קורסים גרפיקה ממוחשבת מומלצים

לימודי גרפיקה ממוחשבת – מאיפה מתחילים את הצעדים הראשונים?

תוכן עניינים הצג

קורסים גרפיקה ממוחשבת מומלצים 2022 רוצה להשתתף במרחב דיגיטל, אך לא יודע מאיפה להתחיל? מבחין בהמון סוגים של לימודים בגרפיקה ממוחשבת, אך לא בטוח איזה לימוד הוא הטוב ביותר עבורך כדי לעסוק בגרפיקה? החלטנו לעשות לכם סדר, להסביר על השוק באופן גלובאלי ומה חשוב לדעת כדי להתייחס לנישה זו בגרפיקה.
הצורה הנכונה של קבלה לעבודה, מתחילה בקרקע גרפית חזקה.

ללמוד את הלובי הראשי לשוק בצורה מקצועית אף אחד לא נהיה גרפיקאי ביום אחד

כמו בכל עיסוק, יש ללמוד את הלובי הראשי לשוק. אף אחד לא נהיה גרפיקאי ביום אחד כי צריך ללמוד תשתית מאוד רחבה בגרפיקה כיום. גרפיקה ממוחשבת מתבססת כיום על עבודת דיגיטל המחייבת בקיאות ממוקדת ואיכותית באפליקציות הגרפיקה. הידע באפליקציות גרפיקה הוא חשוב. וודאי תראו בנושא זה שהחלק הטכני הוא החלק הקל ומיועד לאיש ביצוע בעוד החלק החשוב עבור גרפיקאים שולטים בחלק של הראייה הגרפית. אנו בבית ספר סולו לא מסכימים עם האמרה הזו. גרפיקאי חייב לדעת את החלק הטכני וגם את הצד החשיבתי מול החוקים הרבים על בוריו והוא גם מה שיעזור לו לפתח את הראייה הגרפית היות שכך הגרפיקאי יודע מה בדיוק ההרכבים החזותיים יכולים לבצע באדובי. ידע טכני יחד עם ראייה עיצובית יוצרים יחד את מקצוע הגרפיקאי.

באיזה לימוד לומדים את התוכן העיצובי המתקדם?

לימוד התוכן המתקדם בגרפיקה ממוחשבת הוא לימוד שבו לומדים את שלושת אפליקציות גרפיקה של חברת אדובי. כל אפליקציה מביאה עמה כלים אחרים שאיתם ייצר הגרפיקאי שלל גרפיקות מגוונות. כששומעים לימוד מתקדם, חושבים שמדובר במתקדם ראשוני, אך לימוד המתקדם הוא לימוד רחב מאוד אצלנו בבית ספר סולו ומיד לאחריו כבר ניתן להשתלב בעבודות בגרפיקה.

אילו עבודות יכולות להתאים לאחר לימוד מתקדם בגרפיקה ממוחשבת?

גרפיקאי שסיים את לימוד המתקדם יוכל להשתלב בהמון סוגים של עבודות בגרפיקה. משרדי פרסום הם מיקום מעולה לעבוד בו מיד לאחר הלימודים ולהתמקצע בגרפיקות הקשורות למיתוג גוף עסקי. במהלך הלימודים תלמדו לעצב סמלילים בעזרת אפליקציית אילוסטרייטור ולהבין איך הצבעים משמשים את הגרפיקאי על מנת להעביר הכרזה חזקה על הערכים של החברה. תלמדו לעצב כרזות שהם כלי שיווקי מיוחס כיום, תלמדו לייצר עיבוד צילומים בעזרת הפוטושופ ולהעביר באמצעותם מסר חזק, תלמדו איך להפיק פוסטרים שיווקיים במראה גרפי נכון שיעבירו את המיתוג של הגוף עסקי בצורה נכונה.

קבלת משימה לבצע גרפיקה מודפסת,

מי שיבחר בסוף הלימודים לעבוד בבית דפוס, יקלע את הידע שצבר במהלך הלימודים על גרפיקות פרינט. גרפיקאים רבים שעוסקים בדיגיטל, כאשר מקבלים משימה לבצע גרפיקה מודפסת, חייבים את הידע החשוב של העבודה בבתי דפוס. העיצוב נידון ונבנה עם ידע חשוב בנושא של צבעים מיוחדים להדפסה, עימוד מדויק שיוצא בצורה ישרה וטובה בהדפסה ועוד. כל עבודה שתתקבלו אליה תזכו לרכוש ידע נוסף שיביא אתכם לרמות עיסוק גבוהות הרבה יותר. לימוד המתקדם הוא בהחלט אסטרטגיה מצוינת כדי להשתבץ במשרות אלו.

גרפיקאים מבוקשים מאוד בכל דיסציפלינארית המולטימדיה וההייטק

מרחב הגרפיקה השתנה מאוד בתקופה האחרונה ונוכל לראות שגרפיקאים מבוקשים מאוד בכל דיסציפלינארית המולטימדיה וההייטק. בכתבה הבאה ננמק לכם ביתר פירוט איך גרפיקאים עובדים כיום במשרדי פרסום וחברות היי-טק ובהתאמה הכנו לכם סרטוני גרפיקה סוחפים שמסבירים שלב אחר שלב איך מתפקד גרפיקאי. הסרטונים מלווים במודלים שנעשו באתר היוטיוב באפליקציות אדובי גרפיקה ממוחשבת שהם פוטושופ, אילוסטרייטור ואפליקציית אינדיזיין. לכל אפליקציה יש פונקציה אחרת במרחב הגרפיקה והגרפיקאי הגרפי משלב בין שלושתם כדי ליישם תמרונים.

הווריאציות במרחב התקשורת החזותית.

עם עד לא מזמן גרפיקאי היו עסוקים במיתוג של גרפיקה או היו מועסקים אך ורק במרחב ההדפסה ומכינים עטיפות או מתאימים גרפיקות למכונות הדפסה היום הסיטואציה שונה מאוד ונוכל לראות גרפיקאי וממתג משתלבים בעסקי היי-טק רבים או במקומות עבודה טכנולוגיים. גרפיקאי בשוק הגרפיקה עובד עם מהנדס אפליקציה או מפתח מוצר שלא למד במדעי המחשב איך ליישם שפה ויזואלית חשיבתית. פונקציה זו שייך אך ורק לגרפיקאי ולכן השיתוף פעולה צמוד. סטייל עבודה זה לא היו קיימים לפני עשור ולכן הדרישה לגרפיקאי לעיצוב גרפיקה הוא מהפופולאריים ביותר במרחב.

מה קרה בתקופת הקורונה לגרפיקאים?

גרפיקאי מתכנן מיתוג וגרפיקה הם אלה שקובעים איך המודעה שיווקית או כל דקלרציה מכירתית או שיווקי מיועד להיות ברשתות החברתיות. בתקופת הקורונה אנשים לא היו יכולים להיות אחד ליד השני ולכן מדינת ישראל סגרה כל גוף עסקי. כתוצאה מכך גוף עסקי היה צריך לפנות לסגנון החדש של עבודה שנקרא משלוחים. כל גרפיקאי היה צריך לתת פתרונות דיגיטליים לגוף עסק החל מאתרי אינטרנט, חנויות באינטרנט ועוד אינספור תחומים שגרפיקאים עובדים בהם כדי לפרסם על ידי עיצובים גרפיים. על הגרפיקאי לחשוב בצורה שיווקית כדי לקבוע למותג עצמו להיראות טוב בכל פלטפורמה דיגיטלית.

מרחב קבלת המידע בוויזואל.

הדור של היום מקבל את כל האינפורמציה שלו אך ורק דרך פלטפורמות דיגיטליות או מגוגל המנוע החיפוש הפופולרי בישראל. החל משימוש ברשתות החברתיות בצורה יום-יומית ועד קבלת אינפורמציה דרך אתר האינטרנט במנוע החיפוש גוגל. מנוע חיפוש גוגל משתייך לפלטפורמה היחידה שדרכה גולשים מקבלים ידיעה על כל נושא.

הראייה הויזואלית

אם האתר לא יראה טוב בצורה מתכוננת או העמודה השיווקית לא תהיה ממש נכונה לגולשים זה יהיה לא טוב וגם לבעלי הגוף עסקי. גרפיקאים הם אלה שמציבים חוקים איך לבצע את המניפולציות השיווקיות כדי שאתר האינטרנט יהיה עם חוויית משתמש מדהימה תוך צריכת אלמנטים גרפיים נכונים.

גרפיקאים כיום מה הם לומדים בתקופת ההדרכות?

גרפיקאים לומדים בטרם כל לחשוב בצורה שיווקית ולגרום לאתר אינטרנט או כרזה להיות מספיק מזמינה כדי לקבוע לגולשים לבצע פעולה. השיתוף פעולה בין קליינטים לבין גרפיקאים הוא הדוק מאוד ולכן כל מצליחנות מסחרית של מיתוג תלוי בשיתוף הפעולה.

למידת השפה הגרפית.

במסלול לימודים גרפיקאים הסטודנטים לומדים איך לשלב בין צבעים תוך מתן דגש ליצירת התאמה בין צורות גרפיות שונות באפליקציות גרפיקה adobe כדי להבחין בצבעוניות. לכל גוון יש פרשנות אחרת ולכן הגרפיקאים יוצרים תמרונים וסימולציות תוך כדי הלימודים. אפליקציות הגרפיקה הם רק כלי תעסוקה ולכן הגרפיקאים אמורים לדעת איך לקלוע בין החזותיות לבין האפליקציות.

מה זה אפליקציות הגרפיקה?

אדובי נחשבת לאחת החברות האלמנטאריות במרחב הגרפיקאים. נוכל לראות שמיליונים במרחב פועלים אך ורק עם אפליקציות אדובי כדי להשתתף בשוק כגרפיקאי. האפליקציות פוטושופ אילוסטרייטור, אפליקציית אינדיזיין. לכל אפליקציה יש חשיבות אחרת והמיזוג של שלושתם זה מה שיוצר את הנתיב המקצועי המדהים שנקראת גרפיקה ממוחשבת.

האפליקציות הגרפיקה:

פוטושופ: האפליקציה המדהימה ביותר בעריכת מניפולציות גרפיקאים משתמשים בה כדי לבצע העברה של מסר מכירתי או שיווקי דרך תמונה. לאפליקציה יש כלים רבים ומסננים כדי לשנות את התמונה מהמצב שבו היא נמצאה קודם.

אילוסטרייטור: אילוסטרייטור נחשבת לאפליקציה היצירתית שבאמצעותה עורכים את כל נושא הרצועות והצורות. היא פונקציונאלית מאוד במרחב הארכיטקטורה, ציור לגוף עסקי, ועוד אינסוף תחומים. נוכל לראות בעמוד זה סטיילים רבים שגרפיקאים מעצבים באפליקציית אילוסטרייטור. אפליקציית אילוסטרייטור היא לא אפליקציה שאפשר לעשות בה אפקטים על תצלומים ולכן משבצים את פוטושופ לתוככי אפליקציית אילוסטרייטור. בתקופת הלימודים הסטודנטים עורכים באפליקציית אילוסטרייטור אינסוף הדמיות שעשויות על פי חוקי גרפיקה בצורה החל מערכת לוגואים, אינפוגרפיקות ועוד אופנות עיצוב שמרחב ההייטק צריך.

למידת גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית.

כרגע נוכל להבחין בשינויים שנעשים בגרפיקה כלימודים באינטרנט. בית הספר מלמד בצורה פרטנית ואישית מעל 15 שנה דרך אפליקציית זום או כל אפליקציית חיבור אחרת. בתהליך השיעור המדריך יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו באופן פרטני ואישי איך ליישם גרפיקה דיגיטלית. לאחר ההסבר הפרטני של המדריך הסטודנט מיועד לתרגל את החומר בצורה נכונה כדי להראות למדריך שהוא באמת מוביל בכל המהלכים שנלמדו. והיה אם יש סגנון שלא ברור המדריך יחזור שוב עד שהסטודנט יקלוט את כל המהלכים בגרפיקה.

פיתוח החשיבה היצירתית בהכנת גרפיקות למיתוג עסקים

המדריך צריך לדאוג לחרוט לסטודנט את הראייה היצירתית ואיך לממש סימולציות עסקיות. עבודות בית ומניפולציות הם סגמנט בלתי נפרד מהמצליחנות של כל מתמחה בגרפיקה שרוצה לעסוק במיתוג בשוק הגרפיקה וקומוניקציה ויזואלית. בסיום כל שיעור הסטודנטים מקבלים תמרונים אתגריים כדי לפתח את ההסתכלות העיצובית בעבודה בשיתוף אפליקציות גרפיקה ממוחשבת. רוב שיעורי הבית הם אך ורק לתיק העבודות מפני שזה הדבר היחיד שיוכל להועיל לגרפיקאי המתחיל להתברג לתעסוקה.

האם יש עבודה בגרפיקה?

שוק הגרפיקה בשנים האחרונות הפך למבוקש מאוד ונוכל לראות שגרפיקאים ללא ניסיון מתחילים עם הכנסה של 18 אלף שח בעסקים בהייטק. עיקר הבוגרים בגרפיקה נוטים לעבודת פרילנס ומקבלים קליינטים בצורה פרטנית. הדרישה גדולה מאוד לגרפיקאים ולכן נוכל לראות אינסוף קבוצות בפייסבוק ובלוגים שמבקשים באופן שוטף גרפיקאים למרחב ההייטק בהתאמה גם משרדי פרסום דיגיטליים. ודאי שאם אתה מתחבר לשוק זה תוכל להתחיל כגוף עסקי עצמאי.

איך אני יכול להתחיל בגרפיקה ממוחשבת?

ברשות בית הספר הקבוצה מעל 19.5 אלף גוף עסקי שיכולים לבטח לסייע גם לך הגרפיקאי הגרפי המתחיל. בית הספר מעל 12 שנה הכניס לקבוצה הזו עשרות אלפי חברות הייטק, משרדי פרסום דיגיטלי וגם לקוחות יחידניים שמשתמשים בגרפיקאים באופן רצוף. כבר בתקופת הלימודים המדריכים שלך יכניסו אותך לקבוצה הזו וינמקו לך איך אתה יכול להשיג לקוחות. מאה אחוז שלכל אורך הלימוד אתה תהיה עסוק אך ורק בתיק עבודות מפני שזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקדם בגרפיקה.

תיק העבודות של גרפיקאים החשיבות

היום זה לא משנה אם יש לך דיפלומה ממכללה או עם השלמת לימודים בתואר ראשון. ככל שתיק העבודות שלך ידבר על מה שקורה כעת מול הכנת עיצובים גרפיים לפי החוקים הרבים בניצול אפליקציות אדובי אין ספק שתוכל להשתבץ בגרפיקה.

כולם תמיד יתעניינו בהתחלה לראות תיק עבודות

כל קליינט או מראיין לעבודה חדשה שרוצה לעבוד איתך יתעניין בהתחלה לראות תיק עבודות. בתיק העבודות בוחנים איך הגרפיקאי השתמש בצבעוניות סוחפת ואם הקומפוזיציה הגרפית שלך אכן הולמת. מין הסתם כל קליינט כבר נגלה לאינספור סגנונות ולכן כדאי להדגים דברים חדשים בתיק עבודות כדי להדגים חדשנות ושאתה רגיש לחוקי הגרפיקה ממוחשבת בראייה טרנדית חדשה.

לאן מרחב הדיגיטל הולך?

מרחב הדיגיטל לא הולך לעצור בשנים הבאות ונוכל לראות שארגונים רבים הבחינו לא רק בגלל הקורונה שאם הם לא ישתתפו באינטרנט ובמדיה הדיגיטליות הם לא יזכו להמשיך להתקיים. האינטרנט מחזיק כל יום עוד נושאים חשובים שבני האדם משתמשים בהם ולכן גרפיקאיים הם אלה שמזרימים את האינפורמציה לציבור. הזרמה של אינפורמציה מיושמת דרך מנוע החיפוש או רשתות חברתיות ולכן כל הסובייקט הויזואלי הוא בוודאי מיוחס.

ליישם אינסוף סימולציות חזותיות כדי לחרוט את היצירתיות הנרכשת

הגרפיקאים מיישמים אינסוף סימולציות בתקופת הלימודים כדי לחרוט את היצירתיות הנרכשת. אין דרישה להגיע למרחב הגרפיקה עם התנסות קודמת בגלל שאת כל הנושאים שגרפיקאים צריכים לדעת מול האפליקציות בגרפיקה הסטודנטים ילמדו מודלים אלו מאפס. נתיב לימודי גרפיקה ממוחשבת הוא תחילה למרחב הדיגיטל ועיקר הבוגרים של תוואי לימודים זה נוטים ללמוד את חוויית המשתמש עיצוב יישומים UI UX תוך ניצול אפליקציות מסגלות לשפת האינטרנט.

קומוניקציה ויזואלית בהיי-טק.

בוגרי תוואי לימודים "גרפיקאים" לומדים איך לעצב אתר האינטרנט, יישומים, וחוויית צרכן. אי אפשר ללמוד תוואי תקשורת חזותית אם הסטודנטים לא מקדימים את כל השפה הגרפית בגלל שכל אתר אינטרנט אמור להכיל רכיבים ויסודות גרפיים שנעשים באפליקציות אדובי. במסגרת הלימודים הסטודנטים בונים אפליקציה עם אפליקציית אקס די ובמקביל לומדים את כל השפה אינטרנטית כיצד להתקין אתרי אינטרנט שמותאמים למנועי סריקה. משימת הגרפיקאי ובונה אתרים בשנים האחרונות התלכדו לפונקציה אחת ולכן הדרישה גדולה יותר.

מה ראינו בעמוד זה?

בעמוד זה הראנו לכם שיעורי גרפיקה מדהימים שמדברים על תמזוגת של הראייה היצירתית מול ניצול צבעים קרים או חמים כדי לחזק את המודעות למותג עצמו. בסופו של יום האפליקציות הגרפיות הם רק כלי תעסוקה של הגרפיקאים וזה לא אומר שאם יודעים איך לעשות שימוש באפליקציות הגרפיקה אכן יודעים איך לעצב.

מהלך הלמידה של תוואי עיצוב

מהלך הלמידה של תוואי עיצוב כולל וריאציה בראייה של כל גרפיקאי שמגיע ללימודים. ודאי שככל שלומדים את כל הכללים והחוקים מול תפיסת מה הוא מותג הגרפיקאים יוצאים יותר מאומנים. אחריות של בית הספר לטפח את תיק העבודות רב תחומי בגלל שגרפיקאים לא עובדים רק בגרפיקה כמו פרסום ושיווק אלא גם בהייטק.

גרפיקה ממוחשבת רב תחומי.

גרפיקה ממחשבת רב תחומית פונה לחברות הייטק ולא בייחוד במרחב המיתוג והפרסום. נוכל לראות את מרחב ההייטק שמשתמש בגרפיקאים להתקנה של אפליקציות שחברות הייטק מפתחות. כל יישום או פרודוקט שחברת הייטק מפתחת מעסיקה גרפיקאי שיביא את כל השפה הגרפית כדי שהפרודוקט יראה בצורה הנכונה בשביל לשווק. אין ספק שבשנים הבאות כל הנושא של עריכה למובייל יוסיף להתקדם ולכן משימת המיתוג של גרפיקאים תהייה מבוקשת מאוד.

תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם רכזי המגמה ללימודים כיצד גם אתם יכולים ללמוד את העיסוק המבוקש ביותר דרך הבית בצורה פרטנית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות. אין ספק שהסרטונים בעמוד זה יתנו לכם סימן עד כמה אתם מתאימים למרחב זה. שיהיה לכם הצצה נעימה.

מה עושים לאחר לימוד תחום זה? קורסי המשך למעצבי מותג

כמו שאמרנו, לימוד גרפיקה הוא מספיק על מנת לעסוק בגרפיקה ברמה האדוקה שלו. כיום מצויות יכולות נוספות המאפשרות לגרפיקאים להתמחות בתתי נושאים נוספים. כעת נספור מספר תתי מגדרים שניתן לשקול לאחר לימוד תחום גרפיקה ממוחשבת.

1. פרסום גוף עסקי במרקטינג דיגיטלי

פרסומים ברשתות החברתיות זו פלח שוק שניתן ליישם כבר עם הכלים שיש לנו מלימוד בגרפיקה ממוחשבת, אך יש לקבל הדרכה נוספת ביצירת האפליקציות ופרסומות ועיבוד גרפי איכותי יותר בעזרת אדובי. לימוד מיתוג גוף עסקי דיגיטליים ייתן לכם השכלה חשובה ומאפשר לכם לעבוד עם עסקים בשיווק.

2. דקורציה לאתרי אינטרנט

אתרי אינטרנט נכללים כיום למצרך מהפכני עבור כל גוף עסקי. גוף עסקי שאין לו אתר אינטרנט הוא כאילו לא מצוי. בין מיליוני האתרים ואלפי חברות עסקיות, לכל גוף עסקי הכי פשוט יש מספר רחב של מתחרים והדרך לבלוט במרחב הזה מחייבת עיצוב אתר אינטרנט ספציפי. גרפיקאים יכולים להיכנס לנישה הזו, אבל הם צריכים לימוד נוסף המכשיר אותם לבצע זאת. בגרפיקה לאתרי אינטרנט יעשו שימוש הגרפיקאים גם בידע שרכשו בלימוד הראשוני וגם ילמדו עיבוד אתרי אינטרנט בוורדפרס ובעזרת תוסף האלמנטור לעיצוב עמודים באתר. כעת יש מספר רחב של אפליקציות לבנייה ועיבוד של אתרים. אנו בבית ספר סולו מדריכים את אפליקציית הוורדפרס שנחשבת כיום לכל התפיסות, לאפליקציה הטובה ביותר בגרפיקה. איך אנו יודעים זאת? מעבר ליתרונות המעולים שיש לאפליקציה, בבחינת סטטיסטיקה, 90 אחוזים מכלל האתרים בנויים בעזרת אפליקציה זו.

3. על חוויית משתמש כבר שמעתם?

חוויית לקוח היא הדבר החזק ביותר כיום במרחב ההייטק. כל אתר, כל יישום, כל פרודוקט כיום עוברים אפיון חוויית לקוח. המגמה לייצר את המוצר הטוב ביותר בגרפיקה עבור המשתמשים. זה נעשה בראש ובראשונה עבור הצרכנים ובמטרה הנוספת, זהו אינסטרומנטאלי חזק אל מול המתחרים. בבית ספר סולו מצוי מסלול שבו לומדים על איפיון חוויית משתמש וניתן אחר כך להיקלט להייטק ולעבוד בשוק שנמנה עם שכר גבוה ונחשק מאוד כיום.

4. עיבוד יישומים

בעידן כרגע וספציפי בעידן הקורונה שבא עלינו בשנתיים האחרונות, המרחב עבר מהפכה של ממש וכיום אנו מבחינים כי בתי עסק רבים הכינו לעצמם את האפשרות לרכישת מוצרים ושירותים דרך יישומים. האפליקציה היא בעצם הדבר הדיגיטלי החם ביותר כיום וגם שם, כמו באתרי האינטרנט, יש מרוץ עצום בין בתי הגופים העסקיים השונים. גרפיקה של האפליקציה והאפיון שלה בצורה הטובה ביותר היא נדרשת וזה תפקידם של הגרפיקאים.

מה לפי שעה חשוב לדעת על הלימודים בבית ספר סולו?

בית ספר סולו מביא ניסיון של 15 שנים בגרפיקה כמכללה. אנו התחלנו עם לימודי גרפיקה ממוחשבת וגדלנו גם לנישות של גרפיקה ממוחשבת לעיסוק בהייטק. בכל זמן נתון מצטרפים אלינו סטודנטים רבים שמתחברים לשיטת הלימוד הספציפית למכללה שלנו. אנו מדריכים את השוק אחד על אחד באינטרנט מהבית. ללמידה מסוג זה יש הרבה פלוסים בשביל הסטודנטים שתכף נמנה אותם, אך חשוב לדעת כי הסטודנטים המסיימים שלנו, מקבלים דיפלומה ומתחילים לעבוד בגרפיקה. הלימודים אצלנו מאוד פונקציונאליים ועוזרים לסטודנט להסב את רצינות הלימוד ליכולת עבודה בגרפיקה.

יתרונות הלימוד אחד על אחד

בלימודי גרפיקה ממוחשבת בבית ספר סולו השיעורים נבנים על פי הקצב שלכם בלבד, מהסיבה שאתם הסטודנטים היחידים שהמדריך מלמד באותו שיעור.

מקצב אישי

בלימודי גרפיקה ממוחשבת בבית ספר סולו לומדים אחד על אחד. השיעורים מתקיימים בקצב שלכם ומבלי שתהיו קשורים בסטודנטים נוספים. אם נבחן את מערכת החינוך גם בעבר וגם היום, נראה שסטודנטים חזקים הם סטודנטים שמקבלים גם תרגול פרטי מעבר ללימודים הכיתתיים. הכיתות אינן אחידות, כל מתמחה בגרפיקה בקצב אחר ולכן תמיד יהיו סטודנטים שיפספסו חומר כי המורה לא היה במקצב שלהם.

מענה לנושאים ושאלות

לאור העובדה שהשיעורים בבית ספר סולו הם אחד על אחד, אתם לא אמורים לחכות עד סוף השיעור כדי לשאול מה שלא הבנתם. המדריך מלמד תת נושא ספציפי ואתם שואלים את השאלות באותו הדקה. האפקט שיש על שאלת שאלה וקבלת פתרון באופן מיידי עוזרת ללמידה טובה יותר וממוקדת יותר המאפשרת לקלוט טוב יותר את החומר. כאשר משאירים שאלות לסוף השיעור, לפעמים לא זוכרים מה צריך לשאול, לא מקבלים תשובה ומגיעים לידע אבוד.

משך לימוד סימפתי

שיעור פרטי בבית ספר סולו מאפשר לכם לברור את זמן הלימוד שהכי נוח לכם במידה והוא לא תפוס על ידי מתמחה בגרפיקה אחר. קובעים שעה בתחילת הקורס ואם זה רצים לכל אורך הלימודים, מומלץ לתאם את מועד התחלת הלימודים לחוד הקרוב היות ויש רשימות המתנה ארוכות לפעמים. אנו מלמדים כל השבוע מהבוקר ועד שעות הערב וגם בימי שישי. תוכלו לדבר עם יועץ הלימודים שלנו ולמצוא את הזמן הפנוי שהכי מדויק עבורכם כדי להתחיל.

התייחסות אישית למתמחה החדש בגרפיקה

בלימודי גרפיקה ממוחשבת ובכל לימוד בבית ספר סולו היחס מהמורים היא התייחסות אישית. אנשים שלומדים אצלנו רואים במדריך חבר לשוק שאפשר להתייעץ איתו גם אחרי הלימודים. מדובר על מדריכים מנוסים שכבר עבדו בתעשיית ההייטק ומכירים היטב את הנישות של הגרפיקה לאחר הלימודים.

יתרונות הלימוד באינטרנט מהבית

אין בזבזנות בזמן

כאשר לומדים באינטרנט מהבית, הזמן שהוא הפקטור החשוב ביותר כיום במציאות צפופה בזמנים, אינו מתבזבז. אנו לא צפויים לבזבז זמן יקר על נסיעות אל המכללה וחזרה מהמכללה. אנו לא צריכים לעמוד בפקקים ולסרוק חניה ואנו לא צריכים להשבית את שגרת החיים שלנו.

אפשרי להישאר במשרה מלאה

כששומעים את המילה סטודנט, ישר חושבים על כך שבשלוש השנים הקרובות, כנראה שהוא יחיה ממשכורת ירודה מאוד. זה לא כך כאשר לומדים באינטרנט מהבית. הלמידה באינטרנט מהבית, שעה וחצי בשבוע מתירה להישאר במשרה מלאה, להרוויח כמו שצריך וגם ללמוד תעסוקה חדשה. אין דרישה לשנות שום דבר משעות העבודה או הזמן שלכם, להוציא שעה וחצי של לימודים באינטרנט והשקעה של כמה שעות בשבוע לשיעורי הבית.

אין בזבזנות של כסף

לימודים עולים כסף רב ומכללות רבות מצדיקות את הסכומים בעיקר כי הן צפויות להשכיר מקום שיכיל את שיעור הסטודנטים. כשאין מיקום פיזי, העלויות נעשות קטנות והלימוד עולה פחות. אתם בעצם משלמים על הזמן שהמדריך מלמד אתכם ועל הידע. אתם לא משלמים עבור הוצאות המיקום שלו. כמו כן, אתם חוסכים את הכסף של הנסיעות והחניה או המגורים החדשים בקרבת בית הספר.

חיבור טוב למרחב הדיגיטל שמתנהל מהבית

גרפיקה ממוחשבת מתנהל במגרש האינטרנטי. יותר מכך, גרפיקאים רבים בכלל לא מגיעים כיום לבית העסק ועובדים מהבית. כאשר גם הלימודים הם כך, הרבה יותר נוח לכם להשתבץ אחר כך בגרפיקה, אתם כבר עובדים כך ומכירים את הביצוע.

יוצאים לבסוף עם תעודה ועיסוק ביד שיכולים להתחיל לעסוק מהבית

מה שהצגנו כאן, אלו רק מספר מעלות טובות, אך יש עוד המון ואנו רואים זאת על כל אותן אימהות או אבות שתמיד רצו ללמוד אך הזמן והכסף היו בעייתיים בשבילם או סטודנטים שהיו צריכים לחשוב על כל שקל ולכן לא למדו. אצלנו בבית ספר סולו זה מונגש ואפשרי וגם נעשה בצורה כל כך איכותית ונוחה שאתם יוצאים לבסוף עם תעודה ועיסוק ביד שיכולים להתחיל לעסוק מהבית או להשתלב בחברות הייטק.

להתברג לשוק הגרפיקה רווחי ומאפשר עבודה מהבית

אז אם גם אתם וגם אתן רוצים ורוצות להתברג לשוק הגרפיקה רווחי ומאפשר עבודה מהבית, ניתן בהחלט ללמוד אותו בצורה פרטנית, אצלנו בבית ספר סולו תוכלו לעשות. צרו איתנו קשר או השאירו פרטים באתר ואחד מרכזי הלימודים לגרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית יחזור אליכם וייתן לכם ייעוץ עם פרטים נוספים. כמו כן, באתר מחכים לכם מאות שיעורי יוטיוב חינם מעולים בגרפיקה שיסבירו לכם מה לומדים ומהם תנאי הקבלה לתחום זה.