיצוב לוגו חדש לעסק ועד לעיצובי אריזות ועוד. בדרך כלל בתחום זה לא תמיד צריך לעשות פרסום חזק כדי להביא לקוחות, מספיק לקוח אחד מרוצה ואז יבואו כבר אחריו, כל לקוח או גוף עסקי יש לו עוד קהל שעובד איתו החל מספקים ועד לנותני שירות בתוך העסק.

התחברות לצלמים – עבודות בעיצוב אלבומים דיגיטליים

עולם הצלמים נחשב לאחד התחומים שעובדים כל השנה ולאו דווקא בתקופות הקיץ כמו שהיה נהוג בעבר, כיום מיתוג אירועים מתבצע לכל אורך השנה כגון: ימי הולדת, אירועי חברה ועוד, נהוג להנציח את האירוע על ידי אלבום דיגיטלי מקצועיצלמים לא מעצבים אלבומים הם לרוב יביאו למעצבים את התמונות לאחר עיבוד גרפיהמעצבים צריכים בעצמם לעצב את כל אוסף התמונות לידי ספר שיודפס ויחולקחלק מהמעצבים יעשו את עיבוד התמונות בעצמם וחלק יתנו את עבודות הליטוש תמונות למעצביםעבודות בתחום זה לרוב מתבצעות בתוכנת הפוטושופ הייעודית לעבודה עם קבצי תמונות בלבד.

ציור ואילוסטרציה – איור ספרי ילדים, חוברות ועבודות גרפיות לתחום החינוך

כיום כל ספר ילדים או ספר לעולם החינוך מעוטר באיורים גרפייםציור ואילוסטרציה על פי נושאים יהיה על ידי מעצבים גרפיים שעברו הכשרה ייעודית לתחום האיור הדיגיטליאין ספק שאם המאייר שולט בתוכנות גרפיות נוספות יוכל לתת שירותי הפקת דפוס שכוללים את עיצוב הספרים ופריסה של העמודים לידי עימוד רבציורים גרפיים יכולים להיות איורים שנעשו על דפים ונסרקו בתוכנת פוטושופ עם עיבוד גרפיציורים וקטורים שנעשו בתוכנת האילוסטרייטורלרוב ציירים ומאיירים גרפיים עובדים בתחום זה כפרילנסרים בעיצובעלות האיורים הגרפיים היא בהתאם לכמות הציור ולמורכבות שלו.

  • בתמונה נוכל לראות יצירת אפליקציה של מעצב גרפיקה – בתמונה נוכל לראות בהמשך לסרטון עבודה בשיתוף פעולה עם מתכנתים – המעצבים נותנים את חוקי השפה העיצובית ובמקביל המתכנתים מתאימים את מבנה האפליקציה למסכים ולדרישות החברות הגדולות כמו אפל או פייסבוק.
תוכנה אפליקציות קורסים
תוכנה אפליקציות קורסים

דוגמה לעבודת מעצבים גרפיים בחברות הייטק – סרטון חדש אפריל 2022

עיצובים והכנת גרפיקות  לחברות אופנה

לא רבים המעצבים הגרפיים והגרפיקאים שיודעים שגם מעצבים גרפיים עובדים בחברות אופנהנהוג לחשוב שמעצבי אופנה עובדים לבד בתחום זהכוח האדם מורכב גם מגרפיקאים שנותנים שירותי גרפיקה כגון בניית תיקי מוצרהדמיות דיגיטליות של בגדים בפורמטים שונים כגון לקיחת בגד מצולם והצגתו במספר גוונים שונים לפני היצורעולם הטקסטיל ברובו עובד עם מעצבי גרפיקה בלבדנוכל לראות את זה כעיטורים גרפיים על כל מוצרי הבד בביתנהוג בתחום זה לשלוח תיק עבודות שכולל גם עבודות של גרפיקה בתחום הטקסטילבמידה ואין לכם ניסיון בתחום הגרפיקה לעולם האופנהתוכלו לעשות חיפוש בגוגל ולראות דוגמאות של מוצרי אופנהלעשות דברים דומים או לפתח לכם קווי עיצוב משלכם ולשלוח דוגמאות לחברות בארץ.

עיצוב גרפי לאפליקציות ב2022

גם אם אין לכם ניסיון בתחום התכנות של אפליקציות תוכלו לראות שכל האלמנטים הגרפיים בתוך אפליקציה מעוצבים בתוכנות הגרפיותתוכלו לבצע דוגמאות וליצור קשר עם מתכנתים שעובדים בצורה שוטפת עם מעצבי גרפיקהתחום העיצוב האפליקציות הולך ומתרחב בשנים האחרונות וצופים בעתיד לגידול משמעותי בתחום זההאייקונים והאלמנטים בתוך האפליקציה לא תמיד נשאר אותו דבר ומרבית האפליקציות עוברות עדכונים של מוצרים או מבצעים במהלך חודש.

  • דוגמה של אפליקציה עם איורים גרפיים ואלמנטים שנבנו בתוכנות גרפיות אחרות כמו אילוסטרייטור 2022, נוכל לראות את הצבע הירוק שולט באפליקציה עם נגיעות של צבעי תכלת המזוהים עם צבעי טכנולוגיה והייטק. חוקי תורת הצבעים הנלמדים ביסודות העיצוב מסלול לימודים מעצבים גרפיים מסלול 1 הם הבמה למסלולי לימודי עיצוב חווית משתמש ואפליקציות, אי אפשר ללמוד קורס חווית משתמש ב2022 ללא ידע מורחב ומעמיק ביסודות העיצוב, המכלול של שני מסלולי לימוד אלו נקראים מסלולי לימוד תקשורת חזותית, מסלולי לימוד אלו מכשירים את הדור החדש לביקוש מצד חברות הייטק ב2022.
טופס צור קשר אלמנטור
טופס צור קשר אלמנטור

הדפסת תמונות על קנבאס למכירה

התמחות בפוטושופ ברמה גבוהה עם שילוב של עולם הצילום יאפשר לכם לעצב תמונות אווירהעיצוב תמונת אווירה לרוב יהיה עם אפקטים מינימליסטיים של תאורות שונות ועיבוד צבעים מרהיבתצטרכו להתחבר עם בית דפוס ולקבל ממנו הצעת מחיר להדפסת תמונותמומלץ לתאם עם בית הדפוס על כמות של הדפסות מראש כדי להוזיל את עלות ההדפסהיש כיום אין ספור אתרים שיהיו שמחים לבצע אתכם שיתוף פעולה תמורת אחוזיםאתם לא חייבים לפתוח לכם בצורה עצמאית חנות ברשתמה שנהוג כיום אם אתם מתחילים בתחום זה הוא לחפש אתרי אינטרנט שעובדים אתכם על אחוזיםכל אתר שיש לו מוצרים למכירה ברשת יבקש ממכם אחוזים עבור המכירההתשלום מתבצע ישירות באתר האינטרנט ואתם תקבלו עמלות עבור רכישת המוצרהמשלוח יתבצע על ידכם ואתם תוכלו בשיטה כזאת לבנות את השם והמותג שלכם בצורה איטית ובטוחהמרבית המעצבים המפורסמים בארץ ובחו"ל התחילו בשיטה כזאתאם יש לכם ידע בתוכנות גרפיות כגון תוכנת  אילוסטרייטור תוכלו לבצע גם הדפסת גרפיקה לעיצוב חללים כגון צורות ואלמנטים שיקשטו חדרים וחללים ריקיםתוכלו לקבל דוגמאות על ידי חיפוש בגוגל אחר המושג של עיצוב חללים ריקים.

גרפיקה ממוחשבת לאתרים 2021
גרפיקה ממוחשבת לאתרים 2022

ביצוע עיצובים לחברות הייטק לעיצוב תוכנה

כל חברת הייטק מעסיקה ברשותה בצורה ישירה או בצורת פרילנס מאות של מעצבים גרפיים בתחומים שונים החל מעיצוב אייקונים ועד לשדרוג או עיצוב מחדש של ממשקי תוכנהכל ממשק צריך לבוא עם אינפוגרפיקה מתאימה להסברים למשתמשי התוכנהכל תוכנה עוברת שדרוגים ושינויים שונים ולכן המעצבים צריכים לבוא עם רק בעולם העיצוב גרפי שמותאם לעולם הWEB ולא לעולם הדפוסעיצוב גרפי לתוכנה ולאינטרנט צריך להיות באותם תוכנות ובאותם כלים שלמדתם אך במשקלים יותר נמוכיםכל האייקונים שאתם רואים במחשבים שלכם או בתוכנות נעשו על ידי מעצבים גרפיים.

איך לשווק את עצמכם ולהביא עבודה או להתקדם בתחום

זה לא משנה אם אתם שכירים או עצמאיםאתם חלק מעולם השיווק בתעשייהכדי להיות חלק מעולם העיצוב גרפי ולעבוד או כשכיר או כפרילנס תצטרכו שיהיה לכם תיק עבודות מקצועי ועל כך דיברנו קודםתיק העבודות שלכם צריך להיות מוצג במספר פלטפורמות ולא רק במקום אחדאתם לעולם לא תדעו איך יגיע הלקוח או החברה שתעסיק אתכםזה יכול להיות שתפרסמו את העבודות שלכם בבלוגים שמוצעים חינם ברשתדף עסקי בפייסבוקשליחה לאנשים במייל עם קישור לעבודות שלכם ועודהכי חשוב בתחום זה כל הזמן לנסות ולהזכיר את עצמכם מחדש בכל פלטפורמה אפשריתתמיד מומלץ שיהיה לכם אתר מרשים בו יהיו פרטים על עצמכם וגם העבודות שלכםתיק עבודות שנמצא רק בפייסבוק לא תמיד יביא לכם את הקהל שאתם רוציםגם אם זה מפורסם בפייסבוק זה לא אומר שכולם ממש חשופים לדף העסקי שלכםעליכם כל הזמן לשווק את הדף ולדאוג שיגיעו גולשים אליויש אין ספור קבוצות ברשת שמאפשרות לשיתופי פעולה בין מעסיקים לבין נותני שירותאתם לעולם לא יודעים מי נמצא מאחורי המסך ולאן זה יכול להגיעהפרסום צריך להיות באופן שוטף ועוקב כל הזמן ולא רק בצורה רגעיתשיווק זה תהליך שלוקח זמן.

קבוצה בפייסבוק מדור דרושים בעיצוב גרפי של מכללת סולו

ברשותנו נכון ליום זה קבוצה הכי גדולה ברשת המונה קרוב ל 16,000 חברים נכון ליום כתיבת מאמר זהבקבוצה זו תוכלו לראות עשרות מודעות של דרושים בתחומים שוניםהחל מעיצוב אפליקציות ועד לעיצוב לוגואיםמחצית מהמשרות בקבוצה זו מתאימה לשכירים שרוצים להתחיל בתחוםהפלוס הכי גדול בקבוצה הזאת שזה באמת פלוס מאוד גדול שחברות ומעסיקים פותחים דלתות למעצבים גרפיים גם ללא ניסיוןיש מודעות שמדגישים את נושא הניסיון אך מרביתם פונים לאנשים שרוצים בית חם לגדול בוקרוב ל 10,000 משרות בתחום העיצוב גרפי (שכיריםנסגרו בזכות קבוצה זו ובזכות הפייסבוק שמאפשר פלטפורמות מדהימות כאלהבעבר היה פורומים לעיצוב גרפי שעשו את העבודה הזאת אך פייסבוק עושה את זה בצורה מדהימהפרילנסרים בעיצוב גרפי קידמו את הקריירה שלהם בזכות הקבוצה ומצאו לקוחות שהביאו איתם לקוחות אחריםאתם מוזמני להיות חלק ממדור זה של דרושים בעיצוב גרפיכל שתצטרכו זה לבקש אישור הצטרפות לקבוצה ולהיות חלק מקהילת מעצבים ומעסיקים שרק גודלתאין ספור משרות מתפרסמות מידי יוםתוכלו לשלוח לכותב המשרה את דף העסקי שלכם או את אתר האינטרנט שלכםלעשות סקר על החברה שמבקשת עובדים ולפי זה לסדר את תיק העבודות שלכם שיהיה רלוונטי למשרה המבוקשתכמובן שתוכלו ליצור קשר עם מעצבי גרפיקה אחרים ולברר יחד איתם איך התחילו או לסירוגין להציע שיתופי פעולה למעצבים שעמוסים מאוד בעבודה ורוצים לחלוק את העבודות שלהם עם אחרים.

קבוצה הכי גדולה בפייסבוק של מדור דרושים בעיצוב גרפי, מידי יום  מתפרסמות עשרות הצעות בעבודות מוזמנים להיות חלק.

סרטונים יפים של עיצוב גרפי להעשרה 2022