האם גם אתם מחפשים מדריכים לפוטושופ?

עודכן 2022 שיעורים חינם בעברית למתחילים מדריכי לימוד פוטושופ מרוכזים, תוכלו לצפות בשיעורי וידאו ביוטיוב בצורה מסודרת שימו לב כדאי להכניס למועדפים אצלכם כי נעלה כל פעם מאות שיעורים נוספים.

חלק מהשיעורים מדברים על הפעלת התוכנה בצורות מסוימות וחלק מהשיעורים חינם יסבירו לכם איך לעצב גרפיקה מקצועית בכמה דקות. בתחתית העמוד מסודרים לכם אלפי שיעורים ביוטיוב לפי רמות, האתר הכי גדול ברשת עם כמות תוכן עצומה!

 השיעורים מוסברים בצורה קלילה ובשפה העברית, לכל סרטון יש את הייחודיות שלו וניסינו להסביר את החשיבה שעומדת מאחורי הפעלת התוכנה בלבד, הפגנו יצירתיות בדיוק כמו שמעצבים גרפיים וגרפיקאים אמורים להפגין, הלימודים נעשו כאן על ידי מורים מקצועיים בתוכנה ומרצים לעיצוב גרפי במכללות מין השורה הראשונה בתעשיית העיצוב הגרפי. 
הביקוש המטורף למעצבי חווית משתמש UI UX ב2022:

בעמוד תמצאו קישורים שימושיים מאוד לאתר החברה בפתרון תקלות ובעיות בתוכנת הפוטושופ, ההסברים באתר החברה אדובי מוסברים בשפה העברית. כמובן שהוספנו להורדה את ספר PHOTOSHOP ADOBE להורדה חינם ישירות אליכם למחשב תיהנו 🙂

דוגמאות לשיעורי הפוטושופ בעמוד זה – מאות מדריכים חדשים וטרנדים לקראת 2021 מחכים לכם בתחתית העמוד מומלץ להכניס למועדפים

Photoshop  CC Tutorials מדריכים לתוכנת פוטושופ חינם למתחילים ולמתקדמים

נכון שתמיד אתם שומעים את המילה פוטושופ בהקשר של תמונות במגזין, במיוחד אצל אנשים מפורסמים שחייבים להיראות מיליון דולר ללא קמטים וצלקות. הגיע הזמן להבין את המושג פוטושופ. מדובר בתוכנה לעריכת תמונות אשר מאפשרת שליטה מלאה בכל השכבות בנפרד הן מבחינת: צבעים, בהירויות וניגודיות, אמת שקיפות והרבה פילטרים שונים לטשטוש פשוט ועד יצירת עננים. בשנים האחרונות נפוץ השימוש בתוכנת הפוטושופ במיוחד בעיתונים, סרטים, וכל דבר ויזואלי שלא נראה טוב לעין.

עם התפתחות העולם והטכנולוגיה, היום יותר מאי פעם יש צורך בתוכנות לעריכה גרפית. לימודי פוטושופ יפתחו בפניך עולם קסום ועשיר של תוכנות שונות בתלת מימד אשר תיתקל בהם בסיום לימודיך ותידרש להשתמש בהן כחלק מתנאי הקבלה למקצוע המבוקש בשוק העבודה "פוטושופ". 

במהלך הלימודים תלמד תוכנות מתקדמות ונדרשות בשוק שיאפשרו לך היכרות עם תוכנות שבהם תיתקל בסיום לימודיך, הכרה עם סביבת העבודה, פקודות עריכה, ריטוש תמונה ועבודה בשכבות. במסגרת השיעורים והמדריכים לפוטושופ תוכלו ללמוד על הצללות, אפקטים על תמונות וטקסטים, הבלטות, בהירויות, שילוב תמונות, פילטרים אמנותיים, תאורה נכונה וצריבת תמונות.

דוגמאות של שיעורים בפוטושופ חינם  2021 PHOTOSHOP CC

לבחור קורס פוטושופ שיתאים לצרכים שלכם כמו כל מקצוע בשוק העבודה גם ללימודי פוטושופ מספר יתרונות מעל פני מקצועות אחרים.

לימודי קורס פוטושופ נותנים לך מקצוע מבוקש בעולם הפרסום והשיווק הן בארץ והן בעולם הן מבחינת השכר והן מבחינת יוקרת המקצוע. סיום לימודי פוטושופ מקנים לך הסטודנט תיק עבודות בעיצוב גרפי שיכיל את כל עבודתכם בתוכנת פוטושופ שכולל: תיקוני תמונות לאחר צילום, תמונות לפני ואחרי שעברו ריטוש או חידוד צבעים, תיקוני תמונות ישנות, עיצוב דוגמניות, איפור תמונות ודוגמניות, הצרת שומנים וכו'. 

ואחרי שתיגשו למעסיקים הפוטנציאלים שלכם בשוק העבודה מי יגיד לכם לא עם כזה תיק עבודות. חוץ מתיק העבודות תצברו ניסיון רב ותלמדו טכניקות שונות בפוטושופ. כך שלא רק שאתם מרוויחים ידע וניסיון תאורטי אתם גם צוברים ניסיון מעשי שכל כך חשוב בתחום העבודה. לימודי הפוטושופ מתחלקים ללימודי מתחילים, לימודי מתקדמים. כך שמה שנותר לכם הוא רק לבחור באיזה קבוצה אתם מתחילים ללמוד פוטושופ מתחילים או מתקדמים.

איך תלמדו את תוכנת הפוטושופ מהבית אונליין דרך האינטרנט אחד על אחד עם מורים פרטיים

במידה ואתם רוצים להעלות שלב בעולם העיצוב הגרפי תוכלו ללמוד את תוכנת העיצוב ועריכת תמונות פוטושופ במסגרת לימודים אונליין אחד על אחד מהבית, איך בעצם זה קורה? אתם מקבלים תוכנת חיבור לבית הספר, המורה יוכל להתחבר ישירות למחשב האישי שלכם ולשוחח אתכם דרך מיקרופון ואזניות, המורה יוכל לעבוד על הפוטושופ שנמצא אצלכם במחשב ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך להפעיל את התוכנה.

במהלך השיעור אתם תתרגלו מול המורה והוא יעזור לכם במידה ואתם לא מבינים נושא מסוים, האינטראקציה בין המורה לתלמיד תהייה על ידי הסברים מפורטים על החשיבה שעומדת מאחורי התוכנה, הלימודים יהיו בשילוב תרגילים מעשיים שישפרו את היצירתיות אצלכם, תלמדו איך לשלב בין אפקטים מסוימים כדי לקבל עיצובים גרפיים מרשימים. הלימודים הנם לימודי תעודה מקצועיים בשילוב תיק עבודות בעיצוב תמונות. מסלולי הלימוד מותאמים לכל אחד לפי הצרכים האישיים שלו גם אם אתם מתקדמים או מתחילים הלימודים מתאימים לכולם.

אפקטים נוספים למתקדמים בעמוד נוסף שכולו פוטושופ והסברים איך לומדים מהבית

בעמוד זה מוסברים האפקטים והשיעורים על פי הגרסאות החדשות של חברת אדובי, השיעורים מותאמים לכל הגרסאות, תוכלו לראות גרסאות שונות לכל תוכנה וכמובן הסברים מפורטים על השינויים שנעשו בתוכנת הפוטושופ החדשה, במידה ואתם רוצים להציץ ולראות שיעורים חדשים של התוכנה אתם מוזמנים לבקר בעמוד שכולו קורס פוטושופ בשיעורים המוסברים תוכלו לראות את החשיבה והפגנת היצירתיות, תוכלו לקבל הסברים רחבים איך ללמוד מהבית וכמובן להתרשם מיכולות העיצוביים של תוכנת הפוטושופ.

צילום ועיבוד תמונה לצלמים

סודות התוכנה הם לא רק למעצבים גרפיים וגרפיקאים, כולנו זוכרים שתוכנת הפוטושופ תחילה שימשה את עולם הצלמים, חלק מהשיעורים בפוטושופ מוקדשים גם לעולם הצלמים, הכנו שיעורים שלמים שמסבירים איך לתקן את התמונות לאחר צילום לקוי או לא ברור, טכניקות של עיבוד תמונה הם לרוב רחבות ביותר ויש אין ספור שיטות בתוכנת הפוטושופ להגיע לכל דבר, יכול להיות שכאו תראו טכניקה מורחבת יותר ובמקום אחר תראו טכניקה שונה לגמרי.

 הכל תלוי באיכות של התמונה ובכמות הצבעים שנמצאים בתמונה, לכל תמונה לאחר צילום איכותי עדיין יש מגבלות ולכן חברת אדובי מאפשרת לנו לעבוד על מספר כלים שעושים את אותו הדבר. לכן מומלץ לבקר בכל עמודי האתר בעמוד מדריכים זה כדי לקבל תשובות ופתרונות לבעיות שעולות בתוכנה, הלימודים במכללה מותאמים גם למסלולי לימודים של פוטושופ לצלמים ולא רק למעצבים גרפיים, תוכלו לשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו לקורסים המותאמים במיוחד לצלמים.

למי מתאימים המדריכים בפוטושופ בעמוד זה?

המדריכים מתאימים לכל קהילות העיצוב החל ממעצבים גרפיים ועד לעולם הצילום ועיצוב אלבומים דיגיטליים, נסינו לתת טיפים ודוגמאות עיצוביות לכל העולמות, החל מבניית עיצוב אלבום דיגיטלי ועד להכנת לוגואים ועיצובי רקעים להעשרת העיצוב גרפי, במידה ואתם מעצבים גרפיים או גרפיקאים שסיימו לימודים תמצאו בשיעורים כאן טכניקות מדהימות לשיפור תיק העבודות שלכם, תוכלו לקבל טיפים וטכניקות לשיפור בניית הקונספט העיצובי ועד להעמדה של מודעות פרסומיות לקידום מכירות.

 הרי כולנו יודעים שכיום תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף מעצב גרפי או גרפיקאית מה שיקבע אם תקבלו עבודות בתחום זה יהיה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם. יבדקו איך אתם מעבירים קונספט עיצובי, בעולם העיצוב גרפי אין ספק שיש מחסור בידיים עבודות בכל הענפים החל מעיצוב לאתרי אינטרנט ועד לעולם הצילום, ככל שתכינו תיק עבודות מקצועי תוכלו להתברג לעולם זה ולהיות חלק מעולם רווחי וכלכלי במידה ואתם רוצים לעבוד מהבית כפרילנסרים או לעבוד במקומות עבודה כשכירים.

הפגנת יצירתיות ושיפור התרגיל שתראו בתוכנת הפוטשופ PHOTOSHOP

איך לעבוד עם השיעורים שתראו כאן? במידה והתחלתם לעבוד על שיעור מסוים עם נושא לדוגמה של שקפים או שילובי תמונות, תמיד תוכלו לעצור את השיעור ולחזור אחורה שוב ושוב כדי לראות מה המורה לפוטושופ הסביר, כדי לשפר את יכולות העיצוב תמונה תוכלו פשוט לתת ערכים אחרים ונתונים שונים לכל פרמטר שתראו, ככל שתנסו הרבה עם טכניקות ותבלינים אישיים שלכם תקבלו עיצוב גרפי מדהים.

במידה והמורה בשיעור אומר לתת ערך של 50 אחוז תמיד תוכלו לתת ערכים אחרים כדי לראות מה תקבלו בסופו של דבר, ניסוי וטעייה בפוטושופ הם טכניקות טובות כדי להתחיל לדעת מה קורה בכלל בעולם הזה, אל תתייאשו אם לא הולך לכם תרגיל תמיד תוכלו ללכת לתרגילים של מתחילים עד שתקבלו שליטה מלאה על הפקודות, המטרה באמת זה לשלב בין פקודות, תמיד תשאלו את עצמכם איך פקודה שאני כבר מכיר יכולה לתרום לכם באפקט הזה שאתם מתחילים לעצב. צפייה נעימה!

קישורים שימושיים למשתמשי תוכנת הפוטושופ בישראל אתר החברה אדובי

במידה ויש לכם תקלה או אתם לא יכולים לפתוח או לעדכן את תוכנת הפוטושופ הוספנו לכם קישורים שימושיים מאוד, הקישורים מפנים לאתרי שאלות ותשובות ישירות מאתר החברה וכמובן הורדה של פוטושופ לגרסה האחרונה והכי חדישה  

השתלבות התעסוקתית של בוגרי מסלול מעצבים גרפיים בחברות הייטק – ללמוד חווית משתמש UI UX

 
פסיכולוגיה צבעים עיצוב גרפי

פסיכולוגיה של צבעים

פסיכולוגיה של צבעים עיצוב גרפי 2022 פסיכולוגיית הצבע היא ענף בפסיכולוגיה החוקר את ההשפעה שיש לצבעים על אנשים. זה יכול לעזור לאנשים לדעת איך הם

קרא עוד »
טיפוגרפיה

מה זה טיפוגרפיה?

מה זה טיפוגרפיה? טיפים למעצבים גרפיים וטכניקות טיפוגרפיה תמיד הייתה חלק חשוב בתקשורת, והיא ממשיכה להיות כך גם היום. בין אם משתמשים בה כדי להדגיש

קרא עוד »