תקשורת חזותית תכנית לימודים 2022 איזה תכנים צריכים ללמוד כדי להיות מעצב דיגיטל

תקשורת חזותית תכנית לימודים 2022 איזה תכנים צריכים ללמוד כדי להיות מעצב דיגיטל

תוכן עניינים הצג

למצוא עבודה שאנו חושקים זה אחד הפאזות הקיימות בחיינו הבוגרים. אנו משלימים קורסים בבית ספר תיכון, שוקלים הסבה מקצועית או שיש לכם מחשבות על האופן התעסוקתי בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית או אם יש מספיק עבודה בתחום? מהם תנאי הקבלה למשרה בתחום. בחלק הזה של מציאת העבודות מרקיעות תהיות רבות בניהן, מה ללמוד, היכן לבדוק ואם כבר מצאנו את הענף, אז מה חשוב לשקול בו.

מה הנושאי הלימוד ההכרחיים ביותר כדי להיות מעצב מקצועי דיגיטל?

  1. ניתן לספק את נושא הנושאי הלימוד עבור נישת הבנת העיצובים כמובן לשניים. החלק הטכני, הקשור בהדרכה טכנית איכותית של אפליקציות הגרפיקה השונות והחלק העיצובי שמסדיר את הראייה העיצובית וכיצד היא מגיעה לידי ביטוי בקרב הגרפיקה.
  2. בתיאוריה, כל מעצב דיגיטל עובד בהעברת הכרזה על ידי גרפיקה. יש הסוברים כי מדובר בעיצוב של גרפיקה שבעיני המתבונן מיועדת להיות יפה, אך לא נדון כאן ביופי בלבד, אלא בהעברת מניפסט נכון ומדויק למען הצופים והקוראים. על המעצב הדיגיטלי להתכונן היטב על כך פרט וכל אובייקט שקיים בקרב הגרפיקה. עליו להתכונן לעבוד עם צבעים, צורת הפונט, הגודל, הקומפוזיציה, העימוד ועוד המון נושאים הכרחיים שהופכים את הגרפיקה למקצועית יותר.
  3. נקודות לרכישת השכלה גבוהה יש המון בארצנו וכל אחד מהם מייעץ אינספור תכניות בתכנים מגוונים, בניהם אפילו עיצוב גרפי. אנשים שעוד לא למדו את הענף, ודאי אינם קולטים באופן ברור מה חשוב להם ללמוד על מנת להתייחס לענף באופן בר-ביצוע. המון צעדים, השנים הראשונות בתואר ראשון לדוגמא, מסדירות את המבואות העיוניים ופחות שימושיים. סטודנטים רבים שואלים, אבל מה העיקר? כיצד אני לוקח את התכנים העיוניים ואיך מסב אותם לעבודה בפועל?

מי אנחנו בית ספר סולו?

בית ספר סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ועבודות עיצוב בהייטק. אנו מלמדים את הענף כבר 15 שנים באינטרנט מהבית ועם מדריך פרטי אחד על אחד. התכלית שלנו היא להביא את הסטודנטים ליצירת עבודה אמיתי שניתן ליישם בשוק העבודה וגם להרוויח ממנו והרבה. עבודה בעיצוב גרפי היא עבודה מתפתחת הפונה כיום לתחומים רבים בדיגיטל ועל כן הוא מאוד מבוקש ויש בו שכר מצוין.

האם ניתן ללמוד את הענף באינטרנט מהבית? זה באמת פוטנציאלי?

התשובה היא כן ואני עושים זאת בהצלחה כבר 15 שנים. יש כיום אפליקציות חיבור מצוינות האפשריות לכם ולמדריך לשתף מסכים וגם לשמוע אחד את השני וכך לנהל שיעור פרסונאלי לכל דבר ועניין, ממש למראית עין אתם נמצאים באותו החדר. יכול להיות שב- 5 הדקות הראשונות זה יהיה לכם קצת משונה אבל לאחר מכן לא תבחינו כמעט בהבדל ותהנו מהיתרון של להיות בבית ולהימנע מנסיעות עודפות, להימנע מפקקים ומהכיסוי עליהם. אז אם גם אתכם מסקרן עבודה בעיצוב הגרפי, זה הזמן ליצור עמו קשר.

 מה היתרונות של קורס עיצוב גרפי באינטרנט מהבית?

  • חיסכון בזמן וממון –הסטודנטים של בית ספר סולו לא צפויים לשלם על דלק, חניה או עלויות של מכללה לעיצוב. הכיסוי הוא נטו על ההדרכה וזה חיסכון מושלם. הסכום של הקורס לא מנמיך את הרמה, זו פשוט יעילות נטו שמשרתת גם אתכם.
  • לא צריך לנהוג לשום מכללה לעיצוב – כשעוברים הכשרהבאינטרנט מהבית לא צריך לנהוג אל המכללה לעיצוב שמלמדת ולחזור. הכל קורה בבית שלכם מול המחשב שלכם ובשעה שהצבתם.
  • אפשרי להציב שיעור בזמן שנוח לכם – מכיוון שהכל מתנהל באינטרנט, אנו מלמדים במכללה לעיצוב שלנו מהבוקר עד הערב ואתם יכולים להעדיף את השעה שנוחה לכם. במידה והשעה חופשית, אנו נאבטח לכם אותה למשך כל ההשתלמות.
  • אין דרישה לעבור דירה קרוב לקורסים – סטודנטים רבים מחפשים לעבור מעון ליד מכללה לעיצוב הקורסים, יש כאלו שמחפשים גם מעונות סטודנטים לאריכות התקופה. אצלנו הכל נערך באינטרנט ולכן אתם לא צריכים לעזוב את מכללה לעיצוב מגוריכם. הכל נותר אותו דבר ומתנהל כמו קודם, רק עם שעה וחצי בשבוע שאתם מעניקים לשיעור.
  • אין צורך להסב מכללה לעיצוב או לרדת במשרה – כשחושבים על קורסים בד"כ חושבים על כך שצריך להתאים את המכללה לעיצוב העבודה לזמן הקורסים וסטודנטים רבים יורדים באחוזי המשרה וחיים חיי סטודנט עניים במיוחד. לצידנו אתם מצליחים לשלב יחד עם הקורסים עבודה במשרה מלאה ללא קושי.

למה חשוב ללמוד אפליקציות לעיצוב גרפי בדרך מקצועית מאוד?

האם מעצב דיגיטל צריך רק ללמוד ראייה עיצובית? אז זהו שלא. כדי שמעצב דיגיטל ידע להפוך את הראייה העיצובית שלו לגרפיקה עליו ללמוד את אפליקציות הגרפיקה בדרך מושלמת, כי רק כך הוא יוכל להביא לידי ביטוי את מה שעובר בראייה העיצובית שלו. מעצב דיגיטל שחסר לו ידע בכלים של האפליקציות השונות, לא יוכל להגיע לעיצוב גרפי מצוין שמוביל את המסרים שהוא התכוונן אליהם. לכן בהדרכה עליו לוודא כי המכללה לעיצוב שהוא לומד בו שמה דגש גדול ונרחב על הסגמנט הטכני.

אילו אפליקציות עיצוב מלמדים בעיצוב גרפי?

אז לכאורה עוברים הכשרה במספר אפליקציות, כאשר אפליקציות הבסיס מדברות על פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. שלושת האפליקציות הללו נוצרו על ידי תאגיד אדובי ולכל אחת מהן יש פונקציה שונה ביצירת הגרפיקה.

אינדיזיין– היא אפליקציה מבית אדובי שגם היא נלמדת כאפליקציית תשתית מרכזית בקורסי עיצוב גרפי. מדובר באפליקציית פרודוקציה לאור שהפונקציה שלה הוא לעצב עימוד בדרך מקצועית בעבודה. על ידי האפליקציה ניתן לעצב עמודי תכולה מגוונים ולהכניס גם עיצובים שעיצבנו באילוסטרייטור וצילומים מהפוטושופ.

האילוסטרייטור– אפליקציה ליצירת עיצובים שעובדת על ידי וקטורים. החשיבות של השימוש בו וקטורים היא האפשריות לעטר אובייקט מסוים או להגדיל או להקטין אותו מבלי לדרוס (בשפה המקצועית אומרים לדרוס) באיכות שלו. אפליקציה זו משלימה את היכולות החסרות של אפליקציית הפוטושופ שמתפקדת עם פיקסלים ולא מאפשרת לממש את הפעולה שאנו מיישמים באילוסטרייטור. בפוטושופ כל הגברה עיצובית או הקטנה של תמונה תיצור שינוי בפיקסל שיביא לירידה בטיב התמונה. על ידי אפליקציית אילוסטרייטור עורכים עיצובים כגון לוגואים, אילוסטרציות על ספרונים ואפילו תמונות לקטלוגים.

הפוטושופ– אפליקציה לעיבוד תמונה שפונקציה הכרחית היא לבצע שינויים בתמונות על ידי כלי הנקרא שכבות. כלל השכבה הוא שהמעצב פותח היא חילופיות ברמת הפיקסל. התכלית של המעצב הדיגיטלי, לקחת תמונה נאיבית ופשוטה ולהכניס לה תחושה, התנהגות, מלודרמתיות וכל מה שעשוי להוביל את המסר שאליו חשב. לאפליקציית הפוטושופ המון התקנים מיוחדים והיא נחשבת לאפליקציה מאוד פונדמנטלית עבור מעצבי דיגיטל.

כיצד אפשרי ללמוד ראייה עיצובית? זה לא משהו שמגיע טבעי?

בנושא זה משתלם ללמוד שמצד אחד אדם מגיע עם טאלנט טבעי לראייה עיצובית ולכן ברוב המקרים הוא גם נמשך לעבודה הזה בשל כך. כדאי ללמוד שבקורסי עיצוב גרפי, גם אדם בעל כישרוניות טבעית בענף יוכל לחרוט את הראייה העיצובית שלו. כחלק מהקורסים מקבלים הסטודנטים המון תרגילים גרפיים. שיעורי הבית, מטרתם, להפיח בלומד איך לפתוח הראייה. סטודנטים שמתרגלים ללא הפוגה הם הסטודנטים שיפתחו הסתכלות עיצובית מקצועית יותר. בדרך כלל הסטודנטים מתרגלים את שיעורי הבית, מדגימים בפני המדריך והוא מווסת אותם על ידי תהיות שמפתחות את הראייה בענף.

השילוב בין העבודה טכנית לראייה העיצובית

מעצב דיגיטל בעבודה עושה שילוב בין החלק הטכני לבין הראייה העיצובית. כאשר הוא מעצב דיגיטלי, הוא פותח קודם בתכנון. כחלק מהתכנון, הוא פתוח להעלות רעיונות שלאחר מכן יוסטו להיות גרפיקה בעזרת הידע הטכני של שלושת האפליקציות. עליו ליישם שילוב בין הפוטושופ, אילוסטרייטור והאינדיזיין וכך לקחת מוטיבים או להמחיש אותן בעזרת האפליקציות. מעצבי דיגיטל עובדים ועושים שילוב בין שלושת האפליקציות יחד ומכיוון ששלושתם רלוונטיות לתאגיד אדובי, הן מתכתבות אחת עם השנייה ונותנות להעביר ביניהן קבצים.

בכל הקורסים לעיצוב גרפי עוברים הכשרה באפליקציות וראייה עיצובית?

בכל מכללה לעיצוב הקורסים במתכונת שונה. בחלק מהמקומות כן נותנים הדגשה על שני אלה ובחלק אחר פחות. אצלנו בבית ספר סולו נותנים דגש רציני בשני תכנים אלו, כי אנו יודעים שזו הדרך ללמוד את הענף באופן בר-יישום, לממש אותו ולהתקבל בסופו של דבר לעבודה. מעצבי דיגיטל שמגיעים לבית ספר סולו יודעים שאם ישקיעו כיאות בשיעורי הבית ובמשימות, יוכלו להשיג הישגים גבוהים מאוד בענף ומציאת עבודה בסופו של יום בקורסים.

אבל כיצד ההדרכה של הראייה העיצובית מתנהלת בפועל בבית ספר סולו?

בבית ספר סולו אנו נותנים דגש גדול על המשוב של המדריך לשיעורי הבית של הסטודנט. בכל שיעור ידריך המדריך שלוש עד שש תתי תרשימים. לכל תת נושא יקבל הסטודנט תרגילים גרפיים אותם יסרוק המדריך וייתן עליהם פידבק בעזרת תהיות המדרבנות את הראייה העיצובית. הפידבק הוא חשוב ומכשיר את הסטודנט לפתוח את הראייה לעיצובים חדשים שלאחר מכן יועילו לו גם בשוק העבודה, ששם מבקשים ראייה עיצובית עצמאית של המעצב הדיגיטלי.

הדרכה בעיצוב גרפי או לימודים מקצועיים תקשורת חזותית – מה משתלם לשקול בשנת 2022?

עיקר האנשים רוצים לגלות את ענף הקורסים שבו הם ימצאו את עצמם גם מבחינת הכישרוניות והעניין וגם מבחינה מטריאלית. רק חלק מהעוברים הכשרה באמת יעסקו במה שלמדו וחלק גדול מהם יסטו לחיפוש של עבודה אחרת. אחד העבודות הכי מבוקשים גם בקרב אנשים שזו הפעם הראשונה שהם עוברים הכשרה וגם בקרב אנשים שמחפשים לעשות הסבת עבודה הוא הגרפיקה. למה אנשים פונים לגרפיקה? כי יש בעבודה הזה המון יתרונות, אך לפני שנספר את הפלוסים של הענף, קודם כל נבין מה כדאי ללמוד בענף הזה.

אנשים שמבקשים ללמוד גרפיקה, לרוב יחפשו איזה קורס הם צריכים לעשות כדי לעבוד בענף הזה. ודאי בחיפוש זה הם יתקלו בשתי אפשרויות מפורשות הנקראות קורס עיצוב גרפי וקורס בתקשורת חזותית UI UX. מה הנבדלות בין השניים ומה משתלם ללמוד ב-2022, כל זאת בכתבה הבאה.

מה עוברים בהכשרה עיצוב גרפי?

קורס עיצוב גרפי הוא הקורס הפונדמנטלי ביותר בעולם הגרפיקה. ללא הבסיס של הקורס הזה אי אפשר לעסוק בענף. קורס בעיצוב גרפי מתרכז בעיקר בנושא של מיתוג עסקים ועיצובים עשירים למטרות פרסום וגרפיקה האמורה להיות בהדפסה.

בקורס היסוד הסטודנטים עוברים הכשרה בכלי העבודה של המעצב הדיגיטלי בשנת 2022 ועוברים הכשרה באיך לעצב איתם. מעצבי דיגיטל כיום משתמשים בשלוש אפליקציות גרפיקה פופולאריות שהן פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. בעזרת הארודיציה באפליקציות ותרגול של יצירת סגנונות מגוונות, הסטודנט יצא כאשר יש לו השכלה בענף, יכולת לממש אותו וגם לתפקד בתעשייה.

מסלול זה כולל לימודי חווית משתמש ועיצוב אתרי אינטרנט בשימוש וורדפרס, אלמנטור תוסף מבנה לחווית משתמש, תוכנת XD לבניית אפליקציות וממשקים של תוכנות.

האם ידע באחת מן האפליקציות הוא די מספק?

ידע באחת מן האפליקציות לא תשנה אתכם למעצבי דיגיטל. ידע באחת מן האפליקציות ראוי יותר עבור צלמים לדוגמא שצריכים ידע באפליקציית הפוטושופ. מעצב דיגיטל איכותי הוא מעצב שיודע לעשות שימוש בשלושת האפליקציות יחד ולקיים בניהן הדדיות. שלושת האפליקציות קשורות לתאגיד אדובי ולא סתם. מעצב דיגיטל מתחיל את הגרפיקה בפוטושופ, עובר עם הקובץ לאילוסטרייטור ומוסיף באינדיזיין עוד טכניקות. יש כאן עבודה מצוינת שמאפשרת לעשות גרפיקה עשירה עם כל ההתקנים שהאפליקציות מאפשרות יחד.

לאלו עבודות ניתן להתקבל עם תעודה בעיצוב גרפי?

סטודנטים שלמדו קורס בסיס בעיצוב גרפי יזכו להתקבל למשרדי פרסום, לשכת שיווק עסקים, בתי דפוס, פרויקטים של אריזות וכל בית עסק לעיצוב שזקוק לעיצוב גרפי מקורי. אחראים על עיצובים כגון אלו יוכלו גם להיות אוטונומיים בענף ולהציע את השירותים שלהם. מעצבי דיגיטל שסיימו את קורס הבסיס ידעו לעצב סמליל, כרזות, פוסטרים פרסומיים, שלטי שדרות, ספרונים דיגיטליים ספרתיים, לייסטים ועוד עיצובים מורכבים.

כמה יצא ברווח בתעשייה אדם שלמד עיצוב גרפי יסודי?

ההכנסות למעצבי דיגיטל שלמדו את קורס היסוד דינמיות בין הנישות. בהנחה והתקבלתם למשרד פרסום מעולה באזור מבוקש כמו המרכז, משכורתכם ההתחלתית עשויה להיות 13,000 שקלים. בהמשך היא עלולה להרקיע ולהסתכם גם ב-12,000.

מותר לומר שזהו רווח לא רע עבור מעצב דיגיטל שלמד פחות משנה את הענף. בייחוד אם אנו מדמים זאת להרבה תארים ראשונים שבהם יוצא הסטודנט לתעשייה וההכנסה שלו נמוכה הרבה יותר.

קורס בתקשורת חזותית  

תקשורת חזותית הוא ענף בגרפיקה שכולל בקרבו גם עיצוב גרפי וההתרכזות שלו לרוב יותר רחבה ומדבר על העברת דקלרציות לאפליקציות, יצירת חווית משתמש בעזרת קומוניקציה גרפית. התכלית של המעצב שלמד מדיה חזותית להעביר דקלרציה לקהלי יעד שונים. הראייה היא זירה יותר גדולה ולכן גם העיצובים שניתן לייצר רחבות לרוב יותר גדולות.

קומוניקציה חזותית UI UX

קורס בקומוניקציה חזותית כולל בתוכו קורסי יסוד בעיצוב גרפי, קורסי עריכת אתרים וקורסי עיצוב יישומים. כל אלו ביחד מהווים עבור המעצב הדיגיטלי קרש קפיצה שתאפשר לו מעבר לתחומים ההייטק בענף חווית משתמש ועיצוב אתרי אינטרנט בשימוש וורדפרס. בהייטק זקוקים לבוני עיצובים כגון שיכולים לעצב אתרים ויישומים עם ראייה על חוויית הצרכן של הגולשים. זהו ענף רב-עניין ויצירתי ושם מסתבר שהכסף הגדול של הענף.

כמה ירוויח אדם בתעשייה שלמד תקשורת חזותית?

אדם שלמד השתלמות בתקשורת חזותית תכנים של אלמנטור תוסף מבנה לחווית משתמש והבנה מקצועית לעבודה עם  תוכנת XD לבניית אפליקציות וממשקים של תוכנות. יכול בבחינת ההתחלה להרוויח כ-18,000 שקלים ולאחר תקופה להכפיל זאת ולהגיע גם לעשרים. ובאופן כללי, מעצב דיגיטל שנותן שירותי דקורציה לאתרים ועיצוב אפליקציות באופן אוטונומי, השמיים מבחינתו הם הסוף מהסיבה שיש לו פוטנציאליות לרווחים גדולים הרבה יותר.

אז מה כדאי לבחור? תקשורת חזותית או עיצוב גרפי.

יש שיגידו ישר, לכו לנסות מדיה חזותית כי זה פותח לכם יותר אפשרויות. על פניו זה נכון, אך לא מתאים לכל אחד. יש אנשים שדווקא יעדיפו להתנסות קודם כל בקורסי הבסיס בלבד, לראות האם הם נתפסים לענף ורק לאחר מכן לסבור האם לבדוק זאת או לא. כמו כן, קיימים גם סטודנטים שירצו להיות על כל הקופה וללמוד קומוניקציה חזותית. הבחירה היא לבטח אישית ושתי האפשרויות הן מעולות  מאוד.

מהי דרך ההדרכה המקצועית ביותר לעיצוב גרפי או תקשורת חזותית?

אין הדרכה אחת מקצועית, לכל אחד יאה משהו אחר, אך אחת הצורות היותר בטוחות להדרכה איכותית ומקצועית עבור כל אחד, היא לימוד פרטני. כשאנו רוצים לקדם בנאדם  בקורסים, אנו נציע לו שיעורים פרטיים ולא בכדי. כאשר מדריכים שיעור פרטי אין הפרעה מסטודנטים אחרים בכיתה ובקצב שלהם. הסטודנט יכול ללמוד בקצב שלו, לחוד תהיות במשך השיעור ופחות לאבד הקשבה.

איפה מלמדים אחד על אחד?

אנו בבית ספר סולו מדריכים עיצוב גרפי ותקשורת ויזואלית אחד על אחד, מדריך מול סטודנט. אנו מאמינים שבדרך בזו הסטודנט יכול ללמוד מצוין   ובאופן יסודי ויש לנו עדויות לכך מסטודנטים שסיימו אצלנו ועובדים בתעשייה. המורים שלנו מצוינים מאוד ובוודאי שהם כבר עבדו בתעשייה ויודעים בדיוק מה הביקוש.

נעים להכיר, בית ספר סולו ללימודי מקצועות ההייטק

בית ספר סולו היא מכללה לעיצוב המלמדת עיצוב הגרפי ואת ענף העיצוב להייטק. המכללה לעיצוב שלנו בעלת מוניטין וניסיון של 15 שנים ואנו עושים זאת בהצלחה יתרה מפאת המורים שלנו, קורסים במתכונת של שיעור פרטי וכמובן גולת הכותרת- הדרכה באינטרנט!

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הם עבודות בתחומים דיגיטליים ולכן הדרכה שלהם באינטרנט מבטאת מאוד את הענף. אתם ודאי שואלים את עצמכם האם פתחנו  דרך כדי ללמד כך עקב הקורונה, אז חשוב שתדעו שהקורונה לא הציפה בעיות בית הספר כלל ואנו מלמדים כך כבר 15 שנים טובות. כבר לפני 15 שנים אנו ידענו שהעולם מסב להיות יותר ויותר דיגיטלי ושקיימת בפנינו האפשרויות ללמד סטודנטים באינטרנט עם כל הפלוסים שיש.

האם שעה וחצי בשבוע מספיקה כדי לעסוק בעבודה?

זה נכון, מקומות רבים ממליצים הדרכה שנארכת על כמות שעות נכבדת ומספר ימים ואנו באים ומציגים לכם שעה וחצי בשבוע. האם זה מספיק? כן, בהחלט! התכלית היא איכות ולא כמות. המוח האנושי קולט רק 45 דקות רצופות. מעבר לכך, אנו הופכים פחות אינטנסיביים. בעיצוב גרפי יש ללמוד את הפקודות של האפליקציות והעבודה האמיתית של למידת העבודה היא בהתאמנות. לכן הנחלה פשוטה וקצרה על כל תת נושא יש בו כדי הבנה מלא ואחר כך אתם מיישמים את עבודת התרגול בבית. סה"כ תיאלצו להשקיע כ6 שעות שבועיות של למידה והכנת שעורי בית. בתחילת כל שיעור יבדוק המדריך את החזרה שלכם, יכוון וייתן משוב. מתוך הפידבק ניתן ללמוד הרבה ולהתייעל.

קבוצת הפייסבוק של בית ספר סולו

דרך הקורס שלנו מקצועית ומאפשרת לאנשים כבר בתקופת הלימודים למצוא עבודה והיא מאמתת את עצמה כל פעם מחדש כאשר הסטודנטים שלנו יוצאים מהשיעורים מסופקים והכי חשוב, מוצאים עבודה בענף. כמו כן, אנו מכניסים את כל הסטודנטים שלנו לקבוצת הדרושים שלנו בפייסבוק שהיא ללא ספק הקהילייה הגדולה ביותר בענף. בקבוצה נחשפות הצעות עבודה בענף בכל יום ואתם יכולים להגיש מועמדות ללא כל קושי. תכינו תיק משרות מכל העבודות שערכתם בהשתלשלות הקורס, או מכל העבודות הטובות ביותר שלכם ותשלחו יחד עם קורות החיים. במצב כזה תזכו למצוא עבודה התחלתית ולהתחיל להזיז את עצמכם חזק בתעשייה.

אז אם הצלחנו לעניין אתכם ועכשיו אתם גם יודעים את הנבדלות בין התחומים, שוטטו באתר של בית ספר סולו, השאירו פרטים ויועצי המגמה לתקשורת חזותית ישוחחו עמכם קשר. אנו נשמח לענות לכם על כל שאלה בנישה זו ולעזור לכם בהתלבטויות השונות. כמו כן, תוכלו באתר לצפות בעשרות שיעורי יוטיוב חינם בענף שיאפשרו לכם להכיר את עולם התקשורת חזותית קצת יותר מקרוב.